Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
12. aug 2011

@maxara dvojnasobna mamina,(este raz gratulka) prosim ta, preco sa tak rozculujes a zavzdusnujes ????
Ved mirka nenapisala nic zle.... a ty si myslis, ze Mirka je typ cloveka, ktora je odkazana na "tych par bab, co jej tu ostalo", akooo nemyslim si.... a my co sme tu, sme neni jej baby...akoooo, toto je verejne forum, nie je to ani ziadna uzavreta sukromna tema, tak neviem preco sa takto vyjadrujes.
Takze sa prosim nerozculujte navzajom joooo. 😉

mirka285
12. aug 2011

@maxara dufam,ze sa ti ulavilo 😉 no idem ja s malou von,budeme v sade ak by sa chcel niekto pridat 🙂

karinnka
12. aug 2011

Co je zle ked si tu clovek obcas nieco precita?Tiez tu obcas nakuknem,lebo nemam vela casu....Tak sa taktiez hlasim do klubu smirovnikov 😀 Normalnesi zacnem pripadat jak uchyyyyyyl 😀 😀

Toto je verejna tema,kde moze prispievat kdo chce.......aj si citat co chce 😉

rolak
12. aug 2011

@karinnka ty šmíraku!!!!! 😀 😀 😀 😀 by si mohla aj častejšie napísať!
jeeeej baby, bude aj súboj v bahne?????? paráda! 😀 😀 😀

rolak
12. aug 2011

pripútavate vaše deti v kočíku aj cez plecia, aleboo len okolo pása???? dnes som ju nepripútala zhora a sedela normálne....

karinnka
12. aug 2011

@rolak Zeby sme nachystali arenu a bahno?🙂)))Ale nieeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 Ja ju priputavam uz len dole,lebo ked je uz aj hore tak sa certi 😉

denisse
12. aug 2011

ahojte ... ja balim a upratujem, zajtra vyrazame, najprv ku kamoske na zapadne slovensko, ku skalici a potom na vychod na brachovu svadbu ... stale dufam, ze neochorieme ... 🙂

@rolak ja som nikdy ziadne svoje dieta nepriputala cez plecia ... mne by to bolo neprijemne, tak to nerobim ani detom .. ked chce byt opreta, tak sa oprie, ked nechce tak ma priestor sa naklonit doprredu .. a z hladiska bezpecnosti myslim priputanie okolo pasu postacuje ...

mirka285
12. aug 2011

@karinnka a kde konkretne je napisane,ze sem nemoze chodit kto chce???akoze vzdy ked sem dojde Maxara tak tu narobi len vietor!!!

denisse
12. aug 2011

baby, ja som dost nekonfliktny clovek, az by som niekedy chcela mat vacsiu kuraz ...
preto ma taketo hadky dost mrzia ...
a chcem napisat, ako to vidim ja ... podla mna sa mirka s petou z nejakeho dovodu (ja presne neviem, o co ide, ale je to medzi nimi a ich vec) nemaju rady, to sa stava ... a kedze neviem uplne vsetky suvislosti, lebo dlhodobo necitam uplne vsetko, len ako mi vyjde cas ... tak sa vyjadrim len k poslednym dvom stranam ...
podla mna jedna aj druha uz od seba navzajom necakaju nic ine len vyryvanie, podpichovanie a podobne ... a ked niektora napise prispevok reagujuci na tu druhu, tak aj keby v nom ziaden podpich nebol, tak druha si ho tam najde ...
a teraz konkretne aj mne ako nezainteresovanej osobe sa zda, ze mirka nemusela napisat poznamku o zalozeni novej temy, lebo to naozaj neznelo ako priatelska rada ani o petinom smirovani v tejto teme a zase peta si mohla odpustit poznamku o "mirkinych dievcatach" v tejto teme ... toto je naozaj verejne forum a nie mirkin alebo petin fanclub ... a ked sa oni dve nemusia, este to neznamena, ze sa my musime nejak rozdelit pod vedenie jednej alebo druhej ...
ja citam obidve temy a prispievam podla toho, kde sa diskutuje o niecom, k comu mam alebo chcem nieco povedat ...

mirka285
12. aug 2011

@denisse hm.....nemam potrebu to tu ani rozoberat ani sa vyjadrovat k maxare,nech si kazdy mysli co chce a urobi nazor sam 😔

rolak
12. aug 2011

súhlas s denisse, ešte väčší s mirkou 🙂 a teraz sa idem chhváliť, my sme mali od nedele perfektný dokonalý, pohodový týždeň, konečne po dlhej dobe. malá pekne spala,pekne jedla, dokonca čo to po dlhej dobe pribrala a neschudla 🙂 začína chodiť, behali sme po návštevách, po stretkách, počasie bolo super, kráááása! tak čakám,že zajtra sa to posere 🙂 🙂

mirka285
12. aug 2011

@rolak ale coby sa dosralo,dalsi tyzden bude este lepsi 😉 kocky co mate zajtra v plane ked ma byt tak pekne?a musim vam povedat,ze Linda si uz hodinu uklada karty do takej krabicky,ona snad bude krupierka 😕

rolak
12. aug 2011

@mirka285 to máš dobré! moja furt nohy rozťahuje..... 😅

noemarta
12. aug 2011

@denisse reagujem na tvoj nazor... ako ale co je na tom, ze napisala mirka ze moze zalozit novu temu, ved je znovu tehu a tym padom vznika aj nova tema s novymi tehulkami, urcite to myslela len a len takto mirka. ☹
len tolko som chcela.
@monline danielkovi velke cmuk posielam, nech ho rychlo prejdu teploty... ☹ chudiacik....

monline
12. aug 2011

baby
tak malý mal podvečer 40, a to som sa utešovala, že vlastne je to len 39,5 ☹
chudák vyzeral hrozne, vpadnuté očká, unavený, nevedel spať, však cez obed dal len asi 40min na 2x..pred tou 40tkou pospal asi polhodku, ale potom ho zobudil môj mobil, ale to som aj tak už bola na ihlách, lebo sa mi zdal vrelý..tak dostal čípok a zábaly ..vrieskal ☹
Teraz má náladu, lebo mu teplota klesla..neviem na koľko, to už nemeriam, nech ho zbytočne nedráždim, on neznáša už výmenu plienky a nie ešte meranie teploty či vsadenie čípku ☹ celý deň iba kojím, nechce jesť vôbec nič a pije len pár hltov, odmieta..prštek v puse, masíruje si ďasno..bojím sa aká bude noc, možno keď mu stúpne nad 39,5, dám mu diazepam, aby nedostal kŕče..dokelu s chorobami a zubami, či čo je vlastne pôvodom ☹(((((((((((((
Nika začala brať na ten svoj dusivý dvojtýždňový kašeľ antibiotiká, ktoré jej dráždia žalúdok a celá je z nich nijaká, tak polihuje, pospáva, ale snaží sa mi pomôcť..muž prišiel len teraz z práce, ráno ide o šiestej z domu, tak nočná šichta je zase na mne..no ale nevadí, len aby to už bolo lepšie...dúfam..

no a ešte- mám rada Peťu, aj Mirku, ale nemám rada ich žabomyšiu vojnu, len toľko k tomu

bambola
12. aug 2011

@rolak ty truuuuba, vsak som si vybuchom smiechu skoro zobudila dieta 😀 😀 😀 😀 😀
@monline joj nase male usmievave slniecko 😔 snad mu to rychlo prejde, drzime prsteky a posielame oslintanu pusku 😝

luludi
13. aug 2011

@monline to mi je luto, nech sa im obom rychlo ulavi:( uz si aj ty urcite unavena.. 😔

ja som odvcera sama, mm isiel odviezt svagrinu domov trochu skor, zomrela mu druha babicka, takze isli na pohreb ☹

mirka285
13. aug 2011

dobre ranko..
@monline ako ste prezili noc,je uz lepsie?

mirka285
13. aug 2011

@luludi

merikac
13. aug 2011

@luludi tak mm, bude mat zas smutny cas,,,a vy s bubom budete skvela dvojka, istotne vam to rychlo bez tata ubehne
@monline to mi je luto, ze sa tvoje deturence takto trapia, prajem im skore uzdravenie a tebe pevnu vydrz im byt napomocna, drzte sa,,,( inac mam pocit, ze mame rovnake lekarky,,,prakticky nikdy nic neviem co tym nasim detom je)
@mirka285 po kom to len to dievca ma? 😀 Ja som si dala zavazok, ze dnes si poupratuje byt,,,aj ked asi jeden den mi na gruntovanie stacit nebude,,,uvidim, ci mi Emma dovoli ako tak poriadit,,,vonku je sice prijemne,,ale zas niejak bezva to nevyzera,,ma sere toto pocasie,,ja zboznujem krasne teplo, ked to laka ist k vode, ked je prazdninova a dovolenkova nalada, ked sa clovek vycapi na zahrade pod altanok,,,,,,
@rolak nemysli negativne, lebo moze byt este horisie ako na hovno a to by si iste nechcela 😀 inac co budes robit ak bude dalsi tyzden este lepsi ako tetnto?? ktoze to s tebou vydrzi?? 😀 😀 Pocuj uz si tu vysvetlila preco si vlastne rolak?

bambola
13. aug 2011

dobre ranko,
akoze, prave sme vstali 😀 😕
@luludi juj lulu to mi je luto ☹
@monline ako noc? lepsie? teplota?

co idete robit dnes? my sme dnes bez tata tak rozmyslam, ze co 🙂

rolak
13. aug 2011

@luludi úprimnú sústrasť, Lucka.... aj mne zomrela pred pár týždňami druhá babka, a za celý rok, od narodenia malej sme neboli schopní jej ju ísť ukázať....strašne si to vyčítam....že ju nevidela.... nemali sme nejaké extra vrelé vzťahy,nenavštevovali sme sa nikdy moc,ale aj tak...

@merikac to sú iniciály mm mena a l nakoniec som pridala 🙂 ja som sa registrovala dávnejšie,lebo som chodila očumovať na modrú strechu a aj tu som občas hľadala rady...ale vás som od toho môjho odhlásenia čítala asi iba 3x...mne to bolo nejaké blbé, a raz sa mi podarilo vystihnúť,ako ste si podali miki...a vtedy som bola taká rada,že už som neprispievala 🙂

rolak
13. aug 2011

@monline dúfam, že Danko okáľko je už ok, jee taký krásny!
a mne sú mirkine a petine neznášačky ukradnuté, myslím,že sú obe dospelé ženy a dobre vedia, prečo píšu, to čo píšu... akceptujem.... a neriešim 🙂

rolak
13. aug 2011

@bambola vy ste teraz vstali a my sme teraz zaspali 🙂

rolak
13. aug 2011

joooooj, a skoro som zabudla: moja dcéra chodí!

bambola
13. aug 2011

dokelu, vsak ani nemam moc co na vyber, ze robit, ved prsi 🙄 😖 😠 😠

cigaretka5
13. aug 2011

jezis baby naco je dobra takaot pismenkova vymena nazorov a urazanie?

bambola
13. aug 2011

@rolak ved mi o tomto case tiez chodievame spat, ja nechapem 😀 a gratulujeme kristinke k prvym samostatnym krokom do zivota 😉 mozno jej uz teraz nebudu tak utekat od seba 😀 😉

rolak
13. aug 2011

@bambola to som teda zvedavá 🙂 už by s tým vážne mohla prestať 🙂

cigaretka5
13. aug 2011

@bambola nasej malej sa tiez tak raz za cas podari chrapat do 10 ale potom neviem ako a kedy ju dat spat cez den aby sla spat vecer normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre