Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
14. aug 2011

ahojte babule,

dakujem za podporu, mm sa nakoniec vratil uz vcera na vecer, hned po pohrebe, lebo mu bolo smutno a nechcel, aby som sa trapila s bubom sama.
U nas rovnako ako u vacsiny su hlavnou naplnou dni a noci zuby, zuby a zuby. Zabera jedine obhryzadlo a to take to drevene, co sa dava do medu, to mu dobre vojde do pusinky. Okrem toho ma teraz zase take obdobie, ked sa vonku hanbi a casto sa pyta na ruky, aj doma.., ale to moze byt aj zo zubov.
A zase musim pochvalit mareka, ze kazdy den berie vecer buba na hodinku, hodinku a pol vonku a ja mam cas sama pre seba, aj ked teraz aktualne ten cas vyuzivam na varenie, zehlenie a upratovanie, lebo cez den ma maly necha porobit len minimum. 😔

Dufam, ze vsetky chore a zubkate deticky sa maju lepsie a ze ste prezili vsetci krasny den, pocasie je dnes naozaj krasne 🙂

kafoditka
14. aug 2011

Caute koceny, co ste dnes porabali? my sme sa pred hodinou vratili z Lehnic, krasne pocasie bolo, maly sa vysantil na zahrade, ochutnaval vsetko ovocie zo zahrady - slivky, broskyne, hrusky a zakoncil to uhorkou 🙂 spinavy ako prasiatko ale maximalne spokojny 😉 uz je okupany, tak dufam, ze do hodinky zaspi, dnes mam po sto rokoch chut na vanu, to slnko a cerstvy vzduch ma prijemne zmohli... inak my uz mame 12zubov, vsetky 4ky prerezane, len musia vyjst este vonku. Maly to zvlada celkom fajn, bez teplot a hnackovania, tak sa tesim.. Pekny vecer prajem 🙂

mirka285
14. aug 2011

ahojte 🙂 my sme sa tiez teraz vratili,Linda tu beha este lebo zaspala po ceste zo Sale,konecne dnes bolo pekne slniecko nam svietilo 🙂 tiez nas trapia zubky,mame zatial 14 vonku,dalsie dva sa deru ☹ dufam,ze ste prezili pekny vikend

adelaine
14. aug 2011

ahojte,
idem si vas preciat, konecne mam na vas cas 😉

merikac
14. aug 2011

@noemarta ake sikovnece mame!! 😀 😀 😀 juj, nech zubky prestanu bantovat vsetky detitcky-my mame 15 zubkov, este nam robi starost pravy ocny,,ale dufam, ze to bude sup sup.....

merikac
14. aug 2011

@kafoditka tak taka spinava byva emma kazdy bozi den, ba dokonca viac krat za den,,obcas mam pocit, ze mam male ciganca,,ale ked ona je vsade,,,, a najnovisie sa zasiva v garazi,,su tam granule pre psa a uz som ju nacapala, ako si na nich smakuje 😀

merikac
14. aug 2011

@mirka285 tak ty si bola dnes oslobodena od varenia,,,,,aka parada- este vas mali dostatocne nabalit, aby sa aj zajtra uslo pod zub 😎 ,,,,,,ozaj, inac ten kocik, co si si vybrala, som nad nim vahala, ked sme v maji kupovali golfky a ozelela som nunu ,tak mi dal majitel obchodu na vyber medzi nim a peg peregom, vraj ak sa mam rozhodnut pre pohodlnost, tak mam vybrat jeden z nich... je ozaj pohodlny, lahko ovladatelny, lahucky,,,je taky iny, zvlastny,,,ale mne uz prisiel velmi drahy 😝 ,,,,

merikac
14. aug 2011

@luludi a jejda, aku mas ty obetavu polovicku....... viem si zivo predstavit ako by som vyuzila ten cas pre seba 😀

adelaine
14. aug 2011

@mirka285 ty mas aky kocik vybraty ? vcera som sa docitala, ze mas zaujemkyne o teutonku...ale aky mas kocik som nepostrehla... 😖 daj link, nech poobdivujeme 😉
a inak baby, neviete co je s katty17? pamatam si ze mala ist so sandrickou k neurologovi niekedy teraz...este sa vam neozvala, ako dopadli?
a co monlinenin danko? ( ci ako to mam vysklonovat 😀 ) ako s ma? nejak som nepostrehla....
dakujem za infosky 😉 🙂

kafoditka
14. aug 2011

@merikac Meri, no ja som dnes 5x prezliekala maleho,co sa vecne namocil do vody-bud pri studni,alebo v kuchyni mame vedra s vodou..v kombinacii s rozpucenymi slivkami na tricku a hlinou okolo pusy to bol fakt pohlad pre bohov 🙂 cely den behal s metlou v ruke,zlaty bol.. A veru nam sa jazyk nejak nerozmotava - vie mama,dedo, ham,mnam, kde je, neni...ked chce nieco konkretne,tak len ukaze prstom a povie da 🙂

kafoditka
14. aug 2011

@adelaine Mati Katty je tusim na dovolenke a Dankovi sa uz polepsilo,ale zubky ho poriadne potrapili :( Risko uz chodi smelsie? Sikovnik 🙂

adelaine
14. aug 2011

@kafoditka teraz chce chodit a stale chodit, ale paradoxne, ze hlavne vonku na kadejakom terene...doma sa da hlavne na styri a nahana sa s autami ( drzi ho a uteka s nim 😀 ) ...ale ked chodi, tak je to pekne, nebalansuje, prejde sice kusok, ale ide pekne rovno, vie sa sam aj postavit, nemusi sa nicoho drzat
...a mam pocit, ze zistuje, ze to chodenie ma asi nieco do seba... lebo vyzera ako leco, ked chodi 😀

kafoditka
14. aug 2011

@adelaine tak objavil novu vec,jasne,ze sa mu paci 🙂 pockaj,ked zacne utekat,to len bude zabava! 🙂

monline
14. aug 2011

@adelaine ahoj, tak aj ty máš malého chodca..ten môj chodí najmä vnútri, ale vonku na ceste sa dá na štyri..má toľko rozumu, že asi chápe, že keby tam capol dosť by to bolelo...🙂
no a má sa dobre..ja to nechápem..1,5 dňa vysokých horúčok a potom úplne bez..akože- teším sa, že je mu dobre a je veselý, ale nechápem to 😉 s jedením ešte problémy, ale už pomaly skúša, ak zabudne, tak si do pusy aj niečo dá...
a @kafoditka @merikac aj Danko sa vie neskutočne zašpiniť a furt..ja už normálne musím veci, ktoré nechcem, aby zamazal, rýchlo vyzliecť a v nich ho nekŕmiť ani nepustiť na zem..lebo konečná..😀 no a má mániu teraz pančovať v záchodovej mise..jediná jemu dostupná voda 😀 tak ak si nevšimnem kam zmizol a je ticho, určite je na záchode a tam kefou čistí podlahu a máča si ruky vo vode a prípadne tam hodí nejaké zvieratko

kafoditka
14. aug 2011

@monline Mon, u nas v byte sa maly na wc nedostane,ale zato ked zabudnem zavriet kupelnu,hned je tam nasackovany a robi neplechu. Naposledy si pri umyvani zubov namocil v zlomku sekundy kefku do prasku a sup s tym do pusy...

monline
14. aug 2011

@kafoditka chudák malý, sa musel zatváriť 😀 Danko vlezie do sprchovej vaničky, ktorá je väčšinou mokrá a tak je mokrý aj on...🙂

kafoditka
14. aug 2011

Kocky dobru noc, oci sa mi zatvaraju,vedla mna spokojne odfukuju moji chlapi a ja tu pri tukani do mobilu uz driemem,tak majte pokojnu noc a dobre sa vyspite...

adelaine
14. aug 2011

baby, to ako keby ste opisovali situaciu u nas...
😀
ja uz si tiez myslim, ze mam v kupelni magnet alebo co, lebo len co tam zaznem svetlo, uz aj pribehne...a robi neplechu 😀 darmo ho karam, ze sa nesmie chytat zachodu, kefu nastastie nedociahne 😀 on sa mi len zasmeje do tvare a robi si po svojom, uz som rezignovala, myslela som si, ze kupelna bude tabu, ale neda sa ustrazit ho....

monline
14. aug 2011

@kafoditka dobrú noc i tebe 🙂

gabika41
15. aug 2011

Pekne ranko sa zela....prajem pekny dnik.... 🙂

kafoditka
15. aug 2011

Ranko... baby nebol nahodou spln mesiaca? ja som sa celu noc prehadzovala, zaspala som az po 2, potom sa o 4 zobudil maly na mlieko a o 6 mal definitivny budicek 😖 idem si dat silnu kavu a nastartovat sa, dnes musim upratat a caka ma aj kopa zehlenia, ale to si necham na vecer pred Panelak 😉 Krasny den bude dnes, uzite si ho 🙂

rolak
15. aug 2011

ddobré ráno......jóóóóój, jak ma môj poondený muž nasral! doma krížom slamy nepreloží,necháva ma v kuse samú, celý víkend soom bola s malou sama,lebo on chúďatko ide robiť do dobšinej na chatu a teraz sa dozviem,že v septembri sa na tú chatu sťahuje švagor s rodinou! tak mm sa preňho jebe do dobšinej drevo na zinou hotoviť a mne s deckom nepomôže!!!!!!!!! posratá celá ich rodina!!!!!!

mirka285
15. aug 2011

dobre ranko....
@rolak jaaj Ludi nerozculuj sa hned po ranu,mala by si mu pekne Kiku nechat na cely den a ty sa chod pekne niekam vyventilovat na nakupy,ku kadernicke alebo na kavicku s kamoskami ktore si davno nevidela 😉
@adelaine Mati Teutonku som uz predala,mne uz bola strasne tazka,my tu nemame tie hovadiny pre kociky a uz som ju nevedela zdvihnut aj s malou,a objednala som si Baby home xtreet emocion,to je taky lahucky kocik s velkym nakupnym kosikom a spojenou ruckou,tak snadbudem spokojna,paci sa mi,neni tuctovy a do auta am sicko,s nim som velmi spokojna...
@kafoditka mna ti pre istotu bolia cele krize,neviem co to mam v poslednu dobu,som jak stara zena 😖

zuzik1983
15. aug 2011

dobre ranko,
tak aj moja mala rada codi do kupelne, hlavne preto,ze pocuje tiect vodu
@kafoditka asi bol spln, lebo ja som tiez vobec nemohla spat
@mirka285 posledne 3 dni sa tiez budim nenormalne unavena a ubolena, cely chrbat ma boli

aalexis007
15. aug 2011

Ahojte a dobrééé ránko.

Jááááj ako je krásne. Milujem takéto počasie. Už som si vypila rannú kávičku, stihla som aj požehliť a odpratať prádlo.
Ozaj, chcela som sa spýtať, máte niektorá detské sánky??? Ktoré sú dobré? Chcem kúpiť malému, ale nemám prehľad, ktoré sú fajn. Ďakujem za rady 😉
A neviete, kedy začnú predávať zimné kombinézy. Lebo ja mám vždy také šťastie, že keď už idem niečo kupovať, tak nemajú naše číslo. A niekde som už aj videla, že majú jesenný aj zimný tovar. A akú veľkosť idete kúpiť? My musíme asi nejakú 92.

mirka285
15. aug 2011

@zuzik1983 no je to strasne,ja neviem z coho ma cele telo boli,lebo malu ani moc nenavlacujem ☹
@aalexis007 ja mam tie kovove sanky Abdor na ktore sa da namontovat ta vodiaca tyc a vrelo odporucam..mali sme ich minuly rok v Cicmanoch a velka spokojnost,ta tyc je super vec...zimne kombinezy som videla uz v Marks a Spencer,nam bude stacit 86,najlepsie je vyskusat,a vraj minuly rok mali za prijatelne ceny v CA cku..

aalexis007
15. aug 2011

@mirka285 ďakujem 🙂

zuzik1983
15. aug 2011

@mirka285 no to ani ja, vlastne nikolka ani nejak na ruky nechce

rolak
15. aug 2011

@mirka285 a už máš ten nový kočík doma?
no ja sa teda Kristíny dosť navláčim..... hlavne v posledných dňoch sa ma doslova drží ako kliešť, alebo ju pustím chodiť a to som furt nad ňou nahnutá.,aby nespadla..... teda aj mňa kvalitne bolí celé telo...

rolak
15. aug 2011

práve som sa vrátila z Lidlu, pokúpila som malej hebediny, pančuchy, body a mikinku a som kľudná 🙂 včera som jej skúšala dať nedeľnú polievku,nechcela...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre