Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
4. okt 2011

baby, este som vam chcela k ockovaniu ... aby ste tie, co nechcete dat niektore povinne ockovanie, vedeli, ze je mozne, ze potom budete mat problem dat dieta do skolky ... myslim, ze kazda, alebo aspon vacsina vyzaduje potvrdenie, ze dieta je riadne ockovane ... tak len aby ste pripadne aj tento argument vzali do uvahy 🙂

denisse
4. okt 2011

urady a uradnicky nebudem komentovat, obcas ma clovek stastie, ze sa mu podari stretnut milu ustretovu pani a vsetko prebehne hladko ... ale len obcas 🙂

gabika41
4. okt 2011

Caute,takze mam pracovny den za sebou...som vypluta ako zaba.....idem do hajan a zajtra rano zase..... 😒

sunnygirl
5. okt 2011

..ahojte maminy...
tak vás opäť zdravím skoro ráno,akosi sa vraciam späť do svojich ranných koľají a to som zvedavá ako budem keď za chvíľku posunú čas 😅 ...varím si čaj som akosi nascípaná a ešte pred týždňom mi trhali zub múdrosti ale držím sa...
...idem si konečne pozrieť vaše detičky aké sú už veľké. Tá naša Bambuľka je už riadne šidielko 🙂 🙂 🙂 .

Prajem Vám pekný dník.

bambola
5. okt 2011

@sunnygirl ahoj, odstavovala si nakoniec ci si to este nechala tak?

bambola
5. okt 2011

inak dobre ranko 🙂
dnes je nejako zamraceno 😒 v spalni ma caka asi miliondvesto tasiek na vybalenie oblecenie 🙄 ale som si vcera urobila radost a kupila som si najuzasnejsiu vec na svete.... rucny vysavac 😀 😀 este ho dnes musim nabijat a potom sa konecne zbavim metlicky a smetacika patkrat denne 😎

katty17
5. okt 2011

ahojte kocky.
@mirka285 - nepredala som este kocik.
@bambola - mati tak potom som zvedava na tvoje referencie na vysavac. nam by sa veru zislo cosi na ulahcenie upratovania po aronovi 😀

bambola
5. okt 2011

@katty17 no pokial po psovi... 😀 sandricka neni asi taky rozmrvac peciva , keksov, chrumiek a vlastne vsetkeho co ide 😀

mirka285
5. okt 2011

dobre ranko...tak nasa dnesna noc boa fajn...
@katty17 Kati sa mi zdalo,ze si ho nemala jeden cas v inzerate,tak som myslela,ze si mala stastie a predala si ho..
@bambola jaaj moja tak to vybaovanie nezavidim,ja celkovo neznasam stahovanie 😖 pocuj a Andrej tam uz chodi do prace?
@sunnygirl uz minule som ti chcela napisat,ze konecne mas profilovku,krasnu 🙂 🙂

noemarta
5. okt 2011

dobre rano,
@katty17 tiez som si myslela ze je ta het kocik, ved tak si spominala, a teraz kukam ze ho mas znovu v ponuke.
baby co dnes varite, nemam total inspiraciu...

monline
5. okt 2011

bré ránko
ja chcem dnes skúsiť toto @noemarta
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20079

katty17
5. okt 2011

@noemarta - som nevravela ze sa mi ho podarilo predat ale ze si ho dve kocky rezervovali. ale nakoniec sa rozhodli pre iny kocik. ☹
@mirka285 - miri dufam ze to stastie budem mat. lebo uz som pevne rozhodnuta ze si aj na zimu necham Jettu. uplne mi staci mat doma jeden kocik ktory je vsestranny. ani velky ani maly. dnes do neho vyskusam dat fusak Jane. aspon nebude cely kocik cierny ale bude trosku veselsi 🙂
@bambola - mati, tak aron robi ovela vacsiu sarapatu ako sandricka. hlavne tie chlpi vsade :(

katty17
5. okt 2011

baby- kam sa dnes chystate s drobcami? dnes ma byt vraj posledny takyto krasny slnecny dnik. :(

noemarta
5. okt 2011

ja dnes cakam segru, takze my sme domaaa, konecne ma dobre pomasiruje 🙂

katty17
5. okt 2011

kocky, mam este jednu otazku, nechodite do nejakych materskych centier? neviete nejake fajn odporucit? @mirka285 - miri ty nechodis s lindou do MC niekde v devinskej alebo okoli?

katty17
5. okt 2011

@noemarta - jooooj, tak dobra masaz nieje nikdy zla 😉 . ozaj maci, tu knizku vraj uz nikde nemaju. vraj je uplne vypredana a uz sa ani netlaci :( skoda. ziadna ina ma nezaujala.

noemarta
5. okt 2011

@monline velmi dobry tip, diiiiik, to spravim zajtra, musim dnes dokupit suroviny. akurat ma napadlo, ze mam v mrazaku od svokry rezne a ryzu este mam zo vcera 🙂

noemarta
5. okt 2011

@katty17 to fakt, hm..tak sa po nej dobre zaprasilo 😉
My nechodime do centra a ani ma to zatial nejak vobec nelaka, takze neviem poradit, ale skus na nete kuknut, viem len o vajnoroch, ale to mas asi daleko 😒

bambola
5. okt 2011

@katty17 kati my sme boli raz ale @katka55 chodieva do MC Macko v Dubravke, je to hned vedla lekarky 😉 resp oproti 🙂

bambola
5. okt 2011

@mirka285 miri dnes siel prvykrat lebo , ako inak, je tam teta velmi dolezita, ktora chodi na cudzinecke iba raz do mesiaca a teda sa nastupuje nie k prvemu v mesiaci ale k prvej strede v mesiaci..... no uradnicky 😠

bambola
5. okt 2011

@mirka285 miri a kto ma prosim ta rad stahovanie ? 😕 nechcem ti teda oznamovat "zlu" spravu ale buduci rok ta to caka 😀 😉

mirka285
5. okt 2011

baby tak uz som doma a konecne som vybavila doklady,teraz uz len pockat kym udu hotove 🙂 😠
@katty17 v Devinskej je MC Bublinka,teraz je uplne vynovene,velke,v novych priestoroch a vvvv polke oktobra sa otvara v Devinskej v Tescu dalsie centrum aj s trampolinami a skakacimi hradmi....ale ja nechodim zatial nikam,ja som vonku so segrou alebo s kamoskou,mozno v zime tam pojdm kuknut.. inak jedna kocka tam predava taky kocik ako ty uz pol roka a stale ho tam ma,treba znizit cenu ak ho chces predat 🤐

adelaine
5. okt 2011

ahojte kocky,
idem vas narychlo pozdravit ,
a ten recept mi padol do rany, lebo ja tiez veru netusim, co varit...vobec nemam inspiraciu a varim dokolecka to iste aj nam, aj riskovi 😝

..... a prosim, baby, poradte co mam dat na total vystipanu ritusu?
risi od vcera tak kadi, ze nestiham snad menit plienky a aj tak je vystipany tak, ze ked ho prebalujem, tak place 😢
vzdy zabral Imazol a teraz nic, ma cervenu ritku ako orangutan chuda moje...vcera este aj vracal...no vsetko dokopy

mirka285
5. okt 2011

@adelaine Mati a nezabera hruba vrstva Sudokremu?lebo u nas vzdy...

bambola
5. okt 2011

@adelaine s kremikmi ja sice skusenosti nemam lebo uz pouzivam len malokedy ale u nas zabera (vlastne je to prevencia ale praktikovala som aj ked mala scervenanu pisulu) , ze malu necham behat po byte bez plienky. neviem ci ti risko sice vsetko nepocika 😅 ale tak mozno by to nebola az taka tragedia ak mate parkety 😉

denisse
5. okt 2011

ahojte ...

@bambola
aj ja mam rucny vysavac, ale len taky malicky, vacsinou s nim nela vysava popri mne, ked ja s velkym ... a samozrejme na take lokalne vysypance ho pouzivame ... ale netaha bohvieako a obcas ho zabudneme nabit 😀

@adelaine
skusala si bepanthen?

aalexis007
5. okt 2011

Ahojte - prosíííím, potrebujem poradiť 😉

Neviete mi poradiť nejakého dobrého odborníka Ortopéda pre dospelých na západnom Slovensku ????

adelaine
5. okt 2011

... bepanten som neskusala, kupim..
sudokrem nepomaha a holeho ho teraz nemozem nechat, hnackuje...on si chuda prdne a voda :(
dakujem za tipy, odskusam este bepanten a uvidim...zatial papa 🙂

luludi
5. okt 2011

ahojte zlaticka,

u nas je opat zubato a bubo visi celu noc na ciciku.. uvidime, dokedy to bude trvat. Na poradni k 15 mesiacu nam namerali 80 cm a 12 kg, teda bubo zacal mierne chudnut. Inak vsetko okk. Trochu som smutna, lebo sme chceli prefinancovat hypoteku a znalecky posudok nedopadol najlepsie.. Musime teda este aspon 3 roky pockat 😒 Tento tyzden koncim s dalsim cyklom liekov a rehabky budem mat este min 3 tyzdne.

Prajem vsetkym prijemny vecer

mirka285
5. okt 2011

ahojte dievcence 🙂 my mame pekne poobedie za sebou,Linda spala cez obed velmi malo tak teraz je jak z divych vajec 😒 neviem sa dockat kedy pojde spat a to som milujuca matka 🙂 zajtra doobeda idem s kamoskou tradovat po meste,lebo v piatok vyrazame do mesta,tak si chceme nieco kupit,nech nevyzerame jak supacky na materskej...Linda stale sopli,uz dva dni sa neviem dovolat dokyne nech nam odlozi ockovanie...a inak mame 80cm a nieco pod 10 kg a sme ostrihany,takze LInda je ako taky chlapcek omentalne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre