Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
7. okt 2011

@sunnygirl
ano, aj brokolicovu ma rada, davam aj smotanu aj mlieko, ako @mirka285, podla toho, co prave mam ... ked nezabudnem, tak obcas kupim cerstve netrvanlive plnotucne mlieko ...

denisse
7. okt 2011

@rolak
tak takych tabuliek mame hned niekolko 😀
asi dve vacsie na doma, mensiu do auta a potom este par kniziek, do ktorych sa takto kresli 🙂 a super zabava aj pre nelu aj pre baru ..)
tuto napriklad mame a aj ja si v nej rada kreslim

http://www.vasut.cz/pro-deti/detail.asp?kniha=471#

luludi
7. okt 2011

@denisse deniska, teba som sa chcela opytat ako zvlada barunka jaslickarsku stravu, zje vsetko, co jej daju?

denisse
7. okt 2011

@luludi
nechodi tam 😀
bola dvakrat a cele to tam prerevala, tety mi odporucili este pockat, ked to nepotrebujem nutne a ja som sa este so sefom napevno nedohodla kedy a kolko bude robit, tak sme sa rozhodli ju tam zatial nedavat 🙂
uvidime po novom roku ...

luludi
7. okt 2011

@denisse my sme tiez chceli dat buba do jasli od oktobra, ale v sept. sme si povedali, ze teda na to este nema ani zdaleka, tiez sme to posunuli na novy rok, potom uvidime

denisse
7. okt 2011

@luludi
teta mi povedala, ze je uz velka na to, aby jej to bolo jedno (to vraj take polrocne deti si rychlo zvyknu), ale mala na to, aby chapala princip "rodicia ta lubia a nikdy ta tu nenechaju, vzdy sa po teba vratia"

kafoditka
7. okt 2011

Ahojte koceny... dlhsie som tu nebola, sem tam vas precitam, ale nejak som nemala chut pisat.... za posledne dva tyzdne sme mali peripetie s Filipkom 😔 z nicoho nic prestal kakat. Prvykrat to bolo pat dni. Skusali sme vsetko od slivkoveho kompotu, odvaru z vlociek, vela tekutin, duphalac na zriedenie stolice, kamilkovy caj.....nic nepomohlo, maly nam preplakal cele noci chudacik, az sme skoncili na pohotovosti na Kramaroch. Dali mu cipok, po ktorom sa mal vyprazdnit do pol hodiny a on vobec nekadil, ani na druhy den 😕 tak som mu dala polku glycerinoveho cipku a vdaka tomu to konecne slo. Ale poviem vam, ze cisty horor. ☹ maly sedel na nocniku, plakal, krical, bol total mokry a triasli sa mu cele nohy. Ale vykakal sa. Lenze si tento neprijemny zazitok tak zafixoval v hlavicke, ze sa rozhodol dalsich 5 dni nekakat. Zasa plac, boli sme u chirurga, ci ma zvnutra zadocek v poriadku, lekar nevidel ziaden problem.. Tak som mu dala opat cipok a vykakal sa... Bala som sa, ci mu nezleniveju creva, ked sa vyprazdni len s cipkom, ale dnes po dvoch tyzdnoch kakal sam od seba do plienky poriadnu kopu 🙂 takze dufam, ze sa vraciame do starych kolaji.. inak sme doma vsetci chory, soplime, kasleme, ja mam antibiotika, svokra tiez, malemu sa sopliky uz polepsili, tak som rada.... inak mame doma maleho tanecnika, na akukolvek hudbu zacne tancovat 🙂 rozpravat ale nechce, na vsetko len ukaze prstom a hmmmm... no tak som sa vykecala a teraz si vas idem trochu precitat 🙂

monline
7. okt 2011

@kafoditka uff Domi, toto si pamätám ešte u NIky, že sme mali takýto kakací problém, ale snáď už je to za vami a bude dobre..chudák malý, to je veľká bolesť...teraz je všade plno chrípky, ako vidím, neobišlo to ani vás, tak sa uzdravte rýchlo 🙂
Nás Danko netancuje, nereaguje na hudbu, asibude tanečné drevo po maminke 😀 Ale teraz mu púšťam Spievankovo a to vydrží sledovať so záujmom dosť dlho, chcem prejsť (až to konečne budem mať napálené na cd) aj na "divadlo" k tomu, zatancovať si, zaspievať, vyblázniť sa, tak ako sa aj bambi pri tom blázni 🙂
Ozaj baby, nemáte niektorá už to Spievankovo 2?

kafoditka
7. okt 2011

@monline Mon dakujem, inak jemu akakolvek hudba nevadi, ale ked mu pustim Canakyho tak reve ako tur 😀 o tom spievankove som nepocula este, kedze Filip takyto zaner nemusi, tak to ani neriesim 😉

kafoditka
7. okt 2011

@bambola Mati tak ako, uz ste zabyvani?
@denisse Deni paci sa mi ta tabula, fajn napad 🙂 Filip ked si vezme do ruky ceruzku, tak pocarbe co sa da...

denisse
7. okt 2011

@kafoditka
ufff, tak to ste mali hrozne, ja to poznam od nely .. prvykrat to mala ked mala necele dva roky (nakoniec sa vykakala mne do ruky, ked som ju celu uplakanu mala na rukach, co jej to neslo) a potom pred rokom u nasich, ti si s nou vobec nevedeli rady ... takze viem, co to je 😖 snad uz bude dobre ...

denisse
7. okt 2011

@monline
ja som objednala od jeziska u nasich 😀

luludi
7. okt 2011

@kafoditka kafko to mi je luto.. si viem predstavit tie stresy :( tfuj tfuj, nech uz je filipkovi lepsie, drzte sa.

Baby dnes mi zomrela moja babka... to je strasny rok, marekovi zomreli tento rok tiez obe jeho babicky... uz nemame ziadnych starych rodicov, no..

kafoditka
7. okt 2011

@luludi ☹ Luci, uprimnu sustrast 😔

rolak
7. okt 2011

@luludi úprimnú sústrasť, ani naša kočka už nemá prastarých rodičov...

noemarta
7. okt 2011

@luludi 😔 😔 😔 je mi to luto...

denisse
7. okt 2011

@luludi
uprimnu sustrast 😔

monline
7. okt 2011

@luludi úprimnú sústrasť Luci ☹
aj kamarátovi dnes zomrel otec ☹

monline
7. okt 2011

@denisse no musím si spísať zoznam možných darčekov, nech to máme všetci ľahšie, nech to po rodine porozdeľujem 🙂
@kafoditka sranda, že canakyho nemusí 🙂))) má vkus asi 🙂

bambola
8. okt 2011

@luludi uprimnu sustrast 😢

merikac
8. okt 2011

ahojte baby,,som tu len na skok,, predo ocami prebehenem len poslednu stranu
@luludi to mi je luto,,,mate smutny rok,,co si pamatam tak uz tvoj mm, bol na 2 pohreboch,,,,,,,,,,a teraz toto- uprimnu sustrast
@denisse vidis, tabulku ma emma odlozenu, dostala taku velku od niekoho ked nemala este ani rok- dobre ze to preberate,,som na nu uplne zabudla 😎
@monline
@kafoditka emca sleduje z youtube vsetky riekanky deti okolo 2-3 rokov, zere ich vystupenie, potom sa postavi pred zrkadlo a akoze recituje a blaboce a pozrouje sa ,,,,a ficime na rozpravke Pingu,,,,, kreslene o takych tucniakoch,,,,,,vydrzi pozerat 2-3 diely za sebou.
No a prisla som vam napisat toto: vcera som vytriedila veci po Denisovi,kedze Emma to nosit nebude- chlapcenske cce od 3 rokov viac,,,,,,,,cast som uz rozdala a este mi zostali 2 velke kartony, cakala som na kontajner, ze to zbalim do vriec , nech si povybera niekto ak bude chciet,,ale este som vytriedila veci pre susedu,,,,ozaj dobre veci,,,,,,,,za take male odpadove vrecko,,,,,,jasne, moj iniciativnu mm, to vsetko vyhodil pred kontajner, a kym som tam stihla prist,,,2 velke vrecia tam stale boli ale to s tymi dobrymi vecami, uz eee 😠 .........no morgosi sa budu nosit,,,,,,,,co uz

merikac
8. okt 2011

Zajtra mame birmovku,,,,,,Tak pecem a upratujem, nech ma svokra neohohovarta, ze mam bordel,,tak sa drzte,,,,,,,,,,,,

bambola
8. okt 2011

@kafoditka akurat tu andrej montuje nabytok 😀 ale inac fajn, veci uz mam napchane v roldorke, spalnu mame velku takze zatial je nevyuzita ale malej tam chcem spravit taky kutik 😉 mala sa fajne prisposobila , vobec si nejako nevsimla ze sme niekde inde 😀

drzime filipkovi palciaky, snad vam uz bude kadit. je to trapenie ked nevies ako pomoct ☹

bambola
8. okt 2011

nasa miluje akekolvek tanecky a hudbu, hned ju natriasa a predvadza sa 😉 ako spominala mon tak ja jej teraz pustam spievankovo a robim jej k tomu aj divadielko, kedze to zahrna aj kopu zvukov a opiciek uz ich vela vie a robi aj ona 😉
@monline ja chcem spievankovo 2 kupit, pretoze si myslim, ze ich treba podporit, ak si to kazdy stiahne tak uz dalsie nemusi byt 😒

bambola
8. okt 2011

baby inac som uz 36hodin nekojila. odstavujem. uz ma to fakt nebaviiiii. tak mi (nam) drzte palciaky 😉
dufam, ze sa tu najde nejaka herecka, ktora sem ani nechodi a bude moralizovat 😠 😝

luludi
8. okt 2011

baby dakujem za podporu a sustrast.. je zvlastne, ak clovek pocas jedneho roka pride o vsetkych starych rodicov.. zrazu zmizla cela jedna generacia v rodine

@bambola: a ako to zvlada mala bambi? ako vecer uspavas? budi sa casto? davas jej mliecko v noci, ci nic, len ju ucicikas? (citaj učičíkaš 🙂)

bambola
8. okt 2011

@luludi zvlada-nezvlada, cez den som ju uspala v kociku (aj teraz spi v spalni v kociku, naobliekana a vo fusaku uz 2,5hodiny)
zatial sme mali len jednu noc ale tak bolo vela placu ale aj spala, ked sa prebrala tak ma odkopla, vobec sa nechcela nechat mojknut, len poplakala, ale fakt kratko, tak 2-3minuty a spala dalej. zobudila sa tusim asi 3x

bambola
8. okt 2011

@luludi jaj a nedavam jej v noci nic, vsak to by som si na seba uplietla bic cislo 2 😠

tatianka.g
8. okt 2011

ahojte tak aj vy ste sa uz dali na odstavovanie? my to uz mame stastne za sebou... 😉

luludi
8. okt 2011

@bambola tak sa drzte, nech to mate rychlo za sebou a podla moznosti bez slz.. ja chcem pockat, kym vyjdu ocne zuby a potom uvidim, lebo uz bubo celkom pekne spaval plus sa konecne celkom pekne rozpapal, tak stale dufam (asi naivne), ze sa odstavi sam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre