Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nina88
23. mar 2010

Ja zatial strie nemám, ani pri malej som nemala a to sa každý čudoval pri 30 kg hore... Mám šťastie... 🙂 Neboj, tie naše uzlíčky nás tak zamestnajú,že schudneme raz dva... 😉

agika1982
23. mar 2010

oacka ja mam dvd fit i v tehotenstvi a zorababy....to su cvicenia pre tehulky...

carrie84
23. mar 2010

Caute babule 🙂
Vidim, ze nie som jedina koho trapi priberanie 😉 Tak som si nasla cvicenia pre tehulky, stiahla som si dvd cvicenia pre tehulky, zlepsil sa mi zdravotny stav a bum .... zase lezim v posteli, takze z toho nic nebude 😒
Ale dnes mam dobru naladu - konecne mi prisiel kociiiiiiiiiiiiiiiiik 😀 😀 A je uplne ze super!

zrzulka
23. mar 2010

Maxi to je super ze mas taky krasny zazitok z 3Dcka...Aj ja som malinkeho vcera videla, sice len na sekundu ale hned som mala krajsi den :o))))

K tym autosedackam suhlasim s Maxi, podla mna to bolo tak myslene. i ked napriklad v USA maju taky zakon ze z porodnice musi ist kazde dieta v sedacke bez ohladu na to ci ide pesi alebo autom. Cudny zakon ale vsak Amerika :o)))))
My sme vybrali jednu z najkvalitnejsich, pretoze cestovat budeme vela a casto....Ono vsak zavisi aj od auta. Je zbytocne mat tu naj autosedacku ked dieta veziete v nejakej starej "rarohe"....

Priberanie mne sa chvalabohu ustalilo... mam + 10,5 navyse. Plet sa mi uzasne vyhladila. Vela ludi mi hovori ze som opeknela. To som teda musela vyzerat predtym.... 😒 No snad mi to ostane aj po porode, ta moja "krasa" 😀 😀 😀 😀

mirka285
23. mar 2010

tak ja som rano zmizla na prechadzku a nakupit,Tomas sa naobedoval a isiel k logopedovi....a ja cakam jak taka dilinka kedy budu tri hodiny aby som mohla ist von ☹ dnes je vonku krasne..Katty na korcule chodim na hradzu,ale s kocikom by som sa bala 😒 baby pozrite v mojom albume dala som foto deti,nezda sa vam ze Linda v brusku sa strasne podoba na Lujzu?

zrzulka
23. mar 2010

Mirka kvoli comu chodi Tomas k logopedovi??? Aj my sme dnes boli s malou....
Jaj hradza hned by som isla ale s tym kotlom pred sebou.... Uz som tak dlho nestala na in linach... my sme tiez s kocikom nechodili. ved tam niektori jazdia jak blazni....Nechceli sme rikovat....

mirka285
23. mar 2010

Zrzulka nevie povedat r 😉 chodili sme aj v predskolskom veku a teraz chodime zase ale neviem ci z toho nieco bude ☹ on proste nevie dojst na tu fintu ako to r vyslovit,myslim si ze keby to povedal raz uz by to vedel stale,lebo ziadnu inu recovu vadu nema....tak uvidime

katty17
23. mar 2010

Miri, koho dieta je Lujza. je podarena 🙂. tomasko je tvoj syn, vsak? ja tiez zboznujem korcule, ale toto leto to asi budem musiet oželieť :(. ako je to so sportovanim pocas kojenia? nemalo by sa alebo to nerobi problem? Miri, a na ktoru hradzu chodievas? Nemate nejaku aj u vas v devinskej?

any23
23. mar 2010

ahojte🙂no tak ja mam uz +9kg hore😲pri alexovi som pribrala 18kg ale po 7mich mesiacoch som bola na svojej povodnej vahe 50kg😅nic specialne som pre to nerobila,islo to dolu same😉najviac mi asi pomohli tie kazdodenne niekolkohodinove prechadzky s kocikom,byvame na kopci takze to bolo to naj fitko pre mna...teraz som zacinala s vahou 54kg uvidime kolko sa nalepi ale je mi to jedno-hlavne nech malinka pekne rastie...

zrzulka
23. mar 2010

Kaslat na R, hlavne ze inak je oki... to som nevedela ze tak dlho dokazu logopedi trapit...
Inak podoba s lujzou je fakt zjavna....Sesternicka ?

any23
23. mar 2010

ja som na tom glukoz.teste bola v piatok a vcera som si volala o vysledky a su okiii co ma moooc tesi bo pri alexovi som mala vysoky cukor a musela som chodit kazde 3tt na kontroly k diab.a drzat dietu...vsetkym tehulkam co maju este pred drzim palce aby boli vysledky v norme😉

mirka285
23. mar 2010

Lujza je dcera mojho priatela a Tomas je moj,ale vlastne su nase 🙂 vsetci co videli fotky z 3D tak hovoria ze Linda bude cela Lujza,takze cely tato...chodili sme do Rusoviec,ale teraz mame novu aj v Devinskej smerom na Zahorie,len som ju este nevyskusala,ja odkedy som zacala robit v novom kasine dvanastky nocne,som vobec nic nevladala robit cez volno ☹ predtym som robila v casine v Crowne Plaza ale len osmicky takze vtedy sa to dalo este,ale tie dvanastky v Carltone ma uplne zabili 😠 ja som preto rada ze som doma,mna to uz strasne vycerpavalo,peniaze nie su vsetko,a mam pocit ze aj tak nam uz nic ku stastiu nechyba...mala je brusku,teda este ten domcek dufam kupime 😉

jaruska8
23. mar 2010

Ahojte, mne sa dnešný príspevok nezobrazil. :( Čo už. Ja som sa extra nevyspala, manžel chrápe a keď sa v noci štyrikrát zobudím, odkedy som tehu, tak je to strašné. 😒

jaruska8
23. mar 2010

Počujte, môj súkromný výskum má tieto výsledky, väčšina prvorodených detí sa podobá na svojich otcov, nezávisle od pohlavia. Ako je to u vás???

agika1982
23. mar 2010

kocky mna caka test na cukrovku 8 aprila....a 18 aprila idem na 3D...tak som zvedava

mirka285
23. mar 2010

no tak u mna to vyzera ze moje obe deti sa budu podobat na svojich otcov...neni to skoda,ved ja taka pekna baba a ziadne dieta po mne 😀 😀

jaruska8
23. mar 2010

Škoda to je, tak si urobíte ešte jedno, no nie???? 😉

jaruska8
23. mar 2010

Ja idem na 3D vo štvrtok a v piatok glukóza, už sa teším. 😉

any23
23. mar 2010

jaruska u nas to plati-alex je cely tatino😅😉hi hi mirka podoba je zjavna u Lujzy a Lindusky😵

oacka
23. mar 2010

Mirka,ja chcem byť po tebe! už sa to nedá nejako urobiť??? 😀 😀

jaruska8
23. mar 2010

Som zvedavá, ako bude vyzerať malá, možno bude výnimka. 😉 😉 😉

mirka285
23. mar 2010

Oacka 🙂 🙂 🙂

monline
23. mar 2010

Všetky Vás po čase pozdravujem...prečítala som si plno dobrých správ, prezrela brušká, výbavičky...držím všetkým palce...

jaruska- podľa všetkých sa moja dcéra podobá od začiatku na mňa, tak asi výnimka 🙂) ...(aj keď teraz už poznať aj črty po otcovi)....inak to možno platí, lebo obaja prví synovia mojich bratov sú po svojich otcoch...aj môj starší brat je po otcovi...a čo vraví výskum na to, ak matka rodí druhýkrát a otec bude mať prvé dieťa? 🙂) po kom bude? podľa 3D má Daniel noštek aj pery po otcovi...ale svokra povedala, že má môj nos (ja mám nosisko..mala som sa uraziť? 🙂))

Moje telo zatiaľ reaguje fantasticky- napriek tomu, že mám riadny kotlík, nepribrala som...Daniel čerpá zo mňa, v strave sa vôbec neobmedzujem, ale netrávi mi až tak dobre, aby som sa prejedala, či jedla pričasto..sladkostiam sa nevyhýbam, muž sa nedávno smial, že keď sa minulo doma všetko sladké, sprášila som aj čokoládu na varenie 🙂) Niekde som postrehla tabuľku žien po pôrode, ktoré sa merajú, vážia a chcú schudnúť..možno by sme aj my niečo také mohli podniknúť..a spoločne si pomáhať v následnom chudnutí..Ja som tiež kategória 80+, dobre by padlo schudnúť aspoň 10 (či 15, či aj viac?) kíl...

Na glukózový test idem o týždeň, dúfam, že všetko je v poriadku...koľko času sa tam priemerne strávi? Dve hodiny?

agika1982
23. mar 2010

baby je pravda ze to 3D nie je moc dobre pre babo,lebo je pak nervozne??????????

maxara
23. mar 2010

jaruska u mojich sestier to plati, ich prve deti su po ich otcovi, ale aj druhe... aj moja najstarsia sestra je do mojho otca rodiny, ale mojej maminy najstarsi brat je cela babka...
oacka 😀 😀 😀 ty si trubka 😀 ja neviem, po kom chcem byť... ale byt by som chcela niekde v starom meste..

agika1982
23. mar 2010

Monline dve hodiny..musis tam prist nalacno,vypijes ten glukopur s citronobvou stavou v 3dcl pohari a cakas dve hodiny...pak ides tusim cikat,alebo sa berie krv...to neviem..mna to tiez caka 8 aprila

jaruska8
23. mar 2010

No, veru, môj ,,výskum" nesiaha do tejto problematiky. 😀 😀 😀 😀 netrúfam si nič tvrdiť. 😀 😀 😀 😀 Ale v mojom okolí to platí tak na 98%. 😉

strasska
23. mar 2010

Ahojte, tak pozeram, ze preberat kg, tak sa pridavam k tym, na ktore sa lepia aj ked len prejdu popri chladnicke. 😝 a tiez som 80+,
to so spolocnym chudnutim po porode by bolo fajn!!! mne sice po prvom zislo dole vsetkych 15kg, ale to bolo asi tym stresom 😅 ale potom som chcela este zhodit a nic, nedarilo sa.
agika: podla mna je 3D v pohode, a neviem o tom, ze by nejake vyskumy potvrdili jeho nebezpecnost. Vsetkeho treba s mierou a bude dobre!

zrzulka
23. mar 2010

To je inak fakt. Aj nasa mala je cely tata 😀 Chvalabohu, nechcela som aby bola po mne.

Moni u nas to lekar robi tak (co som sa cudovala lebo pri malej to bolo inak) Rano vypijem sladku vodu a o 2 hodky naklusem na odber krvi. to je vsetko... Pri malej som tam musela tie dve hodky cakat a brali mi krv az dva krat... teraz len raz.... Nejake novoty....

monline
23. mar 2010

agika dík..takže ak si vybavím v práci celý deň voľno, stíham popozerať kočíky...
neviete poradiť, kam v BA zájsť, aby som mala prehľad?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre