Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
16. apr 2010

adka1311 jasne,vsetko je ok,dokial doktorka nepovie nieco ine. 🙂 nestresujem,len mi tak trosicku nasadila chrobaka do hlavy...

dugyna
16. apr 2010

lenkaaninka neviem nazov tej masticky ale v lekarni maju taku co je jedla pre diatako 😉

lenkaaninka
16. apr 2010

ja som taká poloúčtovníčka a vidíš odpoved nemtuším....viem že vlastne ked nechceš si to nedáš do nákladov a potom nechápem načo to žiadajú???

tinka349
16. apr 2010

vierkaha - ja to radsej prenecham mladism babam , ja uz som vyslusila ''modelka'' 😀 a mozno raz moja bambulka bude modelkou, ale skor ju k tomu nebudem tahat....jedine ak bude sama chciet 😝

sunnygirl
16. apr 2010

Dugy: Ďakujem za odpoveˇihľadom tej Ruže. Volala som mamine, že teda radšej do LC neprídem 😉

monline
16. apr 2010

dugynka- inak obdivujem ťa, že si dokážeš organizovať študijné plány teraz..písanie diplomovky- ja som niekoľko nocí pri nej ponocovala, teraz si to neviem predstaviť..a učenie- to už vôbec nie...teraz stačí, že sa mám zdvihnúť z postele a už funím, jojkám a vzdychám..dokonca ani knihy teraz nečítam...pritom predtým som prečítala cca 10 za mesiac..neviem sa na ne primerane sústrediť..

adka1311
16. apr 2010

lenkaaninka - mozno to tie velkoobchody potrebuju preto, ze nemozu predavat konecnemu spotrebitelovi, ale len malobchodnikom...neviem...
ale fakt to funguje tak ako napisala maxi - kupis to, zaplatis zo sukromnych penazi a nevykazujes to nikde... 😀

kafoditka
16. apr 2010

dugy.... kazdy hovori, ze mladi maju byvat sami, ale nie vzdy je to take lahke a financne zvladnutelne.... 😔 😒

lenkaaninka
16. apr 2010

vidíš adka to ma nenapadlo...hmm 😅

dugyna
16. apr 2010

mirka ja viem..ale odkedy som tehu som viac tenzna a hocico ma rzculi...a niekedy mi je od nervov do placu..takze zabava

aadka to je strasne smutne..nemal syndrom nahleho umrtia? a z apriloviek 2? fuha
no tak radsej zmenme temu kocky...

monline
16. apr 2010

alexa- veru hej, diabetes som dostala ako bonus k tehotenstvu 🙂
maxi- inak myslím si, že to, že ten nájomník raz za mesiac uprace aj spoločné priestory, ti asi moc nepomôže..však už na druhý deň môžeš nájsť wc dosku v rovnakom stave..

mojalili
16. apr 2010

Dugy, som rada, ze sa ti buchty pacili, ja cih robim stale a mam ich aj v mrazaku 😉
VIERKAHA - tie capacky su vynikajuce🙂

Mne dnes tatinko doniesol fotky auticka, ktore mi o tyzden - dva dovezie 😀 😀 😀 😀 Malicky Opel Corsa, ale staci na jazdenie po meste...taaaaaaaak sa tesim. Cervene auticko ako mal krteček 😀 😀 😀 Aj ked som nachvilku zaprostestovala, lebo som chcela 4-dverove, ale za tu cenu som neoddolala a k tomu vieme, kto je majitel, ma par tisic km najazdene. HURAAAAAA
(prepacte, ze sa vam spovedam, ale moc sa tesim 😵 😵 😵 😵 )

MIRKA - som na moj kotlik hrda, hlavne na to male co mam v nom, ale keby ta chodza tak nebolela 😒 to je tym tlakom velkeho bruska☹ .

maxara
16. apr 2010

moni - to je fakt, ale tak aspon nieco.. akoze mm urcite nie je typ, co by ho to nesralo.. len nevie ako mu to ma povedat a ja som mu povedala, ze toto je jeho kapusta a ja ju riesit nemienim.. totiz by som ho vyrazila..

dugy - to boli casy, ked sme byvali sami.. ja budem asi mm pilit usi, az ho vyrazi.. dohodli sme sa jasne, ze kym sa mala narodi, tak on vypadne, no a dnes sa dozviem, ze on sa nechysta? sila..

adka - no tak som si to myslela, ze sa to asi nikde nezauctuje.. cize dobraaa som 😉
lenkaninka - ziadaju zivnostaky prave kvoli tomu, ze su to velkoobchody, alebo aby to bolo bez dane (metro)

tinka349
16. apr 2010

mojalili - tak vela stastnych kilometrikov 😀

dugyna
16. apr 2010

lenkaaninkaa 😉 diky

alexa dakujem za gratulaciu,aj podporu abryndza podla EU mudi byt pasterizova cize v ocbchode ani inu nemaju

mima stolica musi byt po operacii, cize po cisarskom urcite...

maxara
16. apr 2010

vierkaha - uz trikrat som ti chcela pochvalit tvoje ulovky, fakt kraasne dupky..
kafko - kukni ake dupky kupila vierkaha, ty si hladala 😉
mirka - videla som morkine ruky a idem sa vygrcat..

dugyna
16. apr 2010

mojalili aj nase ostali este nejake, takze som zmrazila...ono neboli mozno ako obrazok....ale sak robila som prvy krat ale chutovo super,,,a nabuduce mozno budu uz ako modelky tie buchticky 😉

kafko ja viem ..a poznam to tiez..,tiez sme nebyvali najprv samy...takze my s mm sme strasne rady ze nam to tak vsetko vyslo..sme to tak mali naplanovane ze bytik, babatko a svadbicka 😉 no ked sme uz vedeli isto ze bude bytik..tak uz potom bola aj malinka a potom sme sa zorbali 😉
takze chapem. takze my si s manzelom velmi vazime to ze sme sami a mame sukromie..je to fakt na nezaplatenie...

monline
16. apr 2010

tak by som vám chcela ukázať i ja výbavičku, ale máme pokazený foťák ☹( obdivujem kúsky, ktoré sa vám podarí uloviť..najmä tie pre dievčatká, tie sú úplne krásne..ale aj pre chlapčekov je spústa krásneho tovaru..
ja som včera ukladala vecičky do skrine, muža som "upratala" do nadstavca, lebo do jeho skrine som dala Danielkove vecičky..do komodky, takej malej čo máme, sa nepomestili..už potrebujem len osušky kúpiť, tehu podprdy a väčšiu fľašku..a asi kúpim od kolegu kočík, ten sa mi vždy páčil (myslím ten kočík 😀 )

dugyna
16. apr 2010

sunny neni zac 🙂 aj nabuduce

monline vdaka 🙂 to stym sustredenim my nmusis ani hovorit..odkedy som tehu tak mam problem sustredit sa..a ked mi nieco nejde ..tak mam nervy alebo mi je do placu..takze asi tak....ale nakolko som doma tak sa to da zvladnut..predtym som robila aj studovala, takze som bola viac vytazena..
ale koli malinkej to musim zvladnut ona a moj mm su moji fanusikovia 🙂
a s tym sapnim nemam problem vydrzat dlho do noci..len nechcem aby si malinka v brusku zvyj´kla na taky rezim...a poto ponocovala ked sa narodi....ale ked otvorim knihu tak viem zaspat v hocijakom case 😀

kafoditka
16. apr 2010

vierkaha.... ta pumova supravicka je dokonala!! manzelik ma dobry vkus 😉 Aj tenisky su bozske 🙂

mojalili
16. apr 2010

Kocky, vazne kupujete flasky pred porodom? treba? JA uz si nepamatam, ci som mala pri LILI kupene popredu. Ja chcem kojit, tak an nad flaskami som neuvazovala....hm.....

Prave som dožrala chrumky tie nesolene pre male deticky, take sližiky, a mam to medzi prsami - všade...hruza 😀
Baby, zajtra idem na zabijacku, svokor zabija.....bleeeeee, budem to musiet vydrzat, zoberiem si tam pletenie, nech sa nenudim....
MONLINE, aj ja som Danielkovi poukladala veci do komody, roztriedila najprv raz na druhy....druhy raz na oprane a neoprane.... Za 2 tyzdne zacnem vsetko prat, tak nech to mam nachystane.. 😉

vierkaha
16. apr 2010

Ďakujem, baby a kafko tá pumová súprava stála 20 € tie capačky 12€ no nekúp to a hlavne keď mm za mnou dobehol cez celý obchod vyškerený od ucha k uchu, že aha čo som našiel 😀 😀 😀 no bohový bol, aj keby to stálo raz toľko tak už len pre ten jeho výraz by som to kúpila 😉

monline
16. apr 2010

mojalili..ja som neprala ešte nič..tie vecičky od švagrinej po matúškovi boli oprané, aj tie uložené po nike..ale všetko preperiem, aj s novými, ked ostanem na materskej..čiže za mesiac..´
dugyna- ja som končila školu asi pred 4 rokmi, externe som študovala, popri tom starosť o rodinu, do práce som chodila a ešte k tomu sme aj dom práve stavali..ale dalo sa...no teraz- už si to neviem predstaviť, som unavená, náladová, nesústredená, nemám výdrž..

vierkaha
16. apr 2010

Maxi dík, si ma inšpirovala, tvojím posledným nákupom. 😀 Už som musela niečo kúpiť aj ja a mm to asi už nemohol počúvať, že všetky tu hromadne nakupujete výbavičky a my stále nič. 😠 Tak ma včera prekvapil, že dnes ideme na nákup a hotovo - zlatý

maxara
16. apr 2010

mojalili ja som teraz taka precitlivela, ze ja by som to prasiatko nedovolila zabit ☹

tinka349
16. apr 2010

baby mate niektora problem s krvacanim dasien? ja posledne tri mesiace neskutocny.....ale brutalne sa mi stale len z jedneho miest aleje krv pri hocijakom makkom jedle, a to pouzivam parodontax a aj kefku na krvacajuce dasna ale nic...nemam brat dajake vitaminy? ☹ ☹ ☹

vierkaha
16. apr 2010

tinka ja som mala tento problém cca pre mesiacom tiež som skúšala, paradontax a potom lacalut, ale tieto mi nepomohli mne zabrala vademecum pasta 7 druhov neviem čoho 😕

maxara
16. apr 2010

vierka to je od neho fakt mile.. to ten moj by mi teda nenavrhol.. on je rad, ze si nakupim ja, ze som spokojna a ze on nie je otraveny a uchodeny.. a ja tiez asi radsej nakupujem bez neho, lebo ten jeho ksicht je neznesitelny a po 5 minutach v obchode zacne ochkat a jojkat a mat blbe poznamky, nahana ma.. sice by som uvitala, keby sa vyjadril, ale kedze mu je jedno, ci ma mala zltu alebo zelenu deku, tak to je potom jedno..mozno ho to chyti neskor, lebo nedavno mi napisal mejl (som bola v robote akurat), ze aha co som kupil Ninke a bola tam nejaka fotka veciciek z bazosa 🙂 tak aspon tak..

maxara
16. apr 2010

tinka mne zacali dasna krvacat asi tak v 20tt, ale obcas sa mi aj z nosa pustilo, vraj je to ok, mame viac prekrvene sliznice.. no a na tie dasna mne lacalut zabral (a zatial ziadna ina pasta nie..), kefku mam curaprox

vierkaha
16. apr 2010

Ja mám šťastie v tom, že mm celkom rád nakupuje ( nie síce často, ale keď už tak poriadne). Mala som dnes síce obavy, keď mi v prvom obchode kde sme boli zahlásili účet, že 85 € že ma zbalí a hajde domov, ale normálne mi hovorí ok a čo ešte potrebujeme 😀 😀 no skoro ma vystrelo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre