Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
22. apr 2010

kupelna plna mravcov...pomoooooc, uz tu nechcem byvat

mima89
22. apr 2010

baby vase babatka su uz dole hlavickou?? lebo moja je stale dolu koncom panvovym... 😒

zuzik1983
22. apr 2010

ja netusim,ako to moje je.mam taky pocit,ze stale inak 🙂

kristip
22. apr 2010

naposledy bol dole hlavickou, ale vraj do takeho 32. tyzdna sa vraj este otacaju, potom by uz nemali, lebo budu mat malo miesta

oacka
22. apr 2010

zas som kúpila somarinky, ja si asi sama zodpovedne vypnem mimibazar aj koníka! Moja je hlavou dolu. ešte počkaj mima, kamoške sa malý pretočil neskôr... a potom zase. takže nakoniec bol tým koncom pánvovým... 🙂 a ona ani necítila kedy.

mima89
22. apr 2010

a ked to nestihne tak to znamena ze pojde von cisarskym??

oacka
22. apr 2010

poväčšinou áno... ale niekedy sa aj tak rodí normálne. asi musia pomerať teba a bábo a potom určia.

kristip
22. apr 2010

mne povedala doktorka, ze su lekari, kt. to vedia sikovne aj koncom panvovym, ale urcite je to riadna fuska.
oacka-ja som citala jednu knihu, kde sa dokonca dietatko otocilo dolu hlavkou v prvej dobe porodnej-no neviem

mima89
22. apr 2010

jeeejda ja sa bojim... 😒

kristip
22. apr 2010

neboj sa, este sa otoci. 🙂 Ja som mala sice naposledy dolu hlavickou, ale citim ho teraz uplne inak

adka1311
22. apr 2010

🙂 pekny den, babule....nas maly je dole hlavickou, ale mam kamosku, ktorej dcerka sa otocila den pred porodom...uz mala naplanovany CS a zrazu zistili, ze sa otocila a tak nakoniec rodila normalne o par dni neskor....
neboj mima, bude to OK...

inak ja som vcera bola kompletne K.O. - rano som bola na glukozovom teste a vobec som to nezvladla...tu hnusnu vodu som sice vypila bez vacsich problemov, ale po 30 minutach mi ostalo na odpadnutie, nepomohlo ani rozdychavanie pri okne, kompletne som sa spotila, chytila som triasku a potom ma zacalo napinat a aj somtrosinku vracala...chuda sestricka ma cely cas drzala aby som neodpadla a potom ma nechali 1 a 1/4hodinky lezat v ambulancii v kresle....

teraz cakam na vysledky....ale vcerajsok bol fakt hrozny, lebo vecer sa mi spustila migrena a tak som celu noc pretrpela...teraz je mi lepsie, len ma boli zaludok /asi z Paralenu, ktory som si v noci zo zufalstva dala/

tak vas idem kompletne docitat, prajem pekny den, drzte sa aj s babatkami...
CMUK

oacka
22. apr 2010

inak mima,ja dúfam,že pojdem na cisársky, normálneho sa dosť desím... vidíš,čo žena to názor... 😉

lenkaaninka
22. apr 2010

ja už sa desím všetkého a koncom panvovým sa rodia 99% dievčatká chlapcov dávajú zákonite CS lebo by sa im mohli nejako poškodiť pohlavné orgány...ale podla mna aj pri dievčatkách je riziko ja by som v takom prípade asi žiadala cisára...no môj malý je dolu hlavkou tak si to opäť odtrpím... 😝

oacka aj mne dneska prišli vecičky poštou aj ja si vypnem aj mmb aj kona bazar

oacka
22. apr 2010

lenakaaninka 😀 😀 😀 😀 je to choroba!

lenkaaninka
22. apr 2010

hej presne tak neodolám 😎 ked su tam nejaké suprové kompletíky alebo tak ale dneska mi už posledné vecičky prišli a mm vždy už len oči prekrúca...ale ozaj má malý toho už vela tak sa musím stopnuť.. 😠

a dneska som ešte objednala na skrinky kde som zrušila sklenené dvierka a urobila som z toho skrine na veci namiesto dvierok také palmové rolety 90x150 ma vyšli na 16 euri spolu no nekup 😉

denisse
22. apr 2010

ahojte .... 😉
tak ja som dnes uplne nemozna, som skoro nic neurobila, lebo som hned rano po zobudeni urobila velku chybu ... povedala som si, ze kym je roman este doma, tak sa nela moze motat okolo neho a ja ostanem este chvilku v posteli a precitam este par stran z knihy ... ale to byva moja smrt, lebo ked citam a som zaujata, tak neviem prestat .... takze roman odisiel, ja som nele vymyslala rozne stanovistia zabavy od telky, cez lego, po kuchynku ... a pritom som citala ... az kym som nedocitala celu knihu a to uz bolo po desiatej ... tak som sa pustila do varenia, nastastie polievku sme este mali, tak som urobila sulance s makom, najedli sme sa, umyla som riad a idem trosku poukladat hracky po tom ranno neorganizovanom hrani, oblecieme sa a pojdeme von ...

a je tu nejaka zima .. sice svieti slnko, ale brrrr ...

stanka33
22. apr 2010

ahojte tuti male musia byt riadne ukecane s takymi hlaskami ja uz sa tesim co bude nas.. vcera sa ho tato pytal jurko a ty si mi spadol a on ze babo urobilo bac takto a hodil sa na kolena...sme sa strasne smiali...

oacka ja uz na mimi bazar nechodim teraz, teraz som objednala este nieco a koncim..uz fakt.....ja berem od jednej baby ta ma suprovske veci nove.....
a tiez citim kopance do mocoveho mechura do poradne idem o dva tyzdne tak uvidime...inak ja ked si spomeniem na porod mne je stale zle.....snad aj toto nejako prezijem porod som mala hrozny ale rycho som sa dostala z toho, mne by ste vobec vtedy tri dni co som prisla z porodky netipli ze som rodila....

stanka33
22. apr 2010

a najlepsie bolo ked som sa vratila ze nesiel vytah a musela som slapat 6 poschodi pesi po schodoch viete si to predstavit...

monline
22. apr 2010

denisse- a prečo chybu? máš to skvele zmanažované, zadelené..aj dieťa je v pohode, aj jesť ste mali načas, aj kniha je prečítaná, aj si si oddýchla..🙂
čo dobré si čítala? čo rada čítaš?

denisse
22. apr 2010

ja celkovo rada citam ... v podstate cokolvek, nemam rada sci-fi a fantasy .. inak vsetko 😉
a teraz som citala od Katariny Sajbanovej: Bublina .. je to mlada slovenska autorka, je to jej debut ... bohuzial som to kupila tu v prahe a teda v cestine ... co mne pri knihach normalne nevadi, ale ked som vedela ze tato je v originali v slovencine, tak to bolo take divne 😉

zrzulka
22. apr 2010

Presne Denis, ved to je super ako si to vies zariadit... To ja keby som nechala malu co i len 5 minut bez dozoru tak ma tu caka iny Saigon 😝 neupracem ani za hodinu....

Stani tak to je iny zazitok slapat tesne po porode 6 poschodi. u nas tiez obcas nejdu vytahy. Muza minule skoro vystrelo ked musel slapat s malou na rukach 11 poschodi. este ze mame auto ze mohol kocik a nakup nechat v aute....
Nedavno som mala mat jedno dolezite stretko a jak napotvoru nesli vytahy ☹ Ostali sme uvazneni vo vlastnom byte lebo to by som urcite nezvladla zniest malu s kotlom pred sebou dolu....

monline
22. apr 2010

nepočula som o tej knihe..ja veľmi rada čítam, ale odkedy som tehotná, nejak sa neviem sústrediť..čítam beletriu, mám rada Haruki Murakamiho, Milana Kunderu, Franza Kafku, Marqueza, Kertesza, Coelho-a, ruských klasikov, nezvyknem čítať ženské romány..ale možno začnem..budem potrebovať oddychové čítanie 🙂

denisse
22. apr 2010

monline, ani ja standardne necitam zenske romany ... ak mas na mysli Steelovu a podobne ...
zalezi od nalady ... napriklad Idiota som stale nedocitala 😕 aj ked nemozem povedat, ze by sa mi to nepacilo ... len to proste "nehltam" .... marqueza tiez mozem, mam rada aj remarqua, hellera ... a obcas siahnem po detektivke 😉

stanka33
22. apr 2010

zrzi ani ja si neviem predstavit ze by som pri malom citala knihu, ja som rada ze stihnem nieco uvarit rano a pracem stale....

denisse
22. apr 2010

u nas to dnes bola skor vynimka, ze to slo ... tiez mame prevazne dni, kedy sa jej musim na 100 percent venovat, inak kvika a mrnci ...

monline
22. apr 2010

denisse- detektívky veru môžem 🙂
ja som plno kníh prečítala v pc vo forme e-bookov..mala som obdobie 10 kníh mesačne, to by bola riadna finančná pálka, keby som si ich kupovala, aj ked mi je ľúto, že ich nemám doma v knižnici..

zrzulka
22. apr 2010

No ja ani uvarit nestiham. ja mam panicky strach z toho zeby sa mohla popalit takze pri malej nezehlim, nevarim .... Ale tak snad ked bude starsia tak sa bude dat.... Ale niekedy si lahnem pri nej a hrame sa taku hru co sa da aj z lahu 😀Alebo si citame.... Niekedy si aspon na polhodku musim dat slofika. to ale vacsinou az vecer okolo 19 ked uz pomaly prichadza aj muz z prace....

strasska
22. apr 2010

denisse, ja som bublinu docitala v pondelok o 00.50. Ja so tiez taka, ze ked zacnem, musim dokoncit. 😉

zrzulka
22. apr 2010

ja som si knihu naposledy citala v nemocke s malou.Jeden pribeh z Evita pressu (neviem ci poznate) teraz po veceroch citam uz len psychlogicke knizky. teraz som si kupila zo 5... Ale precitala len 1....nestiham

strasska
22. apr 2010

ja citam, iba ked Misko spi, alebo ked chce pozerat Noddyho, uz to mam okukane, tak sa mi nechce pozerat. Ja na vaznu literaturu este asi musim dozriet, idiota som zacinala uz 5x a stale som na tom istom mieste.
Ja praveze teraz zeriem take "brakovky", cim menej do hlbky, tym lepsie. A detektivky uplne, ze zboznujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre