Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. apr 2010

baby ja uz idem fakt do tej postele, ved uz ste mi aj dobru noc zazelali sakra a ja nie a nie sa odlepit.. 😅

kafoditka
30. apr 2010

Inak Maxi..ja sa teraz priznam : ked som dostala v 12tich prvu ozajstnu pusu od suseda, tak som bezala domov a modlila sa, aby som nedostala AIDS 😲 😲 😵

maxara
30. apr 2010

allexa no k busom sa ani nevyjadrujem, ked sa nado mna postavi nejaka solna bana.. 😠 bleee hlavne v lete, ked ma niekto chlpy pod pazuchami a normalne obalene takym bielym povlakom.. ani listerin by nezabral 😀

mirka285
30. apr 2010

Maxi asi...lebo dnes aj jedna znama kuka na mna ze jee ty si tehu?tak oni si vsetci asi mysleli doteraz ze som len pribrala...a teraz ked nahodim letnejsie oblecko,tak okrem velkej riti je vidiet aj velke brusko 😉

mirka285
30. apr 2010

Kafko a ako to dopadlo?nedostala si ho?

maxara
30. apr 2010

😀 😀 kafko ty teliatko 😀 ale aspon vidis, aku super osvetu ste mali na skole.. o AIDSi si vedela viac ako o vsetkom tom s tym suvisiacim

kafoditka
30. apr 2010

a zistila som, ze mam elegantnu celulitidu na stehnach ☹ 😠

maxara
30. apr 2010

mirka 😀 😀 je super, ked niekoho podpichnes bez smajlika.. 😀 to ma vzdy tak pobavi..

maxara
30. apr 2010

kafko a tu celdu si objavila az po tej puse? 😀

kafoditka
30. apr 2010

no maxi.. dnesne 13tky 14tky trtkosia prvu ligu a ja som v ich veku vedela akurat tak, ze " vycikat a schovat"... 😉

mirka285
30. apr 2010

ty mas elegantnu aspon,ta moja je jak huspenina po zaruke

dugyna
30. apr 2010

mirka tak skusila som vsi vsetky tricka..a otras..moj satnik nepouzitelny skoro vobec..je tam max5 triciek ktora sa daju ale na bud tyzden uz nebudu dobre..takze asi tak

maxara
30. apr 2010

kafko inak to je fakt.. toho sa uplne bojim, ze ako to vysvetlim mojej malinkej, ze nech si to odlozi aspon na 16-17.. 😕 😲

kafoditka
30. apr 2010

maxi, miri..jasne, podte do mna, ja znesiem...

monline
30. apr 2010

maxi- iróniou je, že ten tvoj smradľavý z práce sa volá ako sa volá..v preklade (ak sa nemýlim) to znamená mydlový 🙂

mirka285
30. apr 2010

moj Tomas ma 13 a este netrtkosi,iba si honi 😖

kafoditka
30. apr 2010

si si ista miri????? 😉

maxara
30. apr 2010

kafko - 😀 prepac 😀
monline - szappanos je sexuchtivy, to jozo je smradlavy a inak ten je zo senca.. teraz ma napadlo, ze ty si z nejakej dediny v okoli senca, z ktorej?
mirka a na to si ako prisla? ti povedal? 😀 😀 😀 ci si ho pristihla?

monline
30. apr 2010

dcéra má 16 a tvrdí, že je panna..tak jej verím

mirka285
30. apr 2010

som ho pristihla nechtiac,ale tvarila som sa ze som nic nevidela,aby nemal traumu....a on ma taky maly pipik este ze s tym by vela rozkose nenarobil teda 😀

kafoditka
30. apr 2010

miri... toto bude zaujimava etapa zivote, ked sa budem musiet rozpravat o sexe a spol. s mojim synom... alebo to necham na manzela? 😀

monline
30. apr 2010

maxi- robím, resp. do dnes som robila v Senci, bývam v Novej Dedinke

maxara
30. apr 2010

mirka no toto.. v tomto mam medzery, ze aky velky je 13rocny pipik... 😀

maxara
30. apr 2010

mne mm povedal, ze to robil uz tak od 11tich.. a pri jeho apetite sa teda ani necudujem.. 😒

mirka285
30. apr 2010

asi taky mali ze honit by som ho musela medzi dvoma prstami...

monline
30. apr 2010

kafoditka- len aby to nedopadlo tak, že začnete so synom tému sex a on sa vás spýta- čo by ste chceli ešte o sexe vedieť? 😀

maxara
30. apr 2010

miri to fakt? to ja som myslela, ze uz maju vacsich v takom veku 😲

maxara
30. apr 2010

kafko no dufam, ze este bude tento konik fungovat, ked nase deti budu mat ten spravny vek na taketo debaty

mirka285
30. apr 2010

maxi taky ho mal ked som ho naposledy videla...ale on sa teraz odusu zakryva predomnou,ale mozem nabuduce mu akoze nechtiac vtrhnut do kupelne a omrknut 🙂

maxara
30. apr 2010

ale baby ja uz fakt ledva vidim.. idem na to usko uz..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre