Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
4. máj 2010

luminka,vy tam už asi máte pekne teplo,nie? ja si kupujem nanuky,mňam!
idem spať, majte sa!

janka256
4. máj 2010

aj ja so jedla strukoviny mne povedala este sestricka v nemocnici ze jest vsetko zaradom aby bola pestra strava pri kojeni a mala nemala vobec ziadny problem s tym ziadne bolesti bruska ale tak hovori sa ze skor chlapci mavaju caste bolenie bruska teda u Lukaska to bola pravda tolko preplakanych noci ze az 😖

monline
4. máj 2010

luminka, ja teda neviem, ale na mňa to nezaberalo...
pri nike som mala na začiatku 57 kíl, rodiť som šla ako 69 kilová..zhodila som pôrodom na 63 kíl..a ANI JEDNO kilo som odvtedy neschudla..malá zle spala, chodili sme von, necvičila som, ale zas ani extrémne prejedanie..a postupne každý rok pribudlo kilo až dve..pred malým som mala 85, teraz o 4 viac..chcem sa dopracovať na 70 kíl, max 75..mám 170cm

monline
4. máj 2010

mne tréner vo fitku povedal, že to, čo cvičením vypotím a spálim (ak nebudem už jesť až dorazím domov), tak to som schudla..a- to ma strašne motivovalo..chodila som na piatu či šiestu večer cvičiť, predtým som jedla a potom doma už nie..(teda- mrkvu a inú zeleninu aj hej)....rozcvičila som sa na strojoch, bežiacom páse a šla na steper..vyložila si tam knihu, čítala a šlapala 40min..bez knihy by som to nezvládla, šiblo by mi tam, neznášam prostredie fitka..ten smrad, železá, koberce, divná hudba, spotení výrastkovia..ale digitálna váha motivovala 🙂

miki060707
4. máj 2010

tak ja som sa dala variť, ryža sa vari v trúbe a nachystám si maslo, marhule, cukor a tak a nemusim tak zajtra,....aj riad som umyla, poslednú dobu som taká lenivá...ale čo už
no tá 90 ka tiež bola dobrá, tiež som schudla, pekne banan na ranajky, kávička a potom obed...ale ten vodový den bol hrúúúúza 🙂

miki060707
4. máj 2010

a inak vy si papier na matersku odnášate samé do sociálky, ja pred 3 rokmi som ho dala do roboty a viac som sa nestarala, oni mi to vybavili, no šak uvidim, ja by som mala isť až 6.6. a šak mi povedia a potom asi na sociálku pôjdem kôli Soni, aby som si na ňu zrušila rodičovské .....a za pol roka to vyššie materské, to bude bombaa, už sa tešim, o pár eur naviac

alllexa
4. máj 2010

Monline - mas pravdu, treba poriadne makat. Ja som mala vzdy okolo 64 kg, stale ma to stvalo, lebo som mala vsetko v stehnach a zadku, nic nepomahalo, stale som riesila diety, cvicila bojove umenia aj 5 krat do tyzdna, po treningoch som uz nejedla... Mala som sice stehna aho zo zuly, ale tucne. Potom som sa tym nejako prestala zaoberat a depkacila som z mojho byvaleho, strasne komplikovany vztah - a zrazu som mala 57 kg. No a potom, ked uz som bola v pohode, tak sa mi to podarilo udrzat plavanim a stravu som vobec neriesila. Myslim, ze predtym bola chyba v tom, ze v bojovych sportoch clovek nema sustavne tepovku 140, tam aj na boxe sa robia 3-minutove kola, a na to schudnutie treba minimalne polhodinu v kuse makat...

mirka285
4. máj 2010

miki ja tiez dam ten papier do roboty a oni to vybavia...

mirka285
4. máj 2010

ja zajtra upeciem kura as ryzou,Tomas si nakazal a kompot ku tomu...

monline
4. máj 2010

alexa.- presne o tom to je..treba v kuse pohyb minimálne pol hodinu, neskôr stále dlhšie..až po 30min sa začnú spaľovať tuky

ivka8255
4. máj 2010

achojte kocky 🙂
ja hlásim plus 11 kg a mám to rozhodne aj v zadku aj v stehnách, kamoška celula nehovorím, ale kašlem na to 😝

a zo športov sa mi najviac osvedčil power step a step aerobik, lebo ja neviem zladiť ruky aj nohy dokopy, takže klasika aerobik nie, fitko z rovnakých dôvodov ako písala moniline, tiež nie a toto step bolo supiš.robila to kamoška ešte keď som bývala v BB, tu v Považskej teraz robí iná kamoška zumbu, tak sa na to potom dám, nech má aj mm šancu byť s drobčekom 😉

monline
4. máj 2010

zumba vyzerá super..len ja som na to nemehlo

https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4
ivka8255
4. máj 2010

ja budem tiež nemehlo kým sa to naučím, ale vraj je to sranda a ani nevieš ako ti to zbehne a tanec je ok, to môžem 😉

miki060707
4. máj 2010

tá zumba vyzerá dobre, ale nechcite ma radšej vidieť to cvičiť, xi
no už došiel manžel a ryža ešte nieje uvarená, tak budem ešte hodku hore, lebo šak kym to pripravim na nakyp a zas do truby... no šak budem mať pokoj....

ivka8255
4. máj 2010

juuuuuj miki dala by som si 🙂 len keby som nemala kyselinu 😒

monline
4. máj 2010

aj ja by som si dala..ale nemôžem sladké ☹

alllexa
4. máj 2010

Fuha, este takto neskoro varit, to by sa mi nechcelo🙂

mirka285
4. máj 2010

ja zase hromadne cvicenie co cvici viac bab naraz neznasam...ja bud doma kalanetika alebo fitko,ale najviac vo dvojici s kamoskou,alebo korcula a lyze 😉 kadejake tanecky a podobne tak to uz vobec bie,ja neviem vobec taneckovat,ja som drevo...

ivka8255
4. máj 2010

ja potrebujem dav, aby som sa v ňom skryla 😀 ale korčule môžem, toto je prvá sezóna čo vynechávam a lyže jedine bežky, ale to som robila s tatinom, tu sú všetky na zjazdovky ☹

ivka8255
4. máj 2010

všetci 🙂

alllexa
4. máj 2010

Ja by som najradsej chodila plavat v ramci klubu ako pred tehotenstvom, ale blbe je, ze treningy su vecer o siedmej-osmej a to budem uspavat babo...
Realnejsie to vidim s nejakym beziacim pasom na doma, na ktory budem moct ist kedykolvek...

mirka285
4. máj 2010

a viete co nepochopim?kazdu lyzovacku priberiem dve kila a to som cely den na svahu...je sice pravda ze potom do mesiaca tie kila same odidu ale fakt kazdy rok na lyzovacke priberiem....

mirka285
4. máj 2010

mne sa nepacia ake maju postavy plavkyne a pri plavani sa dava ten podkozny tuk hore,alebo akoby som to povedala..

alllexa
4. máj 2010

Tak ale to su uz take vrcholove plavkyne, co makaju ako chlapi, ja poznam prave same stihle plavkyne...
Zalezi od toho, akym stylom clovek plava. Nebude mat postavu ako chlap, ked si zaplava 3 x tyzdenne po hodinku. Ani mne to teda urcite nehrozilo🙂

alllexa
4. máj 2010

Inak aj ja si pamatam, ze som jednu lyzovacku pribrala. Ale to preto, ze som pocas nej jedla normalnu teplu veceru o cca osmej hodine (mali sme polpenziu). Bezne si dam len nejaky rohlik.

mirka285
4. máj 2010

ja som niekedy mala tiez maniu plavat,plavala som tri krat v tyzdni prsia hodinku a podla mna mi to postavu zhorsilo tak som prestala 😒 ale asi je to indi vidi

mirka285
4. máj 2010

ja si tiez myslim ze to je tym ze na tych lyzovackach veceriame okolo siedmej ale komplet menu,a potom ideme rovno spat lebo sme vypluti po celo dni...ale ja lyze milujem takze serem aj na tie kila co tam vzdy priberiem...

alllexa
4. máj 2010

To fakt? Inak, ja som trenovala hlavne freediving, teda plutvove plavanie pod vodou - plavala som tak, ze som sa zanorila a kopala len nohami, takze ramena mi to nespravilo, ale spevnilo nohy.

mirka285
4. máj 2010

mne pri tom plavani sa stracala taka ta vyrysovanost tela ktore som ziskala cvicenim v posilke...potom mi to aj jeden trener vysvetloval ze to je ten podkozny tuk ci co ☹

miki060707
4. máj 2010

ešte ste hore??? ja takých 15 min, a potom šup do postele......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre