Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nika23t
21. jún 2010

@petulka_1 😀 Asi to myslia dobre, teda urcite to myslia dobre, ale ja som uz na tu vetu alergicka!!! Ale mozeme byt stastne, mohli by nam hovorit aj horsie veci. Ale ked teraz som taka nervna ze az!

@oacka Jaj, tak to nezavidim!!!! Na strednej kazdy mudrejsi ako Ty, co? Ale tak teraz si oddychnes a hlavne budes s niekym, pre koho budes uplne vsetko na svete 😉

petulka_1
21. jún 2010

@nina88 ja zatial 14 kg ale myslim, ze este to nie je konecne cislo

mirka285
21. jún 2010

oacka ale moja Linduska by tiez chcela mat pekne narodky 😠 😠 a v tych horucavach neviem neviem ☹

nika23t
21. jún 2010

@nina88 Ja som pribrala od zaciatku 9 kg, ale za posledny tyzden kilo! Co nechapem, lebo predtym to bolo kilo za mesiac, a teraz, uz v posl. mesiaci za tyzden to co mesacne... Tak neviem, neviem...

zrzulka
21. jún 2010

Oacik a co ak nie????Ako som tak citala mat lahky a superny porod je ozaj vynimocne. este aj to ze ma napichnu infuziou a tym padom nemozem ani len do sprchy.... Pri malej bolo super to ze isla von skor ako mala tym padom som nestihla premyslat nad hlupostami a vtedy som nikdy necitala negativne porody len tie pozitivne....A ty ako??? Ako to vyzera s tebou?

nika23t
21. jún 2010

Teraz som sa orevala, prvykrat odkedy som tehotna...
http://www.mojevideo.sk/video/9201/vojaci_prich...

zrzulka
21. jún 2010

ja mam na sebe +17kg

petzi
21. jún 2010

AHOJTE BABULKY! No ja som dnes bola u DR.dopadlo to dobre, malinky vazi 3224g (podla odhadu) , som otvorena a maly ma priemer hlavicky 34cm 😨 no to je dost,ak este porastie, ale no uvidime.Vajka sme tiez obkukli 😅 ma dve...takze dobre, ale taky je tam schuleny, ze mal nozenku pri tvaricke, tak neviem,ako ma to kope, ale ved si poradi...
Na monitore mi zaznamenali kontrakcie, malinky ma srdiecko ako zvon 🙂 no som spokojna o 15.00 mam tu prehliadku porodnice.A musim veru oddychovat, nechcem ist este rodit 🙂 tak sa ani nehybem...

lenkaaninka
21. jún 2010

ja som v týchto dnoch nervák prvej kategorie..a mm nič kludas ako znamenie on je ryba jeho nič nerozhádže malokedy dá nejaké emocie najavo...som sa ho včera pýtala či sa o mna bojí niekedy a on že hej tak som mu povedala že keby to dal sem tam najavo by neškodilo aspon by som si nepripadala ako psychopat..a inak pioniersky slub o zbalení kapse do pôrodnice som nedodržala nejako mi to nedá a nechce sa mi asi za to že už by to mohlo potom byť...ale vo štvrtok alebo piatok 😉

zrzulka
21. jún 2010

babulky a tych vyplni do zavinky mate kolko??? ja som mala dve ale vcera jak som jednu oprala tak sa mi rozpadla. ze fajn teraz neviem ci mam este narychlo prikupit alebo staci aj jedna....

oacka
21. jún 2010

@zrzulka ak si mala prvý taký super, tak druhý bude ešte rýchlejší! moja švagriná pri druhom ledva stihla dobehnúť do porodky! ver inštinktom. doteraz si bola v pohode,tak to asi bolo správne. ja som stále uvažovala nad sekciou,tak to asi má byť tak.
mirka, a je to také hrozné tých 30 stupňov? veď krásne leto! či zdochneme v porodnici od tepla?

karinnka
21. jún 2010

Tak ja si tehotenstvo uzivam 🙂 Pri prvom som bola na vsetko sama a teraz mam polovicku,ktory je zo mna nadseny a miluje kazde kilo co som pribrala 😵 Aleeeee uz by mohol prist aj koniec,pretoze uz sa aj ochladilo a nebude mi tak horuco v porodnici 😀 Dnes periem posledne vecicky co som zabudla oprat...Saty pouzivam co pred tehu,takze aspon ma ta vecsia konfekcna velkost nejaku vyhodu 🙂 Kazdy sa ma pyta ci sa nebojim a ja som uplne v pohode....Som totiz nazoru,ze ked uz budem v nemocnici tak so mnou nieco musia urobit a bolesti sa nebojim....zatial... 😕 😀 😀

petulka_1
21. jún 2010

@nika23t A ja prave naopak, ja som do toho 7.mesiaca priberala aj 4 kilo za mesiac a teraz som kilo za mesiac. tak uz by to tak mohlo aj ostat

lenkaaninka
21. jún 2010

ja mám plus 9 kg...
@petzi tak dobre si dopadla gratulujem všetko ok už len čakať 😉

nika23t
21. jún 2010

@petulka_1 No ved mne zname vraveli, ze posledny mesiac uz nepriberiem, ze to uz len tak prechodim, ale tak nevyzera to tak./ A vcera sesternica sa ma pyta, ze co mam taku tvar opuchnutu 😅 No kocka som, co spravim...

petzi
21. jún 2010

@lenkaaninka
dakujem 😉 no veru , uz len cakat, aj doky mi povedal, ze uz to pojde rychlo...ved si vypytal €80 ,tak som myslela, ze uz to pojde hned 😀
Inak pisal mi miska002, je s TN ma 34rokov a zije s ex priatelkou.ma psa dogu .je to chore, ale to len tak....

mirka285
21. jún 2010

oacka a co je dobre na tych 32 stupnoch?ze sa nebudem vediet ani nadychnut,ze sa budem varit vo vlastnej stave ze babatka budu mat zbytocne potnicky,zaparene ritky a mne sa budu hojit zle stichy lebo budem zospodu stale upotena????dakujem neprosim

petulka_1
21. jún 2010

@nika23t inak mas termin den po mne tak som zvedava ktora bude skorej?odkial si?

lenkaaninka
21. jún 2010

@petzi 😉 no to ťa mohol aj odrodiť 😀

@petzi miskaOO2 😀 😀 😀

oacka
21. jún 2010

@mirka285 teraz mám úplne nový pohľad na leto.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ možno až tak teplo nebude... a ty sa už vidíš cez víkend v porodke?

petzi
21. jún 2010

@lenkaaninka
no radsej nie, on si za asistenciu pyta 2500 eur, ak by to bol rychly a bez komlikacny porod.Ak by to trvalo dlhsie ,ako normalne, tak aj o 1000eur viac...tak radsej som mu dala €80 a sla som rychlo prec.... 😅
ale za tyzden opakovacka, ak neporodim skor....

nika23t
21. jún 2010

@petulka_1 Z Humenneho, lenze ja stale tak dufam, ze to pride skor... Ja ked si predstavim, ze cakat do 16., tak na porazku. Mne dr povedal, ze babo je o 2 tyzdne vacsie, a termin mi presunul na 7.7. Ale nespolieham sa na to, vraj sa termin nema posuvat v poslednom trimestri, tak uvidime. Kazdopadne drzim palce, nech nam to rychlo zbehne 😉 A nech su deticky zdrave a my v pohode 🙂

lenkaaninka
21. jún 2010

nový stav mala na wc už tri krát prehnalo tak tu chudiatko ležká...dala som jej lyžičku suchej kávy ...inak to super pomaha kým nevraciate lyžičku pomletej kávy zapiť minimom vody...máte pokoj s hnačkou...odskúšané overené..

tak som zvedavá ako sa to vyvine

oacka
21. jún 2010

Kočky, dík za číselká, dúfam,že zajtra už budem posielať fotky malej..... bože,to som zvedavá!

oacka
21. jún 2010

@petzi sranduješ????????????? tak to sme my tu na tom veľmo dobre!

petulka_1
21. jún 2010

@nika23t mne tiez od zaciatku vravel, ze je o tyzden vacsie, ale termin mi neposuval. Tiez by som brala aj keby to bolo skor aspon o taky tyzden. Teraz ale este chcem vydrzat ako kinderko, lebo sa este vo stvrtok chystame do Polska a nechcem rodit cestou. Aj ja nam vsetkym drzim palce aby bolo vsetko o.k.

stanka33
21. jún 2010

ahojte...
@nika23t aj ja som teraz za tyzden pribrala kilo dufam ze to nebude tak pokracovat, strasne som smadna furt pijem viacej ako ked boli horucavy hlavne doobeda a porcie jem mensie bo sa domna nic nevpichne

ide ma porazit, maly dostal afty, asi mu to sadlo aj na hrdielko, je zachripnuty, stale na mne visi, nechce jest, mrnci....no moc mi to dobre neurobi stale ho dvihat som zvedava comi povie dr v stedu na poradni...dufam ze nedostane teploty lebo to fakt nezvladnem

petzi
21. jún 2010

@oacka
praveze nesrandujem, ale ked sme od dokyho odchadzali s poradne s priatelom a on nam toto zahlasil, tak sme sa dobre na tom pobavili....Ja som na to len povedala, ze on asi casto k porodom nechodi asistovat.Ale inak je dobry, najlepsi zo zapadneho rakuska, tak aspon viem, ze co povie aj sedi...Ale povedala som, ze ked sa bude mat nieco stat pri porode, tak sa stane ci zaplatime jemu 3000eur, alebo nedame inemu nic...co sa ma stat sa stane....Ale ja verim, ze bude vsetko v poriadku.Oacka a ty si ako na tom s nervami? V pohodke? Aj sa tesis?? 🙂

lenkaaninka
21. jún 2010

@petzi fuha no a my sme si mysleli že na slovensku je draho za pôrody .. 😒

oacka
21. jún 2010

@petzi nervy už ok, už som sa rozhodla, tak stres opadol... ja sa normálne tešíííím! som normálna????? a všetci v rodine sú z toho úplne happy, čakajú,že čo a ako... dnes ešte upratujem a kontrolujeem tašku a vzmýšľam si príjemné veci, na ktoré budem myslieť,aby som sa nebála... napr. sa teším na hamburger s hranolkami a čokoládový šejk! to mi muž musí doniesť do nemocky! 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre