Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
29. mar 2010

Tak prave ma ten moj vytocil! Cely den cakam kym pride domov a donesie mi mac-ka a on? Jasne, ze nic!!!! Chlapi mizerni .... vobec nechapu, co je to pravidelna a zdrava strava v tehotenstve!!!!!! 😠

aalexis007
29. mar 2010

Ahojte, mala by som na Vás otázočku: som zamestnaná na dobu určitú - zastupujem jednu babenku na materskej a momentálne som PN. Vedeli by ste mi poradiť, či si mám PN zrušiť a vyčerpať celú dovolenku (čo je asi 25 dní), alebo ostať PN až do nástupu na materskú? Okrem PN dostávam aj príplatok od zamestnávateľa takže sa finančne nesťažujem. A keď by som zrušila PN, tak je to jedno keby to bolo aj v polke mesiaca?
Ďakujem Vám

maxara
29. mar 2010

oacka ukladame sa spat spolu, ked ideme naraz tak vzajomne a potom sa otocime kazdy na svoj oblubeny bok a spime a niekedy ked chcem pozerat telku, tak idem dole, aby som ho nerusila, ale najprv ho ulozim spat.. a naopak, ked ja som unavena skor (alebo poobede), tak pride, prikryje ma, vyfasujem pusku a spim... inak ja nie som absolutne mojkacia.. iba s mm.

katarina7777
29. mar 2010

Caute kocky, som trosku smutna lebo nestiham vas citat a pismenkovat tak casto ako by som chcela a vidim ze prichadzam o kopec srandy.... musim to zmenit! 😀

Ja som tieto dni taka aktivna ze mi je to az cudne, sadim kvetinky, umyvam okna, vyvaram... zacina u mna fungovat zahniezdovanie .... pripravujem domcek pre chrustika... chcela by som do porodu vymalovat dennu cast, tak musim nahanat maliarov aby prisli co najskor, ved predsa nebudem po nich upratovat v 9 mesiaci! Od juna chcem len oddychovat a uzivat si maxi brusko, mat vylozene nohy a lizat zmrzlinu. 😉

Kocky nezavidim vam tych neposlusnych chlapov, my sme zatial za 10 rokov nemali nejaku velku krizu tak dufam ze to vydrzi. Inak aj ja casto potrebujem objatia od mm a pocut ze ma lubi 😝 Nie je nad to pozerat v objati vecer telku, samozrejme dobre napapkani. Ale tiez mam momenty ze ma vytoci do nepricetnosti, hlavne ked nedohliadne na psov a pusti ich spinavych do domu, zato by som vrazdila. 😠

zuzik1983
29. mar 2010

aalexis007 ale ked mas zmluvu na dobu urcitu ,tak nemas narok na celu dovolenku,len na tie dni,dokedy mas zmluvu.lebo ja mam tiez na dobu urcitu a chcela som si vybrat celych 20 dni,len som vraj nemohla

katarina7777
29. mar 2010

Kocky chystate sa niekam cez Velku Noc? My budeme doma resp. skocime ku svokre ale ziadne extra plany.

katarina7777
29. mar 2010

sunny ja sa pridavam k tym co tvrdia ze cakas chlapca, ja mam brusko take iste ako ty a je tam pipik 😉

mirka285
29. mar 2010

ja zase nenavidim ked sa moj milovany osprchuje a mokry uterak hodi na postel alebo pohovku v obyvacke ☹ ja by som ho vedela zato tym mokrym uterakom vysvacat...ale inak sa mame strasne radi a nevymenila by som ho za ziadneho ineho...zato toho prveho som vymenit musela 😒 vtedy som bola este asi mlada a nezrela 😀 jaj kocky musim ist zehlit,taky kopec pradla tu mam,ze az....

katarina7777
29. mar 2010

mirka tym uterakom treba po holom zadku 😀
mne tiez dost trvalo kym som tomu mojmu nevysvetlila ze spinave ponozky same do kosa na pranie nenaskacu ked ich hodi na zem pri kos.... ale postupne som ho vycvicila.... ked si predstavim zvykat si na druheho a ucit vsetko od zaciatku , tak radsej si necham mojho stareho 😝

mojalili
29. mar 2010

NO ja som jedneho chlapa vymenila...alebo on vymenil mna? asi tak......ale teraz by som sa mu podakovala, ze to tak dopadlo a mam noveho muza, ktoreho by som nemenila za nic na svete...no a vychovny system funguje aj na neho 😀 😀 nielen na dceru🙂 Ved ako si vychovam, tak mam, no nie 😉 😉 😉 HAHAHA teraz sa smejte, ze ucitelka 😀 😀 😀

Dnes ma jeden ziacik prekvapil, okrem kvetov, bonbonier som dostala kosielku pre babatko na krst a dupky od ziacika, skoro mi oci vypadli 😕 Ale mileeeeeee 😵

Dnes som kupila kefu na vlasky, puzdro na cumel a teplomer, poooomalicky zacinam znasat ako kvocka do kurnika 😉

mojalili
29. mar 2010

KATY 1979- a neodvazila si sa odvazit si prsia? mne uz tak zasibalo a riadne, asistoval mi so smiechom moj manzel 😀 😀 😀 Pred tehu som mala D, teraz ani neviem, ci existuje taka velkost, kezd obvod mam 75tku...

nika23t
29. mar 2010

Aj mne sa strasne chce zariadovat detsku izbicku, ale az teraz zaciname staviat, takze budeme u svokrovcov, ked drobec pride a tam mame dost obmedzene moznosti... Ale nevadi, hlavne, nech je mimi zdrave a izbu poriesime neskor. Namiesto toho nakupujem ako diva 🙂 A kedze neviem, co to bude, tak unifarby a vsetko tak od 3 mesiacov. Takze neviem, ci vobec budem mat co na malicke, ked prideme z porodnice 🙂

nika23t
29. mar 2010

mojalili: 🙂

katarina7777
29. mar 2010

mojalili zo mna sa stane ucitelka slovenciny, lebo mm ma co dohanat 😉

nika23t
29. mar 2010

A este by som sa chcela opytat, ci niektora nemate tento kociar:

http://cgi.ebay.co.uk/HAUCK-JEEP-INFINITY-3IN1-...

Alebo aspon kociar tejto znacky. A ak ano, ako ste s nim spokojne?

katarina7777
29. mar 2010

nika ja som o tej znacke ani nepocula, jeto anglicka znacka? Inak nevyzera zle a aj cena je dobra... ty zijes v GB?

meruska
29. mar 2010

ahojte, po vikende stravenom s deckami na sustredeni vas konecne docitavam 🙂
vitam vsetky nove julovky 🙂

chcem sa opytat...mate niekto autokit do kocika neonato alebo cam? my sme ho vzali ku kociku, sa mi zda lepsie prenasat prve mesiace babo vo vanicke... ale tie co mate kociky jane....bude vyuzivat vanicku?

mirka285
29. mar 2010

Nika ak chces referencie na kociky mrkni do temy vybava...tam sa uz rozoberali snad vsetky kociky na svete 😉 inak som si to stopla,zehlila som vyse dvoch hodin,no akoze mam dost...Tomas sa uci,dostal dnes 5 z dejepisu,to je tak ze ked sa tvari ze on je do skoly pripraveny a on nevedel ze ho ucka vyvola..takze mile pani ucitelky to vy ste tie zle,lebo on s tym neratal 😉 to ze on je neskutocne lenivy a nechce sa mu ucit to uz je vedlajsie 😎 ma riadne rozculil len co prisiel zo skoly....

nika23t
29. mar 2010

Katarina7777, nie, len som tu teraz na mesiac dosla, lebo manzel tu pracuje este do 11.apr, tak to vyuzivam 🙂 Ono cenovo je to tu super, takze sa mozem v obchodoch vyblaznit.
A ten kociar sme kupili, lebo sa mi velmi pacil a tiez som ho nejak nemohla doma najst, tak som chcela vediet, ci niekto nema taky al podobny. A cena je uzasna a je k nemu plno veci ako fusak, vajicko ci taska 🙂 Tak kto by sa netesil?

meruska
29. mar 2010

juuuj same preklepy 🙂 malo tam byt napisene...... alebo tie co mate kociky jane...budete vyuzivat vanicku?

mojalili
29. mar 2010

Ja mam Jane powertrack 360, a pouzivat budem vanicku len ako akutosedacku, nakolko je mala. Mam objednany veeelky kocik, jednoduchy a len hlboky...

MIRKA - akoze dnes vyvolat niekoho a dat pätku, to nie je moj vkus....ved sa dnes slavil den učiteľov.... 😒 vidis,aj take sa najdu....ale zase ziaci by sa mali ucit na kazdy den....no co uz, co ta nezabije, to ta posilni, no nie? Taka pätka je tiez motivácia 😉 😉 😉

meruska
29. mar 2010

u nas si nikto zo ziakov nespomenul ze bol vcera den ucitelov 😠 ...tak som dnes pisala v troch triedach skolske tristvrtrocne prace 😀

mirka285
29. mar 2010

mojalili no co uz...proste sa ne ten dejepis nepripravil...bude si to musiet opravit 😉 len mne je take smiesne ked sa decka vyhovaraju ze za ich zlu znamku moze vlastne ucitel...

katarina7777
29. mar 2010

nika tak si to tam uzi, tu v taliansku su zas detske veci dost drahe, tak ja som si nieco pokupila ked som bola doma na slovensku... aspon tam mas co robit ked vonku prsi 🙂 ja idem objednat kocik tento tyzden, slubila som svokre ze pojde so mnou takze cakam na nu kedy pride do mojich koncin lebo byva 50 km od nas.

meruska k mojmu kociku (co idem objednat) sa da tiez objednat autokit na vanicku a chcem to kupit lebo babetku je urcite na zaciatku lepsie vo vanicke , ale ked pojdem niekde sama tak bude musiet byt vo vajicku na prednom sedadle.

mirka ja som mala na zakladnej skole na vysvedceni vzdy same jednotky ale v ziackej z dejepisu bola vzdy nejaka 5 ked ma ta mila pani ucitelka nacapala nepripravenu... potom som si to vzdy zvysok polroka opravovala ... takze sa na tvojho synacika moc nehnevaj. 😉

katarina7777
29. mar 2010

tehulky ucitelky podla mna sa vam teraz oplati byt na ziakov mile, lebo vas na velku noc budu riadne sibat! 😀

mojalili
29. mar 2010

NEboj KAtarinka, neprezdradim, kde byvam 😀
Mirka, to nevies, ze za vsetko moze ucitel??? 😀 Mna nasral jeden fracek....jeho maminka bola ta, co sa stazovala riaditelovi na mna....minuly tyzden sme s nou mali pohovor ohladom sikany jej syna na druhych...le jej syn ma ADHD - vyhovorka...my sme sa jej snzili vysvetlit, ze je len zivy a ma benevolentny pristup z jej strany......tuto stredu ideme cela trieda na divadelnu sutaz, dreme na tom mesiace a ten pako mi dnes povie, ze on nejde na ziadnu sutaz, lebo ma hokejovy turnaj.... 😠 takze musim zhanat za neho nahradu....rozculovat sa neoplati...

Boze, moja mala sa dusi hlienami, co jej stekaju ked spinka...dala som je Mucosolvan na vykasliavanie a aj zabal na krk...neviem, ako jej viac pomoct... ☹

kafoditka
29. mar 2010

baby, akurat som si robila reviziu mojho botnika a zistila som, ze ho musim komplet vynovit, kedze 99% v nom tvoria opatky, este aj na letnych drevakoch 😒 tak si kompenzujem mojich necelych 160cm, ale kocikovat v tom by bola samovrazda 😲 😀

MIRKA... tak ma napadlo, ako vnima pubertalny Tomas, ze bude mat sestricku??

MOJALI.. no pekne, ze ti to ohlasil na poslednu chvilu 😠

sunnygirl
29. mar 2010

Táááák ahojte,

ak dobre čítam, tak poväčšine ste sa zhodli na chlapčekovi, tak ak zajtra nebude hanblivé, tak dám vedieť, či všetk ostatné, alebo bellablonde a môj mm. 😀

Mojalili: držím maličkej palce, nech sa rýchlo uzdraví 😵 😵 . Ten darček od žiačika bol milý.

Na Veľkú noc budeme aj vo Zvolene aj v Lučenci 😉, už som si spravila výzdobu, konáriky do vázy obkvačkala vajíčkami a farebnými stuštičkami. Dúfam, že do pondelka tie čerešničky rozkvitnú 😎 .

Bóóóže, samé učitelky, tak všetko nááááááááááááááááj k vášmu sviatku 😉

achojka
29. mar 2010

Ahojte. MAXARA: ty si bola u akeho lekara na tom uzv na strecnianskej? Ja som sa tam teraz na stredu objednala na morfo uzv.

katarina7777
29. mar 2010

kafko ja mam ten isty problem s topankami, same opatky.... malinky vyjde tatka draho lebo mamicka si bude musiet kupit nove topanky na leto 🙂

mojalili moja neterka z tych hlienov az grckava v noci, viem ze ju bracho osvetluje takou lampou aby sa jej to pustilo este pred spanim... lebo na naparovanie su este malinke 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre