Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
29. mar 2010

Katarinka, aj nam sa to stalo zoparkrat, ze ju naplo. NO ten Mucosolvan na rozpustanie a vykasliavanie hlienov funguje a tusim zabral...boze 2 dni este do skolky, snad to vydrzi....

Kocky, zase som sa bavila s LILI trosku, mrknite....https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...

KAfoditka - last week som si kupila dvoje nizke boty, uz sa to vazne neda na podpatkoch... 😒

katarina7777
29. mar 2010

jaaaaj jaky mam bordel v kuchyni po veceri.... zadok odlep sa z gauca 😒

katarina7777
29. mar 2010

tak sa mi zda ze nie vsetky lentilky skoncili na brusku 😀 krasne fotky, budes mat super pomocnicku.

mojalili
29. mar 2010

no veru riadne sa ich najedla.... 😀 😀 😀 PArdon, nedala som link na album https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...

zrzulka
29. mar 2010

Tiez sa hlasim do klubu mojkadiel :o)))) my s muzom sme taki tiez... ved to je super.... ja by som bez objati, boztekov a mojkania nemohla byt. Ale nasa dcera nie je nejaka extra mojkacia. ona je taka ze sa pride pomojkat, pritulit ale musi ona vyvinut iniciativu. ked si ju ja pritulim tak zdrha 😀 Ale ked si mojkam muza tak v tej sekunde je pri nas a natlaci sa medzi nas potvorka mala .... Som zvedava aky bude maly....

Sunny tak ako som pisala minule, nemenim nazor. jasny chalan.....
Inak podla brucha to odhadnut neviem iba podla tych indicii co si sem pisala....
ja mam presne take iste brucho ako pri malej. Balon.... 😀

katarina7777
29. mar 2010

zrzulka nas pes jack ma u nas ulohu "antikoncepcie", akonahle sa s mm pritulime hned ma svoj nufak medzi nami... teraz uz je medzi nami aj brusko 🙂

kafoditka
29. mar 2010

baby pozerate show dance? Ja zerem Imriskaaaaa 😀 😀

miki060707
29. mar 2010

ahojte, kafoditka, ja to teraz kukám, lebo som chcela kukať panelák, teraz mi malá až zaspala, spala poobede, tak sa jej večer nechce skoro spinkať,...
no Imriškooo, je Imriskooo 😉
mojalili, kráásne foto
ja teraz čakám manžela, dojde z robotky a kukneme si ešte panelák a pôjdeme buvať...

radulka77
29. mar 2010

ahojte, som tu chvíľu nebola, dáko nestíham, vy toho toooľko popíšete že bez šance to všetko prečítať..
no, konečne je fajn teplúčko tak chodíme veľa von.. ale bruško už teda cítim riadne, aj keď mám len 4kg na sebe ale už keď mám niečo ako zodvihnúť malú alebo niečo ťažšie urobiť tak už ma pichá a chrbát bolí.. jooj kríže ma riadne bolia ☹ a takto večer sa malý hrá futbal v mojom bruchu.. no neskutočné čo tam stvára.. 😉

tinka349
29. mar 2010

no som sa na vas nasmiala - ze vazit si prsia na vahe 😀 😀 😀 😀

a ja mam uz take manzelstvo od zaciatku, takze 3 roky...manzel ma ine priority ako je rodina, peniaze a biznis ale ja z toho aj tak nic nemam - mame oddelene financie a ani neviem akz ma prijem....man zivia rodicia, nakolko som studentka na VS a aj u nich byvam....

a ked niekedy citam, ze si zariaduje destke izbicky tak mi je niekedy az do placu ☹ ja si tu svoju zariadim asi tak, ze pri mojej posteli budem mat akurat postielku a to je vsetko...A stale cakam ze sa muz uvedomi...aj mi nasluboval ze o 3 mesiace ideme do spolocneho bytu co sme kupili po svadbe...len ho treba prerobit a on nema cas...a tertaz tam ziju cudzi ludia...Takze stale verim ze mozno spolocne byvanie prospeje, a hadam sa nepozabijame 😖

joj a zajtra idem na ten glukozovy test, ale som zabudla dne skupit glukozu tak newem ci rano o 7:30 bude lekaren otvorena...

mirka285
29. mar 2010

tak aj ja som pozerala tanecky,ja tu Moorovu nemusim,ona mi pride cim dalej tym viac preafektovanejsia...kuknem panelak a idem spat,rano vstavam o siestej 😉 Kafko Tomas v pohode na sestricku sa tesi len sa mu nepozdava meno..vraj take cudne ☹ a Linduska je take pekne meno 😉

tinka349
29. mar 2010

a o tom priberani pocas tehu - na tej stranek kde sa to da vypocitat, som nasla dotaz , ze jedna pribrala 42 kg! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 to si teda newem predstavit...ja mam navyse nejakych 5 kg, ale si pripadam sem tam ako nemotorna slonica 😀

strasska
29. mar 2010

tinka v pohode kupis rano glukopur, ja som kupovala pred 8.
Maxi...mangel prisiel neskoro, takze fotka dufam zajtra.
Sunny som zvedava velmo, ja netipujem, lebo som v tom fakt desna 😉

nika23t
29. mar 2010

Este otazocka: Ten glukozovy sirup ci co to je, to si kazdy sam kupuje? Ja mam na dalsej poradni mat, ale nehovorila som so sestrickou, tak mi len dr povedal, ze treba urobit test...
Poradnu mam o dva tyzdne, nebude to neskoro? To uz budem v 27 tt.

tinka349
29. mar 2010

nika- sa mi zda, ze si to musime kupovat same.....a ja mam test zajtra a poradnu az 9.4.....ale na test mozem ist hocikedy dovtedy v utorky a stredy, ale lekarka mi radila pred Velkou nocou, ze po kolacikoch budem mat istooo cukrovku 😀 a pri mojom skonzumovanom objeme sladkosti za den sa aj obavam, ze ci vazne nemam tu cukrovku 🙄

strasska
29. mar 2010

nika: myslim, ze do 28tt je to v pohode, aspon tak som citala na "tehotenskej kalkulacke" a cukor si mas priniest iba ak ti to povie lekar si myslim. Viem, ze niekde sa uz nepije cukor, ale jedia sa biele rozky a syrokrem. Vraj to pri cukrovke vyjde na rovnako. 🙂

nika23t
29. mar 2010

Tinka, no ja to mam rovnake 🙂 Cely den sa presviedcam, ze si nedam ten kitkat ani lentilky, lebo to babatku neprospieva... A teraz, pred polnocou som sa napchala. A potom sa budem este cudovat, ze co sa mi deje so zadkom 🙂

tinka349
29. mar 2010

jooooooooooooooj , ja chcem radsej rozky so syrokremom -to mam rada 😀 😀 😀 😀 😀 nie tam sladku vodu pit 😠

nika23t
29. mar 2010

strasska, no asi by som si dala radsej ten rozok... Aspon podla toho, co tu pisu dievcata, to na pitie asi nebude velmi chutne.

tinka349
29. mar 2010

no ja sa napchavam sladkostami kazdu noc okolo 3tej rano 🙄 ani nie z hladu...newem preco.....a to som prave dojedla 3 ksuy chlebika vo vajicku a jeden rozok 😕 newem dke to do mna vsetko ide

strasska
29. mar 2010

skuste si zobrat aj citron, niekde Vam dovolia si z toho urobit "citronadu", potom by to mohlo byt celkom znesitelne 😉
Ja som zabudla, vypila som to v pohode, ale o 3 hodinky som cestou domov blila v buse ☹ cista hanba, no co uz!!!!

nika23t
29. mar 2010

🙂 No to si musela mat domov veselu cestu, co? A inak mne staci precitat si, ze niekto z toho zvracal a uz na 80 % budem aj ja....... To ako s nakupovanim, idem s tym, ze mi bude zle, a ono to tak aj pride potom.

strasska
29. mar 2010

lenze ja v tehotenstve vraciam doteraz, naposledy pred tyzdnom.... vtedy to bol podla mna mix vsetkeho: tehotenstvo, sladka voda a 50minutove autobusove drncanie smerom domov.
Takze podla mna to nebude tvoj pripad 😉

strasska
29. mar 2010

lucim sa, pa!

tinka349
29. mar 2010

ozaj a kolko tej sladkej vody mi daju vypit? pol litra? ci viac? ze na co sa mam psychicky pripravit 😖

idem aj ja do Hajan, tak bru nocku prajem

sunnygirl
30. mar 2010

Brééé ránko bábiky,
tak konečne sa so mňa stal akože spachtoško, včera som išla spať o pol desiatej a nebola som celú noc na záchode, takže ranný moč nič moc, už som bola upozornená, že som o raz mala hustý, tak uvidíme. A v poslednom čase strášne veľa mäska, dám si zeleninkovú diétu 🙂

No vlastne ste tu všetky za jedno, že chlapec, tak Vám dám vedieť. Do poradne som až na desiatu, takže až poobede dám vedieť.

Pekné písanie prajem, páááááááááááá 😎

sunnygirl
30. mar 2010

Všetky, okrem Bellablonde 🙂

ivanka85
30. mar 2010

tinka349: dva deci🙂

aalexis007
30. mar 2010

Dobré ránko 🙂

miki060707
30. mar 2010

dobré ránko,
tinka je mi lúúto, aké máš manželstvo, si peknučká kočka, no to ja mam dobré manžel. som šťastná, sto kil na sebe, no už viac, tiež nemám detskú, len som z dvoch izieb spravila pre décru, tam spí a hraje sa, druhá časť je spálna a tiež len kútik pre bábo, bývame u našich, ale dole a naši hore, takže vlastný vchod, kuchynku...mame sa kde ospršiť, isť na vecko, takže si nesťažujeme, a pomali z tých "super" platov si odkladáme a keď budú u nás stavať nájomné byty, tak sme už prihlásený a budeme mať z čoho si pekne novo zariadiť a bez pôžičky......takže som zhrnula moju celkovú situáciu 🙂 niekto sa ma horšie, niekto lepšie.....čo už, taký je život

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre