Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
7. apr 2010

Caute babule 🙂

Tak uz aj ja mam za sebou test na tehu cukrovku - a ked som do toho vymackala cely citron, tak to bolo celkom dobre 😀 Vysledky az nabuduce ...
Ale dr. ma zase nepostesila - len lezat, lezat a lezat .... ma porazi uz z toho 😠 Maly sa zase otocil (presne viem kedy) dole hlavou a tlaci na krcok .... celyyyyyy po tatovi! 😀

luminkasp
7. apr 2010

ahojte, u nas je dnes velmi pekne, mame uz cez 20 stupnov, ideme teraz rychlo na prechadzku, potom budem varit a upratovat, dnes mam na muske svokrovu izbu:D, tak sa stavim asi az vecer

pekny den vam prajem 😉

maxara
7. apr 2010

Ahojte kocky,
no vy ste sa nejako rozveselili, to som rada.. ja mam dnes celkom dobru naladu, v robote nic nerobim, len "dozeram" na zaucanych kolegov.. tak teraz idem kolegyni vysvetlit poziarnu ochranu nasej budovy, nech ma nad cim rozmyslat, takze ma caka taka hodinova prechadzka po budove.. no tesim sa.

monca - vitaj medzi julovkami, ak chces hodim ta do nasej tabulky ak mi posles do IP udaje ako tvoj vek va case terminu porodu, mesto odkial si, termin porodu, pohlavie a meno babatka (aj predpokladane meno, ak nevies pohl.), pocet deti, ktore uz mas a ich mena

sunnygirl
7. apr 2010

Mirka: tá komoda ešte nedorazila? 😨

Vítam aj ja novú tehuľku. 😀

maxara
7. apr 2010

no tak ja som prerusila moju put po budove, lebo k nam prisli svadbu dohadovat.. trosku sa nudim, uz by som aj sla domov. No ale asi zbehnem niekoho trosku postrasit, nech si nemyslia, ze budu vysedavat, ked ma veduca dobru naladu 😀 ale nie.. dnes vynimocne kaslem na tety, nech maju trosku volnejsi rezim.. kde ste vsetky? nikto nema dnes chut a cas konikovat? oacka a ty vlastne kade behas, ze ta tu tak malo vidno?? 😕

carrie84
7. apr 2010

Maxi - tu som 🙂
Pritiahla som si comp do postele, tak mozem konikovat od nevidim, do nevidim 😀

maxara
7. apr 2010

carrie no konecne niekto.. ved ja idem zdochnut od nudy.. zopar strategickych stranok mame zablokovanych a tak pomaly nic tu nemozem, snad len pracovat 🙂

maxara
7. apr 2010

zachvilku pojdem obedovat, ale kolega furt chce robit nejake moje veci, na to musim dozerat a nechce si dat povedat, ze aj po obede je cas a kolegyna riesi tu hostinu, tak ja uz neviem co so sebou.. neviem, kolko mam casu, cize do nicoho sa nechcem pustat.. ma ide porazit

katy1979
7. apr 2010

carrie vydrz co uz neurobis pre drobca. po porode sa nachodis a nabehas a to je super ze je drobec dole hlavou. ja len cakam a cakam kedy sa otoci.

maxara ja som sice na skok tu ale zasa letim malemu obed, sebe obed, boj s odchodom do postele a potom mozno konik

maxara
7. apr 2010

katy jeeej, ja uz zaspavam, klipkaju mi oci a stale neviem, ci budem alebo nebudem sadit tie ruze dnes, ci mam ist skor na vlak alebo nie, lebo ocovi sa posralo auto.. no to je dnes den.. akoze paradny, len taaaa nudaaa

maxara
7. apr 2010

babule teraz si pripadam ako taka spamerka, co tu zahlcuje konika kravinami 😀 , tak ja idem teda na recepciu poklabosit s babami, poukazovat brusko 😀 a cakat na kolegov...

carrie84
7. apr 2010

maxi - aky spamer? Co za spamer? Tomu sa hovori priebezne informovat okolie 😀
Aj ja by som mala ist nieco zjest, sak nech mam dost energie nato lezanie 😉 Inak ticho zavidim, ze sa mozte porozpravat s niekym zivym. Moj drahy rano vstane a ide pracovat na dom, pride na obed - naje sa, osprchuje a leti do roboty (robi pre Amikov, tak ma zvacsa nocne) .... cize som cely den komplet sama - s vynimkou navstev 😉

Katy - ja mam pocit, ze moj maly sa toci ako ventilator. Pred mesiacom bol dole hlavou, potom sa otocil a hlavu mal hore - no a predvcerom som citila, ze sa zase otaca a to mi aj dnes potvrdilo sono 🙂

mirka285
7. apr 2010

fu tak ja som uz doma,som si uz aj vlasy umyla a najedla sa...vam poviem ze som si dala dvojhodinovu prechadzku s kocikom a mam dost...pochodila som celu Devinsku,poklabosila so starymi babkami,sestra mi nabalila dalsiu igelitku detskych veciciek teraz lezim a normalne som unavena...moja kondicka veru neni jak za mladi uz 😒 Sunny komoda stale nikde,uz tiez cakam kazdym dnom,lebo by som si chcela zacat prat postupne vecicky ale nemozem zatial lebo by som ich nemala kde ulozit ☹

bellablonde
7. apr 2010

ahojte zabky 🙂
poobedna pauzicka kavicka, co mate noveho?
my sme chvalabohu konecne doma z velkonocneho pobytu u svokrovcov. Milujem nas zabehany stereotyp ( a hlavne nas zachod 😀 😀 😀 som sa 3 dni nevy.. )

kedysi sa nadhodila otazka, ci by sme nesli do sukromnej temy... ja som ZA vsetkymi desiatimi. Velakrat neprispejem v debate len kvoli tomu, ze je jedna osoba, ktora stale za mnou sliedi... de facto kvoli nej som uuuuplne prestala prispievat do majovcatiek - tema o detickach v petkovom veku... 😔

moja princeznicka je otocena dole hlavickou, neni nejaka extra aktivna, urcite menej ako petko, tak sa tomu celkom tesim, aj dufam, ze bude kludne babenko 😵 😵
OGTT pojdem asi niekedy tento alebo buduci tyzden. doktor mi nedal presne termin, mozem dojst hocikedy rano, tak pojdem podla nalady 😀

ach carrie, ani nevies, ako ta chapem, mm ma teraz rozrobene nejake projekty s americanmi tiez a nocne telefonaty o pol 1 rano su u nas bezne 😒

ivkafu
7. apr 2010

Ahoj Maxara, prosim Ta doplni do tabulky juloviek moje udaje... mne tam chyba vek: 27,
pohlavie: chlapcek
meno: Šimon dakujem velmi pekne.

maxara
7. apr 2010

Ahojte krasuľky, tak som sa nafušníkovala kuracieho paprikášu s haluškami.. fuuu, dnes by ma aj mohli pustiť v buse sadnúť, čo vy na to? Inak mi volal oco, že tie ruže idem sadiť, že auto vymenil za sestrino, čo bolo v oprave doteraz 😅 .. baby ja už sa tak smejem na tej mojej úúúžasnej senílnej kolegyni dôchodkyni.. normálne sa utvrdzujem v tom, že niektorí dôchodcovia ani tak nemajú pojem o čase, len majú neskutočne zautomatizované nejaké tie mesačné aktivity.. čo vy na to? no a tí, čo sú už reálne na dôchodku, ako môj oco s mamou, ma vedia tiež prekvapiť.. dnes mi oco zahnojil, keď som mu povedala, že si teraz niekedy v apríly musím vyčerpať aspoň 1 deň dovolenky, že spolu zbehneme kúpiť trávne semeno do veľkých kostolian, tak vypotil, že dovtedy už bude aj zasiate... tak som sa len tak pre info spýtala (či som dobre počula), že čo? Že keď si až v apríly tú dovolenku môžem zobrať... tak vravím, že "oci, ale veď teraz je čo? teraz nie je apríl?" že jáááj...

sunnygirl
7. apr 2010

tak si zháňam telefónny kontakt na to 3D sono vo Zvolene a našla som ho na koníkovi, ale ej som sa tam dozvedela, od báb, že nie vždy vidno pohlavie, takže aj boli a predsa nevedeli čo čakajú 😒 ........ 😨

bellablonde
7. apr 2010

ha maxi, 😀 😀 sa nasmejes niekedy co?
mam 2 tetky (stare dievky) v mojej rodine, ktore uz prekrocili 60tku, jedna navsteva za stvrtrok u nich znamena pre mna aj maleho riadny adrenalin, niekedy az smiech cez slzy... ake su blbe 😀 😅

mnam by som si dnes celkom dala kuriatko, keby mi ho ktosi uvaril.. mali sme na obed karfiolovu polievku, druhe bolo dusena divina so zemiakmi a omackou od vcera, len mne sa uz moc neuslo (maly ma riadny apetit), tak si este teraz varim spagety... som zas hladna 😲

maxara
7. apr 2010

carrie - no vies co? uz som bola aj v stave, ked som nenavidela vsetkych ludi, mala som normalne alergiu, uplne som sa az rozzurila, ked som zbadala na chodbe cloveka.. to na urade, ked som robila.. 😖 vtedy som si hladala pracu, ze len s PC a max telefon 😀 aj som si taku nasla, aj ma zobrali, ale potom som nemohla nastupit, som si to toitz nevedela predstavit.. ja musim byt medzi ludmi, nech ma seru jak chcu... takze ta uuuplne chapem

bella a to co? to ako sa prejavuje, ked ti niekto smejdi za chrbtom? hod do IP, ked nechces takto, pls

ivkafu - kedze tie mena, ktore mi tam svietia, ze nic o nich neviem, si raz za cas skontrolujem, takze nieco tam o tebe mam, zrovna vcera som si to aktualizovala, uz cakam len na tuti.. ale ak chces mat istotu, ze nezabudnem na teba, napis mi to prosim do IP, teraz som v robote a tu tu tabulku nemam 😒

ivkafu
7. apr 2010

maxara...uz som Ti to poslala na IP... dakujem

nika23t
7. apr 2010

Ahojte dievcata 🙂

Aj Vy mate take uzasne sny, ze uz mate deti pri sebe? Mne sa naposledy snivalo, ze som sla kojit a nemala som mlieko. A potom mi manzel vravi, ze musim skusit este raz a ono to pojde a naozaj 😀 No a tuto noc som celu noc triedila body, mala som ich strasne vela. No ale najlepsie je, ze moje babatko so mnou normalne rozprava!

A co sa tyka dochodcov, viem, ze aj ja taka raz budem, ale jednoducho neviem vystat dochodkyne na nasej poliklinike a hlavne, kied idem na sono. Trepu sa dnu, predbiehaju, nadavaju, ked dr meska, a pritom maju cely den pred sebou. A navyse sa mi stava, ze ma normalne chytia tak zboku za brucho a odsunu!!! Namiesto, aby sa ozvali. A odkedy cakam babatko, tak na take dotykanie nemam nervy, normalne som minuly mesiac vyletela na 8, posch, co som taka rozculena bola. Ale moja babka je zlata. Aj svokrovci dochodcovia... Len ja asi nemam stastie na tie cudzie babky v dochodku.

maxara
7. apr 2010

bella veru nasmejem.. az ma poraza niekedy. 😀 😀 teraz som ale momentalne asi uz aj v hormonalnej rovnovahe alebo co, ze uz nemam take zachvaty emocii, ked ma niekto iny nazor ako ja 🙂 myslim, tu v praci my tie kravy senilne robili vsetko napriek.. a ubytovní sa spravali jak zveri, ak sa to da k chudatkam zvieratkam prirovnat.. teraz uz som emocne stabilnejsia 😀

mirka285
7. apr 2010

sunny ty si uz v 25 tt to je skoro vzdy vidiet pohlavie,vacsinou neni vidiet na tom malom 3d co sa chodi v 15 tyzdni 😉

maxara
7. apr 2010

ivkafu oki dik, ja uz letim teraz na vlak a v piatok asi tu tabulku zavesim, ked tuti napise pohlavie 😉

sunnygirl
7. apr 2010

nika23t: ani ty nevieš pohlavie, nechceš, alebo aj ty máš hamblivé bábätko? 😉

maxi: si mi narobila chute s tým kuracím paprikášom s haluškami, ta ja ešte ťahám do pól štvrtej. 🙄

Inak ja som celé tehu jedla úplne normálne, ale priberala som neskutočne, ale teraz začínam byť nenažraná, tak do júla budem aká??????? 😖

sunnygirl
7. apr 2010

Mirka: aha, tak to som nevedela, ony si tam písali, že sa nechcelo ukázať 😨

maxara
7. apr 2010

nika tak k tomu sa radsej ani nevyjadrujem.. minule som take vetry porobila v cakarni, ze len cumeli.. ani nepipli, slepice.. idem na vlak, vecer vam tu story napisem, nech sa znova pobavim.. ja autobavic 😉

sunnygirl
7. apr 2010

ježíííííš, hodte mi niekto recept na kurací paprikáš, ta sliny si utieram zo stola, maxi, ty si tomu dala 😝

nika23t
7. apr 2010

Sunnygirl - ja chcem vediet, ale nase male sa posledny krat na sone tak krutilo, ze bolo nemozne nieco zahliadnut. A podla toho, ake aktivne je teraz, tak si myslim, ze az porod ukaze, kto sa tam skryva 😀 Ale som uz poriadne zvedava. A manzel sa chce nechat prekvapit.

Ja tiez jem normalne, ale teraz hlavne od tej 4 sa neviem zastavit a jem vsetko, slane, sladke, kysle... Tak neviem, neviem....

mirka285
7. apr 2010

Sunny ja som bola na tom 3d v 17 tt a doki tiez nevedel povedat pohlavie,a ked som bola potom v 25 tt tak bol presvedceny na sto percent ze je to dievcatko,este mi aj pysky ukazal 🙂 vtedy je uz babo velke ze to pohlavie je super vidiet,jedine ze by bolo fakt v dajakej cudnej polohe 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre