Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
15. máj 2010

to je Lili na obrázku???????? dnes je iná,nie? ale aká zlatá bucľa! 🙂 🙂 🙂 super tapeta
mne sa páči také voľačo, a k tomu by som dolepila motýlikov. alebo potom niečo s anjelikmi....

oacka
15. máj 2010

baby, ja som nikde v knižke žiadne CS nenašla... ani mi panvu nikto nemeral...

robika
15. máj 2010

oacka, tak mna merala sestricka, ked mi zakladali teh.knizku a mam tam 4 rozmery, hned vedla toho je termin porodu, poslednej menstruacie, akurat to CS tiez neviem najst...

kafoditka
15. máj 2010

baby cs by vam mali merat na kezdej poradni, teda ak vas doki kontroluje zospodu prstom..

janulienocka
15. máj 2010

caute babule, boli sme u krsnanka na oslave narodenin, tak som doslova prezrata, az mi je zle 🙄 ...
oacka ani ja som si nikde v knizke nenasla to CS, takze netusim ako na tom som ... v stredu mam poradnu, tak som zvedava...

janulienocka
15. máj 2010

pisem ako opita - u krsniatka

oacka
15. máj 2010

on ma kontroluje stále, ale nič nepíše do knižky, tlačí také hotové papieriky a to tam zakladá,je tam vždy popísané,že všetko tuhé, uzatvorené,ale konkrétne termín CS som tam zatiaľ neobjavila.... 🙄

robika
15. máj 2010

vzdy ma kontroluje, ale neviem to v knizke nikde najst a ani si nepamatam ze nieco take hovori.. viem len to ze doteraz som bola uplne zatvorena, krcok mam dobry, akurat na posledy povedal, ze som otvorena na spicku prsta, ale ze krcok mam dobry...

janulienocka
15. máj 2010

kafko, doktor ma vzdy vysetruje zospodu, ale zatial mi nic o CS nepovedal ani nenapisal, takze neviem

kafoditka
15. máj 2010

oacik...pokial je to tuhe a uzatvorene, je vsetko ok.. 😉

oacka
15. máj 2010

som sa potešila, minulý rok v lete som ako tučo nosila tehu kraťasy, hoci som tehu nebola, a teraz ich v pohode zase oblečiem, v osmom mesiaci!!!!! ja som fakt nič nepribrala. no diky,keď som aj predtým vyzerala ako v 8,mesiaci, riadne hanba... 😖 😖 😖

kafoditka
15. máj 2010

Baby ja to mam v knizke takto : datum, kedy som prisla, tt v ktorom som, tlak krvi, hmotnost, opuchy = toto spisuje sestricka a do toho isteho riadku mi potom doki napise CS - ja ho mam zatial stale 1

janulienocka
15. máj 2010

inak ja mam par dni pred terminom oslavovat 30, aj moji chlapi maju meniny, si to neviem predstavit 😝 uz teraz som na tej oslave len sedela ako slon a nieco pojedala, neviem si predstavit ako budem chystat a organizovat tu oslavu 😕 no, asi to odlozime na jesen alebo co 😅

kafoditka
15. máj 2010

janu... moj mm ma 25.6. narodeniny, 29. ma meniny a ja mam medzi tym termin 🙂 takze tento rok si darcekom hlavu nelamem, dostane totiz zivy 😀

janulienocka
15. máj 2010

kafko takze mas tiez Pavla? ked pises 29 meniny

oacka
15. máj 2010

ja to mám skoro tak isto kafkko, len väčšinu z tých info mám na tom vytlačenom papieriku v knižke,ale CS nevidím... ja mám narodky 26.6.! tak si môžem s tvojím mm ruku podať! ale isto je mladší odomňa, ucho! 😀 😀 😀

kafoditka
15. máj 2010

janu... ja mam Petra 😉

oacik... moj je 1981 😉

oacka
15. máj 2010

no hovorím, také uško! 😀 😀 😀

lenkaaninka
15. máj 2010

čaute baby tak sme doma z oslavy už som aj rada lebo som zmorená po dnešku a ja viem čo je cs ale ten môj manták gynekolog asi nie lebo on stále je to v norme v norme tak nenapíše nič ...ale mám tam niečo cervix 2,5 cm a tomám od začiatku...idem tam piatok tak som zvedavá...tak sa vytešujem z dnešného nákupu ako dieťa malé...už len pár vecí a hotovka 😉

ericica
15. máj 2010

caute zelam krasny uprsany podvecer 😉
co porabate???

maxara
15. máj 2010

babule to CS je cervikalne skore, cize pocet bodov, ktore dosiahne krcok, ked ho dr vyskusa pri vysetreni odspodu. Sa tam zohladnuje viacero faktorov.. ja tam mam normalne taku mini tabulecku, je tam 6 faktorov a za kazdy moze dostat 0 az 2 body, cize pri porode je to 12 bodov. Urcite to tam niekde mate.. mne panvu meral az teraz v 30tt po tom UTZ, lebo uz by mala byt roztiahnuta ako vo finale (resp uz iba kusok sa to zmeni) a povedal, ze rodit sa mi bude pohodlne, ved mam vsetky tie rozmery aspon o 10cm sirsie ako su tie hranicne hodnoty, takze ak sa malinka otoci (co sa mi zda, ze uz sa otocila, alebo aspon natocila) pekne dole hlavkou, tak to vyzera na pekny spontanny.. tak dufam, ze ine sa nam neprihodi

maxara
15. máj 2010

lenkaninka cervix 2.5 je dobre, to nie je skore, ale rozmer krcka, tak to je v poriadku
eri ahoooj, ze sa ty aj ukazes..
no ja mam tiez 29.6. meniny 😉 a to nie som ani Peter ani Pavol.. 😀

maxara
15. máj 2010

baby ja som browsila nejake koberce po nete.. chcem malej do izbicky nejaky zadovazit.. mam predstavu, ale nemate nejaky tip na obchod alebo vyrobcu?

kafoditka
15. máj 2010

maxi a taka ikea??

alllexa
15. máj 2010

Aj v Kike su celkom pekne... Ja tiez potrebujem kupit...
A velky vyber je aj v Galane.

nika23t
15. máj 2010

Cau zeny 😉

Vidim, ze riesite oslavy, ja mam tiez narodky 4.7 a termin mi posunul na 7.7., tak mozno dostanem ako darcek mimino 😉

adelaine
15. máj 2010

maxi, tebe tie rozmery merali teraz?
mne ich merali na zaciatku tehu...ani neviem, co je norma, neviem to ani vygooglit 😖
len som nasla, ze ten posledny rozmer, to posledne cislo je rozmer vnutorny, norma je
okolo 19-20, ked je nizsi, dieta sa nedostane z malej panvy....ja mam 19...
ale neviem, ako to vyzera teraz, doki mi nehovoril, ze by ten porod nemal byt spontanny.....

nika23t
15. máj 2010

Maxi, mne vobec nic nemeral 😒

adelaine
15. máj 2010

nika, podla coho ti lekar posunul termin?
podla velkosti babenka?

...zaujima ma to, lebo v mudrych knizkach pisu,
ze termin porodu sa urcuje na zaciatku tehu podla menzesu,
upravuje sa podla prvych sonografii....ale mozno mam doma stare knihy a poznamky z roku 5 🙄 😒

ericica
15. máj 2010

maxi tento tyzden som mala vela a dnes som cely den lenosila a teraz vegetim...... 😉
nika moja mala sa narodila 7.7

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre