Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
15. máj 2010

mojalili mne tiez tak tyzden dva pred porodom byvalo nevolno , zle, nejako to vydrzite aj dlhsie radsej trochu...

ja este nemam veci poprate pre malu,tasku balim o tyzden, musim dokupit nieco,

uz ma stve to pocasie ved to nie je normalne, a cely tyzden 10-12 stupnou a prsat, maly ma o tyzden dva rocky, chystam oslavu, mala byt na terase,nasadili sme kvetinky tujky, a ja budem rada ak preziju tieto dazde, asi budeme trcat dnu ☹

nika23t
15. máj 2010

A krize Vas nebolia? Mna na lavej strane tak pod pasom tesne, no nenormalne uz asi 5 dni, ja ani chodit poriadne nemozem a ked vidim schody, az mi je zle... Neviem, ci s tym ist k dr alebo len vyckat, ako sa to vyvinie... Dokonca ani neviem, ci su to krize, teraz som citala, ze ak ide o krize, tak v strede tesne nad pasom. No a mna vlavo tesne pod... 😢 A na nevydrzanie uz chvilami.

mirka285
15. máj 2010

Nika mna boli stale nieco asi od 4 mesiaca..krize ai najviac,ja sa neviem obcas ani z postele postavit...nechapem,lebo pri Tomasovi som mala o 20 kil viac ako teraz a cele tehu ma nic nebolelo 😒

kafoditka
15. máj 2010

NIKA - ja si myslim, ze je to normalne.. Ja mam maleho zlozeneho na pravej strane pod rebrami, uz na pohlad by si to zbadala, mam take nesumerne brusko, hlavne ked sedim... No a ked sa maly zaprie, mam pocit, ze mi vylezie bokom a praskne mi koza. Mna krize preto bolia na pravej strane. Strasne. Nevydrzim dlho sediet. Ulavi sa mi jedine, ked lezim na lavom boku - ked maly zrovna nekope 😉 No co uz, bude to len horsie... musime vydrzat.

nika23t
15. máj 2010

Ved prave, ja som ani nepribrala vela, do 8 kg max, mam do 57 kg, tak z toho asi nie. A rovnako ako Ty, z postele vstat je umenie. A vcera sme sa s manzelom trochu vecer pochytili, som sa chcela tak prehodit na posteli, ako som zvykla predtym, ze otocit sa mu chrbtom, ale kym sa mi podarilo, uz aj zabudol, ze som urazena ☹ Ale to by mi nevadilo. No ta bolest je neznesitelna. A drobec tiez nejako silno kope, ma to boli 😒 Ja neviem, ci sa do porodu nerozpadnem...

mirka285
15. máj 2010

no myslim ze uz sme vo faze keby sme to tehotenstvo najradsej ukoncili..bolo to fajn,ale staci,teda aspon mne,pockam este do 36 tt a mohla by som porodit

nika23t
15. máj 2010

Kafko, ja mam pocit, ze nase male ani nespi 😕 V jednom kuse som okopavana. Cez den, v noci... Len ked chodim, tak necitim. A chodit nevladzem 😖

kafoditka
15. máj 2010

Mirka moja rec 😉

stanka33
15. máj 2010

no mna krize nejako moc nebolia teda bolia ma ale chronicky uz dvaroky odvtedy co som bola tehu, mne mala tlaci strasne moc. mechur niekedy neznesitelne

nika23t
15. máj 2010

Mirka, ja ked si predstavim, ze este dva mesiace 😖 No zmiesane pocity. A nech mi skusi este raz niekto povedat, ze teraz mi je dobre, ze ked bude babo tu, budem chciet mat ho opat v brusku, tak mu asi rozbijem hlavu 🙄

katy1979
15. máj 2010

Maxara ten obchod je v tej vysokej novostavbe ako ides ku kafoditke. Aj objednaju ale skus vygooglit na nete. Myslim ze sa daju najst aj pod nazvom wiesenbach. Ale to sa mi iba mari.

Ja mam 12kg na sebe. Posledny mesiac chvalabohu stojim s vahou a ja si hovorim tulen pre zmenu. Brucho netusim nieco cez 90 to bude urcite.

mirka285
15. máj 2010

no veru to niektore hovoria,ale j budem spokojnejsia ked bude mala na svete..ved spvat ani teraz poriadne nespavam a aj tak stale nieco od nudy robim,a sradostou vymenim upratovanie za starostlivost o malu 🙂

katy1979
15. máj 2010

Ja mam toho okopavania tiez dost. Vsetko ma boli. Tocim sa na posteli a popritom ochkam. Uz nech je vonku mam toho dost. Uz aj poslickovia sa hlasia. Maternica cvici ako diva. Pri prvom mi nevadilo nic okrem kacickovskej chodze na konci ale teraz. Stale ma nieco boli niekde pichne a ked nie tak maly hlada vychody tam kde nie su.

stanka33
15. máj 2010

ja chcem mat tiez uz potom, viem co ma caka, tajne dufam ze mala bude lepsia ako krpec, inak si to hodim 😉

ale aspon nebudem mat brucho, a ja nespim poriadne dva roky takze nejake dva ma nerozhadzu

mirka285
15. máj 2010

ja zase dufam ze mala bude taka dobra ako Tomas,ale moc tomu neverim,ze by mi panbozko dvakrat nadelil take dobre kludne dieta...ale mozno ma ma rad 🙂

mojalili
15. máj 2010

Moj manzel pri kazdom mojom vzdychu je v pohotovosti, ze co sa deje... 😀 Chudak, uz aj on hovori, ze nech to mame za sebou 🙂

Kocky, chcela by som vas poprosit. V skole sme s detmi robili taku Olympiadu, kazdy tyzden ine dve triedy. Teraz som pozrela na nasu web stranku a moja trieda vedie, ale nie moc...nepomozete mi? Staci zahlasovat na tejto stranke.... www-dvojka.sk , v pravo je anketa - Ktory stat sa vam najviac pacil? NEMECKO, to je nas stat... Naozaj len kto chce....DAKUJEEEEM 😵 😵 😵 Viem, ze to je podfuk,ale nech deti vyhraju, toto su neoficialne vysledky, oficialne to hodnotia deti - deviataci, toto je len cez internet...

Nika - aj mne sa zda, ze maly je nonstop hore,ze ani nespi, ved stale sa mrvi....az neuveritelne, bolestive... Ja mam dost na sebe, 17 kg....ale co narobim, dam to dole potom 🙂

mirka285
15. máj 2010

mojalili uz som zahlasovala 🙂 a jasne ze das dole...pri dvoch detoch to pojde raz dva...

mojalili
15. máj 2010

Dakujeeeem 🙂 JE to hovadina, ale ked si predstavim, aku budu mat deti radost, no neurob to 😉

Tiez si myslim, ze to pojde dole Miri, take žihadlá mať doma, to bude nieco🙂 A celkom sa na to tesim. Dcerku mam od piatku u rodicov a uz teraz sme sa s manzelom bavili, ze nam chyba, velmi.

kafoditka
15. máj 2010

Mojalili, mas hlas aj odo mna, ale vsak vy vediete!! 🙂

mima89
15. máj 2010

aj ja som dala hlas 😉 nech maju deti radost 🙂

mojalili
15. máj 2010

Ja viem, ze vedieme. A ja blba som si nepozrela najprv, kto vedie a hlasovala som poctivo za iny stat 🙂 POTOM som pozrela vysledky a prekvapilo ma ze vedieme🙂

monline
15. máj 2010

mojalili..hlasovala som 🙂
ozaj- ako je na tom tinka v súťaži?

strasska
15. máj 2010

Ahojte zienky, vy tu tak pesimisticky, no normalne mi zacalo lepit 😲 Ja sa citim dobre, a dufam, ze to este potiahnem do konca juna, ale ani to nevyzera na to, ze by som uz mala rodit.
A urcite to vsetky zvladneme a budeme sa potom vytesovat z nasich babatiek, takze hlavu hore 😎
mojalili ty hlavne oddychuj a toez som zahlasovala, nech maju krpci radost 😉

mojalili
15. máj 2010

No veru, davno sa tusim Tinka neozvala, mala ist na vyhodnotenie a ktovie, musim pozret na tej hlasovacej stranke, ako to dopadlo....
..a dakujem za hlasovanie 😵

tinka349
15. máj 2010

ahojte kocky , to je aka nahoda, ze ja po dlhej dobe sa stavim a vy ma akurat spominate ? 😀 vela som toho mala v poslednej dobe, zapoctovy tyzden v skole, vsetky vykresy a zadania odovzdat a k tomu pisomky....a teraz mi zacina skuskove obdobie....

no ao zdravotne....tak nie je to sice ziadna slava, ale ani to nie je az take zle...kaurat nevladzem chodit, bolia ma krize, ked dlho stojim puchnu mi clenky 😒

joj a minule som sla vyhodit do kosa supku z banana a mala som v ruke 100 eur, a vyhodila som peniaze a supku som doniesla naspat do izby....ale hned som sa potom uvedomila 😀 😀 😀

a vyhodnotenie je teraz v sobotu, o pol10tej mam byt v BB, to zeby som vstavala uz o 5tej 😠 ani sa mi nejak nechce ist....

tak dufam, ze ste vsetky zdrave, a ze babatka pekne rastu 🙂 bru noc prajem

strasska
15. máj 2010

tinka drzim palce
bru noc!

mojalili
15. máj 2010

Jejda Tinka, veru akurat sme ta spominali, aj som sliedila po internete, ci nie su niekde vysledky. A nenasla som 😀 . Tak dobre, ze si sa ozvala. 😉

KOcky, cely den spim a teraz sa mi nechce spat. Muz tu so mnou solidari, tak sme obaja hore a pozerame krvaky a horory 😒

Prajem vsetkym dobru noc, jejda, uz je tolko hodin:-/

cigaretka5
16. máj 2010

Kocky ste tu rozoberali bolesti. No Ja sa citim ubolena Len ked si dva tri dni nezacvicim. Bud idem k zore alebo doma pustimjej DVD ked sa mi uz uplne nechce aspon take natahovaky na chrbticu si dam. IDE to a to mam plus 12 kil. ale nieco ma boli bez ohladu na to ci cvicim ci nie. Kosti panvoveho dna a zadku som ani nevedela doteraz ze ichmam

mojalili
16. máj 2010

Cigaretka, cvicila by som, aj som to tak chcela, ze ostanem na materskej a zacnem, lenze druhy den na materskej a zle vysledky , tak uz nemozem nic.Zajtra idem do toho obchodu, teda dufam, ze mi bude OK, tak sa ti pozrem na tu postielku co si chcela.

Dobré rábko kočky, celkom dobre sa spalo.
Paradny cas na spanie, aspon ma to nebude lakat von. Ideme k mojim rodicom na obed, tak mam kluud.

katarina7777
16. máj 2010

Caute bruska, som tu par dni nebola, lebo som tu mala maminu so sestrou.... takze mam co dohanat v citani, nejakych 20 stran myslim...
Konecne mam doma kocik, strasne sa vytesujem lebo sa mi paci este viac ako v katalogu... potom nazenem mm nech mi spravi nejake foto lebo inak nebude obedovat 😉
Dufam ze sa mate vsetky dobre a babatka krasne rastu a posluchaju.... ja uz pred sebou nosim riadny melon... 🙂
Prajem vam krasnu nedelu...skocim sem neskor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre