Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
25. máj 2010

@ivka8255 zdravie nie ale lepsiu zdravotnu starostlivost ano a o tom to je....

zrzulka
25. máj 2010

@mojalili jeeeeeeeeeeej perfektne spravy, super

mirka285
25. máj 2010

mozno tvoj Danielko tromfne porodnou vahou aj mojho Tomasa 😉

janulienocka
25. máj 2010

caute, vy ste toho zas popiiisali 😕
Noe, aj som mala pri prvom epi, uz som to tu spominala a bola som moc spokojna, preto chcem zas ... inak som prekvapena, to sa akoze musite vopred hlasit na epi??? mna sa pred porodom spytali ci chcem, a bolo 🙂
strasska tak to mas fajn, ze sa tak dlho nemalujes, mna by manzel asi zahlusil 😅 Ale nie, akoze ked nie som namalovana tak si do mna rypne, ze on ma rad ked som upravena ... takze som namalovana v podstate kazdy den

mojalili
25. máj 2010

KOčENY, ALE KTO TO PORODIIIIIII 😕 😕 😕 😕 😕
No uvidime, doktor spominal, ze buduci tyzden zacneme sa pripravovat na porod, uvidim, co tym myslel. Len som rada, ze mi nezakazal lezat,huraa

luminkasp
25. máj 2010

@mojalili, super, strasne sa s tebou tesim 😉 😵

merikac
25. máj 2010

Mojalili, som rada, ze nie som sama, ktora ma v sebe valibuka,,,,aspom mna lekar minuly tyzden vyplasil, ze dietatko je velmi velke a to malo 3300....mala som z toho normalne neprijemny pocit a hlavne obavu,,,,,ale po tvojich riadkoch som sa riadne ukludnila,,,,,,,,,,,,,🙂

zrzulka
25. máj 2010

My druhorodicky budeme mat asi dost velke babetka lebo nas maly tiez zrovna nepatri medzi drobcov....
Mojalili takze ty uz 56 velkost riesit nemusis

luminkasp
25. máj 2010

tak ja budem druhorodicka vynimka 😎

silvia.vesela
25. máj 2010

mojalili, to je super! tesiiim sa s tebou! 🙂
kocky, u nas sa tak zamracilo teraz, to bude burka!

merikac
25. máj 2010

zrzulka- neplas,,,, ved ja mam nachystanu pre mimino z porodnice velkost 56...ved nebudem mat co tomu "drobcovi" obliect 😀

zrzulka
25. máj 2010

@silvia.vesela silvi odkial si???? lebo z Pk burka prave odchadza, ale bola taka ze az.... Koniec sveta, krupy padali, este ze sme nesli von...

zrzulka
25. máj 2010

@merikac aj ja som kupila 56 na cestu z porodnice tak snad vyuzijeme 😀

silvia.vesela
25. máj 2010

zrzulka z BA, takze to ide k nam teraz!

mirka285
25. máj 2010

Merikac neboj,ved tie 56 vyrabaju velke,nie ako volakedy...asi sa prisposobili trendu ze sa rodia velke babatka 🙂 u nas uz leje jak hovado,uplna burka...a ja budem mat tiez teraz vraj mensie babo,ale tak ja som si to velke uz odrodila 😉

zrzulka
25. máj 2010

tak sa pripravte na riadnu spust, i ked chvilkovu.....

mojalili
25. máj 2010

@zrzulka NO ja som si pre istotu zabalila aj 62 cislo, aj 56 🙂 NO som zvedava, ako to dopadne🙂 😀

zrzulka
25. máj 2010

@mirka285 kolko mal tomas ked sa narodil?

luminkasp
25. máj 2010

😎 mirka, ja som mala prve male aj druhe bude male

merikac
25. máj 2010

sa smejem, to by nebola mojalili, keby nebola pripravena na kazdu situaciu................zenska,,,teba len tak lahko asi nic neprekvapi................... 😉

mirka285
25. máj 2010

Zrzulka 4,5 kg 😎 este dobre ze teraz cakam dievcatko...ale na druhej strane nebol pokrceny a bol taky peknucky,vyzeral ako mesacne babo 😀

merikac
25. máj 2010

Nieje podstatne, ci velke, ci male,,,,,,,,,najdolezitejsie, je aby boli zdrave,,,,,,,,,,,my vydrzime vsetko ( aspom sa snazim tomu verit)

vickygreg
25. máj 2010

Babenky, ja vas citam pravidelne ale niesom prispievatelka a teraz mi to neda...... Podelim sa s vami, ja som bola na beton rozhodnuta ze si dam pupocnikovu krv uskladnit ale..... skuste si precitat toto http://www.hematology.sk/modules.php?name=Forum... mam toho aj viac ked to najdem tak to sem zavesim. Inac je na kazdej slobodnom rozhodnuti .... co stym. Vsade je jednoznacne odporucane dat ale do verejneho......

oacka
25. máj 2010

ja mám napr. tetovanie a tá naša pôrodná asistentka nám vravela,že ak má mama tetovanie,nemôže dať do verejného registra. sú tam veľmi prísne kritériá. aj na množstvo odobranej krvi. pre svoje dieťa si môžeš uskladniť,aj keď ti odoberú málo,ale pre verejný register potrebuješ určité množstvo. a veľakrát vám z pupočníka odoberú len toľko,že to stačí len na prípadnú liečbu malého dieťaťa, a väčšiemu už nepomôže. my máme všade letáky na firmu Ceptra. A vraj nemusíš mať podísanú zmluvu vopred,stačí povedať pred porodom a sestry zabezpečia ten odoberací set a odoberú. krv skontrolujú,dajú ti vedieť,koľko jej je,do koľkých rokov dieťaťu pomôže a ty sa rozhodneš,či ju chceš.

oacka
25. máj 2010

mojalili,ale keď ti lekár povedal,že sa nemusíš šetriť, tak neplánuješ prestavať dom, však nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 radšej sa kroť! veď máš čo nosiť!

noemarta
25. máj 2010

no tak u nas uz je tu ta prietrz mracien, ale krupy nastastie nepaduju.
mirka285, fuuuuha, tak ty si mala riadneho valibuka.
Mojila, drzim palce aby si to vydrzala do porod. terminu.

mirka285
25. máj 2010

mna tieto clanky len utvrdzuju ze som sa rozhodla spravne....nikde sa to nepreferuje tak ako u nas..ani v Taliansku ako spominala Katka ani v Spanielsku....a presne,ked som sa nato pytala kamosky co zije v Rakusku ani nevedela o com hovorim 😖

maxara
25. máj 2010

baby tak akoze ta burka bola des.. normalne mi vypadol net, signal na satelit, dvakrat preblikla elektrina, ale nastastie drzi, katastrofa.. asi dve minuty padali asi centimetrove krupy a vtedy fucal uragan a z ani jedneho okna som veru nic nevidela, az ked tie krupy presli som iba cumela, ze mam bielu celu "zahradu (to bahenne miesto, kde zahrada bude)".. vcera padali krupy o polku mensie.. aj som to pre mm odfotila. A buduci travnik mam jedno velke jazero.. ale uz je prec, slniecko svieti, vtaciky stebocu akoby ani burka nebola.. hm..

mna pri tej pupocnikovej krvi mrzi len to, ze poniektore si tu myslite, ze je to hadam vseliek na uplne vsetko a ze je to jedina moznost liecby, ktora navyse urcite zaberie.. tym by som si nebola taka ista 😒

nika23t
25. máj 2010

@vickygreg ja tiez v poslednej dobe velmi casto uvazujem, ci odobrat alebo nie... Nechcem nic zanedbat, neviem, co prinesie buducnost, ale tiez nechcem financovat nejaku spolocnost, ktora zije z dlhodobeho strachu rodicov o dieta...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre