Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
23. jún 2010

@zrzulka a cakate do zajtra, alebo aspon zavolas Dr. ci nemas prist dnes?

@tinka349 citala som forum zo vcera... je to smutne co prezivas. vobec Ti to nezavidim. ja som vyrastla pri takom otcovi, takze poznam z vlastnej skusenosti.

alllexa
23. jún 2010

@zrzulka - ahojky, a co Ti je, brusko Ta boli?:(

sunnygirl
23. jún 2010

dobré ránko bábiky,
tak ja som tu dnes na 2 krát aj raňajkum na 2 krát, lebo ma zmohla únava, tak som si schrupla.
U nás veľmi pekne, svieti slniečko akurát že zima (24 stupňov).

@maxara krásnu tabuľku si pretvorila a teda musím zhodnotiť, že Kafko má zatiaľ najväčšie bábätko 😅

Pekné písanie 🙂

sunnygirl
23. jún 2010

14 stupňov 😅 😅 😅 😅 😅

sunnygirl
23. jún 2010

@alica26
@booklover vitajte 🙂

mirka285
23. jún 2010

ahojte,Zrzi aspon to uz budes mat za sebou...ja sa dnes chystam oholit si nohy a ostatne veci,nalakovat nechty na nohach,takze pocitam ze v kupelni stravim minimalne hodinu....nikto v noci neporodil?

sunnygirl
23. jún 2010

@tinka349 môj názor, stále to pôjde asi dokola s tým tvojím mužíkom, kvietok riaden 😠 nezávidím, asi je lepšie. muža a teraz to neľutuje. Má 2. a je spokojná. Viem, že to nie je ľahké, hlavne z tvojej strany, nám sa ľahko píše, pouvažuj nad tým vážne. Mirka má so svojím 1. mužom perfektný vzťah a možno práve preto, že sa ďalej spolu "netrápili" inak by sa možno, neviem, povraždili, ono vzťah na silu vedie len k nenávisti ☹ ☹ ☹

meruska
23. jún 2010

dobre ranko...ja som dnes tiež vstávala na 2 krát...najprv som buntošila už o 5:50...čumela na teleráno...a a ni neviem ako som priňom opäť zadriemkala a zobudila sa až teraz 🙂

mirka285
23. jún 2010

@sunnygirl sunny veru mas pravdu,a idem mu aj zavolat,nech spravi obed Tomasovi alebo nech idu na pizzu ze sa mi dnes nechce varit 😀

meruska
23. jún 2010

inak.. mozno uz to ma oacka i za sebou..tusim o pol 8 mali ist nato 😉

nina88
23. jún 2010

Ahojte...

@sunnygirl kde nájdem tú tabuľku prosím ťa?? 😕

sunnygirl
23. jún 2010

dopĺňam text ktorý som asi nechtiac vymazala 😅 :
...................zavrieť za sebou dvere. Aj Mojalili má druhého ......(pokračovanie opäť v predchádzajúcom príspevku)

sunnygirl
23. jún 2010

no čo som ja taká dopletená , ten link bol pre
@nina88

inak ja som sa smiala nad tou tehotenskou demenciou, ale na mňa to platí, žeby tie hormóny? idem si urobiť kávičku 🙂

sunnygirl
23. jún 2010

@zrzulka inak dnes sa mi opäť snívalo, že niekto pôjde rodiť, ale nebol to nikto konkrétny, žiadna fotka z MK 😅 , tak možno to teraz bude pravá zvesť pre teba

sunnygirl
23. jún 2010

@mirka285 ja som mala predchádzajúci vzťah taký divný a teraz s odstupom času viem, že sa stalo tak ako sa malo stať 😨

tutifruti
23. jún 2010

Caute baby... dnes idem do poradne, tak mi drzte palce, nech je vsjo OK...
a majú mi dnes doviezd zavinovačku z pampyschopu, tak sa už neviem dočkat... dúfam, že bude taká krásna ako na obrázku.... 😀

alllexa
23. jún 2010

Oacka prave napisala:
Nasa Kristinka 3400g, 49cm sa narodila dnes 7:35 uplne bezbolestne a v poohode. Som na JISke, frt nic neboli. Donesu mi ju o 2 hodky.

A pridala peknu fotecku🙂

tutifruti
23. jún 2010

@alllexa ked jej budes písat, tak ze gratulka.... No pekná buchta to je.... 😀 Nevies ci mala spinal, ci celkovú anestézu?

moncha
23. jún 2010

Dobre ránko, no tak Oacke gratulujem. A alllexa môžeš zistiť, či mala ten spinal alebo celkovu? Mna to totiž čaká zajtra ráno a stále nie som rozhodnutá. Díky.

meruska
23. jún 2010

@alllexa jeeej gratulujem, nevies stiahnut fotecku?

denisse
23. jún 2010

@alllexa
@oacke gratulujeme 😀 super ....

adelaine
23. jún 2010

dobre ranko babulky,
ja tiez vstavam na 2x dnes rano, klasika od 04.00 som mala
poslov, tak som sa nalozila do teplej vane a pomohlo to...
potom som sla spinkat....

jeeej, Oacka to ma za sebou, v dobrom jej zavidim,
je to super, ze to ma za sebou a bez komplikacii 🙂

...ja tiez idem dnes do poradne, a chcem dokiho zlomit
na nejaky termin, ja uz nevladzem cakat, poslov mam skoro
v kuse, este som aj seknuta v chrbte, no je to parada ☹
som z toho cakania akurat na nervy...

zrzulka, mala si kontrakcie?
alebo ti je inak zle? ktovie, ci nebude lepsie
ist za dokim dnes, ako cakat do zajtrajsej poradne....

sunnygirl
23. jún 2010

@tutifruti držím palčeky 🙂
@alllexa oacka rodila normálne alebo cisárskym? 😅

OACKA GRATULUJEEEEEEEM, prajem rýchle zotavenie a j maminke aj malej Kikuške, nech ste čím skôr doma 🙂

liluu
23. jún 2010

ahojte dievčatká, ja som bola včera na matrike, chcela som spísať to vyhlásenie o otcovstve a tak bola taká ochotná stará baba. Že to sa nerobí len tak, že na to musím mať vážny dovod, a že či mi je zaťazko prísť tam na 5 minút. 😠 Vrieskala jak šibnutá. Nakoniec zahlásila že keď chceme tak to pre nás spraví...
ALE bolo treba definitívne mená pre chlapca aj pre dievča, a to bola rana pod pás, lebo na dievčenskom sa vobec nezhodneme.Tak sme skolopili uši a išli domov.
Tak ked sa nám narodí dievka tak to bude ešte veseléééé 😉 🙂

sunnygirl
23. jún 2010

a kde je tá fotka? Malej oacky 😀

sunnygirl
23. jún 2010

@liluu najvyšší čas sa zhodnúť na dievčenskom mene

sunnygirl
23. jún 2010

poraďte čo budete variť. Niečo z čoho nenafukuje 😅

petrap001
23. jún 2010

aj ja gratulujem oacke 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre