Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
29. jún 2010

@naty1976 ja som mala podobnu skusenost..ze ma moj dr, ma objednal v 39tyzdni estek nemu na poradnu- ale nestihla som ju, bo som sla lezat do nemocky a tam mi hned po prepusteny nakazali chodit uz len k nim..........a tiez sa cudovali, ze preco k nim uz davno nechodim
naty- vloz foto maleho Šimonka do julovcatiek- nech sa to tam pekne pribuda............. 🙂

naty1976
29. jún 2010

moj mm ma teraz 2 tyzdne volno takze si to vychutnava naplno. Musim podporit teoriu ze chlapi dozrievaju na otcovstvo neskor moj dospel ay v 40 tke. Normalne ho nespoznavam, keby mohol kojit tak asi ani vstavat k malemu v noci nemusim... 😀

merikac
29. jún 2010

@naty1976 - uplne suhlasim,,,, aj ten moj je teraz uplne iny ako pred 14 rokmi....🙂

bambola
29. jún 2010

Baby ja nechapem preco chcete vsetky rychlo odrodit 😕
Pre mna je toto obdobie uplne super, spavam vyborne 😀 ,citim sa vyborne 😀 a robim si co chcem v podstate. Nastastie som cely cas nemala klasicke tehulkovske problemy (klop klop) a v tomto poslednom stadiu sa naozaj citim asi najlepsie 😉
Ja teda vobec nechcem rodit skorej, skor mi to potom bude chybat 😎

meruska
29. jún 2010

@naty1976 no aj ja som rada ze som sa nakoniec odhodlala ist tam len tak, a veru uz som to mala urobit davno, pozreli ma, malemu aspon popocuvali srdiecko a na buduci tyzdne ma objednali na kontrolu zas...takto o malom aspon nieco viem......to izira ma vlastne vyprovokovala ze nech tam idem a hotovo 😉
tento tyzden idem teda este aj k mojmu Dr. do poradne a mal by mi uz konecne zobrat i tie stery...vysledky dufam stihnem, lebo vcera v nemocnici tvrdili ze som uplne uzavreta, porod v nedohladne 🙂 tak som aj rada, lebo som sa bala ze nebudem mat vsetky vysledky do porodu

naty1976
29. jún 2010

tehulky a ak mozem poradit na zaklade mojej skusenosti a rady lekarov z novorodeneckeho vam odporucam zaujimat sa pri vybere nemocnice aj o to ci tam maju dobre vybavenie pre novorodencov v pripade komplikacii u dietatka. Pravdou je a aj ja som to podcenila sustredila som sa hlavne na podmienky na gynekologii a vyber porodnika a nie na podmienky na novorodeneckom. Naozaj nechcem strasit to vobec nie, ale komfort pre maminu nie je to najdolezitejsie...
merikac - pomozes mi prosim s tymi julovciatkami, das mi prosim link a heslo, lebo ja som tu zasa tak casto nechodila a neviem to tak rychlo najst. Dakujem.

nina88
29. jún 2010

@bambola sama si si aj odpovedala na otázku,že nechápeš prečo chceme tak skoro odrodiť... No nechápeš, lebo sa cítiš ok... Ak by si nespala niekolko nocí za sebou a mala príšerné bolesti pri každom pohybe, rýchlo by si pochopila...

petzi
29. jún 2010

@bambola
uplne suhlasiim 😵

ywett
29. jún 2010

@maxara hej? ja som citala, ze caj sa moze od 36tt.

petzi
29. jún 2010

@katarina7777
jeee dakujeme aj ja oslavujem... 😉

zuzik1983
29. jún 2010

baby tak ja uz mam zachvilku rodit a stale chodim na poradnu k mojej doktorke,v nemocnici som bola len raz na prietokoch,vobec tam nechodim na ziadne kontroly

lenkaaninka
29. jún 2010

Ahojte babule tak včera som všetky veci z detskej vypratala mm dneska vyniesol staré skrine a donútila som ho vymalovať tak maluje....akurát moja mama je doma ako pomlčím....lebo zrovna dnes má volno a chodí tu oxidovať či mám všetko pozakrývané a podobne ...nech mi vylezie 😉

zajtra idem na poradnu tak uvidím čo a ako ...idem vás trošku počítať aj ked neviem či to dneska stihnem 😀

booklover
29. jún 2010

@zuzik1983 kazda nemocnica to ma inak. napriklad moja najblizsia nemocnica Vas vezme rovno na porod. a ta, kam idem ja, tam sa chodi od 36 tt na kontroly. no ja som bola prvy krat v 38 tt, lebo som sa stale rozhodovala kam ist rodit.

miki060707
29. jún 2010

gratulujeme Patrikovi a Bibianke, krááásne mieri 🙂 nech ste zdravučké detičky a ich mamičky...
ja idem zajtra na poradnu, .......ale radšej zbalená, ale myslim, že týden ešte vydržime i ked mam neskoršie termín, ale plánovaný rez sa robí skôr..
ja vždy po pol jednej zaspím, ale zas ja pijem aj dve kávy denne, čo už so mnou, po pôrode budem piť radšej caro kávu a zalievanú už odložim.... 🙂

zuzik1983
29. jún 2010

@booklover ja uz do tej mojej pojdem az rodit,ja som vobec neriesila,ze do ktorej mam ist,jednoducho tam,kde to mam najblizsie

cigaretka5
29. jún 2010

no dievcata ja som dnes bola v nemocke, monitor ok, nalez oproti minulemu tyzdnu bez zmeny. len tlak hranicny 135 na 90 sakra, vraj ked bude 140 na 100 si ma tam nechaju

lenkamarkusova
29. jún 2010

ahojte.prisla som akurat z monitoru uz druheho.vsetko OK.tak chvilu pocitam a pojdem sa napapat a asi pospat.tak zatim papa

nebbia
29. jún 2010

@bambola je to jedno z najkrajsich obdobi v nasich zivotoch,aj ked nas vsetko boli a nevladzeme sa hybat.Ale este krajsie obdobie bude,ked uvidime svoje deti

ericica
29. jún 2010

ahojte kocky tak sme doma s poradne.....dr ma vysetril a povedal ze to mam uz prebiehajuce.. 😲
TAKZE ZAJTRA RANO O OSMEJ NASTUP DO PORODKY 😵 😵 😵
wau uz sa neskutocne tesim a aj bojim zaroven......navecer uz mozno budem drzat svoju bambulku ....MYSLITE NA MNA 😉
MIKI a asi to do jula uz nepotiahnem 😒

ericica
29. jún 2010

zrzulka a takyna gratulujem k drobcom 😉 😉 😉

pepppe
29. jún 2010

@ericica super spravicka,,a co u zsi dostatocne otvorena???aj ja chcem pocut zajtra taketo spravicky...drzkajte sa a potom daj vediet 😉

bambola
29. jún 2010

@nebbia tak iste, ze to bude ine a pekne ale ja sa snazim si uzivat aj toto, lebo to prve je len raz 🙂
@nina88 no ved ja vam nezavidim, ja som stastna, ze to prebieha tak ako to prebieha 🙂
@naty1976 my sme pozerali hlavne na toto. ja uz nejako vydrzim ale ak by bolo nieco malej tak nech je o nu postarane co najlepsie.

ericica
29. jún 2010

@pepppe hej hej aj dvakrat za sebou ma vysetril a povedal ze som dostatocne otvorena a uz to mam prebiehajuce.....takze to zbytocne nebude natahovat 🙂

drievko
29. jún 2010

Ahojte tehulky ! Gretuluuuuuujem vsetkym mamickam a aj miminkam !
@ericica jeeeej super uz aj ja sa neviem, dockat! 🙂

ericica
29. jún 2010

@drievko ja som tusila ze to bude v stredu a aj mala sa uz dost ohlasovala 🙂 mysli na mna 😉

pepppe
29. jún 2010

@ericica paradicka a my stale nic,,,pred dvoma tyzdnami som bola este zavreta,,,,zajtra idem do nemocky,,na sono,,,tak uvidime aj podla sona sa da zisiti,ci sa chystame roditr,alebo nie??? 😒

ericica
29. jún 2010

@pepppe hej asi sa da.....mna vysetroval zospodu a povedal ze uz mala zacina naliehat hlavickou.....a poviem ti dost to bolelo 😝

zuzik1983
29. jún 2010

@ericica ja idem na poradnu a bola by som rada,keby mi moja doktorka povie to iste.uz sa citim tak vseliako v tomto teple.len tej mojej bambule sa akosi von nechce

zuzik1983
29. jún 2010

vo stvrtok

ericica
29. jún 2010

@zuzik1983 a ty si si ju zajednala k porodu????lebo aj mne bolo tak vselijak a uz som aj citila ze to povie,,,,mala som tusaka 🙂 budem drzat palce aby si aj ty pocula prave tieto slova co ja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre