Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
12. júl 2010

@oacka ja som bola na nakupe... muz s drobcom na pive.... 😒 ale inak vraj pivo je dobre na tvorbu mlieka 😀

zrzulka
12. júl 2010

@oacka ja nic take nerobim 😉 prebalujem ked pocujem ze sa nieco udialo, prsnik davam ten ktory je plnsi a papat ked si vypyta....

zrzulka
12. júl 2010

@katkaking gratulujeme !!!!

adka1311
12. júl 2010

@zrzulka zrzi, lenze moj muz nepije...tak mu moze slubit len kofolu 😀 😀 😀 😀

adka1311
12. júl 2010

@zrzulka a inak ako Miska vnima Patka? V pohodicke? a ako to zvladas teraz sama s dvomi?????sikulka si, ja mam trosku z toho obavy a to je nas lukasko uz velky a samostatny chlap v porovnani s vasou Miskou..... 😒

oacka
12. júl 2010

@zrzulka ja mám nakúpené nealko pivo,,ale keď to má bublinky..... asi dve som si dala a už radšej nepijem.

stanka33
12. júl 2010

Ahojte,
@adka1311 tak aj ty do piatku, ved tu tento tyzden vsetky porodime.....
dnes mi ide krvava zatka c.2 von tak asi mala tusi co sa bude diat zajtra

stanka33
12. júl 2010

@izira tak sa drz moja, nech dobre dopadne

stanka33
12. júl 2010

@luminkasp vidis vravela som ze vyhrate uz mozes v klude ist rodit doktori uz hadam vytriezveli z oslav...

stanka33
12. júl 2010

katkaking petzi gratulujem k babatkam...

nina88
12. júl 2010

Ahojte, vratila som sa z poradne, bez zmeny, doktor urobil Hamiltonov hmat, držte palce nech pomôže, ak do nedele neporodím, v nedelu nástup-vyvolanie, ale vravel,že to pochybuje,vraj to bude skorej, tak dúfam...

maxara
12. júl 2010

Ahojte bambule,
tak som v nemocke. Po 2 a pol hodinach na stolicke na chodbe ma konecne ulozili na izbu. Potom som si pol hodinku schrupla a stale sa nic nedialo, az volakedy poobede mi konecne zobrali krv, poslali na monitor a EKG a vecer mi este budu robit sono. A asi to zatial vyzera zajtra na vyvolavacku.. Uvidime.. Inak som na pooperacnom oddeleni, lebo 600nedelie je preplnene na prasknutie. Aj nadstandard. Takze som na standardnom pooperacnom. @stanka33 , pre istotu si to u Valenta over, lebo Prochazka sa aj na mna pozeral akoby som z visne spadla, ze co tu hladam. Akozeeee pristup na hovado.. No ale potom ma nakoniec prijali, len potrebovali uvolnit miesto.. Vsetko je plne a vraj vcera Kramare ani Antolska bez zazmluvnenia uz ani nebrali.. Vraj ostal len Ruzinov.

No takze aspon som sem nakukla, samozrejme na sekundu, nestiham vas citat, lebo pisem zo spolubyvajucej ntbku a ona zajtra zrejme ide domov, takze potom uz nic.. a navyse ja zajtra asi budem rodit.. 😵

Tak drzte mi palce, nech mam krv dobru, aby som mohla prirodzene. Zatial packo, vsetky vas bozkavam, drzim palce tehulkam v rodeni a tehulkovani a mamickam v mamickovani.

A novym mamickam gratulujem a nezabudnite na IP 😉

robika
12. júl 2010

@maxara Maxi budeme na Teba mysliet, nech mas lahulinky porod a nech uz mas svoje dievcatko rychlo pri sebe 🙂

robika
12. júl 2010

Ahojte,
baby ked chodite s malymi na prechadzku tak co im obliekate, aby som to neprehnala... a co jedavate? ja mam zoznam co nemozem, takze mi zostalo toho strasne malo co mozem... uvarena zelenina sa moze vsetka? dzemy - domace sa mozu tiez? normalne neviem co varit a dala by som si nieco strasne dobrucke 🙂

naty1976
12. júl 2010

robika - ja malemu obliekam len body s kratkym rukavkom a prehodim cez neho len plienočku aj z tej sa zvykne odkopat. Mnohy radia obliect deti mozno o jednu vrstvu viac, ale pocula som ze detsky metabolizmus pracuje rychlejsie a tym sa telo baba rychlejsie zahrieva, takze aj ked lezi a nehybe sa staci ho obliect tak ako je obleceny dospely a ja by som sa najradsej aj z koze zvliekla...
Co sa tyka jedla, riadim sa rady ktoru som dostala od starsich sestriciek v nemocnici a z vlastnych skusenosti - co neskodi tebe nemalo by skodit ani babu, takze zatial jem vsetko a robila som to aj pri obidvoch chalanoch. Jedinu vynimku tvorí fazuľa a kapusta na ti momentalne ani nemam chut a stiplave jedla. Ovocie vsetko a zeleninu okrem´uz spominanych tiez vsetku...
nechcem ani seba ani babo ochudobnovat o mnohe vitaminy a prvky o ktore by som ho ochudobnovala a potom musela pridavat vo forme liekov...

krish
12. júl 2010

ahojte 🙂

@maxara maxi drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo, za chvilku budes mat ten krasny vonavy uzlicek v naruci 😵

babulky ja som bola dnes na poradni a vysledok CS7, vysetrenie ma uz dooost bolelo ale kedze to ako vzdy bolo na kramaroch ako na beziacom pase ani som sa dokyho nestihla nic spytat. super!

a inak ta preplnenost porodnic ma trosku strasi, ja som prave dnes mala poradnu u Prochazku a bol dost na nervy ze kolko nas je 😀 akoze ked pridem na pohotovost ze hups rodim tak oni ma poslu prec, hej? no akoze nech to skusia 😀

naty1976
12. júl 2010

@karinnka - drzime prsteky a tesime sa na dalsiu kosicku cajocku 😀
co sa tyka jazvy po sekcii mne sa pekne vstrebava bez vsetkeho, nepouzivala som na nu nic ...

adelaine
12. júl 2010

ahojte moje,
ja tiez este nic zo svojich starych veci neobleciem ☹ co sa tyka nohavic a sukni,
hoci k dnesnemu dnu je uz 11 kg dole....tak uvidim, kedy a ci vobec nastane ten okamih,
ze sa do niecoho napasujem 🙂

..kocky ja som bola dnes taka zufala, ze som riesila laktacne poradenstvo,
maly je totiz stale hladny, fakt ho neviem dat dole z prsu, a tie mudre rady,
ze vytiahne si mlieko za 15-20 min, vobec na mojho neplatia....tak mi
povedali, ze ho mozem dokrmit mojim mliekom vo flasi 😖
a ze mu mozem dat aj zopar lyziciek prevarenej dojcenskej vody alebo
dojcensky caj vo vreckach, nie tie hotove Hipp, lebo tie su hotova katastrofa...

merikac
12. júl 2010

@mavion -gratulujem k malej, no zato velkej Lenke,,, 🙂

krish
12. júl 2010

kde su vsetky tehulky? hadam nie vsetky rodia... 😀

naty1976
12. júl 2010

@oacka - v tom zapisovani ta obdivujem, ja na to nie som dost disciplinovana... 😵
plienky menim pred papanim, ked su velmi popisane alebo pokakane a prsnik citim ktory je viac naliaty a z toho kojim, niekedy uz podla toho aky je naliaty citim ze sa maly zobudi a bude papat...

naty1976
12. júl 2010

@adelaine - kludne daj prevarenu vodicku, radsej vodu ako caj. Moj dnes na prechdzke vypil 60 ml vodicky len som zirala a o pol hodinu na to este doma papal...

merikac
12. júl 2010

@adka1311- budem drzat palceky, nech porod dobre dopadne a ty si uz najneskor v piatok vybozkavas, maly uzlicek

merikac
12. júl 2010

@ribike- pozeram, ze na starsich foto mas pearsing,,,a kde si tehu ti ho neni vidiet,,dala si si ho dole?

ericica
12. júl 2010

@maxara maxiiiiiiii tak uz sa ti to blizi silno na teba myslime a uz coskoro mas Ninku v naruciii 😵 😵 😵

merikac
12. júl 2010

@sunnygirl- sledujem aj ja,,ze si nocne aj ranne vtaca 😀

merikac
12. júl 2010

@katkaking- gratulujem k malemu vonavemu uzliku 😵

merikac
12. júl 2010

@karinnka- drzim palceky, nech ta zajtra tolko tehuliek nepredbehne a nechaju ti volnu aspom jednu postel,,,,a neboj, rumazgat este len bude,,to ti je potom naval hormonov pri kazdom pohlade na ten mali uzlicek, ze az 😀 - budem na teba mysliet 😵

luminkasp
12. júl 2010

@stanka33 , stanka, ja uz by som isla, ale drobcovi sa akosi nechce, zjavne je to spaniel, ma cas 😀

zrzulka
12. júl 2010

@robika ja obliekam len kratasky a tricko ... a doma ho nechavam "naholaca" Dnes cele dopoludnie spinkal rozbaleny bez plienky lebo sa mu v okoli plienky spravili potnicky ☹
a ja jem uplne vsetko... ani neviem co by sa nemalo... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre