Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
12. júl 2010

Ahojte Bábiky 🙂,

tak dnešná poradňa dopadla dobre: - výsledky KO, je oki (železo sa upravilo)
- aj výter na toho koka je oki 🙂
- srdiečko popočúval, tiež oki 🙂
- aj prietoky oki 🙂
- to tvrdnutie, že to je tiež oki 🙂 , oki by to nebolo keby netvrdlo 😨
- no a tie ruky, že to je vraj bežné, je to presna ten tunel, čo to tu Mojalili a miki060607
spomínali, že po pôrode to väčšinou prejde, ale ak nie robí sa to lokálne chirurgicky,
ten tunel sa proste trocha zväčší 😉

GRATULUJEM všetkým novým mamičkám (nečítala som si vás však nad ránom, keď nebudem vedieť spať, tak vás budem lúskať 😅 a tým čo ich čaká veľký deň, držím paľčoky 😉

a teraz k tým hieroglifom, nečitateľným (môj Dr. píše ozaj ako Dr.) : GBS (-)
niečo ako R1 AU (AV?) no neviem 0,54 v norme ????
CL (?) 1 (na CS to nevyzerá 😅 )
rozmer panvy 20

a že som otvorená na špičku prsta, toť vsio 🙂

sunnygirl
12. júl 2010

@merikac ano,ano ja aj ranné vtáčatko aj nočné vtáčatko ale sowicku máme iba jednu Tinku 😀 😀 😀

sunnygirl
12. júl 2010

@maxara myslíme na teba

karinnka
12. júl 2010

maxara vsetko dobre zajtra 😉
Bruska Vasim drobcom sa chce dnes hybat?moja bola doobeda aktivna a teraz uz dlhsie spinka a nie a nie ju zobudit....asi uz ma tiez toho tepla dost 😉

nina88
12. júl 2010

fuha, zacali ma desne boliet krize.... 😒

cigaretka5
12. júl 2010

@merikac No Ja som
na nervy z toho ze ked
mi ju vecer prikrmovalikakala a cikala jedna radost a teraz sa mi zda ze dost menej. Asi to Len zufalo sledujem, ze?

mojalili
12. júl 2010

@merikac Ruky su uz lepsie na tom, myslim, ze to prejde s tymi hormonami, len doktor vravel, ze sa to moze opet vracat a je velky predpoklad...ale hlavne je to, ze to teraz je lespie, len mam este merave spicky prstov...

NO maleho som ucuckala na prse, ruky hore,vzdava sa.....Dcerka sa sama okupala, oblielka, tak idem ju dat spinkat, dala som prat ...a ja mam konecne cas pre seba, sprcha, a lahnut pred TV. MAnzel je stale v praci, robi uctovnictvo (druhu pracu co ma) ☹ . TO je hruza, my uz mozeme aj keksikovat ale nemame ani kedy... 🤐 smejem sa, pretoze ked sme nemohli tak sme boli zufali 😀

mojalili
12. júl 2010

@nina88 NInka, a to aky olej si si dala? Nejaka vyvolavacka? No krize to je ttiez predzvest... 😉

cigaretka5
12. júl 2010

No dievky Ja som vam hovoril nerodte a pockajtr chvilu na kramaroch sa rodi uz aj na urgente. Pockajte si kym sa uvolnit
nadstandart lebo 4deti a 4 dospely v tomto pekle na jednej izbe je Pelli. A navyse je tu teraz straaaasne vela zltacky aj nasa DOrotka sa krasne vyhrieva........

kukucka26
12. júl 2010

cafte babenky no mi dnes na ctg dobre zo spodu na 1/2 phalang CS 8-9 kontrakcie nepravidelne , slabsie, najradsej bys om to uz mala za sebou zajtra idem za primarom dohodnut termin porodu chce to yvvolat moje babo kope stale ako hacurik 🙂)), uz som sa aj fajne vo vriacej cc. vode vysprchovala a polezala nech to pojde a ak nie skusime prirodzeny prostaglandin aby sa to pohlo 🙂))))))))))))ň 😝

tinka349
12. júl 2010

@oacka no ja sa tiez hlasim ku kosicankam, ktorym sa este enchce rodit 😀 teda mne sa chce, len malej sa nechce 😎

tinka349
12. júl 2010

@nina88 tie krize bolia aj mna...dnes je to ok, ale dva dnidozadu ma taaak zacali boliet, ze som myslela ze odpadnem....som sa nevedela ani pohnut 😖

cigaretka5
12. júl 2010

Prepacte ale pisem z iphonu a ten si niekedy meni slova a ja potom kukam ze co som to napisala.......

tinka349
12. júl 2010

@sunnygirl no ja sowickujem stale 😝 ja nespim este o takej 3-4tej, hoc zalahnem o 2hej...ale potom sa mi uz nechce zapinat laptop nejak 😕

tinka349
12. júl 2010

@maxara maxi aj ja budem an teba mysliet, drzat prsteky nech vsetko dopadne na jednotku 🙂

tinka349
12. júl 2010

@karinnka a v ktorej nemocnici budes rodit? ze ci v starej alebo novej je taky naval 😝 ja idem v stredu do starej na kontrolu - a dufam ze si ma uz aj tam nechaju, ze kooonecne rodim presne na termin 😀 hoc sa posledne dva dni na to vobec necitim . . . 😕

nina88
12. júl 2010

@mojalili ricinovy... ale bala som sa ho, tak som si dala malo, pochybujem, ze zaberie... ale mam nejake zvlastne bolesti, idem do vane...

krish
12. júl 2010

@nina88 drzim palce, toto ma zaujima ci to zaberie 😉

adka1311
12. júl 2010

babule, ked chcete aby vas prehnalo, nemusite pit hned ricinovy olej.... 😖
staci hocijaky olej, aj obycajny slnecnicovy, hrknite si pol deci a este k tomu teplu vodu alebo marhule a ste jasne..... 😀

nina88
12. júl 2010

adka ja som ale pocula,ze nejde len o tu hnacku... ten ricin nejak vyvolava stahy ci co... no uvidime, mam bolesti... po vani este vacsie... ale mam aj problem, muz je na pohotovosti, asi ma zapal stredneho ucha, kurnik, ked sa sere...

nina88
12. júl 2010

kurnik ale casto a silno... snad neporodim doma... 😖

adka1311
12. júl 2010

@nina88 no NINKA asi rodis...ale to nebude len ten olej ale najme ten hamiltonov hmat.....mojim kamoskam ho robili a vacsinou zabral do 24 hodin 😉 tak predychavaj a drz sa....

nina88
12. júl 2010

@adka1311 aj ja si myslim,ze ak rodim, tak tym hmatom, lebo z toho oleja by ma asi najskor prehnalo... ak su toto poslickovia, tak som nikdy takychto silnych nemala...

karinnka
12. júl 2010

tinka ja budem rodit v Saci....ale vsade maju teraz natresk....ak budem drzat palcoky 🙂

adka1311
12. júl 2010

@nina88 drz sa a volaj muzovi nech rychlo ide domov, alebo volaj rovno sanitku a stretne sa v nemocke 😀
kde mas dcerku?

strasska
12. júl 2010

Ahojte, my sme od vcera doma a mame za sebou hned aj prvu tazku noc...o 2.00 budicek a odkvacla az o 10.00 ☹ No neviem ci to bolo prostredim, ci horucavou, ale bola som zufala...teraz poobede uz pekne spi, tak dufam, ze jej to vydrzi 😉

strasska
12. júl 2010

@nina88 drzim palce a nepodcenuj, lebo moj porod bol velmi rychly a uplne iny ako pri prvom 😉

nina88
12. júl 2010

malu mam doma, uz ide domov, ale ja neviem ci je to ono... v sprche sa to vzdy zosilni, ulne dlho mam ten stah a casto... pockam este hodinku asi...

tinka349
12. júl 2010

@karinnka takze to asi mozem snivat o nadstandarde 🙄 no nic noooo, pri dvoch takych izbach a tolkych mamickach 😖 ...tak dufam, ze aspon jednu psotel pre mna budu mat niekde volnu 😀

stanka33
12. júl 2010

ahojte....
no to som neni moc nadsena co pise maxi a cigaretka, ja som na zajtra dohodnuta s doktorom, no on mozno nevie aka je situacia a posle ma domov ked sa zatial nic nedeje....a ja uz s tym normalne ratam maleho som dala k nasim, mna porazi.....uz mam z toho zly pocit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre