Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
6. okt 2010

a tuším som tu zas iba ja..všetky ste v kuchyni a vyvárate??

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 nemajú tam dosť informácií o tom, že kojenie je dobré?

tinaki1275
6. okt 2010

@monline su drbnute vsetky ...podla mna ich to otravuje,to by nemohli ist ku kadernicjke a na kozmetiku a pod..nehovoriac ze skoro vsetky fajcia..si vezmi ze moja svokra mala 3 synov a kojila kazdeho len 3 tyzdne,a nie zeby nemohla,jej vyhovorka bola ze mala "slabe mlieko" .ja chapem ked ma zena problemy a nemoze z akehokolvek dovodu alebo aj ked sa rozhodne ze nechce.. je to na nej,aj ked straca ona a hlavne dieta,ale oni sa k tomu proste stavaju tak divne...nepracuju ,maju vypomic v domacnosti (vacsina ktore poznam)a aj tak nekoja...
ja som tiez kojila len 10 tyzdnov,alesom rada ze aspon tolko mi to vydrzalo ..tu ti inac hned po porode(90% porodov je cisarskym) strcia dietatu flasku a ani sa ta neopytaju ci ho nechces skusit prilozit..samozrejme po narkoze ani nevies co sa deje..u mna to tiez tak bolo ..a ked som sa spamatala mala uz mala 2 flasky vydudlane..ale aspon som ju zacala prikladat a mlieko som mala od tretieho dna..sice malo ale aj to bolo daco..

mirka285
6. okt 2010

ja nemam este vobec kramy,asi by som uz mala ist k dokyne nech mi pichne injekciu na vyvolanie,ze?ale ked mne to vyhovuje ze nemam.....a viete co varim...uplnu hovadinu si ten m0oj syn dnes nakazal...tak chce opecene spekacky s horcicou a zemiakovu kasu 😀 a pre seba si robim ryzu s cinskou zeleninou..a vcera som vsetko pradlo pozehlila a uz sa mi tu kopi dalsie,no je to normalne?

jaruska8
6. okt 2010

@tinaki1275 Sila, teda, ale jasné, fajčenie a kozmetika sú prvoradé. 😠

merikac
6. okt 2010

@monline no da sa tak povedat, ze do roka a skoro dna...minuly rok om cakala na nu okolo 11-12 a neprisla...az dnes 😀 😀 -ale prijemna pauza to bola 😉

jaruska8
6. okt 2010

@merikac Ja ešte tiež nemám a dúfam, že ešte ani nebude. 😉 😝

merikac
6. okt 2010

@jaruska8 to som si aj ja hovorila pred 3ma tyzdnami,,ale ked sa dostavila ovulka,,hned som tusila, co bude nasledovat,,,aj ked som tajne dufala, ze som si to len namyslala 😀 ..ale myslim ze niet sa kam ponahlat,,,take veci nechybaju 😀

merikac
6. okt 2010

ja mam uz po obede, aj som sa napapala aj druhu pracku nalozila, aj riad umyla,,aj ciste periny navliekla,,len tie dlazky nie a nie umyt,,,,emma spi nanajvys 15 minut a ked ma nema v dosahu oci,t,tak sa jeduje

kafoditka
6. okt 2010

Baby ja mam na vas taku odveci otazku... Pred rokom sme kupovali nove paplony a vankuse v scan quilte a nase vankuse vypadaju katastrofalne.. Moj Peto spava tak, ze si ten vankus zhužve do takeho klbka a tak si ho da pod hlavu 😕 tak si viete predstavit, ako ten vankus vypada, sak to sa uz ani na vankus nepodoba.. 😠 Chcela by som kupit nove, ale kvalitne, aby cosi vydrzali.. mate dobru skusenost s nejakou konkretnou znackou, alebo kde ste kupovali vy??

merikac
6. okt 2010

@monline ty si co ukuchtila::?
@mirka285 milujem take rychle varenie,,, 😉

merikac
6. okt 2010

@kafoditka tak tento problem mam presne s nimi aj ja,,je to huzva guc a nie vankuse.............. 😠

kafoditka
6. okt 2010

No idem ja na prechadzku, kym je ako tak vonku.. zatim pa

mirka285
6. okt 2010

@merikac
@kafoditka baby tak ja odpadnem...presne tieto vankuse som kupila asi pred dvoma mesiacmi...a ja mam s nimi opacny problem..su strasne tucne,neda sa na nich vobec spat,najprv som si myslela ze sa to casom ulezi,pouzivame ich uz dva mesiace a nic...Gabo ma pekne sprdol ze to som ake vankuse kupila a k tomu neboli vobec lacne ☹ my vlastne na nich ani nespavame,skor ich mame ako operadlo ....bola som v tom obchode kde som ich kupila a upozornila som na to majitelku a ta mi povedala ze mam vybrat z toho vlakna co je vovnutri...lenze ako to mam vybrat ked omi nemaju zips,to mam akoze parat???

merikac
6. okt 2010

@mirka285 ved oni spociatku boli take,,ale casom sa to vnutro nejako zgucilo, ci akoby som to nazvala a vobec nedrzi formu ten vankus aj ked ho natrasem ,,je taky hrbolaty,,,,,,,,,proste gučatý 😠

bambola
6. okt 2010

@kafoditka kafko v tomto pripade asi pomozu len original s perim alebo paperove. my sme kupili fajne periny s kacacim perim v jysk-u na zlatych pieskoch, mali vtedy akciu tak sme sa zasobili zimnymi aj letnymi perinami 🙂

mirka285
6. okt 2010

@merikac a na zaciatku si ich tiez mala take tucne ze sa na nich nedalo spat?

jaruska8
6. okt 2010

@kafoditka
@mirka285 Baby, my máme tiež vankúše zo Scan Quilt a tiež neboli lacné, dajú sa síce rozzipsovať, ale ja dúfam, že sa z nich nestane to, čo Kafro. 😒 😒 😒 Lebo my sme mali také ,,húžvy" predtým, teraz sme zainvestovali a ma picne, keď budú rovnaké. Mirka, no keď sa nedajú rozzipsovať, tak to veru neviem, ale ono sa to postupne upraví, oni splasnú.

monline
6. okt 2010

@kafoditka my máme páperové vankúše, lebo tie nám najlepšie vyhovujú

monline
6. okt 2010

@merikac kapustové fliačky..šup šup a je to 🙂

jaruska8
6. okt 2010

@jaruska8 ja som dnes varila rizoto, manželík si objednal. 😀 Kuchyňa poupratovaná, ešte dám do poriadku obývačku a spálňu a hádam sa aj ja dám do poriadku, lebo moje vlasy sú už pekne hnusné. 😝

mirka285
6. okt 2010

@jaruska8 mne ta pani tvrdila ze tiez sa daju roszipsovat a hladam zips a zips nikde.....no ja dufam ze sa to casom ulezi..hlavne ze som sa s nimi terigala cez pol Devinskej aj s kocikom 😠

jaruska8
6. okt 2010

@mirka285 No, pekné od nej. 😠 neboj, ono sa to uleží, ale je svinstvo takto ťa oklamať. 😖

jaruska8
6. okt 2010

Píšem sa ma sebe, no pekne. 😀 😝 Ozaj baby, vy čo kojíte (kvôli hormónom), nebývate viac podráždené???? lebo ja teda hej a vadí mi to, lezie si sama sebe na nervy. 😠

nina88
6. okt 2010

Ahojte, uz 3. den mame ,,problem,,
Maly sa odo mna odvracia, ked ho chcem nosit ako ,,babatko,, Vobec nechce byt tvarou ku mne, sa prieci dost silno... A ked lezi dost casto pozera dozadu, nech ho otocim hoci aj tak,ze nim nic neni, aj tak sa vytaca dozadu...
Robi to niektore babatko???

mirka285
6. okt 2010

ja neviem,mozno je viac druhov,ked tie tvoje napr. maju zips...tak budem dufam ze splasnu casom...ja som uz najedena,ide este pomixovat zemiaky na kasu a o tretej pojdem von...aspon ze neprsi...

jaruska8
6. okt 2010

@nina88 Moja tiež nemusí nosenie na bábätko, skôr má rada, keď je nosená na ,,odgrgnutie" alebo si ju chytím tak, že sa opiera chrbátikom o môj chrbát a kuká po svete. 😉

monline
6. okt 2010

@nina88 možno je zvedavý a chce sa obzerať naokolo..ak ho chytíš inak, aby videl, upokojí sa?

jaruska8
6. okt 2010

@mirka285 je viac druhov, my máme nejaké s karbónovými vláknami, čo odbúravajú stres. 😀 😀 😀 A teiž som si ja zvykala dlhšie. lebo sa mi zdali tučné, ale mm vyhovovali. 😉

denisse
6. okt 2010

@nina88
ja uz davno barunku nenosim ako babetko ... najcastejsie ju nosim tak, ze sa chrbatok opiera o moje brucho a prsia ... tak kuka po svete ... a drzim ju pod zadkom, alebo ked mam pocit, ze ju boli brusko, tak jej drzim nozky tak, aby ich mal skrcene ku brusku ... obcas ju nosim na tigrika, ale tak velmi dlho nevydrzi ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre