Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
25. máj 2010

@zrzulka s Hugom s tebou suhlasim, uz ked ho dala synovi Cirova, sa mi nepacilo...

Kristinka je krasne meno, moja sestra sa tak vola a skaredo jej nikto nikdy nepovedal...

mirka285
25. máj 2010

mne sa paci este Vanda,Radka

zrzulka
25. máj 2010

ja som chcela strasne Edka ale to mi absolutne nepreslo:O((((((((((((((((((((((((((((((((((( Skoda lebo mne sa to meno paci...

Kristinku ma sesternica a ju volaju Kika 😀
Huga poznam aj v nasom bloku ma jedna kocka Huga ale neviem . Ved od toho sa neda ani zdrobnelinka odvododit. Huginko?

zrzulka
25. máj 2010

A co poviete na meno David? paci sa vam???? Tiez mam pocit ze je to dost caste meno u chlapcov....Poznam asi 4

kafoditka
25. máj 2010

Inak dalsia moja kolegynka je uz 39tt, rodi kazdu chvilu a ta bude mat Sarlotku.. pre chlapca mala variantu Teodor

alllexa
25. máj 2010

Ja som Alexandra🙂 A stale nevieme, co to bude...
A Ty, Zrzi? Asi mi to niekde uslo...

mirka285
25. máj 2010

vsetci Davidovia deti ktore poznam su zli ☹ taki mali nespratnici ...ja som si tie mena vzdy napisala aj s priezviskom a muselo mi to pekne sediet 😉

zrzulka
25. máj 2010

@alllexa my budeme mat chlapa 😀

zrzulka
25. máj 2010

@mirka285 to vazne?ja poznam len babetka a tie su zatim mile a "spratne" inak ja ked som si precitala charakteristiku mena Michaela co o nej je popisane tak pomaly som aj lutovala ze sme malej dali to meno. Neviem ci tym charakteristikam verit. na mna to celkom sedelo

mirka285
25. máj 2010

zrzi fakt,poznam troch Davidkov a vsetci su jak z divych vajec 😒

alllexa
25. máj 2010

@zrzulka - ja som sa pytala na Tvoje meno🙂

mirka285
25. máj 2010

Zrzi a Edo,Eduard sa mi paci...pride mi take vznesene

zrzulka
25. máj 2010

@mirka285 ved aj mne 😀 A malokto ma toto meno. Ja by som kludne dala

mirka285
25. máj 2010

babulky idem pozerat film na Markize a zajtra som sa objednala na kozmetiku sa trochu skraslit,pekne sa vyspite 😉

petrap001
25. máj 2010

no a mne sa este stale pacil Bruno,ale to je nas pes,ktory uz sice nieje medz nami 🙂 alebo Branko

mirka285
25. máj 2010

Zrzi mala by si si ho presadit 😉

alllexa
25. máj 2010

Prave som dopozerala Euroviziu - tak Horehronie nepostupilo:(

nebbia
25. máj 2010

My sme s mm vybrali do uzsieho vyberu 3 mena a ze nech si vyberie teraz on,kedze mala sa vola po mne.On ze OK.A ked som sa ho nedavno pytala,ze ci sa uz rozhodol,tak povedal,ze ano,ale ze prezradi az ked sa to narodi... 😝

luminkasp
25. máj 2010

tak ja som vzdy chcela mat terezku a mam spaniesku variantu teresku 😎 , no a este sa mi paci paula, pre chlapca sa mi paci matej a simon, co samo mi neprejde 😀 , tak bude asi po papim, ak nerozhodne inak

skoda, ze slovensko nepostupilo

a ja sa volam lubica

drievko
26. máj 2010

@mojalili sa tesim ze poradna dobre dopadla! 🙂

mojalili
26. máj 2010

@drievko no, tak teraz to mozno bude opacny problem, porodit 😀 😀 😀 Uvidime, uz nic nenahlim, ani nezdrzujem, teda ze nemam kludovy rezim. Budem robit tak, akoby sa nic nedialo a same to pride 😉

Dnes v noci by som aj krasne spala, keby LILI nekaslala, davala som jej zabaly. 😒 A mne neuveritelne trpli ruky, tak ma strasne bolia, ze mam jemnu motoriku odpisanu....hroza... ☹

miki060707
26. máj 2010

dobré ránko, juuuj mojalili, tebe sa to riadne blíži, no veru zachvilu tu máme júún, niečo mam nabalené, ale nie všetko, také drobnosti mi dosť chýbaju, tak asi si postupne dokupim ako je pasta, ....a prihodim k veciam....

No mi sme sa dlho nerozhodovali pri mene, mi sme mali vybrané obidvaja, takže ak povedali, že to bude chlapec, tak nebol problem a keby dievča, tak som chcela Sofiu alebo Ninu, ......Šimona, čo chcem uvažovala švagrina, tak som jej povedala, že to je moje TOP meno a že to by nebolo dobré keby boli dvaja Šimonovia s rovnakým priezviskom, potom ma to mrzelo, že tak nech dá, ale ona ho mala na desiatom mieste a kym porodila, tak z ich paneláku boli dvaja šimonovia, tak aj tak by také meno nedalo, tak sa ušlo nám.....
ja celkom vládzem, tak som rada, ........no máme chvile, kedy by som len sedela , lebo ma boli chrbáát

drievko
26. máj 2010

@mojalili jej pekne uz sa nemusis bat a malinky je dolu hlavickou?
No a mojej Vanesske bolo zle bolelo ju brusko , normalne na nervy ze zas nejaka crevna potvora,ale nastastie zaspala a bolo vsetko o.k. 😲

miki060707
26. máj 2010

ja som sa narodila na Huberta, takže to meno by som nedala, ale niekedy mi kamoška vravela, "ty náš Hubertík" mala som rada šampus...xixixi, mojalili, kukám príspevky, to Danko je dobre veľký už, šak ja som porodila dcéru a mala 2750g a to mi schudla kym som došla domov.....

aalexis007
26. máj 2010

Ahojte, dobré ránko
To bola zase noc. Vobec nemozem poriadne spavat. Stale sa prehadzujem a pri kazdom otoceni som hore. A vcera ked som išla spať tak ma bolelo v bušku na lavej strane. Ako keby ma tam nieco tahalo alebo co. Mate to aj vy niekedy? Lebo mna to trapi uz viackrat a k Dr. idem az 1.6. tak mu o tom musim povedat. ☹

mojalili
26. máj 2010

Maly je uz dost dlho dole hlavickou, ked mi vcera robil doktor sono, tak som sa cudovala, kde az tam dole je....ale uz je v panvi zakliesneny, tak preto tak moc dole... 😉

Sranda s tymi menami, my sme mali od sameho zaciatku meno Daniel, pritom sm ani netusila, ze to bol svokrin tatko, takze celkom pekna pamiatka na uzasneho cloveka, a tak nam to zostalo, nech si vravi kto chce co chce🙂 Aj sa to hodi k priezvisku.

mojalili
26. máj 2010

@aalexis007 to bolenie sme preberali s junovkami, kazda to ma, ale na pravej strasne, take strasne pichanie....takze asi je to normalne 😒 hlavne ked sa z boku na bok prehadzujem v posteli.....som ako tulen inak-......

MIKI - no veru, 3340g, a to este rastie, prietoky su 100%, tak som zvedava, kto ho nakoniec porodi. Uvidime, na druhy utorok ideme do poradne, lekar to nenecha zajst na velku vahu... (podla mna) 🙂
MIKI - v skole som mala ALberta, BErtík mu hovoria, celkom chutné a to meno je honosné.....

miki060707
26. máj 2010

mi máme priezvisko na š, tak to bude zaujímave ako budú drobca volať, šš jako tá reklama na pivo,ale čo už, to meno je náš sen a viem, že to bude asi posledné bábo, tak to využijeme.... 🙂

no tie deky musia byť super, ja mam jednu modru tenšiu , jednu hrubšiu a potom niejaké dve, ale to ešte po mne, a jednu novú zabalenú, taku do ružova, tak to asi darujem, ale bola drahá, bol to dar, tak mi je to blbé darovať ďalej, ale pri malej som nepotrebovala, alebo mi to bolo lúúto rozbaliť a teraz lutujem, lebo je náádherná v takej krabici, no šak uvidime..

nina88
26. máj 2010

Mojali supiš, tak už možeš kedykoľvek ísť... Fúha, to už čoskoro ideme všetky... 😨 🙂
My sme sa na mene nevedeli dohodnúť doteraz,ale asi povolím a urobím mužovi radosť, chce aby bol Goran, k menu Martinkovič sa to aj hodí,že? 😕

aalexis007
26. máj 2010

@mojalili vďaka, tak dufam ze to nieje nic vazne. Citala som o tom pobolievaní v pravej strane, len kazdy hovoril o pravej strane a ja to mám v lavej. Ale snad to nic nieje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre