Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
30. jún 2010

@ribike no to mas super...mne zatial nic nevravela a poviem ti radsej by som sla sekciou, lebo takto budem riadne dotrhanaa

adelaine
30. jún 2010

kocky, poradte, co mam nabalit malemu do porodnice na den odchodu...
hlasia strasne tepla, okolo 32-33 st.C 😒
tak neviem, bodycko s dlhym rukavom, alebo s kratkym?
ciapocku, rukavicky a ponozticky urcite...ale riesim tie bodynka,
deku tiez nebude potrebovat, snad iba plienku.....

tutifruti
30. jún 2010

@petrap001 ved kazdé bábo schudne po pôrode.... Naša Dory vážila pri narodení 4920g a ked som odchádzala /6 den po sekcii/ z pôrodky tak 4500g... a to ju aj prikrmovali...

agika1982
30. jún 2010

@adelaine ja mam zbalene tie bodynka co to vyzera ako kratasy....a tenku kosielku plus ponozky.....

agika1982
30. jún 2010

@tutifruti to mala tolko vazila?? a ako si ju rodila??? booze aj moja k tomu smeruje 🙂 🙂 🙂

ribike
30. jún 2010

@agika1982 Myslíš???Ja mám z toho strach☹Tebe namerali kolko???

jeiny
30. jún 2010

@agika1982

aj moja sa cez den hybe len sem-tam, tak decentne...co uz mame tam v brusku male slecny, nie futbalistov 😀 moja najviac kope vecer ked idem spat....minule na ctg sestricka chcela ze nech sa hybe, reku no to ona takto na povel nereaguje, tak ma potom ta sestricka stuchala tak silno do brucha az ma to bolelo 😒

inac baby, ked krcok mam uz spotrebovany, to znamena, ze uz sa len zacat otvarat, to moze trvat este dlho alebo je to uz u nas s drobcom na spadnutie?

zajtra mame vyrocie s mm 4 roky, to by bol pekny darek pre nas 🙂

tutifruti
30. jún 2010

@agika1982 sekcia.... vraveli mi, že bude trocha ťažšia ako prvá... /Alžbetka mala 3770g/.... tak som si myslela, že tak 4200 g.... no ked mi ju ukázali mi až zle došlo.... tučná bola strašne.... len velká hlava z perinky trčala 😀 No a vyzerá to, že aj teraz to bude riadny valibuk.... Dúfam, že neskončíme na JOJ-ke v hlavnom spravodajstve... že gigant 😀 😀

ribike
30. jún 2010

@tutifruti A aká bola sekcia???Lebo aj mne ju navrhli a bojím sa☹

petrap001
30. jún 2010

@oacka ja som praveze nechapala,preco chudne,lebo papal vela a dost casto,ale to asi preto,ze este nebolo dost mliecka.ale tvoja Kristinka je krasna baculka,na nej si to mozno ani nepostrehla 🙂 sice ani ja,ale ked tie veci su mu poniektore este take velke,chudatko moje 😀 😀

agika1982
30. jún 2010

@jeiny no presne...ja ked som na ctg, moja nereaguje vobec...minule tiez do mna stuchala sestricka...som jej povedala, reku ona nebude reagovat..a aj tak bolo...viac sa hybe, ked si vecer lahnem...
a vsetko naj k vyrociu !!! 😉 😉 😉 😉

petrap001
30. jún 2010

@tutifruti to vazne skoro 5 kil??? a to si rodila normalne??? waw to je teda vaha 🙂

tutifruti
30. jún 2010

@ribike no prvé dni som si myslela, že už nikdy nebudem normálne žiť 😅 chodiť... , ležať, sedieť a tak... ale každý den bolo lepšie.... No proste sa to dá prežiť....

agika1982
30. jún 2010

@tutifruti jeeejda...no som zvedava co mi zahlasi doky v piatok heh..ale tiez cakame valibuka xixi....vahovo kedy sa robi sekcia, nad 4 kila ci ako??

agika1982
30. jún 2010

@tutifruti teraz ma aku vahu??

tutifruti
30. jún 2010

@agika1982 no moja kolegyna rodila chlapca 4980g (prekonala ma/ a mala normálny pôrod... No teda normálny ako normálny....

tutifruti
30. jún 2010

@agika1982 Teraz je v poho.... má 3 roky a váži 15 kg.... Ona si to do roka, roka a pol vyrovnala... teraz je v norme.... 😀

tutifruti
30. jún 2010

@petrap001 sekcia

ribike
30. jún 2010

@tutifruti Dakujem 🙂len sa neviem rozhodnút či mám trvat na prirodzenom pôrode a risknút že sa potrhám alebo sa dat na sekciu...je to tažké lebo proste neviem čo ma čaká...

petrap001
30. jún 2010

@tutifruti 😀 ze sa pytam,nie?? ved toho mojho som myslela ze nevytlacim a to mal len cez 3 kila 😅

tutifruti
30. jún 2010

@ribike ja som najprv rodila normálne.... až potom mi robili akútnu sekciu... a keby sa dalo, šla by som znovu do toho... ale s epi

tutifruti
30. jún 2010

@petrap001 ako som písala vyšie, tak kolegyna rodila normálne 5kg syna... a prežila to /sa čudujem 😅 /

jeiny
30. jún 2010

@ribike

ja planujem dat na rady porodnika, asi poslusne urobim co mi odporuci ako najlepsie pre prcka

jeiny
30. jún 2010

@tutifruti

fuuu 5 kg babo, ta tvoja kolegyna musi byt superzena, tomu hovorim vykon 🙂 a vedela dopredu ze to bude take velke babo?

ribike
30. jún 2010

@tutifruti Ešte to s ním isto prekonzultujem ale pôrod s epi sa mi tiež pozdáva...🙂

noemarta
30. jún 2010

@adelaine , allex, ja som otvorena na spicku a cs 2 a katty asi je na tom podobne.
katty povedala uz minule porodnicka ze to nema kontrakcie.
adelaine, vidim, ze ty uz mas ine problemy, co zbalit malemu, aj ja chceeem.... 🙂 🙂
drz sa a daj vediet co a jak, na koho mas kontakt allex??

ribike
30. jún 2010

@jeiny Lenže môj lekár ku ktorému chodím od 16tich pôrody nerobý ☹ a lekára u ktorého budem rodit som zatial videla dvakrát takže neviem...

agika1982
30. jún 2010

@tutifruti a teraz , co cakas chlapceka, tak aku vahu ma??

agika1982
30. jún 2010

inak ta kocka co rodila take velke babo, sak musela byt desne potrhana a o unave ani nevravim...kym vytlaci takeho maleho obrika fuuuuuuuu

jeiny
30. jún 2010

@ribike
tak hej, to mas potom ine, ja chodim k mojmu od zaciatku tehu, tak vie o mne a prckovi setko co treba, tak to nechavam na nom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre