Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. aug 2010

Ahojte krasulky
@bellablonde @peppe @miki060707 dakujem, ste zlate... som bola z toho smutna.. ved si nemyslim, ze je taky skret 😠
Dnes sme boli na obed u svokrovcov, urobili pecenu kacku, knedlu a kapustu... mnaaam, tak som sa nazrala a ani mi nedoslo, ze papam kapustu 😅 a moje bambu teraz tlaci o dusu prdiky z bruska.. chudatko..
Mm zacal riesit s rodicmi to uvitanie do zivota a baby .. 47 ludi a to ja tam mam rodicov a sestry s deckami..

@ericica upecies mi nejaku dobru torticku?

A este k tomu dudliku.. osobne nemam nic proti tomu, ked niekto dudlik nedava ani ked niekto dudlik dava.. ja som davat nechcela, ale ked si predstavim hlavne v meste, ako babo v kociku reve ako tur, az sa zadusa a mamina ani za ten svet mu cumlik dat nechce, ale nijak ho v tej chvili utisit nevie, a ono hlce tie vsetky exhalaty a prach a ine hmusoby... ja davam Ninke cumlik len v kociku. Moc ho nechce a ja jejj ho nenutim, ale ked zacne ujukat v kociku, tak veruze na chvilku pomoze, aspon kym zajdem niekam do auta alebo domov..

@kafoditka @mirka285 co by ste povedali na piatok 3.9. na chalupu? ak bude pekne...

kafoditka
14. aug 2010

@maxara ahoj moja... jeeezis, ja by som strasne rada ale budem vtedy doma v CA... 😔 😔

oacka
14. aug 2010

@maxara ty dojčíš aj dokrmuješ? chcem sa spýtať,či si malá nezvykla rýchlo na fľašu a už nechce bradavku? nemáš ten problém? moja malá po nakojení nechce spať, tak rozmyšľam, či jej nešupnem ešte zopár ml UM aby zaspala, lebo sa strašne trápi. ale nechcem,aby mi prestala piť z prsníka...
tusím aj cigaretka kojí aj dokrmuje. budem rada,ak mi napíšete,ako to je. dikes!

cigaretka5
14. aug 2010

@oacka
my na dokrmoch z flasky fungujeme od začiatku a mala bere prso úplne v poho . Keď veľmi pĺace od hladu ukludnim ju flasou a po chvíli jej dám prso, takze no problém.........

maxara
14. aug 2010

@kafoditka to ako je mozne ??? a 17teho?

@oacka ano, pokusam sa o to.. ja sa snazim ju mat na prsku co najviac, ale to vidis, ci je hladna alebo len nie je unavena.. mala pije UM okolo 14tej, to uz v prsach nic nemam a potom okolo 22hej a to vypije spolu okolo 120ml, cize asi 60 a 60.. niekedy menej.. no a zatial nema problem s prskom, doslova sa nan tesi a uplne ho ide zozrat, dokonca tak nostek pokrci, aby otvorila este vacsiu pusku. Ale musim povedat, ze sme kupili na flasku ortodonticky cumlik s malinkou dierkou, nech jej ide pomalsie, aby to bolo asi rovnako ako z prska

maxara
14. aug 2010

@kafoditka inak nie je problem aj skor, ale iba cez vikend, lebo mm robi

kafoditka
14. aug 2010

@maxara ziaden problem si zavolat a dohodnut sa.. 😉

maxara
14. aug 2010

@kafoditka oki, daj nejaky navrh aj s menickom, co by sa tam dalo realizovat.. mirka sa musi vyjadrit a tak..

maxara
14. aug 2010

vcera som robila Ninke oznamko o uvitani do zivota, kuk

noemarta
14. aug 2010

@maxara ahoj, krasne oznamko, mala je tam staasne hezkaaa!!!!
v akom programe si to robila, ja chcem taketo nieco spravit malej ako pozvanku na krst.

luminkasp
14. aug 2010

@maxara , maxi nadhera, si sikulka

tinka349
14. aug 2010

@maxara u vas robi primator aj uvitanie do zivota? mileee 🙂 u nas nic take nehrozi.......ani prispevok od mestkej casti k narodeniu baba nehrozi

mojalili
14. aug 2010

@maxara MAxi, je to krasne oznamenie 😵 😵

Ahojte kocky, vcera sme boli u svokrovcov na vecernej opekacke, aj sme u nich spali, dnes nich na chalupe a teraz som dozehlila 4 pracky, slak ma siel trafit.

Esteze je maly dobrucky anjelik, naozaj... 🙂 ZAjtra chceme vyrazit do hor na hribiky pozret, tak uvidime, ako sa zadari.🙂

mojalili
14. aug 2010

@mojalili a tu je moj marodik🙂

bambola
14. aug 2010

@merikac no moja tiez cumle pasticky alebo palec a dudel tiez viac menej vypluva, ako vravim, musela som jej pridrzat 😀 alle zaruceny sposob ako ju utisit ked uz nie je ine riesenie je strcit jej do pusy ukazovak. boh vie preco 😀

bambola
14. aug 2010

inac ja som povodne tiez presadzovala, ze my ju na dudel nenaucim,ze chceme bez cumla a tak. zmenili sme nazor ked sme videli ako place o106 a prisava sa na vsetko okolo, od plienky cez ockove brucho az spravila ockovi cucflek na krku 😀

tinka349
14. aug 2010

@mojalili ten je uz velikyyyyy 😵 😵 😵 😵 ako to rychlo bezi, este teraz nedavno sme boli kinderka 😀

luminkasp
14. aug 2010

@mojalili , maly je zlatunky, aj ked je trosku zalepeny, pekny den v hore zajtra prajem

my cumlik nemame, ani pri malej sme nemali, ta ho nechcela a pri malom som ani skusala 😎

ericica
14. aug 2010

@maxara jasne ze spravim 🙂 a ninka je maly chrustik baculaty presne ako nas edy,,,
baby my uz treti den nespime skoro cely den a to je este aj teraz hore a stikuta sa jej o 106 chapete to 😲 😲 😲 to kedy chce zaspat zeby nebola unavena???aj cez den ked zaspi v kociku max na 5 min 😝 😝 😝

@mojalili dokedy u vas trvala 2 laktacna kriza??a kedy sa ti danko polepsil vsak aj vy ste mali take krusne obdobia nemam pravdu???

@tinka349 aj u nas je uvitanie do zivota hoci byvam na dedine....s rebi sme dostali aj plysovu hracku a este vtedy 2OOO sk.....

ericica
14. aug 2010

@luminkasp a ked ti napr nezaspi na prsniku ako ho uspis???lebo moja ked uz nadranom nezaspi na cicke tak zaspi s dudlom....ale potom ked je tvrda jej vypadne 🙂

luminkasp
14. aug 2010

@ericica , zaspi sam, lezka si a zaspinka, ja mam v tomto asi stastie, aj mala vedela sama zaspat

tinka349
14. aug 2010

@ericica no ja som u nas an dedine poslala maminu vybavovat trvaly pobyt ale na urade nikto nic nehovoril, ved naco aj ? tu ani nikto nevie, ze by pri narodeni mohol dostat peniaze....asi si to nechavaju zamestnanci na urade 😒

luminkasp
14. aug 2010

@tinka349 mozno uvitaju vsetky deti nakonci roka spolu 😉

ericica
14. aug 2010

@luminkasp tak to je super,moja uz asi zaspala ale ako hovorim ona bola take zlate dieta vzdy po napapani si pospala hodinku dve a teraz nic ☹ ☹ ☹ skoro cely den 😝
@tinka349 to by spravili a tie deticky ukratili ?? 😠 dobre svinuchy su to 😠 ja viem ze tu na okoli v dedinach davaju peniazky v jednej dokonca 5000 sk ,,,,kamoska ttam byva 😲

ericica
14. aug 2010

@luminkasp no vsak aj u nas to je koncom novembra a tie deticky co sa narodia este do januara to dostanu dodatocne 😉

zrzulka
14. aug 2010

@kafoditka dobra kupa... hod potom foto , som zvedava na africku maminu 😉 😉 😉 a ako viazes KSk??? my sme dnes skusali manducu a krpec v nej nechce byt... 5 minut a staci, takze opat odkladam a vraciam sa k satke

@dugyna haipy daipy a popoliny mam po malej ....teraz som dokupila 2ks Bg ale to je ine cafe.... paradne su.... este som tu na konovi objavila kocku co ponuka latkovky tak od nej beriem jedny vrchne ( take pekne opickove) a asi este jednu viacvelkostnu plienku nejaka blu(neviem co) na skusku... inak vcera mi jedny vrchne nohavicky vypadli z balkona ako som vesala pradlo a zachytili sa na snure o tri poschodia nizsie....som poslala muza nech mi po ne ide 😀 😀 😀 to museli pozerat dotycni ze co za zjavenie im to pristalo na ich balkone a ked muz povedal ze si prisiel po nohavicky tak snad si nemyslia ze ja take pouzivam.... sme sa nasmiali... ale hlavne ze ich mam spat 😀

luminkasp
14. aug 2010

@zrzulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luminkasp
14. aug 2010

dobru noc

zrzulka
14. aug 2010

@mojalili jaky paradny uz je danko... fesak
inak aj nad Pato rastie jak z vody... dnes sme sa stavili na pizzu a jak tam maly cirkusoval tak som sa prechadzala kym sme cakali.... na druhom konci pizzerky bolo tiez babatenko. tak sme sa dali do reci s dotycnymi. ze maly mal 4 mesiace a bola ho plna vanicka....sa mi to nechce verit ze za 2 mesiace aj nas drobec bude taky ... taky obrovsky ... snazim sa vychutnavat tieto chvilky kym je drobnucky ale zda sa mi ze ten cas zacal plynut kozmickou rychlostou....

zrzulka
14. aug 2010

@maxara pekne oznamko s nadhernou babulkou.... ja neverim tomu ze niekto moze byt taky hnusny a povedat o ninke to co sa preriekli.... 😒 kasli na ne, jasne ze je najkrajsia na svete... je to vase krasne dievcatko a vzdy bude.... ja si tiez to iste neskromne myslim o svojich detoch 🙂 🙂 🙂 pre mna budu vzdy najkrajsie... priam dokonale ... a vynimocne nase junovko-julovko-augustovcatka su vsetky do jedneho extra trieda 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre