Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
9. sep 2010

@zuzik1983 tak ako hoovorila merikac, aj u kamošiek to trvalo asii 2 týždne a prešlo to. ty,ale fakt sa pdobajú! naša teraz akože spí v postieľke,oči má zavreté,ale čo robí s rukami,to je nenormálne, vycicia si asi aj krv z prstov, jednu ruku v ústach a druhou ju pridržiava, mľaská,vzdychá, chytá sa tou druhou rukou za hlavu,za čelo a zas do pusy..... a pritom spí...palec ešte nenašla,zatiaľ má v puse tak 2 až tri prsty.

zuzik1983
9. sep 2010

@oacka to moje tu na gauci vedla mna len mrnci,spat sa jej akosi nechce 🙂 a tie ruky si tiez stale pcha do ust,alebo mam taky pocit,ze skor len tu lavu

lenkaaninka
9. sep 2010

@strasska nám sa dneska dostavila aj teplota má 37.9 tak zajtra pôjdeme doktorke ked to neprejde nie som moc zástanca antibiotík ale uvidíme. Malý zatial aj s Lenkou ok bez príznakov. Inak dávate niekto aj nejaké probiotiká babatkám pre posilnenie imun.?????

lenkaaninka
9. sep 2010

môj malý si ručky ani do pusky nedáva neviem ani ked som ho kojila asi ešte nevie že sa to dá 😀 😀
ale včera za celý den prespal dva krát po hodinke a inak také schrupnutia po desať minúť a dneska v noci sa zobudil o druhej a potom ráno trochu cucol ale 30tku a spal a o desiatej 120 tku a spí ešte stále . Dospáva ten včerajšok.

lenkaaninka
9. sep 2010

už je hore idem friško mliečko urobiť lebo zje aj mna 😀

lenkaaninka
9. sep 2010

inak baby mimochodom včera som ho vážila a má približne 5,5 kg

adelaine
9. sep 2010

kocky, tak moj Risi ma dnes vahu 6.550 gramov 😀 uff..
dnes mu prepichovali absces po ockovani, plackal vramci normy,
bol statocny ...
som sa pytala pediatricky, co s Nutrilonom, ked ho zapeka,
a ona, ze dajte Bebu..ved to nie je len tak, fuknut mu
druhe mlieko, nie?

adelaine
9. sep 2010

@kafoditka zrejme potrebuje vacsiu dierku na cumli Kafko, neviem aku mas flasku,
ale zrejme potrebuje akoby vacsi prud, preto sa jeduje..aj my mame...aj inu flasu

noemarta
9. sep 2010

ahojte babule,
@maxara drzim moc moc palce aby ti vsetko dobre dopadlo a a aby si si nakoniec ten rezen mohla z chuti bez bolesti vychutnat !!!!
Spominas citlive bradavky, tak ja som toto mala na zaciatku tyzdna, na lavom prsu, som myslela ze umrem od bolesti, take jak na zaciatku v nemocnici, ked sa nalievali, ale teraz uz je o.k., tak neviem co to bolo, ci sa nejak extremne viac naliali, alebo..... neviem.... 😕
Nasa Nelka celkom dobre spi, sice uz nepotiahne dve tri hodky cez den, ale naceca sa a spi, alebo sa hodku prehrame, prekecame a potom zas spi.
Akurat som sa vratila z avionu, bola som robit velky nakup na vikend, pride mi rodina z polska, mame tie krstiny, malu su bachla spat a ja idem trosku upratovat.
ADELAINEEEEEEEEEE, vsetko naj naj k meninkaaaam, vela zdraviiicka, stastiiicka, laaaasky a aby ten vas maly dubaacik aspon dnes supis spal !!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adelaine
9. sep 2010

@noemarta jeej, zlata si, dakujem za prianie 😉 a bodaj by ... 😵 😵 😵

tinaki1275
9. sep 2010

baby ja som zacala pouzivat uz cumle pre deti od 3 mesiacov aj ked ma mala len 2 ,lepsie sa malej z nej papa,to hned vidim ...inac ja ppuzivam DR.Brown flasku -protikolikovu ,ma super cumle..

noemarta
9. sep 2010

@adelaine pekne miery maleeeho, neviem ci ho este mozeme nazyvat malyyym, hi hi
nasa ma 5 kg a 58 cm!!!
Som ju skusala dat do perinky na tie krstiny a a a sa mi zda byt v nej taka smiesna, lebo uz nie je take babatko, ale vsak tu chvilu tam vydrzi !!!

ericica
9. sep 2010

@zuzik1983 presne takto isto to prebieha aj u nas ☹ niekedy chyti naprvy sup ale napr prechvilou som ju nakojila s velkym bojom.....viem ze bola hladna a kedd som jej davala prsnik revala ako diva a odtahovala sa ..ked sa vynervacila uz zufala uchopila bradvaku a tahala ale to uz sa jej potom zakuckavalo od placu 😖 😖 😖

zuzik1983
9. sep 2010

@ericica tak neni len to moje take jedovite 🙂

lulu1983
9. sep 2010

ahoj babulky,

Martinam vsetko najsamlepsie 🙂

@adeleine: my sme na poradni vcera mali 61 cm a 6420 g, sestricka sa na mna divala, akoby som z marsu spadla 😉

adelaine
9. sep 2010

@lulu1983 no co uz, mame doma riadnych chlapov 🙂 🙂

kafoditka
9. sep 2010

@adelaine aj ja prajem vsetko najlepsie k meninkam 😉

ericica
9. sep 2010

Vsetkym Martinkam zelame vsetko dobre k meninam,,,,
@miki060707 takze uz aj vy mate zmenu v skolke???my chodime od pondelka s velkym placom ale potom ju potom ju to prejde ked odidem a zacne plakat az ked idu spat 😒 😒 😒 hadam ju to prejde 😖

ericica
9. sep 2010

@maxara maxiiiiiiiii zelam ti aby si sa cim skor dala po opracii dokopy aby si sa mohla venovat malej ninke.cmuk

oacka
9. sep 2010

@lenkaaninka ja dávam 2x denne lactobacilky, aby sme spacifikovali helikobaktera... aj ja jem Probion.

adelaine
9. sep 2010

@kafoditka dakujem 😉

miki060707
9. sep 2010

ahojte, no eri, tiež plačeme v škôlke, no to je ten 3tí kritický den, ale to tam bola jedno plačúce dieťa a z toho sona začala plakať a taká je na nás viazaná...
aj ja prajem martinkám všetko dobré,

Hanka, diki, že si mi priala k včerajším 🙂

lenkaaninka
9. sep 2010

@miki060707 moje baby plakávali minimálne dva týždne ale potom to prešlo neboj.

adelaine
9. sep 2010

@mirka, @maxi ten kamilkovy cajik nemusi byt vyslovene detsky, vsak?
lebo tie detske okrem kamiliek obsahuju aj kadeco ine...tak som kupila
obyc kamilkovy pre dospelych....
a inak, kolko mu ho mam dat vypit na jednu davku?

lenkaaninka
9. sep 2010

pridala som pár fotos malinkého a Ninka prvý den v škole 😉

kafoditka
9. sep 2010

@adelaine adel ak myslis recept a´la Mirka, tak ja ho mam odskusany tiez a super zabera 😉
Kupila som obycajny popradsky kamilkovy caj, zaliala do 2dc pohara. Moj Filip papa 120ml mliecka, tak som mu do flasky dala 60ml prevarenej vody a 60ml toho caju, do toho som mu zarobila nutrilon. Do 3 hodin sa mi elegantne pokadil a este to aj vonalo po kamilkach 😀 😀

lenkaaninka
9. sep 2010

@lulu1983 sa divíš riadny macík 😉 😀

kafoditka
9. sep 2010

@lenkaaninka no maly uzasny fesak 🙂 s ten hnedy svetrik mame aj my 😉

lenkaaninka
9. sep 2010

@kafoditka kamoške som to poradila tiež to zabralo do 4 hodín 😉

kafoditka
9. sep 2010

MIRKA by si to mala dat patentovat 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre