Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
25. sep 2010

u nás to vyzerá takto:

mojalili
25. sep 2010

@oacka TO nevadi, urcite je to ono, zubky mozu liezt 2-3 dni, potom to utichne a opet prebudi o par dni....u nas je to tiez strasne, navyse ma cervene.... 😒

@monline Pozerala som tvoju kupelnu, nadherna s tymi tulipanmi. Ciernu si nemozem dovolit, zmensila by priestor, ale tiez chcem nieco dobiela s farebnymi doplnkami . 😵

@maxara Maxi, uz som si vyhliadla tuje na zivy plot, Tuja západná "smaragd", nevies, kedy je dobre zivy plot z ychto tujek sadit? Na jesen ci jar?

mojalili
25. sep 2010

@oacka Juj ta je velkaaa a krásna. 😵 NO poznam to riadne tie paste v ustach 😉

silvia.vesela
25. sep 2010

ahojte kocky,

100 rokov som tu nebola, ale citala som si vas, ked som mala chvilku cas, ale nestihala som sa zapojit do debaty!
Pozeram, ze deticky rastu ako z vody, aj ten nas Bedko! Ved za par dni ma uz 3 mesiace! 🙂
Pripajam aj nejake fotecky malickeho. 😉
Akurat mi spinka, tak mam chvilku "poezie". 🙂 Je zlaty, celkom kludny, len mame koliky....a to je vtedy dost narocne.....strasne place, zo zaciatku som plakala aj ja s nim, teraz som si na to uz nejako zvykla! Jedine, co mu pomaha je teply kupel, inac nic! 😒

oacka
25. sep 2010

@mojalili už má z toho vyrážky okolo pusy. a kľudná je,len keď je na mne - na rukách alebo pri cicke. nie je veľká,to len tie jej líčiská tak pôsobia. 😀

oacka
25. sep 2010

@silvia.vesela ahoj!!!!! pozdrav Beďka! takže je naozaj veselý? 🙂 🙂 🙂 plač dôverne poznám, ja už plačem iba u lekárov, doma som to už tiež prekonala 🙂 🙂 🙂

zuzik1983
25. sep 2010

ahojte dievcata,tie cu uz musite dokrmovat,ako casto a kolko vasi drobci jedia?a davate aj cajik alebo vodu?kolko asi za den vypiju?mne sa zda,ze moja mala strasne vela vypije 200ml a pyta aj kazdu jeden a pol hodiny.mozem jej tolko dat?ja sa snazim interval predlzit na 2 a pol hodiny aspon.

silvia.vesela
25. sep 2010

@oacka ano, je to maly vesely! 😀 😀 Zaciatky boli narocne, nevedela som, co mu je, ked tak strasne plakal! Ale fakt, clovek si uz potom zvykne na vsetko! 🙂
Malickeho len kojim a ani nic take nejem, davam si pozor na stravu a aj tak mame bolesti bruska..

silvia.vesela
25. sep 2010

Inac, aj nas maly si dava casto do ust rucky, aj ked je po krmeni...a dost slinta, uz asi mesiac! Takze, tiez si myslim, ze pomaly sa pripravuje na zubky....

lulu1983
25. sep 2010

@maxara : maxi mas boha pri sebe? to som mala kopnut vysokotehutnu zenu, ktorej z oci vyzarovalo ocakavanie niecoho krasneho a jedinecneho?! nie, nie, nie 😀 ale ozvat som sa mohla... len ked ja v cudzom prostredi byvam taka dezorientovana..

silvia.vesela
25. sep 2010

@oacka malicka je rozkosna! 🙂
kocky, musim ist, malicky sa prebudza! 🙂

cigaretka5
25. sep 2010

@zrzulka My sme sa stretli s maxi ale boli sme až okolo
4-5

mirka285
25. sep 2010

caute je tu dnes niako ticho,hm?co ste vsetky na vinobrani?pocko celkom uslo,u nas trosku viac fukal vietor...my sme dnes boli v auparku,kupila som si mixer taky ten maly aj s tou nadobkou aby som mohla mixovat prikrmy...zajtra ma tusim prsat uz,tak to bude nuda zase....

noemarta
25. sep 2010

ahojte, ozaj tu je nejak ticho dnes, po vcerajsej vymene nazorov. 😉
Miri, my sme boli dnes opacit brendon v raci a a a a ja som sa tam rozplyvala. Mali tam dost dobry vyber, vo vsetkom, kupili sme malej hojdacie kreslo Graco , teplakovu supravu, teplaky a kraasnu ciapku. Sa z toho tak vytesujem, ale najviac asi z tej hojdacky, hi hi 🙂 malej sa tam paci neskutocne. Mali tam aj pekne overaly na zimu, ale este pockam, ved ta nasa mala rastie ako z vody/ plnotucneho mlieka.... ved ja uz kupujem 68cku a aj ta je jej tak akurat...
noo fasa, tak aj my sa zajtra budeme nudit, ked nemozeme ist von.

mirka285
25. sep 2010

@noemarta a nevycihala si v Brandone nahodou tie stolicky?ja sa tam tiez chystam,ale zajtra ma Gabo zrusil,ze na obed chce fasirky,hribikovu polievku a vraj cely den bude v pyzame vegetit.takze ho nedostanem nikam ☹

merikac
25. sep 2010

ahojte babulky,,dnes ste boli v pisani velmi skromne, moc ste sa nepretrhli,,,,ako ste stravili den? @mojalili, @oacka,@mirka285- krasne deturence a rastu, rastu,,aj nasi si ako Danielko uz od stredy vsetko pcha do pusiny,,fatk dieta robi nove veci zo dna na den,Linduska ma zas aku paradnu capicu,,ta sa tak zmenila od narodenia, je uzasna...z Kiki bude asi modelka,,lebo vidim, ze pozera do fotaku ked sa foti, pasticky jej chutia,,, 😀

mirka285
25. sep 2010

inak Gabo ma vzdy rozosmieva a potom na fotkach vyzeram vyskerena jak leco,ale uz nemam taku velku baculatu hlavu aspon 😀

noemarta
25. sep 2010

@mirka285 miri, maju tam neskutocny vyber stoliciek, ci platove, ci drevene, do konca tie drevene mali dost velky vyber, ved si kukni ich stranku. www.brendon.sk My mame stolicku znacky patron.
tu je foto nasej hojdacky.

mirka285
25. sep 2010

@noemarta vsak ja uz som si z tej stranky vybrala,len ju musim ist mrknut nazivo...a ta hojdacka je superska,aj pultik ma,no myslim ze si dobre dnes nakupila..ja mam tiez pozicanu hojdacku a malej sa tam paci...vyuzivam hlavne v kuchyni ked varim...

noemarta
25. sep 2010

@mirka285 presne na to som myslela, ze ked budem varit, tak bude moct byt pri mne, takto ju mam vzdy supnutu v autosedacke. 🙂

merikac
25. sep 2010

my sme dnes boli na 40-tke, gulasik, pecene prasiatko,,,vsetko v prirode,,bolo super, Emmu si podavali z ruk do ruk, evidentne jej to nevadilo,akurat mna nejako bolia nohy,,a toto je kytica z klobas- napad @maxara a @monline - dakujem zan baby- mala fakt uspech, az na to, ze mi bola kurevsky tazka,ked som ju viazala, az mam teraz svalovicu 😀 tak kuk ako som sa s nou potrapila,nahlad z predu,zo stran a detail, plus pridavam foto par pestunov Emmy a osalavenec,,,,

mirka285
25. sep 2010

@noemarta ked sme uz pri tych autosedackach,myslite ze mozem uz vybrat prec tu novorodenecku vlozku?mala je tam uz taka natlacena ze sa neciti dobre v tej autosedacke....

merikac
25. sep 2010

@noemarta wou,,pekna hojda,,takto vyzera ako perpetum mobile,,,, 😀
@mirka285 moj mm, mava tize pyzamove nedele a vtedy ho fakt nikam nedostanem,ked sa pre ne rozhodne 😠

mirka285
25. sep 2010

@merikac sikula si,no nema chybu ta kytica ti poviem,ja som na taketo veci lava,ja by som nic take nevytvorila...a muselo byt super,pekne vonku,skoda ze zajtra uz ma prsat,teda u nas uz prsi teraz ☹

merikac
25. sep 2010

@mirka285 aj ja som ju uz chcela vybrat,,ale vzdy ma to napadne len vtedy, ked ideme do auta,par krat som sa o vybratie jednou rukou pokusala,,ale neslo mi pretiahnut tie bezp.pasy, tak som to vzdala,,,,ale ked ju uz nababusim, tak je tam na fest

mirka285
25. sep 2010

@merikac takze mozem vybrat...no zajtra si dam tu namahu a vyberiem ju,lebo mala mi tam nervaci lebo je v tom uplne natrepana....

merikac
25. sep 2010

@mirka285 som uz peknych par rokov neviazala, som sa bala, ze uz som aj zabudla,,ale dalo sa to zvladnut,,len je zle robit, ked clovek nema moznost vyberat si z dekoracii a je obmedzeny, len na to co si nakupi, takze v polovici kytice zistis, ze ti chyba to , ci ono

merikac
25. sep 2010

@mirka285 mna uz na to aj dokina upozornovala pri ockovani,ze by som ju mala vybrat 😀

noemarta
25. sep 2010

@merikac super napad, a super to vyzera, klobuk dole. 🙂
@mirka285 miri, ja si myslim, ze tu vlozku mozes vybrat, ved ona je tam nato, ked je dieta male, a potom ked vyrastie, tak sa to ma vybrat.

mirka285
25. sep 2010

@merikac no mne hovor,ja neviem ani tri karafiaty zviazat dokopy aby to niako vyzeralo 😀 idem pohladat niaky kolac z jablk na nete,lebo ich mam plnu chladnicku,tak zajtra by som upiekla,ak mate niekto dobry recepr tak sem s nim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre