Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
30. sep 2010

@katty17 presne- samotne nastrelenie je moment a po ukludneni nevidim ziadne znamky, ze by ju to bolelo,neni nervozvozna ani nekludna a necha si kludne chytat uska 😉

adelaine
30. sep 2010

@katty17 zatial nebudeme plavat, ja mam voci tymto "masovkam" respekt, videla som
ako byvaju deti potom chore, mavaju zapalene ocka, uska, priedusky...
ked bude vacsi mozno pol rocny, mozno ano...teraz urcite nie..myslim si, ze mu nic neutecie,
chcem ho uchranit pred zbytocnymi mykozami ktore moze chytit...

adelaine
30. sep 2010

kocky, som tu dvesto rokov nebola, volaco som zachytila, ze ste pisali o vigantole, neviem
to vsak najst..je to dobrych par stran dozadu...takze nedavate?

bambola
30. sep 2010

@adelaine davame 😉

merikac
30. sep 2010

@adelaine tie co maju stary vigantol- davaju,,tie co potrebuju uz novy zhanaju zen nahradu

adelaine
30. sep 2010

@bambola @merikac dakujem 😉

monline
30. sep 2010

@merikac @maxara @boddez
ja úplne súhlasím s maxi a merikac, boddez ešte nepozná maxin úprimný priamy slovník, preto asi nepochopil, že jej slová neboli namierené proti nemu, ale proti zaužívaným predsudkom a obyčajom ľudí a ich snahy o nájdenie senzácie.

merikac
30. sep 2010

@monline 😀 😀 😀 sa smejem ,,,,ako rozsiahle som napisala to, co si ty inteligentne vyjdrila v jedinej vete 😵 staci ako ospravedlnenie-no hold som blondina a nie tupa 😀 😀 😉

petrap001
30. sep 2010

@aalexis007 mne malz nekakal 10 dni a v pohode,lebo nic ho nebolelo.tiey som stresovala najprv,ale tak som tu citala na konovi,ye je to uplne normalne,ye plne kojene deti nemusia aj 3 tyzdne kakat.moj teraz zasa nekakal asi 5 dni a uz to neriesim,lebo neplace.takze sa nestrachuj

monline
30. sep 2010

@merikac no ale musíš byť skvelý parťák do debaty 😀

petrap001
30. sep 2010

@meruska moj tiez tak papa ale posledne dni je to v noci horsie.po kupani mi pospi aj 4 hodky ale potom aj kazde dve sa budi.ale len pocicka a spi dalej.tiez sa zamyslam, nad tym,preco niektorym spi male aj celu noc a mne nie.no co uz,su aj horsie problemy... 🙂

petrap001
30. sep 2010

baby ten nas otecko boddez od nas asi zutekal 😀

merikac
30. sep 2010

@monline ked treba vylnit trapne ticho v rozhvore- nastupujem ja s mojimi prazdnymi recami 😀 😀

monline
30. sep 2010

@petrap001 nezutekal...určite teraz kúpe sofinku a ked mu zaspí, príde sem kuk..nemyslím, že by sa tu zle cítil, však sme na jednej lodi

monline
30. sep 2010

@merikac ako sa to prejavuje na účtoch za mobil? 😀

monline
30. sep 2010

@merikac ja mám malého na kolene..preto sa zmôžem na párslovné odpovede iba

petrap001
30. sep 2010

@monline ja uz som mojho naucila na rezim ze o pol 7 kupkat a o 7mej spi,ked sa mu chce.takze uz si dudle cumel a spinka chrobacik moj. asi sa idem hodit do vane a asi v nej aj zaspim 😀 posledne noci som spala velmi malo ☹ ale ist spat o osmej??? nieee to je plytvanie casu 😀 😀 😀

merikac
30. sep 2010

@monline teraz sme na tom podobne, aj mne mala smatra po klavesnici. 😉 ........trafila si klinec po hlavicke-vzdy som mala telefonny limit pod kontrolou, no dnes som bola nutena po poslednej fakture si dat urobit vypis 😠 😠

mirka285
30. sep 2010

baby lenze Boddez sa ku nam pridal len pred par dnami a nepozna Maxi...my si tu uz vymiename nazory dlho,takze vieme aky ma ktora prejav,a ja sa nedivim ze sa ho to dotklo co mu Maxi nalozila ☹ ja sa Vam musim priznat,ze ja mu fandim lebo ak mam byt uprimna ja neverim ze moj Gabo by ostal doma na materskej..jasne ze Lindu by nikam nedal ,do ziadneho domova alebo tak,ale on by si to "zariadil" a mal by asi niaku operku alebo by vytazil babky ale urcite by neostal doma s malou na materskej...ja viem ze by to malo byt normalne ale ja aj tak nepoznam nikoho kto je sam a je na materskej s dietatom,takze ja sa nedivim ze ho beru ako raritu...

petzi
30. sep 2010

@oacka no mne sa zapalila vlastne ta maternicova rana, tak to bolo take dost na prd.ale uz to
mam super, vlastne aj horucky som s toho mala,ale antibiotka mi moc pomohli.
Byvaly je slovak a o maleho sa nezaujima absolutne, mozem byt stastna ,ze mam take pridavky
na maleho ake mam,inak by som to sama vsetko neutiahla.aj o mliecko som prisla a ta umela
je draha ako slak, ale ved zvladam.hlavne aby bol malinky zdravy.
tak sa drzte aj vy a pekne si to vychutnavaj,ze mas zdrave dietatko a dobreho muza 🙂

noemarta
30. sep 2010

@monline ja som zo zalesia, takze ja mam blizsie do ivanky. 🙂

petrap001
30. sep 2010

@mirka285 lenze on je rarita,ktora sa casto nevidi.lebo vsade plati pravidlo ze zeny sa staraju o deti a chlapi pracuju.ale to si vymysleli ludia sami a nikto iny.takze si za to vlastne mozme sami,ze sa to berie ako rarita.a ja tiez nepoznam ziadneho chlapa ktory by to spravil,hoci reci maju plnu kopu.vela chlapov by to pokladalo za ponizenie ostat doma na materskej hoci v zahranici to funguje normalne.moja suseda ma malu rocnu dcerku,je z litvy a jej muz staval doma dom a musel prist do irska aby ostal na materskej s malou doma a ona sla do prace.a nikto sa tomu necuduje.a poznam este par takych rodin.ale su chlapi a chlapi 😉

noemarta
30. sep 2010

teraz som si docitala diskusiu z obedu, medzi max a boddez, hm... aj s max suhlasim, aj trosku si myslim, ze mu to riadne nalozila.
Viem presne co si chcela Peti napisat, uplne s tebou suhlasim, ale Boddez sa sem medzi nas pripojil dobrovolne, a nezasluzil si taketo ostre privitanie, hi hi
😉 @mirka285 hm, suhlasim, ja mu tiez fandim z tej stranky, ze ako pises, nasi muzi by si to nejak zariadili, ale urcite by nezostali doma. 🙂

kafoditka
30. sep 2010

Ja sa musim pridat na stranu Mirky ... na jednej strane chapem, ze Peta okrem ineho poukazovala na fakt zbytocnej senzacie okolo bodeza ale na strane druhej - myslim, ze nie je az take bezne, ze sa chlap postara o dieta upne sam.. Poznam chlapov, ktori su na materskej ale ich zeny robia, pretoze zarabaju lepsie a prinesu do domacnosti viac penazi..ale tu sa jedna o chlapa, ktory sa vzdal svojej prace a siel sa plnohodnotne starat po kratkej znamosti o svoju dceru uplne sam... U mna ma bodez velke sympatie.. a tiez si nemyslim, ze je to uplne bezna zalezitost.. a pokila bodezovi pomoze medializacia v tom, ze mu poskytnu plienky a oblecenie pre malu, tak preco nie.. ved spominal, ze si vyskakovat financne zdaleka nemoze a je na malu sam..

noemarta
30. sep 2010

@katty17 kati uz som to spominala, v modrom kostoliku ti urcite problem robit nebudu!!! 🙂 🙂

noemarta
30. sep 2010

@kafoditka veru veru kafko, tak jak hovoris.... 🙂

katty17
30. sep 2010

@noemarta - marcelka dakujem. skusim aj tam zajst. som necakala ze takto na mna vyrukuju. som myslela ze v prvom rade ide o to aby malicke bolo pokrstene :(

lela1809
30. sep 2010

@aalexis007 aj ja som sa bala..tiez malicku kojim a kakavala kazdy den...teraz kazde 4dni.. dnes sme boli na poradni a lekarka mi povedala ze cisto kojene deticky nemusia kakat aj 7-8dni... iba ak by plakala ze ju boli brusko vtgedy je problem...ak je kludna tak je vsetko OK 🙂 tak skus pockat a nedavaj mu rektalnu (vraj to nemame prehanat s rektalnou tycinkou aby sa pekne babatko vedelo same vykakat - dnes nam tiez povedala lekarka )
🙂 tak drzim palec 🙂

katty17
30. sep 2010

@merikac - nausnicky ste kupovali uz predtym alebo ste si vybrali tam kde vam nastrelili?

noemarta
30. sep 2010

baby co ste uz boli na povinnom ockovani, vase deti mali nejake reakcie, horucky atd. ???? 😉
uz sa psychicky prichystavam na to.

@katty17 kati, ty budes davat ten rotavirus???? ja som skor naklonena ze nie...
A uz ides davat nausnice??? ja asi az tak za mesiac.

katty17
30. sep 2010

baby, aha co som nasla v archive. fotka kedy som si este uzila vyrivku a potom hned sup sup do nemocky porodit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre