Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
1. okt 2010

@mirka285 ale splati..uz ich priskrtili..🙂uz zacali splacat uver spred 10 rokov..😉..ja chapem postoj ludi na svk..viem ze sa tam zije tazko...akurat sme si trosku posramotili povest..akoze sme nepomohli..

mirka285
1. okt 2010

@tinaki1275 mne ta posramotena povest nevadi 😀 ale kriza je vsade,to je fakt ☹
@gagarinka ja mam len dve flasky,sterilizujem raz za tri dni,inak umyvam normalne rucne s jarovou vodou,ale pouzivam flase Avent,tie sa dobre daju umyt lebo su siroke,a vodu si nosim v termoske,netreba nato ziadnu specialnu 🙂

monline
1. okt 2010

práve som stiahla fotky do pc, tak nejaké dám i sem...

dnes u našich
-ja s nikou
-daniel
-na fotke vnúčat chýba 16 ročný Dominik a Daniel
-malý gratulant Mareček
-môj bláznivý starší brat s nikou
-matúško zabáva danka

gagarinka
1. okt 2010

@mirka285 Aj ja mam aventacke, jednu k odsavacke (ale k tej neviem najst cumel), a dalsie dve v obehu, takze pouzivam len tie dve. Ale kvoli tomu sterilizovaniu mi to uz lezie na nervy 🙄 Takze netreba sterilizovat po kazdom piti? A ta kakanica? Ja som asi vadna, ale ta prazenicova po MM mi naozaj bude chybat, vobec mi to nesmrdi. Odkedy som zacala sem tam prikrmovat UM, tak to uz mi tak nevonia 😀

monline
1. okt 2010

@gagarinka môj teraz kaká raz za niekoľko dní a teda- sú to riadne smrady..aj tie prdíky, brutál 🙂))

mirka285
1. okt 2010

@gagarinka jasne ze netreba stale sterilizovat...prehnana cistota tiez nieje dobra 😀 ono ta kakanica je z kazdehomlieka ina...moja Linda bola na Nutrilone a posledne dva tyzdne mala vyslovene hnacku taku az hnedu a teraz davam Sunar a dnes mala uz take redsie hovienko ale horcicovej farby...
@monline super fotky

tinaki1275
1. okt 2010

@gagarinka ja mam 4 protikolikove dr.brown..a posledne 2 tyzdne davam hlavne UM a len 1-2x MM viac uz nemam☹tiez vela sterilizujem...von beriem vzdy to svoje odstriekane..ale mam uz pripravenu termosku,taku obycajnu a plast davkovac mlieka na 5 porcii o d Reer
stolicu mame zltu akoby prazenicovu..ale kakame malo a problematicky..

tinaki1275
1. okt 2010

@monline presne to iste posledne dni brutalne smrady ...dnes uz aj nas pes cuchal okolo a zdrhol 🙂,mna az napina..😉

tinaki1275
1. okt 2010

@monline ten cumlik bratovi pristane hadam mu ho danko pozicia.. 🙂

monline
1. okt 2010

@tinaki1275 no v tomto si budú Daniel s Leiou rozumieť 🙂
nezabudla si dúfam, že si mi ju sľúbila za nevestu 🙂

tinaki1275
1. okt 2010

baby ja neviem naozaj dokedy sterilizovat?ja zatial sterilizujem vzdy ,kedze mame koliky obavam sa aby som jej este tie bolesti bruska nezhorsila,ale mam toho uz plne zuby aj ked mam dobru masinku na 6-7 flias...

monline
1. okt 2010

@tinaki1275 vyzerá to tak, ale nie je to cumlík, ale odrezaná paprika.. a nika má v puse kosť
brat sa dnes bláznil...ale chudák strašne sa tej operácie bojí ☹

mirka285
1. okt 2010

@tinaki1275 ja sterilizujem raz za tri dni,a nemame ani koliky ani bolesti bruska...ja len pokazde dobre umyjem flasu...

tinaki1275
1. okt 2010

@monline kdeze..uz jej chystame vybavu ..🙂a setrime peniazky na svadbu pre 1000 ludi 🙂)

monline
1. okt 2010

@tinaki1275 a ja mu budem soliť vodu na kúpanie, nech si zvyká 🙂)

tinaki1275
1. okt 2010

@mirka285 bojim sa to teraz riskovat ked si mala zvykla na sterilizovane..my casto nemame ani dostatocne teplu vodu -mame slnecne kolektory na ohrev tak to neriskujem...pockam este nejaky mesiac-dva ,,a potom to hadam skusim menej casto ..

tinaki1275
1. okt 2010

@monline chudak ,dufam ze to dobre dopadne,budem drzat palce..aspon ste si uzili trosku srandy ...

monline
1. okt 2010

@tinaki1275 díky moja..bolo fajn, že ho pustili z nemocky domov na pár dní..bola aj sranda, ale aj si s mamou poplakali

tinaki1275
1. okt 2010

@monline to musi byt pre vas strasne...a pre mamu este tazsie... 😒 ale treba verit..je to zlozita operacia?

monline
1. okt 2010

@tinaki1275 operácia srdca je strašiakom sama o sebe..umelú chlopňu dostane, strojček a ževraj mu našli nejakú anomáliu o ktorej nevedeli a tým sa to riadne skomplikovalo..musí ešte k endokrinológovi a potom ho budú operovať, len traja chirurgovia na sk ten problém ževraj operujú ☹

tinaki1275
1. okt 2010

@monline och tak to musi byt vyplaseny ...chlopna nie je az taky problem,ma to jeden moj znamy ,aj mu ju 2 x menili ...strojcek neviem...kazdopadne to musi byt stres a strach pre celu rodinu .. ☹ ze mu drzime palce...a posielame pozitivnu energiu 😉..
blbne mi internet,tak to vzdavam ...dobru noc prajem a pusku zatkovi .😉

monline
1. okt 2010

@tinaki1275 pusku rada odovzdám 🙂
dobrú noc tebe aj nevestičke 🙂

bambola
2. okt 2010

@gagarinka ja budem asi uplne ina 😀 ja mam len jedinu flasu MAM a ta sa pouziva len raz do tyzdna na moje odstriekane MM ked som v sobotu v skole a sterilizovala som ju len jediny raz a to pred prvym pouzitim, odvtedy len umyvam 😉

merikac
2. okt 2010

@ericica normalne si dala chrobaka do hlavy,,,a s tenisovou raketou nemas v repertoary?? 😉 ,,sak by som si to uz dako zariadila 😀

merikac
2. okt 2010

babulky hrkutave,,aspom vas pozdravim-peknu sobotu vsetkym 😵 ..,,som myslela, ze vas precitam a poodpovedam,,,ale moja dcera mi zmenila plany 😀

mirka285
2. okt 2010

dobre ranko 🙂 ja uz pijem rannu kavicku,Tomas spal u babky,mala si vegeti v postielke este a my sa chystame do Piestan k mojej kamoske,takze nevarim,mame na plane spolocny obed...a zajtra je velky den,Gabo ide vypratat z rolldooriek veci ktore nenosi,uz sa na to strasne tesim,konecne sa v tej skrini pohne vzduch a bude tam vacsi prehlad 🙂

kafoditka
2. okt 2010

Bre ranko, tak ja tiez uz kavickujem, stihla som si umyt a vyfukat vlasy, namalovat sa zatial co maly hodinku pospal..Dnes sa chystam flakat po Auparku, potrebujem nieco na seba a aj malemu treba..Maly sa zobudil, ideme papat. Vsetkym pekny vikend prajem 😉

noemarta
2. okt 2010

dobre ranko,ja mam uz za sebou rannu kavicku, a aj pilates !!! 🙂
Idem iba nieco navarit, kedze upratane mam, vcera som mala velky den, a Mirka, u nas uz je rolldoor vypratany, uz tam mame iba veci co nosime, a nachystane zimneeee veci.
Takze poobede budeme vegetit, ako sa poznam, urcite si nieco napeciem. 🙂
pekny den vsetkym. 🙂

tinaki1275
2. okt 2010

joj baby vy ste sikovne..🙂),ja nestiham klasicky nic....akurat je dnes mm doma takze aspon trosku pomoci bude,mam zehlenia ,prania ..az po strop..☹..tak dufam ze to stihnem...prajem vsetkym pekny vikend..apo sielam trochu slniecka🙂)mame zase 29stupnov..

noemarta
2. okt 2010

@tinaki1275 koksooo ze 29 stuponov, u nas je 8 !!!!!!!
pekny den. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre