Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
11. okt 2010

@sarai pocula som o tom,,ale je to podla mna blbost,,Denis mi nikddy po spickach nechodil,,,ja ho chcem obdjednat uz tento mesiac,,ale odkedy ho pudem vyuzivat zalezi len od toho ako sa malej v nom zapaci,,

monline
11. okt 2010

@merikac krásne je...škoda, že už drahšie, ale stále menej ako jane

merikac
11. okt 2010

@monline este minuly tyzden ho mali za cenu ako je to dievcenske ci ake,,tych 35,70

monline
11. okt 2010

@merikac ja ho chcem používať až bude vedieť sám sedieť, aby mal pevný chrbátik..ani nika nechodila po špičkách, však nesmie byť sedák moc vysoko ale tak, aby sa muselo dieťa postaviť ak chce ísť

sarai
11. okt 2010

@merikac ze sa mozu pouzivat az ked dieta samo sedi. aspon na nete to je pisane. budes to az vtedy? ina, tu su aj take lacnejsie http://www.hrajko.sk/choditka-c-33.html?gclid=C...

merikac
11. okt 2010

@monline 😀 ty nedas pokoj s tym vydajom do tretice..............ale ak by predsa,,pojdem za svedka,,nech ti to konecne vyjde 😀

monline
11. okt 2010

@merikac škoda...kto zaváha... 😖

monline
11. okt 2010

@merikac
@sarai musím ísť, už mi malý nevydrží, ideme sa prejsť, pááá

meruska
11. okt 2010

baby vcera som spominala ze moj malinko pribera..len 120 g za tyzden co by este mal takych 200g a tak som ho dnes vazila po papani a zje len 40 :( a furt hlada...moze byt ze mi postupne ubuda mliecko?

meruska
11. okt 2010

doteraz mu nevadilo ze ma malo ale dnes uz mu to evidentne vadi a aj v noci furt chcel jest, ved jedol o 0, 2, 3, 5, 7 co sa mi zda pricasto

merikac
11. okt 2010

@monline prijemnu prechadzku

merikac
11. okt 2010

@meruska ak budes prikladat pricasto, zvysi sa produckcia mliecka,,,

noemarta
11. okt 2010

@meruska ahoj, preesne cele story co si napisala, sme mali aj my tuto noc a raaano blazeny usmev, tak som zabudla na celuuu prebdenu noc 😀

meruska
11. okt 2010

@noemarta vitaj v klube 😉

meruska
11. okt 2010

inak moj hladosko uz vyzera takto 😉

ericica
11. okt 2010

@meruska prosim ta vcera som ta citala ze si pisala daco v tom zmysle odkedy maju plne kojene deti papat mucne vyrobky,,,pls hodi to aj mne do iP DAKUJEM 😵
inac aj ja som rozmyslala ze zaciatkom decembra skusim prvu lyzicku mrkvy , som zvedava na jej reakciu 😅
malinka mi spi predobedom som bola na nakupy,sme si s mm nakupili na seba veci, tak sa vytesujem....teraz je pekne pocasie tak idem na postu s kocikom a potom pre Rebecu do skolku....majte sa vecer nakuknem 😉

ericica
11. okt 2010

@meruska juuuj ale je fesak uplne na zozratie ale aj ta moja babika sa teraz tak vyformovala uz to neni take miminko ale uz sa a vystiskat a ked sa na mna usmeje som z nej paf 😝 😝 😝

meruska
11. okt 2010

@ericica este mi to teta nedala, ale hned ako sa k tomu papieru dostanem kazdemu ho rada preposlem 😉

ericica
11. okt 2010

@sarai aj my sme pouzivali pri dcerke a dost skoro zacala chodit a vobec nespickovala a sestra nepouziva len sem tam a mala jej spickuje....podla mna to nezalezi na tom ale na genoch...jej mala ma uz vyse roka a vobec sa k chodeniu nema a nasa ako pisem sa 9 mesacna sama pustila. 😉

ericica
11. okt 2010

@meruska dakujem si poklad, 🙂

katty17
11. okt 2010

ahojte babulky. paradne pribehy som si po vas precitala. kazda sa spoznala so svojim manzelom ci partnerom uplne inak. to je vazne na nejaku prijemnu knizku pribehov 🙂 vazne ma vaze pribehy pobavili. az mi to skvelo padlo a vycarilo usmev na tvaricke. po dnesnom dni mi to padlo vhod. beham s maminou po uradoch a ide ma z toho slak trafit !!!
@meruska - maly timko je paradny . neskutocne podarenucky chlapcek 😉
@noemarta - som rada ze som ta dnes po dlhej dobe videla 😉

lela1809
11. okt 2010

ahojte kocky 😉 a uz mame po vikende... a opat tyzden 🙂 my sme ho zacali u lekarky ☹ vcera sa Laurinke na tom novorodeneckom ockovani urobil hnis 😢 ☹ tak som volala lekarke a sestricka mi povedala ze musime prist.... tak ked sme prisli nas zvazila a uz mame 5180 😀 a potom nam vytlacila tu rucicku ☹ taky plac som este nepocula ☹ ☹ 😢 tak teraz trosku hajame 🙂

@meruska krasnucky je 😉

meruska
11. okt 2010

@lela1809 aj nam sa zacina robit hnis, v utorok mame poradnu, myslis ze s tym mozem pockat ci radsej ist uz zajtra?

noemarta
11. okt 2010

@katty17 aj ja som rada,ze som ta videla, a na buduce dame stretko aby som si mohla vystiskat aj sandricku 🙂
@lela1809 cooo mala plakala??? Nasa Nela tiez mala hnis z toho ockovania a nam na to kazala davat lekarka cez gazu ichtiol a potom ak to nepukne same, vytlacit to, tak som jej to vytlacila, ale vobec neplakala, ani to podla mna necitila a teraz jej na to davam framikoinovy zasyp a uz sa jej to krasne susi. 🙂 ja som Nelu vazila vcera a ma 5600 gramov. 🙂
@meruska maly je krasnucky. 🙂

lela1809
11. okt 2010

@meruska ja by som jej na tvojom mieste zavolala a ona ti povie... ale asi do dalsieho utorka by som necakala...
@noemarta no plakal a astrasne :( som ju este tak plakat nepocula... a teraz nam kazala to umyvat kamilkami a okolo liehom...

lela1809
11. okt 2010

@noemarta jej tak Nelka pekne vazi 🙂 mne sa zdalo ze mam menej mlieka tak preto ju vazila... a teraz ideme do poradne 20.10. tak uvidim kolko pribere

lulu1983
11. okt 2010

boli sme dnes u tety doky neurologicky a velmi sa tesime, ze zatial nemusime cvicit vojtovku, vsetko je v norme. 🙂 🙂 🙂 Akurat ked pozrela na to moje takmer 8 kg 3 mesacne dieta tak sa spytala, ci len kojim, alebo aj prikrmujem. Vzdy sa tak trosku zahanbim, ked sa ma to pytaju, ja viem, ze je bubko taky macik, ale mozem zato? co mu nemam dat jest... :(

lulu1983
11. okt 2010

@meruska timko je velky fesak, nadherne babatko 🙂

katka55
11. okt 2010

@meruska to bude laktacna kriza. akurat s nou bojujeme aj my. patrik strasne malo pribral, tiez na minime, ale zatial to doktorka neriesila, lebo on sa narodil vyse 4 kg, takze nie je somalcan 🙂 to castejsie prikladanie mne ale velmi nepomohlo, cely den mi preplakal, kym som zistila, ze je hladny. kamoska mi dala homeopatika - dve kvapky denne na lyzicku medu a zda sa mi, ze to funguje. urcite skus nejake homeopatika... doporucujem 😉

merikac
11. okt 2010

@lulu1983 tak to je riadny pucko,,a mohla by si nam sem hodit fotecku,,,nech sa vyesime,,a ozaj len kojis? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre