Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
17. okt 2010

@merikac tak si predstav,ze to pochopil a umyl ho....no som zvedava na ten kolac,pozerala som ten recept a na moj vkus je moc jednoduchy taky ku kave..

merikac
17. okt 2010

@meruska jeej, nejako somkomplet tu stranu prehliadla,,a dakujem,,mozem povedat, ze nejako asi instinktivne tak presne robim,,,,ani som netusila, ze je to spravne 😀

merikac
17. okt 2010

@mirka285 nebodaj si o nom pochybovala 😉 😀

bambola
17. okt 2010

@merikac ja ked mi nahodou nieco sa pokazi rychlo vyhadzujem a zahladzujem stopy lebo to je potom ohen na streche. ale uz sa mi to nestava a ked hej tak rychlo konam 😀 ale tiez to nerobim schvalne 😨

oacka
17. okt 2010

@meruska ja asi neprídem. je to jediný deň, ke´d má mm trochu voľna z roboty, že by sme mu išli kúpiť oblek na svadbu a ja by som mohla skočiť ku kaderníčke,on by bol s malou. ☹

merikac
17. okt 2010

@bambola noo ved aj ja sa uz snazim, ked ma prist,,rychlo presondova obsah chladnicky,,,,ale priznam sa,,ze veru obcas tak plytvam potravinami,,ze sama sebe nadavam,,,,

noemarta
17. okt 2010

baby, vypinam net, lebo neviem ako vy, ale tri hodiny sa mi otvara, a ma to nebavi cakat, neviem ci je nas tolko na nete 😒 😠
cauteeee.

merikac
17. okt 2010

@oacka ty uz pracujes?

merikac
17. okt 2010

@noemarta veru je nejaky spomaleny,,,nechce mi odoslat prispevky,,

oacka
17. okt 2010

@merikac mm - moj manžel 🙂

meruska
17. okt 2010

@oacka to vazne :( skoda

bambola
17. okt 2010

@merikac ja talentmaniu nepozeram lebo mi z poroty ludia a ani moderator nesedia 😖

meruska
17. okt 2010

@oacka musis zorganizovat potom aj dalsie, kde urcite prides 😉

merikac
17. okt 2010

@oacka sak som jaka osprostena,,,,uz som si to precitala lepsie 😀

merikac
17. okt 2010

@bambola tak ja to tiez nejako nesledujem,,ale neda sa tomu vyhnut,,aspom nie u nas doma,,nasi maju pustenu telku- tu pocujem az k nam hore- pretoze oni su uz trosku nahluchli,,,,a syn ma tiez pustenu TV- takze aj ked nevidim, iste pocujem 😀

bambola
17. okt 2010

@merikac ja sa prave snazim nie, radsej idem kazdy den v ramci kocikovania na nakup aby som mala veci na aktualny den-dva aby sa mi nepokazili 😉

merikac
17. okt 2010

@bambola ja to mam daleko do mesta,,,a tu nablizko nemozem s kocikom do obchodu 😠 a vyberat malu a tak nakupovat,,sa mi neda,,aj ked somto parkrat uz skusala,ale nenechalal by som ju pred obchodom anikeby spala

bambola
17. okt 2010

@merikac to ti verim, ja tiez nie. nastastie tu sa do jednoty aj lidlu vopcham 😀

lutsine
17. okt 2010

Baby mozem kojit ked ma cely den boli zaludok a teraz ma uz tri krat prehnalo..(hnacka) ☹ neviem ci som nieco zjedla,alebo nejaka viroza.

merikac
17. okt 2010

@lutsine ak nieje podozrenie na nejaku infekcnu chrobu,,tak mozes kojit

monline
17. okt 2010

Ahoj kočky, pozerám, že ste toho dnes málo napísali napriek zlému počasiu, chudák @bambola tu dnes skoro celý deň bola sama 🙂
@tinaki1275 čítam, že zase zle papala..ako sa to potom v priebehu dňa zmenilo? bolo to už lepšie potom?
@merikac stalo sa mi, že som v nedeľu hľadala hrniec na polievku a hádaj kde bol aj s nedeľnou polievkou 🙂)
@mirka285 čo značí- moc jednoduchý, taký ku káve? daj opis..aký ten koláč je? 🙂

Dnes sme boli u svokrovcov ukázať malého, však ho mesiac nevideli..malý bol spavý, smial sa minimálne, ale ani sa mu nedivím 😀 prišli sme až pred siedmou domov, dala som ho rýchlo do poriadku a o 8 už zas spinkal..

lutsine
17. okt 2010

@monline jej vy uz papkate aj mrkvicku 🙂 chuti mu? už tak skoro moze mrkvicku a prikrmy?

merikac
17. okt 2010

@bambola na vidis,,u nas do jednoty su schody, ze ani kociar nevynesiem a keby aj- tak priestor je taky uzky,ze by som im zdemolovala ulicky ostatni by museli pockat,kym vyjdem von 😀 - sm si normalne predstavila ten uzas ako sa na mna pozeraju 😀

merikac
17. okt 2010

@monline zeby sa mu az tak velmi svokrovci pacili 😀 ..tak aspom si nemusela varit,,,,,.. Mala si okostovat a ak by ta polievka bola este jedla,,,si nemusela varit 😀

kafoditka
17. okt 2010

Baby prosim poradte mi, maly ma total plny nos, stalo mu to odsavam chudak taky je unaveny a nemoze spat lebo sa mu neda dychat nosom... len sa meta... moyem mu dat aspon par kvapiek nasivinu na vatovu palicku a vytriet tym nos??

merikac
17. okt 2010

@kafoditka tak ja netusim,,ved nemas tam navod??? myslim ze len vytretie by mu nepomohlo,,,,a keby si si zavolala na pohotovost?? mozno ti poradia,,popripade by mu nieco dali

monline
17. okt 2010

@lutsine my už máme 4 mesiace, odvtedy ho navykám aj na inú chuť, zatiaľ mal len mrkvu a dnes aj trocha zemiaka s mrkvou..veľmi mu to chutí..ale nenahrádzam mu tým jedno jedlo, len oživujem..lebo potom ho normálne dokojím (dávam mu asi 2-3 polievkové lyžice, on by spapal aj viac, ale to zatiaľ nechcem)

monline
17. okt 2010

@merikac 😀 žeby som to na mužovi skúsila ak ma naserie? 🙂 ale- dnes mi konečne dorobil ten kúsok chodníka, tak už nemusím prenášať kočár v rukách na ulicu..šikovný je

mirka285
17. okt 2010

@kafoditka treba to odsat odsavackou na vysavac,s ou co mas moc neodsajes ☹

bambola
17. okt 2010

@monline to som cela ja, vzdy v nespravny cas na nespravnom mieste 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre