Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
29. okt 2010

....tak ja mam aspon ten hudobny sluch, ked uz varit ani kreslit neviem.. 😒

merikac
29. okt 2010

@miki060707 pokial ti to slubim 3-rocna dcerka,,tak sa to da prepacit, ked to neurobi,,ale mna tak klame stale moj 15rocny syn 🙂

macik27
29. okt 2010

no my sme mali na návšteve starých rodičov a oni hned na ňu vyleteli tá spustila taký plač ani sa ma pustiť nechcela aj večer mi to dala pocítiť nechcelo sa jej zaspávať

noemarta
29. okt 2010

vidim ze som dnes dosla do najlepsieho, ked sa zena sama chvali, tak aj ja sa pridavam, talent nemam na nic, aleee, barak mam cisty, varit a piect viem, ci som kraasna, to je diskutabilneeee, aleee som milujuuuca a dobra manzelka so vsetkym vsudy, h ihi 😀 😀

mirka285
29. okt 2010

@merikac no jasne aj to sa rata,ja neviem napodobnovat podpisy,ale zato moj Gabo ma popodpisuje a ani neviem kde..uz som ho minule zdrbala,ze ani sa nenazdam a budem bezdomovec lebo zistim ze som sa vzdala spolocneho majetku ani neviem kedy 😀

merikac
29. okt 2010

@noemarta priznajme si, ze do talentmanie by to istotne nestacilo,,,, 😉 - ved nemozes predsa chciet aby si bola dokonala pre cele cechy a slovensko 😀 ,,ale tvoj mm- vyhral na plnej ciare,,co viac by si mohol priat 😉

monline
29. okt 2010

@mirka285 no ale talent sa prejavuje práve ako píšeš! z obrázka sa rodina nenaje a ani na tvár sa nedá nalepiť aby vylepšil fasádu 🙂)

noemarta
29. okt 2010

@merikac tak to aj ja, az som sa bala, ze ma za to zavru, ze viem napodobnovat podpisy, bezne som podpisovala sefa, soferov,......

merikac
29. okt 2010

baby sledujete farmar hlada zenu?! 😕

noemarta
29. okt 2010

@monline dobra hlaskaaaaa 😀

@merikac to si pis ze moj mm to vyhral na plnej ciare 😀 😀 a do talentmanie netuzim ist, takze je to o.k.

monline
29. okt 2010

@merikac aspoň si z toho talentu niečo vyťažila? 🙂)

monline
29. okt 2010

@merikac videla som asi 5min, práve ten tučnučký sa rozhodoval ktorú zo 4 vyhodí a tá vyhodená mala slzy na krajíčku...doriti to je aké trapné 🙂)) (práve mi mrnčal, tak som mu dala prso, preto som sa zadívala na telku...tu pri pc mi nejde jojka)

noemarta
29. okt 2010

ozaj, pozerali ste minule talentmaniu, videli ste toho cirkusanta co vyhadzoval tie rakety, nooo chcem tym len tolko povedat, ze iny fesaaaaaak (dufam ze si ma moj mm necita, hi hi) 😀 😀

miki060707
29. okt 2010

@merikac aha, to je tiež pravda, ale dnes si spratala kocky a velice ma volala, aby som sa išla pozrieť a som bola hotová, kocky boli spratané, potom chcela všeeetky plyšákovam, máme ich kopu, ešte z mojej zbierky, tak boli všada a do toho tie loptičky, čo sa dávaju do vodu, celú sieťku a po celej izbe.....a že ona je už unavená, ja reku, že to vyhodim do koša a ona, že vyhod, zobrala jednu loptu a išla ju dať do koša , potvorka 🙂 🙂 🙂 sa nekedy tak dobre nasmejem na nej,

miki060707
29. okt 2010

@monline ja som tež trochu kukala tých farmárov, kosko, v živote by som tam nešla, fakt je to trápne a tá opitá, čo tam rozprávala.... 🙂

miki060707
29. okt 2010

že pije len, ked je sviatok 🙂

monline
29. okt 2010

@miki060707 musí byť roztomilá..dnes bol u nás môj trojročný synovec (o mesiac má tri) a vraví mi- čo si šiši? ked som niečomu akože nerozumela 🙂) zlatučké sú...a moja skoro 17 ročná myslíš, že sama od seba uprace? dokopať ju musím, potvoru lenivú 🙂)

kafoditka
29. okt 2010

@miki060707 niekto ma sviatok aj kazdy den 🙂 moj svokor urcite..

monline
29. okt 2010

@noemarta nevidela..ale ked to takto opisuješ, nájdem si to v archíve!!! 😀

mirka285
29. okt 2010

no aj ja som kukala farmarov,strasne 😕
@miki060707 zatial nic nove ?

miki060707
29. okt 2010

@kafoditka no to je fakt, aj ja som mala dva deci vareného dnes, ale hentak som určite nevyzerala ako tá z farmárov, no šak aj môj svokro si dá.....

miki060707
29. okt 2010

@mirka285 nie, kukám stále maili jak šlahnutá a dnes sa mi ani neozvala, boha, už som nervna, radšej som išla sem, na koníka...

macik27
29. okt 2010

@noemarta tak ten cirkusant bol fakt fešák a celkovo pôsobil tak sympaticky

monline
29. okt 2010

@miki060707 a koľko si zaplatila?

alllexa
29. okt 2010

@monline - pekne kresby!

Na farmarovi som sa doteraz smiala, ta opita bola ina brutalistka🙂)
A toho z talentmanie s raketami som videla, fakt fesak, velky sympos.

maxara
29. okt 2010

@monline ja som tiez iba ceruzkovala, a obraz som mala len tak z prdele asi pred 6 rokmi ten jeden modry nechutny a teraz tento..

@kafoditka no mne z toho bude zasibavat tak ci tak 😀 moze tam byt aj vaha, kludne

No kukam baby, ze kazda predsa len nejaky ten talent v sebe vyhrabe 😀

merikac
29. okt 2010

@miki060707
@mirka285
ponozkova nemala chybu,,kokos,,kde vyhravali tych niektorych ludi 😨

merikac
29. okt 2010

@miki060707 tfuj, tfuj,,,nech to dobre nakoniec dopadne,,ja som si tiez objednala ergonosic pouzivany 2 mesiace za cenu 47 eur,,aj som ju ukecavala na dobierku,,ale nechcela sa dat, tak som prachy poslala na ucet a veru mi nebolo vsetko jedno,,,hlavne ked nechodil,,,potom sa o dva dni ospravedlnila, ze bola zaneprazdnena,,nastastie mi dnes prisiel,,,ako novy,,este aj s fakturou- povodna cena 65 a mam nan zaruku,,tak som happy

mirka285
29. okt 2010

ja som dnes dala dva drinky s babami a akurat ma rozbolela hlava..asi uz som neni zvyknuta pit alebo co.este dobre ze som prestala fajcit 🙂 a otvorili sme v Eurovei pobocku nasho kasina a ma to trochu sere keby som nebola na materskej mohla som mt dobru poziciu,ale zase nebudem fnukat lebo mam Lindu tk som s nou doma a jenam dobre a dufam ze nikoho neurazim ale z toho co citam je fakt asi najlepsia z deticiek,teda myslim co sa tyka narocnosti na starostlivost,uz snad len Noe ma Nelku taku ukazkovu.klop klop klop,klopem si na zuby tie nezhoria...

kafoditka
29. okt 2010

Baby co budete kupovat drobcom na Vianoce? O Mirke viem, ta uz ma sane aj bazen 😀 Svokrovci aj nasi sa ma pytaju co pre maleho a ja neviem, co im mam povedat.... Oblecenie si kupujem priebezne, sane v CA mam, my mu zaplatime asi ten kurz plavecky... dajte nejaky tip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre