Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
1. nov 2010

@maxara ja mám teraz strašnú paniku z toho, že by som ostala v tom..musím to nejak vyriešiť, najlepšie by bolo telieskom, ale lekárke sa nezdá krčok...lieky nemôžem kvôli tlaku..veľa možností nie je ☹

noemarta
1. nov 2010

uz ozaj idem hajen, prajem vam este prijemny vecer a dobruuuuu 🙂

monline
1. nov 2010

@maxara no jasne, idem ti poslať ip...a nehľadám v záznamoch, však ten jeden údaj- trojmesačnú váhu- si pamätám, nemerajú nás

maxara
1. nov 2010

@monline nuz tak to by som aj ja bola v strese, lebo mm to nikdy nestihne umiestnit inam 😀 😀 😀 ako dnu.. moc spohodlnel.. si pamatam, ze kedysi sme len tak a teraz kdezeee 😀

monline
1. nov 2010

@noemarta dobrú noc 🙂

maxara
1. nov 2010

@monline ani nas nemeraju na dlzku a aj viacere pisali, ze vysku nevedia, takze len hmotnost

maxara
1. nov 2010

@noemarta bruuuuuuuuuuuuuuuu

monline
1. nov 2010

@maxara ja som brala roky antikoncepciu, ale potom som už nemohla..a tuším 4 roky sa mužovi darilo, až mu to raz nevyšlo 🙂 alebo práve vyšlo? 🙂)

tinaki1275
1. nov 2010

@monline joj az som sa zasmiala😉) kup si urcite kretsky med, aj fetu -do salatu s oliv olejom je dobra ,ten gyros si neviem predstavit ale skus..kritsinia su take sezamove tycinky nie su zle ale nic extra..olivy urcite!!, a aj tie vinne listy nie su zle,ale my ich jeme cerstve nie z konzervy -tak neviem..plnene syrove tasticky su tiez dobre..ale hlavne KUP SI RETSINU !! a dolej do nej trochu sprite ..je to suuuper...

maxara
1. nov 2010

@monline no to mas super, ze na prvy sup.. ja som brala dlllho atiku, potom som si dala pauzu, lebo mi uz bolo zle a vtedy sme to tak riesili a potom zas ina antika, potom sobas a vysadenie tabletiek a tri roky cakania na nas krasny zazracik.. teraz fusnikuje vedla mna 🙂

tinaki1275
1. nov 2010

@maxara jaj ani odo mna nemas asi vsetko ..7.7.datum narodenia..

mirka285
1. nov 2010

baby som po sexe teda uz 😉 no hned mi je lepsie 🙂 peti poslala som ti vahu a co mam este poslat?

maxara
1. nov 2010

@tinaki1275 vidiiis, no tak hod do IP, a aj miery pri narodeni, nuf?

maxara
1. nov 2010

@mirka285 uz nic, iba ak uz mate zub, chodite alebo hovorite mama 😀

maxara
1. nov 2010

@mirka285 a ako bolo? 😀 😀 😀 😀

tinaki1275
1. nov 2010

@noemarta dobru ..
@monline a tie hormonalne implantaty co sa davaju pod kozu?\
@mirka285 provokaterka 😠

kafoditka
1. nov 2010

@mirka285 a rozobrata?? 😀 😀 ja len ci vladzes tukat do klavesnice.. 😀

maxara
1. nov 2010

no toto, ake ste vsetky zrazu vzorne 😉 musim vas pochvalit 🙂 alebo castejsie zbuzerovat? 🙂 😀

maxara
1. nov 2010

@tinaki1275 a uz nechcem nic hormonalne ☹

kafoditka
1. nov 2010

@maxara sak sme slubili disciplinu 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@maxara ha ja chodim a aj hovorim mama 🙂a zubov mam 30.... 😀

mirka285
1. nov 2010

no nie som si ista kto koho viac rozobral,ale taky je spokojny ze az 😉
@tinaki1275 a co je to Retsina?

maxara
1. nov 2010

@kafoditka no ved staci sa kuknut teraz do juloviek, tam je finalna verzia udajov, co mi baby poposielali.. a plus este styri alebo 5 co som tam uz nedavala, lebo som to zistila neskoro.. alebo sa az neskoro oni ozvali

monline
1. nov 2010

@maxara
@mirka285 sa pýtaš..mala chuť sa sem vrátiť, neleží rozobratá na drobné 🙂)) asi mal gabko málo sladkostí a menej energie ako obvykle 🙂)

kafoditka
1. nov 2010

@tinaki1275 to by aj mna zaujimalo ze co to je..

macik27
1. nov 2010

@tinaki1275 😀 😀 😀 tak to si ako sa tomu povie že zabila skoro mi zabehlo

maxara
1. nov 2010

@tinaki1275 a pamatas si datum, kedy sa vsetko z toho stalo prvy krat? 😀

mirka285
1. nov 2010

@kafoditka a tebe som chcela povedat ze mam nove infosky ohladne antikoncepcie,takze Mirena je hormonalna a Dana je jedina nehormonalna antikoncepcia okrem kondomov samozrejme,takze ja som uz na sto pero rozhodnuta pre Danu...

maxara
1. nov 2010

@mirka285 ak sa nahodou prave Gabkovi neposmyklo 😉

macik27
1. nov 2010

najlepšia antikoncepcia je chrbtom k sebe a každý sám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre