Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
12. nov 2010

@lulu1983 - a ani po najedeni sa neukludni?

tinaki1275
12. nov 2010

@alllexa no neviem ako je to na svk 😒 ..mne to odporucila sestrina znama homeopaticka vo Viedni a aj tu mi to odobrili v homeopatickej lekarni ..a poslala mi to znama z Ciech kde to bolo lacnejsie ako tu ...ale stratla som sa s vela rozdielmi medzi svk a czk...napr,.homeopaticke probiotika boli povolene v cechach od ukonceneho 1.mesiaca a na svl od 4.mesiaca..mozno sa skus opytat nejakeho homeopatika co ti poradi ..alebo nech ti predpise ten colocynthis...

lulu1983
12. nov 2010

ä(odpustte nemozem sa vam venovat :( ten plac mi lame srdce :( ☹

maxara
12. nov 2010

Baby co ste rodili na Antolskej.. poznete primara Paldiu? Videli ste ho? Poculi o nom? Co je to zac?

katty17
12. nov 2010
kafoditka
12. nov 2010

@maxara Peti svagrova partnerka u neho rodila... neviem ci stale ma, ale vtedy mal ordinaciu v Karlovke ci na Dlhych dieloch, nie som si ista. Kazdu poradnu si musela platit okolo 300skk ale automaticky ju odrodil ked to nanu prislo a nemala ho ani zazmluvneneho. Spominala, ze je dobry, odborny pristup, nic nezanedbal, ked sa mu nieco nezdalo, hned ju posielal na vsetky mozne vysetrenia.. aj jeho zena je gynekolog... celkovo bola spokojna. No ale to bolo pred 7 rokmi.. 😉 A inak nadherne fotos ste spravili s Radanou, Ninka hotova modelka 🙂

kafoditka
12. nov 2010

@maxara a tu na konovi je o nom jedno forum

maxara
12. nov 2010

@kafoditka dik Kaficko, idem pohladkat.. keby si chcela s Radanou nieco riesit, tak v pohode.. ma teraz cas trosku

kafoditka
12. nov 2010

@maxara 😉

bambola
12. nov 2010

@maxara maxi co s nim? poznam a mm tiez kedze bol medikom 😉 a ja chodim k jjeho zene, je moja gyndoska

maxara
12. nov 2010

@bambola kamaratova zena tam ide rodit..jej otec jej vybavil cez riaditela porodnice niekoho a to konkretne tohoto dr a nevie co je to zac,, tak sa pyta 😉

bambola
12. nov 2010

@maxara mas v sukromnej 😉 tak v skratke

mojalili
12. nov 2010

@mirka285 tak mas dobre skusenosti s tymi sanami? Da sa tam Danko ako aj 2-3 rocny? Poznate ich este niektora???
http://www.svetkocikov.sk/detske-sanky/410-dets...

bambola
12. nov 2010

teeraz ukazovali v telke dceru E.Valka, mne sa ona nejako extra smutna nezda, ja si este stale myslim, ze to je buda a cele nafingovane 😒

kafoditka
12. nov 2010

@bambola myslis?? 😕

bambola
12. nov 2010

@kafoditka ja som si to myslela uz od zaciatku lebo si pamatam ako to uz raz spravili s jednou bystrickou pravnickou, tiez ju akoze zabili a potom sa o tyzden na to objavila ziva a zdrava. a oni samozrejme zatial niekoho chytili co sa vynoril po jej smrti, tak za to som taka skepticka, ale mozno sa mylim no 😒

bambola
12. nov 2010

divecata mne mala spi uz od stvrtej, bola fakt unavena z tej navstevy u neurologicky a tym, ze som ju rano budila, len ked mi teraz takto dlho spi tak co bude robit v noci 😕

mirka285
12. nov 2010

@mojalili do 3-4 rokov sa tam Danko zmesti urcite,ale ked si ich budes kupovat,tak urcite len s tym fusakom ti odporucam.....
@bambola ja som asi divna ale mna ten pochod co ukazovali v telke rozplakal....preco myslis ze to je nafingovane?..pochybujem,to neni bystricka pravnicka,to je E.Valko 😖 to by som bola strasne prekvapena ti poviem...ale nic nie je nemozne,ze?hlavne v tomto state...

bambola
12. nov 2010

@mirka285 moja konspiracna teoria 😀 ved to, ze mna tu uz nic neprekvapi 😒

kafoditka
12. nov 2010

@mirka285 da sa na tych sankach nejak zlozit ta rukovat alebo su cele napevno? myslim, ci by som ich napratala do kufra auta, alebo nie..

katty17
12. nov 2010

sandricka uz hajuska a ja si peciem gastany. pri panelaku mi dobre padnu 🙂
baby, mna sa vsetci pytaju ci je E.Valko moja rodina...
@mojalili - myslim ze tie sanky su pre deti od 1-3 , 4 rokov. nebolo to na tej stranke napisane?

robika
12. nov 2010

Ahojte, prave som docitala niekolko poslednych stran...
tak prave dnes som sa dozvedela od doktorky ze Filipko ma v nosteku streptokoka, takze mame ATB, dufam ze to velmi rychlo zaberie a prejde mu to... neviem od kedy ma ten virus, ale hovorila som lekarke ze uz od porodnice mavame trochu sopliky, ale vyter mu robila az teraz... no ale aspon ze to uz liecime, lebo doteraz nam davala iba pamycon a ten mu teda s tymi hlieny zazraky neurobil...
@sarai aj Filipko ten cumel na flaske iba zuzle a vobec netaha, tvari sa akokeby nevedel co s tym, horsie je ze on od zaciatku ani dudlik nechce, budeme to este skusat, ale tiez neviem ci sa to opat nauci, citala som, ze niektore deticky sa to nenaucia a jednoducho flasku preskocia...
@mojalili pisala si o nejakom cajiku, ktory davas danielkovi teraz ked je chorucky, aky mu davas? pomaha vam? Filipko je teraz nejaky zachripnuty, neviem ci z tych hlienov co mu stekaju z nosa, alebo z toho ze tak strasne krici, ked mu odsavam ☹

noemarta
12. nov 2010

ahojte holky, este som si vas nestihla precitat, takze nie som v obraze... 😕
Akurat som ulozila malu a uz aj spinka.
@katty17 a co je hi hi????

mirka285
12. nov 2010

@kafoditka ta tyc co je vzadu moze alebo nemusi byt namontovana...ale montuje sa uplne jednoducho,staci zasrobovat 4 sroby,a do kufra auta sa zmestia 🙂

kafoditka
12. nov 2010

@mirka285 dakujem 🙂 tuho nad nimi premyslam, ved u nas v CA je vzdy kopec snehu 😉

mirka285
12. nov 2010

baby odporucam vam pozerat farmar hlada zenu,sme sa na tom minuly tyzden dobre pobavili.....

mirka285
12. nov 2010

@kafoditka ja som uz vybavena,ja mam aj sanky,aj bazen na leto 🙂 proste vzdy pripravena 😀

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 to faakt, mne sa to zda take stupidne.... 😉

katty17
12. nov 2010

@noemarta - myslia si ze bol moj ujo 🙂 volam sa totiz k.valkova 😉

oacka
12. nov 2010

@bambola naša začala zaspávať medzi piatou a šiestou a spí do tretej rána, vtedy si cucne, pokecá v postieľke a spí ďalej. z ničoho nič sa jej takto posunul rytmus... ale uspať ju cez deň je neskutočný boj... a po polhodine je zaručene hore,akoby mala v sebe hodinky.
majú vaše deti režim????? ja som chcela Kiku vykrmiť príkrmami,ale prd platné,lebo keď jej dám kašu naobed,tak do štvrtej nechce nič iné, keď na raňajky,tak doobeda neje... nevybabrem s ňou! voľajako menej je...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre