Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
23. nov 2010

ahojte holky,
miri, kafko, boli ste flakat na vianocnych??? dobreee, fesandy steee 😉
@merikac hej hej, ako si to uhadla, dnes som konecne bola na nakupoch a skoro vsetkych sa mi podarilo poriesit, okrem svokrovcov a mojej mm.

noemarta
23. nov 2010

@mirka285 to faaakt, tak to je sila, tak to musime dat to stretko co najskoooor 😕 😕 😕

monline
23. nov 2010

@mirka285 to je dosť čakania..a stále to bude horšie..

zrzulka
23. nov 2010

@oacka jeeeeeeej krasna je babula v modrom, aj nasa bola vecne prezlecena za chalana a super teraz vyuzijem niektore veci aj pri malom....

@merikac no my sme boli na plavani a poobede sme sa flakali po meste lebo maly nechcel vobec spat... vonku potiahol zo tri hodiny, veruze som pri nom aj nakupila 😉

my po zube ani stopy, som pozerala a nic... asi bude ako krpana aj tej vysli prve zuby v 11tich mesiacoch

oacka
23. nov 2010

dúfam,že to nezakríknem,ale ja sa cítim,ako by som s krmením z fľaše objavila Ameriku...veď to je celkom inak prežitý deň s malou - pohodička... akurát že už pár dní si stále vyžaduje spoločnosť, ke´d je sekundu sama,hneď rev,ale taký vydržateľný 😀
my máme v modrej farbe len kočík a ten jeden overal po synovcoch,inak nič. ale práve v ňom chodíme von,takže Kika vyzerá jak chalan,keď jej nevidno náušnice.

mirka285
23. nov 2010

@noemarta no veru musime dat spicha na trhoch v skorsich hodinach...
@oacka no vidis ako malo staci k spokojnosti,tak to som ja asi zato spokojna od zaciatku 😀

oacka
23. nov 2010

@mirka285 ono je to asi iné,ke´d má mamička veľa mliečka, vtedy je to asi tiež ok, no ja som si dnes to krmenie z fľaše veľmi užila,kiežby to vydržalo.... koľko vypije Linda v jednej fľaši? príkrm dávaš len na obed?

oacka
23. nov 2010

kočky,to aj vy ste mali také hrozne silné prvé krámy? veď ja mám pocit,že sa mi skvapalnila maternica a celá mi odíde, každú polhodinu som na WC... to som nikdy nezažila...ale už to aspoň nebolí.

mirka285
23. nov 2010

@oacka Linda pije kazde tri hodky 150 ml,mne to vychadza 5 davok,lebo v noci neje...a prikrm davam trosku na obed,ale moc mi nechce prikrmy,tak nasilu to do nej nepcham....

merikac
23. nov 2010

@mirka285 @kafoditka - juj, ale vam bolo dobre,,lokse boli dnes stastna volba pre obe 😀

merikac
23. nov 2010

@maxara ak zoberies malu kavovu lyzicku a poklepepkas nan a zacinka,,tak je to zarucene zubok

maxara
23. nov 2010

Hadajte kto nemoze spat? 😒 maxiiiii
to mam za tie tri ruske pikola.. 😖

@merikac @monline oki, vyskusam

merikac
23. nov 2010

@monline citam postupne,,vidim, ze sme dali rovnaku rado o zisteni zubku 😀

monline
23. nov 2010

@merikac jasnačka, však vlastná skúsenosť 🙂

maxara
23. nov 2010

@oacka ja si klopkam na drevo, ja som mala prve take v pohode a totalne bezpocitove bezbolestne ani by som o nich nevedela a druhe boli este supernejsie.. resp. neviem ake su pre teba silne, ci slabe lebo ja som bola zvyknuta predtym mat brutalne krvaky 😠 a bolestive.. a teraz som mimoriadne spokojna,

merikac
23. nov 2010

@noemarta ja zavidim, ze si to dokazete tak zorganizovat v predstihu,,,je neznasam pre toto vianoce,,ze nikdy neviem, co mam kupit a zostanem nervna,,takze riesim veci za horuca, ked som uz prinutena

maxara
23. nov 2010

Baby ja som dnes dala Ninke iba 80ml UM, vsetko som odkojila 😵

mirka285
23. nov 2010

@merikac iba ja som mala lokse,Kafko cigansku..a mali sme jedneho podgurazeneho napadnika,sme sa vam zabudli pochvalit.uplne bol najebany a vkuse nam chcel cumet do kocikov,tak sme sa museli presunut...a potom sme stretli Cinkotu s natrhnutym licom,ale nevieme ci to mal fakt alebo len v ramci nejakeho natacania..hm,mali sme sa ho opytat...

merikac
23. nov 2010

@zrzulka veru ani u nas ani chyru ani slichu po nejakom zubku,,,,a dnes po prvy krat herecka este nespi,,som presvihla jej hodinku, lebo som chcela, nech vydrzi do kupania a teraz je tak unavena, ze sa nemoze utrepat......a malemu sa ako paci na plavani????? neplace?

mirka285
23. nov 2010

@merikac Marianka ja uz mam kupene darceky uplne pre vsetkych 🙂

robika
23. nov 2010

@denisse ja tiez davam po kupani papat, je to taky ritual, kupkanie, papanie a hned na to spinkanie a potiahne si kolko mu chuti, pred kupanim sa snazim aby min. 1,5 hodiny nejedol. V noci papame kazde 3 hodiny, tie papania po polnoci som vacsinou s cicikom vonku na boku a v takom polospanku, inak by som sa vobec nevyspala a ked sa mozem nahodou dat na chrbat a natiahnut, tak je to super pocit 🙂 ... @merikac @bambola inak som rada, ze to nemam take sama 🙂
@merikac ako sa Ti dari v praci? nevsimla som si ze by si o tom pisala, ze ako bolo?
@oacka kikuska je krasna a modra sa jej hodi, ma v nej vyrazne krasne ocka

maxara
23. nov 2010

@mirka285 @noemarta tak dajte nejaku inspiraciu
Mirka Gabcovi si kupila ten parfem? na akej stranke kupujes?

kafoditka
23. nov 2010

@mirka285 a co si nakoniec kupila rodicom?

merikac
23. nov 2010

@oacka , tiez som mala prve ake brutal silne,,ja som skoncila az na pohotovosti,,druhe boli o nieco slabsie,,ale ako pises,,bez bolesti,,,zato ovulka ma boli a to fest 😠

merikac
23. nov 2010

@mirka285 to vážne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som z toho smutna,,ze ja som taka neschopna

maxara
23. nov 2010

Inak hrozna vec sa mi stala, teraz som si uspala najprv dieta a potom som uspavala este mm a on mi tak hladkal ofinu a po sekunde strasne nezne zahnojil ze: Strasne riedke mas tie vlasky. 😠 Tak mu hovorim, nech mi teda aspon tu ofinu nemasti, nech nevyzeraju uplne najhorsie a on ze No toto ta z biedy urcite nevytrhne 😀 tehliak

kafoditka
23. nov 2010

baby ja som cely panelak prezehlila, Peto nafasoval nove rondony a skoro ma drblo, kym som ich poriadne vyzehlila 😠 😠 A tie moje kramy ma asi len postrasili, lebo tam mam 4 kvapky dokopy.. 😒 Pojdem si dat sprchu a hajde do postele, nejak ma berie na spanok..

maxara
23. nov 2010

@merikac 😀 co by si bola neschopna.. to by znamenalo, ze aj ja som 😀 😀 😀

merikac
23. nov 2010

@robika celkom dobre,,,zatial sa nestaram do zalezitosti ked baby nieco riesia- sa tvarim, ze sa ma to netyka 😀 treba zacat pozvolne, aby nebola svalovica z toho 😀 😀

kafoditka
23. nov 2010

@maxara 😀 😀 inak ako vypada uspavanie manzela?? Lebo ten moj ked je moc unaveny, tak lahne a v momente spi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre