Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. nov 2010

baby ze makove rezne,to co som napisala?to mali byt rezance samozrejme 😀

kafoditka
28. nov 2010

@mirka285 makove rezne? 😕

kafoditka
28. nov 2010

@mirka285 🙂

bellablonde
28. nov 2010

@kafoditka na babuskovej v ruzinove 😒 musim prejst bud cez apollo alebo pristavny a zvladnut gagarinku a som tam, bezne byvaju poobede hrozne zapchy
rano chodime na deviatu... to uz neni take strasne, ale staci jedna nehoda a kolona od einstajnky

noemarta
28. nov 2010

sevaste holky, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂
boooze ja sa tesim ako male deckoooo a a a dnes sme kupili Nelinke pod stromcek saaanky, divajte foto, ze jak sa tesiiii.

noemarta
28. nov 2010

@katty17 kati ja som mimo , kto zvitazil za poslancaa??? 😕 😕 😕

mirka285
28. nov 2010

u nas je to viac dazd ako sneh 😢 fnuk

mirka285
28. nov 2010

@noemarta Katkin brat kanditova za poslanca mestska cast Ruzinov,aspon si myslim....pekne sanky 😉

kafoditka
28. nov 2010

@mirka285 u nas je to podobne.. ☹
@noemarta sedi ako kralovna v tych sankach 🙂

merikac
28. nov 2010

@katty17 tak my sme o mesiac starsie od vas,,,,aj ja len kojim,,teda uz prikrmujem zeleninkou a teraz som dala ten chlebik,,,ved zobronila od kazdeho koho videla papat, tak som skusila,,,ale ja nedavam ziadne kase ani UM,,,,vidim, ze jej to vazne chtilo,tak dufam, ze som tym nic zle nespravila

merikac
28. nov 2010

@bellablonde takze som si doviedla na pomoc maminu a nakoniec pri hadzani orechov hovori len to- co som si akoze zapamatala 😀 "moje mile styri kuty nemam vas cim obdarovat , len tymito orechami...a rozhadze ich do kutov

U nas sa vianoce vedu v krestanskom duchu, aj ked ja uz nie som ta generacia co mamina, ale aj napriek tomu sa mi to velmi paci a chcela by som si tento zvyk zachovat:
Skor nez mamina vojtde do izby, zacial co uz my ostatni sedime za stedrovecernym stolom, klope na dvere a pritom hovori:
1.klopanie- "otvorte", odpoveda ocino- "co nesiete?"-odpoveda mamina "hojne bozske pozehnanie"
2.klopanie- "otvorte", odpoveda ocino- "co nesiete?"-odpoveda mamina "hojne bozske pozehnanie"
3.klopanie- "otvorte", odpoveda ocino- "co nesiete? -odpoveda mamina "hojne bozske pozehnanie"- odpoveda ocino-" vojdite", mamina vojde a pozdravi sa " pochvalen bud..........."
a vinsuje: "vinsujem vam tento slavny stedry vecer krista pana narodenie, ktore nam dal pan Boh dozit, aby nam ho dal aj prezit v zdravi, stasti, v hojnom bozskom pozehnani a po smrti kralovstvo nebeske obsiahnut..a potom polozi na stol kosik so vsetkym ovocim, oblatkami a uz pokracujem podobne, tak ako rozopisala maxara......

merikac
28. nov 2010

@mirka285 😀 😀 😀 citam, citam,,a myslim, si, ze ved sa dalej isto docitam co su to tie makove rezne 😀 😀 a docitala som sa co to je za zazrak 😀

merikac
28. nov 2010

@noemarta taaa je rozpravkova 😀 - uz len obliect a vysjst do toho snehu,,,,,,,,aj ja sa tesi, ked vytiahneme sane-ale u nas zatial nesnezi ☹

petzi
28. nov 2010

@merikac a u nas uz snezi v TT , jupiiii

petzi
28. nov 2010

Inak ahojte , ako sa mate?
Nechala som sa uniest, velmi sa tesim ked pada sneh
ako by som ho nemala dost v Alpach, ze?
😅

robika
28. nov 2010

Ahojte, nam nasnezilo uz vcera, takze som prekvapena vstala do krasneho bieleho rana, len som nemala vobec cas zajst na MK, Filipka asi trapia zubky, ale tak, ze cez den vobec nespi a cely cas mrnci a place a mava take zachvaty placu, akokeby ho to velmi zabolelo, ale vzdy to po par minutach prejde a zase mrnci a stale iba na rukach, toto mame uz 3 den, dasna ma zapuchnute vsetky aj hore aj dole... nemam na nic cas, dufam ze ho to uz prejde...
ja nemam rada zimu, ale mozno kvoli malemu ju zacnem mat rada, ked sa budeme sankovat 🙂
vianoce mavame tiez podobne, az na ten cesnak, my mavame iba med a oplatku na zaciatku a orechy sa u nas nehadzali, ale ako vianocny zvyk sa mi to velmi paci...

noemarta
28. nov 2010

@mirka285 pocuj ake si to kupujes tie jogurty, ja som akurat dojedla perfektny jogurt tiramisu od firmy madeta, supeeeer, uuuuplne ze dobryyyy. 😉
@merikac kraaasny zvyk, hned by som si sadla k vasmu stolu 🙂 kedze ja som krestan katolik, mne sa to velmi paci, ked sa vianoce nesu v duchu narodenia Jezisa krista a nie ze sa vianoce beru ako o "darcekoch" ☹

oacka
28. nov 2010

@noemarta kde ste kúpili sánky? a koľko stáli? malá je úžasná! mne sa zdá,že sa trochu podobá na našu. 😉

lutsine
28. nov 2010

@noemarta kde ste kupili a kolko stali,aj fusak bol k nim?

adelaine
28. nov 2010

ahojte, dobry vecer prajem 😉
chcem sa opytat, zrejme sa vam uz vsetkym pretacaju deticky na brusko,
chcem vsak vediet, ze ci vam tiez preferuju jednu stranu viac?
a ci to robia stale? 😀 lebo moj krpec zistil, ze ho to naaramne bavi,
na par sekund, potom zacne plakat, lebo sa nevie dostat na chrbat,
otocim ho na chrbat, tam place a sup ho zase na brucho a tak dookola 😖 😖 😖
robi to aj pri krmeni, nahanam ho s flaskou ako blazon aj pri zaspavani,
no bronx 😒 😒 😒

mirka285
28. nov 2010

@noemarta volaju sa Sabi tie jogurty a chutia milebo su smotanove dobre,nie take umele....tak som prave docvicila kalanetiku,som zvedaa kedy bude vidiet efekt 😀 do leta snad ano 😖

mirka285
28. nov 2010

@adelaine cau Mati,moja Linda robi presne to iste,otoci sa na brucho a potom skrieka nech u pretocim na chrbat a takto stale dokola 😠

maxara
28. nov 2010

@merikac mne sa pacia take vianoce 😉

@bambola ta kapustnica je praveze velmi nevsedna.. taku velmi cudnu chut ma.. a taku brutus bohatu ako vy robime na soilvestra.. ale mm rodina robi tiez taku masovu na vianoce..

@katty17 my ked sa vyzdravieme, tak si tie pancusky urcite osobne vyzdvihneme 🙂 napr na trhoch

oacka
28. nov 2010

@adelaine Kika sa nepretáča...ona sa neponáhľa 🙂 ani so zúbkami. 😀

oacka
28. nov 2010

@mirka285 Sabi jogurty sú najsamlepšie! my s mm milujeme kávový, ale aj ostatné.

oacka
28. nov 2010

@mirka285 jasom práve dobicyklovala....som zvedavá,dokedy to vydržím. 😀

mirka285
28. nov 2010

@oacka aj ja mam najradsej kavovy...ten si normalne davam jak dezert po obede 😀

adelaine
28. nov 2010

@mirka285 tak fajn, ze len moj nie je taky besny 😀
@oacka a na co by sa ponahlala, ma cas 😉 a zubky este ani u nas
nehrozia

oacka
28. nov 2010

@mirka285 áno, a ja ho milujem s piškótami, mňaaaaaam!

oacka
28. nov 2010

@adelaine ona je pohybovo dosť zaostalá podľa mňa... 😀 ale neva,každé bábo je iné, ona zas rada rozpráva a všetko počúva a sleduje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre