Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
1. dec 2010

@tinaki1275 ty ani svetre nevytiahnes tuto zimu, ako ide vybalovanie? Malej sa paci v novom?

bambola
1. dec 2010

@tinaki1275 som akurat dnes na teba myslela ked v spravach ukazovali ze snehova kalamita v europe a ty si vceera pisala, ze 28 stupnov 😀 nebooooj sak ti nieco este pofotime 😉

mirka285
1. dec 2010

@tinaki1275 ty kokos,vsak vy tam mate leto 😕 😕

mirka285
1. dec 2010

ani fusak nebudes potrebovat...

oacka
1. dec 2010

tak ste ma inšpirovali a už som si toho Huga Woman objednala. dobrú noc!

katarina7777
1. dec 2010

@bambola tak tam kde byvam ja je teraz 5 stupnov a prsi jak sibnute.... zimy byvaju strasne, samy dazd a hmly...bleee , preto v marci chceme s drobcom niekam vypadnut kde je teplo a kde sa neleti dlho, egypt s babatkom nie tak asi nam ostava ten dubai, lebo 9-10 hodin s malym v lietadle by bol brutal zazitok.

noemarta
1. dec 2010

@oacka no a spokojna mozes ist spat 😉
ja som si nic neobjednala, ale tiez idem spokojna spat, hi hi
majte sa dobruuuu 🙂

noemarta
1. dec 2010

@katarina7777 jeeej porad som ozila, aj mna zoberte do dubaja 🙂 🙂

tinaki1275
1. dec 2010

@katarina7777 no tak to vyzera ze nevytiahnem..chvalabohu lebo ani neviem kde su ...😢vsetko sa mi postracalo pri stahovani ,dnes cely den hladam zehlicku este som ju nenasla..😢

tinaki1275
1. dec 2010

@mirka285 no fusak sa odklada..iba ak by sme isli na svk ..ja uz mam leta dost ..😢

lela1809
1. dec 2010

@tinaki1275 aj ja chcem teplucko 🙂 teda hlavne dlho svetlo 🙂

tinaki1275
1. dec 2010

@bambola ozaj este zapinas malu do novorodeneckej vlozky v manduce? naobliekana uz asi nevojde nie?
no dokelu mala sa mi zobudila...a len pred hodinou zaspala..daco sa deje a dobre to nebude..😖

tinaki1275
1. dec 2010

@lela1809 no svetlo nie je az tak dlho ..tak do tej pol siestej...

mirka285
1. dec 2010

@tinaki1275 vsak letne veci netreba zehlit...
@lela1809 nevymyslaj,vsak este ani sneh poriadne nenapadol....ja som nahodou cela napichana z toho,ze konecne snezi 🙂 🙂 🙂 usmievam sa jak slniecko

lela1809
1. dec 2010

@tinaki1275 no je to lepsie ako do stvrtej.. este teraz ked je sneh je aspon tak pekne bileo :D ale zajtra ma byt plus..tak asi bude clapkanica...

lela1809
1. dec 2010

@mirka285 sneh ano...mna len ta clapkanica otravuje 😀 😀

merikac
1. dec 2010

@noemarta
@mirka285 baby,,aky vyznam slova ma "porad"- ja som to este nikdy nepocula,,ale citala som to uz teba mirka a teraz u neo................ 😀

tinaki1275
1. dec 2010

baby pokial ide o vone vsetky co ste tu opisali som uz mala..podobne tym sviezim typu Aqua di gio a light blue je aj PERLES DE LALIQUE.. fakt dobra..ak chcete nieco viac mysticke skuste od Aignera Black (inac aj muzska verzia je skvela) toho Aignera som objavila pred dvoma rokmi a je tazko ho zohnat ale som donho uplne paf...

merikac
1. dec 2010

inak dobry vecer prajem,,,niekto sa tlaci napolitankami a ja som sa slatom 😀 -taka som bola hladna ako vlk,,a nic rychlejsie som si nedokazala urobit,,,,,

merikac
1. dec 2010

@tinaki1275 ty bud rada, ze nemate sneh,,vies si predstavit stahovanie,,dva psy ktory su sustavne mokry od snehu a este tu zimu??????,,,,, 😀

katarina7777
1. dec 2010

@noemarta ked sa zmestis do kufra a vazis do 30 kil tak ta berieme 😀

tinaki1275
1. dec 2010

@mirka285 no suodvala by si sa 😢(keby si videla ako moje veci po vytiahnuti z kuforv vyzeraju ...a hlavne malej veci chcem pozehlit , na to som trochu sibnuta..zehlim jej aj ponozky.. 😀

lela1809
1. dec 2010

@merikac ja som lenivec si ho vobec pripravit 😀 tak cakam do zajtra a urobim si ovsenu kasu na ranajku 😀

lela1809
1. dec 2010

kocky padam od unavy...padam do sprchy ado hajan... zajtra zase plavame namiesto piatku...tak dufam vecer... majte sa zatial 😉

mirka285
1. dec 2010

@merikac 😀 to je len taky slengovy vyraz,asi sa to pouziva u nas v Bratislave 🙂 to hocikde sa da to slovicko vsunut...napr.zacalo snezit,porad som utekala domov....som sa dala ostrihat,porad lepsie vyzeram....

tinaki1275
1. dec 2010

@merikac este pridaj k tomu aj 3 macky ,uz sme kompletni aj macky dnes vyliezli spod karburatora kde sa mi vcera vecrr napchali od strachu ked sme ich doviezli ..uz sa prehanaju po zahrade..😉

katarina7777
1. dec 2010

kocky strasne sa mi pacia veci pre deti od Sia, chcela by som kupit malemu stolik so stolickou na vianoce, teda az ma nevystrie z cien 😒

http://www.sia-homefashion.com/index.php?p=maga...

tinaki1275
1. dec 2010

@lela1809 dobru 😉

mirka285
1. dec 2010

@tinaki1275 to Perles...kupil moj otec mame minuly rok na Vianoce a mame to vobec nevonalo tak ju pouzival on 😀

katarina7777
1. dec 2010

@lela1809 dobru noc, ti verim ze to plavanie je unavne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre