Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
2. dec 2010

@oacka ja mam uz asi 3 tyzden hororove noci, ale co uz.....obcas sa budi aj po 45 minutach ☹

zrzulka
2. dec 2010

@oacka zajtra idem s nim... aj poradnu mame aj ockovanie.... sakra

noemarta
2. dec 2010

@mirka285 urcite ho dostanes a to tych 256,-Eur.
Mne uz rozhodnutie doslo a mam ho schvaleny. A presne ako pise merikac si posudzovana podla zakona do 31.12.2010. a a a aj to fakt davali v spravach, len teraz nechapem @merikac ked pracujem mozem ist na dohodu od noveho roku a brat rodicak???? tak to hovorili, ze mozem.... ale nie je to tak, ze ti musi niekto varovat dieta (skolka,jasle...)
@alllexa boooze chuda Misko aj ty, prajem rychle zotavenie a rychlo domov 😔
@zrzulka vies cooo, chcem ti iba povedat ze ten caj je supeeeer, dakujem 😉

BAbyyy mne sa ta Nela este furt nevykakala, aj caj pila aj som jej dopomahala s teplomerom a niiic, ale prdiiii staaale. Ale hovorim od nedele nic nekakala.... ☹

zrzulka
2. dec 2010

@noemarta to je adventny cajovy kalendar, na kazdy den do vianoc jeden 😉 😉 😉 aj ja ho mam 😉

zrzulka
2. dec 2010

@noemarta od noveho roku mozes pracovat aj poberat rodicak tak ako to bolo niekedy 😉

mirka285
2. dec 2010

@zrzulka teraz nema absolutne nic,ani to pubertiacke akne..naozaj ako mal tri roky zrazu mu ten ekzem zmizol,ale nam to aj dokina povedala,ze to zvykne v troch rokoch zmiznut...

kafoditka
2. dec 2010

Baby ja som vlastne dnes posledny den na materskej.. od zajtra nastupujem na rodicak. A som zvedava, co pride v rozhodnuti mne.. 😒

sarai
2. dec 2010

@meruska ja to mam podobne, tiez sa mi budi kazdu chvilku. dnes som volala doktorovi a povedal mi, ze uz by som mohla pomaly zacat s prikrmami. tak to idem asi skusit.
inac baby, kolko vam vazia deti? moja ma 6,4 kg. nestresujem, lebo nevyzera vobec chudo. ale zda sa mi, ze vacsinou uz mate tazsie deti.

oacka
2. dec 2010

@sarai nestresuj, naša má 6,5 kg. a aj prikrmujem a dávam UM. jej taká váha vyhovuje.

merikac
2. dec 2010

@zrzulka aj Denis mi mal od ockvania exzem,,,tiez mu zmizol a toto leto sa mu zial vratil ☹ -vraj to v puberte zvykne,,,a znova to treba preliecit,,ale necakaj a vyhladaj dobreho kozneho,,,,,,,,

mirka285
2. dec 2010

@kafoditka si si to citala co mi napisala?ta to zneistilo,ze?a uz si si ale bola dat ziadost o rodicak,ci?

meruska
2. dec 2010

@sarai ja prikrmujem...obed ma uz 2 tyzden zeleninku a ked je nervozny po kojeni, dostava aj 60 ml nutrilonu a ani tak to nepomaha

merikac
2. dec 2010

@noemarta no veru nespominali nic o podmienkac ktore musis splnat pri praci a zaroven poberani rodicaku,,ale chce to cas,,cigaretka nam stotne da info

mirka285
2. dec 2010

@sarai aj moja ma tolko,vsak modelky mame,bud rada...

oacka
2. dec 2010

@mirka285 veru,veru, aspoň mojej nikto nebude hovoriť,že je tučko po mame. 😀 😀 😀

mirka285
2. dec 2010

@oacka 😀 no a inak ti poviem,ze mam fotky malej na FB a mam tam aj komentar,ze jeee,asi jej chuti papat,ze?no tak co ti poviem,niekomu sa aj moja 6 kilova Linda zda tucna...

oacka
2. dec 2010

@mirka285 ona klame tvárou, má fajné bucľaté líčka. aj moja. 😀 mojej 155cm svokre sa zas Kika vidí veľmi dlhá. 😀 lebo keď ju ona drží,tak jej siaha skoro po kolená. 🙂 🙂

kafoditka
2. dec 2010

@mirka285 sak som ti pisala ip, tam je odpoved..

sarai
2. dec 2010

@mirka285
@oacka vsak ja som len rada. aspon nemusim tolko este nosit 😉 ale aj tak hovoria, ze je taky bucko.
@meruska uplne ta chapem. ja mam skoro to iste teraz. ale ja zatial len kojim. no tiez sa mi hlavne teraz dost casto budi. ale neboj, prejde to a potom budeme len spominat 🙂

mirka285
2. dec 2010

@kafoditka ja si myslim,ze aj tak dostaneme ten vyssi,ale furt neviem ci si uz bola na tom urade si podat ziadost...?ak nie,urcite tam chod,lebo Gabo tam bol odniest vcera ten papier co im chybal a tetuska bola cela natesena,ze uz ma akurat vybavuje a ze Gabo prisiel jak na zavolanie..

oacka
2. dec 2010

@sarai no presne, mne sa moja aj tak vidí na nosenie ťažká, úprimne ľutujem maminy osemkilových detí. 😒

meruska
2. dec 2010

@sarai ale uz by mohlo prejt ..lebo mne nespi ani cez den

kafoditka
2. dec 2010

@mirka285 bola ale poslali ma prec ze mam prist az v polovici decembra lebo maju toho vela... zajtra tam vyslem Peta

mirka285
2. dec 2010

@kafoditka to nechapem ako ta mozu poslat prec,to co si dovoluju...ved ked si na rodicaku uz od zajtra tak logicky o neho nebudes ziadat v polke decembra....ja by som tam na tvojom mieste isla a povedala im svoje ☹ 😠

oacka
2. dec 2010

joj baby,ja mám z toho rodičáku také nervy... ja som mala byť od 30.11. na RD,ale išla som na normálnu dovolenku z roboty, teraz to chcem zrušiť a nastúpiť na RD,len neviem,či to ešte všetko stihnem.... a boli by mi dali komplet sumu aj za celý november,hoci by som bola na RD len jeden deň, ma tá naša hospodárka doplietla...

sarai
2. dec 2010

@oacka to aj ja. mne sa tiez zda uz tazka. ale ked si uvedomim, ze niektore babatka v jej veku su o 2 kila tazsie, som rada a radsej sa nestazujem.
@meruska mne nespi tiez cez den, takmer od narodenia. az teraz ma take pravidelnejsie 2-3 spanky, ale tie trvaju len pol hodku.

mirka285
2. dec 2010

@oacka ale my sme ti to hovorili,ze si si nemala brat dovolenku...vidis,vidis,nabuduce sa treba poradit..

cigaretka5
2. dec 2010

Baby čo ste začali už s prikrmami , mixujete si čerstvu mrkvicku alebo kupujete hotovy prikrm? Som zvazovala čo je dobre kúpiť si naaaaaaadhernu mrkvu v hypaci a rozmixovat alebo kúpiť prikrm? Mám pocit, že mrkva z hypacov je všetko len nie zdravá.......a prikrmy sú bio

cigaretka5
2. dec 2010

@oacka Staci ak budeš na rodicaku 31.12.2010 a dostaneš celu vyššiu sumu aj za december

oacka
2. dec 2010

@mirka285 hej,ale moja iniciatívna hospodárka mi už tú dovolenku zariadila, ma poprihlasovala do poisťovne. tak ma zas odhlási.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre