Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
4. dec 2010

@tinaki1275 dobru noc

noemarta
5. dec 2010

dobre raanko, asi som prvaaaa, prvykrat v zivoteeee....
tusim chodil v noci mraaazik, kraasne je,ale asi dost ze kosaaaa.
@mirka285 a a a co dnes variiiis??????
ja mam vytiahnutu kuracinu ale netusim co z nej spravim, ale viem ze budem piect, jablkovu strudlu, lebo poobede pridu nasi... 😉
@maxara viem o com presne hovoris kedze sme aj my stavali dom, tiez sme sa vo vela veciach uskromnili napr. dovolenky atd. len aby sme uz byvali. A ked uz sme zacali byvat, tak ta to hnalo furt dopredu aby si si ten dom zveladovala, kupovala vseeetko len a len do domu, inaaac je to dobry zruuut penazi, studna bez dna 😝
A presne, Nela vedela kedy ma prist, nie nadarmo sme tak dlho cakali, jednoducho dosla do hotoveho a teraz sa venujeme iba jej a kupujeme uz iba vsetko pre nu. 😉

noemarta
5. dec 2010

@bambola vy ste taky cestovatelia, ci to ste tam mali rodinu ci pracovne???? 😉

bambola
5. dec 2010

Dobre ranko,
vcera mi mala sla spat uz okolo 8-9 😕 neviem presne, tak uz buntosime 😉 asi ju vyhodnare vycerpavaju, ja sa ani nedivim 😀 ale este si sucha oci ochvilku este ppojde 😉
@noemarta normaalne som sa musela vratiit o stranu pozadu, ze kde som sa tolko nacestovala 😀 cestovatelia sme ale v kalabrii som robila dva mesiace casnicku, kvoli jazyku lebo ja som skor praktickyy clovek a jazyk sa skor naucim v domacom prostredi 😉 jja som si uz vlastne vyskusala obe najcastejsie povolania slovakov/studentov v zahranici- aupair aj casnicku 😀 😀

maxara
5. dec 2010

Ranko.. prave ranajkujem.. Ninka este chopsi aj s ockom vo velkej posteli.. Ja som vcera v noci pri konikovi pozerala na STV2 sofiinu volbu ☹ 😢 nastastie som videla len od polovice a len utrzkovito, lebo som pisala na kona, lebo inak by som mozno ani nespala.. strasneeee, nikdy by som nechcela byt v jej kozi a uz toboz by som nedokazala vyriect, ze berte dievcatko.. ☹ ale ani berte chlapceka samozrejme.. proste nedokazala by som vedome vybrat jedno moje vlastne dieta na smrt 😔

kafoditka
5. dec 2010

Dobre rano...

bambola
5. dec 2010

@maxara joj maxi az ma uplne striaslo ked som si predstavila ako ma mala drzi okolo krku a niekto mu ju bere a ona nacahuje tie rucky za mnou....brrrrr 😖
vsak trosku optimistickejsie si mohla zacat rano 😉 mas co jest a hore na poschodi sa ti v posteli valaju dva najvacsie pokladiky na svete 😉 🙂

robika
5. dec 2010

Dobre ranko,
tak tu je riadny mraz, mame tu -8 a maly uz mrnci, ze chce spat a vzdy spi vonku v kociku, len ked je taka zima tak neviem ci ho dat von... to sa mi zda mi moc...

@maxara ja som ten film nevidela, iba som o nom pocula a teraz by som ho nedokazala pozerat, odkedy je tu Filipko normalne neviem bez slz pozerat take smtne veci...

maxara
5. dec 2010

@bambola tak presne tak vyzerala ta scena az na to, ze vedla nej este stal jej syn, ktoreho rukou tak objimala cez hrudnik a vojak jej tu malu bral a ona nacahovala ruky a straaaaasne srdcervuco kricala az revala ☹

@robika no ved, tiez som sa rozrevala, pozrela do postielky a chcela som ist hned Ninku zobudit a pritulit si ju.. ale tak nechala som ju buskat, ved to je len moja paranoja 😒

Hej Bambi, mohla som zacat trosku pozitivnejsie, polepsim sa..
Tak napr. buda pre bugrisov je zabyvana a je to naozaj radost, ked ti dvaja strapati dementi mi nestekaju pod oknom v pravidelnych trojsekundovych intervaloch. Iba stek, tri sekundy, stek, tri sekundy, stek.. a toto az kym nezhasneme vsetky svetla v dome vratane telky a kym im teda nedojde, ze naozaj nocuju vonku 😀 ale teraz... vecer zaliezli do budy a bol klud 😀

maxara
5. dec 2010

@kafoditka dobre aj tebe Kafko

kafoditka
5. dec 2010

Ja som dnes na podobnej strune ako Maxi.. neviem - poznate ten pocit, ked sa rano zobudite v depresivnej nalade, nechce sa vam hovorit, nechce sa vam smiat, ani jest, no proste nic..? ☹ Tak ja som tak zacala rano...som zvedava, ci ma to cez den prejde..

maxara
5. dec 2010

@kafoditka tak to si na tom trosku horsie akoja, mne celkom chutili jojky.. 😉 nalad sa nejako.. co ti frnklo do nosa?

maxara
5. dec 2010

chcela som prave pridat novu verziu tabulky ale akosik mi to tam nechcelo pridat.. 😒 ale uz som sa docitala, ze ma konik nejaku poruchu, tak dufam, ze to coskoro prejde..
Inak musim pokarhat damy, ktorych deti dovrsili 6 mesiacov... !!! 😠

bambola
5. dec 2010

@maxara maxi mozno este nemali poradnu v 6 mesiacoch, nerob unahlene zavery 😀

kafoditka
5. dec 2010

@maxara asi vsetko.. no nechcem tu prenasat negativitu na vas, lucim sa a nakuknem, ked bude lepsie.. pa

maxara
5. dec 2010

@bambola Bambi, no ale ved mojalili sem hadzala kedy miery maleho v 6tom mesiaci? ked sme mali tie trhy, tak nejak.. a ja kebyze nedocitavam dozadu, co niekedy nerob, ked je toho vela, tak sa to ani nedozviem.. ☹ ja na toto nemam, fakt..

oacka
5. dec 2010

ahojte, bambuľky! to je mi ľúto,že máte takú prdnutú náladu,dúfam,že to rýchlo prejde. ja mám naopak náladičku,lebo včera sme kristínku naučili na ovocné šťavy a na čajík. pije jablkovú Sunarku a vypije 120ml naraz! už aj lepšie kakúši.

mirka285
5. dec 2010

dobre ranko..tak ja som do pol desiatej drichmala a teraz nic nestiham 😕 nastastie kapusta sa uz usi,maso mam nachystane v plechu ,ale samozrejme,ze mi dosiel alobal,tak cakam na Tomasa,kym mi ho donesie z obchodu,knedlu mame kupenu,tu bohuzia neviem robit....poobede pojdem malu vyvetrat a ked sa vratime upeciem este kolac 🙂

tinaki1275
5. dec 2010

@kafoditka nie si sama..ja mam presne taku istu naladu ,depka ja k svina.....a to je dnes mm asi po mesiaci 1x s nami cely den doma...a cuduj sa svete az mi zavadzia..nejako som si zvykla na svoje ritualy s malou a on mi len narusa system..ja len dufam ze mi to prejde..ale mna to zvykne drzat aj take 2-3 dni ..😢

tinaki1275
5. dec 2010

inac baby stal sa zazrak vcera isiel mm este v noci zase na to miesto kde sme stratili micu ,a hladal ju dobru hodinu a nasiel!!!!bola uplne na opacnej strane hore vysoko na kopci a ako na nu volala tak prisla...potvora jedna ..doma uz jej bracek Mangas od predvcera vyplakaval ..nam ho bolo luto ...mali ste vidiet to zvitanie ked sa zisli ...😉)a teraz sa ta mala potvora nepohne od nasich dveri ....dufam len ze mi zase nevlezie do motora..

kukucka26
5. dec 2010

nocaute zienky ako vase babulky ma uz niekto nebodaj aj zubky?

kukucka26
5. dec 2010

a inac uz davate aj nieco ine papat ako len mliecko?

mirka285
5. dec 2010

@tinaki1275 no vidis,vsetko nakoniec dobre dopadlo 😉 to s tym zavadzajucim manzelom poznam,ten moj ked je nahodou doma vtedy ked nema tiez mi to vadi 😕 neznasam ked nahodou ostane doma v pondelok,lebo vtedy upratujem a nemam rada ked on lezi na gauci a diriguje a tvari sa,ze este vadim ja jemu ked pobehujem s vysavacom....

mirka285
5. dec 2010

@kukucka26 pozri si julovu tabulku tam uvidis ktore deti uz maju zubky a ano vela nas uz prikrmuje 🙂

kukucka26
5. dec 2010

a to kde mam pozriet

tinaki1275
5. dec 2010

@mirka285 no mne robi len bordel ..este aj ked je na gauci vie mi narobit na stole a na gauci chaos...teraz zacal vrtat nejake policky ktore ja vobec nechcem...asi obleciem malu a pojdem s nou von ...nemam nanho nervy..☹

robika
5. dec 2010

@mirka285 velmi dakujem za super radu ohladne prikrmov, tak si predstav ze mrkva a zemiaky z nasej zahradky nemali ziadny uspech (a to som mu tam dala aj trochu mojho mlieka), za to hippka jemna zelenina s ryzou boduje, normalne zjedol asi 5 lyziciek a tak krasne utvaral ustocka a chytal nas za ruky, ze este chce, taka som bola stastna, ale inak ja som to uchutnala a mne to teda vobec nechutilo ☹

aalexis007
5. dec 2010

Ahojte, robíte si príkrmy aj do zásoby do mrazničky??? Do čoho to dávate? A ako ich pripravujete? Vďaka za rady 🙂
Ozaj, niekde som čítala, že na prechádzky by sa malo chodiť s malými detičkami von keď je max. -5°C. To budeme musieť byť celú zimu vo vnútri? ☹

aalexis007
5. dec 2010

Zajtra máme presne 5 mesiačikov a v utorok ideme na očkovanie - ako to zvládali vaše detičky?

maxara
5. dec 2010

@kukucka26 @mirka285 momentalne julovkovu tabulecku nemame, lebo som vymazala stare tabulky a chcela dat nove, ale neslo mi ich pridat.. ale tak snad coskoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre