Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
8. dec 2010

nasa nela nastastie pekne spi, teraz akurat je odstavena na dvore a drochme 😉
Ale ozaj, klobuk dole pred vami mamicky, co mate doma takych plackov a co nechcu spat, ja by som sa asi zblaznila, lebo nie je nic horsie, nez ked neviete pomoc vasmu dietatu aby sa uspokojilo. ☹

@mirka285 skus jej dat ten viburcol, nech sa ukludni a pospi si trochu...
jejdaaa mna ten moj podvozok tak pali, ze sa idem zblaznit, uz som si bola kupit canesten tabletku tak verim ze to zabere, lebo tak som rozmyslala, v pondelok mam dostat menzes, tak je zbytocne ist zajtra k doktorovi, radsej potom po kramoch, nee.(sa mi tam neeeechce 😒 😒 😒 , fakt som k nemu iba s radostou chodila, ked som bola tehu)

ericica
8. dec 2010

@mirka285 co mas zlatu zilu???ja som mala pri porode skoro ccelu vonku mi trcala von ako kabel som sa bala ze mi ani nevlezie naspet ale dost casto sa aj mne ukazuje 🙄
su dostat nejake bylinky a s toho si potom spravit sedaci kupel ,len neviem ako sa to vola 😒

luludi
8. dec 2010

@booklover dakujem 🙂 🙂 😵

ericica
8. dec 2010

@lutsine 😉 😵

booklover
8. dec 2010

@denisse mas za sebou tazky den aj noc... ☹

noemarta
8. dec 2010

to sme dopadli,jednu boli ritka, druhu vagina..... 😉 😉

noemarta
8. dec 2010

@luludi zlati suuuuu !!!!!

luludi
8. dec 2010

inak, ked je risko nepokojny, tak nam naozaj zabera Chamilla vulgaris ch5, rozmasirujeme na dasienkach a on sa ukludni, napr. viburcol u nas vobec neucinkuje... tusim aj mojalili spominala, ze u nich nezabera...

luludi
8. dec 2010

@noemarta dakujem... ta mala hlava vzadu, to som ja 😉

mirka285
8. dec 2010

@ericica nechcem ho praveze dat zaramovat lebo ja dufam ze uz sa pohneme s tym domom,tak potom dame taky ram aky sa nam tam bude hodit,u nas v byte krpatom by som ho ani nemala kde zavesit....Noe no Viburcol si nechavam na poobedne hodiny ked to uz bude na nevydrzanie....

booklover
8. dec 2010

@ericica mne vseobecny dr. napisal dvoje lieky a jedny cipky a odvtedy mam nastastie pokoj...

mirka285
8. dec 2010

@ericica veru mam ale mam ju vnutri a uz ma to dva tyzdne boli ale teraz posledne dni uplne brutalne,tak som si vcera kupila cipky,dufam ze to pomoze...

ericica
8. dec 2010

@noemarta aj ja by som dala von edinu na vzduch ale minule som s nou bola na kratkej prechadzke a asi jej to uskodilo....bo vcera zase zacala kaslat a to sme mali len nedavno zapal priedusiek a este k tomu idu asi zuby tak ma mozno oslabenu imunitu ,,,,,alabo ja uz fakt neviem z coho ten kasel chuda moje.....len dufam ze nas necaka zase to iste lebo ma slahne 😠 😠 😠

noemarta
8. dec 2010

@luludi vies ze so si myslela, kocena si 😉
@mirka285 jaaaj....
A vy kolko uz byvate v tomto byte, to ma len tak napadlo, ze chcete ist do vacsieho, ze kolko sa tam uz "tlacite"

mirka285
8. dec 2010

@noemarta 😀 no to sme teda dopadli...no a mala je hore,spala 15 minut ☹

noemarta
8. dec 2010

@ericica boooze nestras ze znovu to isteee, nee neboj.
Tak mi zaklopat furt chodime von, mala dokaze spat vonku aj cez dve hodky. ale napr. ked boli v sobotu teraz take mrazi, tak isla von na 40 minut.

booklover
8. dec 2010

@luludi slini a vsetko pcha do ust, ale to trva dlho. takze je to zatial asi iba prejav objavovania sveta 🙂
@mirka285 nie liecila, ale sposobila 🙂 lebo som chcela po porode schudnut z brucha, cvicila som lah-sedy. s tym som po krvacani sekla a sla som k vseobecnemu dr. napisal mi daco a odvtedy mam pokoj...

mirka285
8. dec 2010

@noemarta no tri roky tu byvame,ale doteraz sme sa netlacili,teda my sa stale este netlacime kedze Linda este nepotrebuje svoju izbu,ale my uz nemame kam davat veci 😕

mirka285
8. dec 2010

@booklover ja sice cvicim,ale na brucho nerobim lah sedy,tak dufam ze to moje cvicenie s tymi bolestami nema nic spolocne....a za ako dlho po mastickach ti to preslo?

oacka
8. dec 2010

@noemarta takto sme my dnes spali vonku:

luludi
8. dec 2010

Inak mam asi extra zvratenu otazku, ale vsimate si, ci vase babatka preferuju skor lavu alebo pravu ruku, alebo to zrejme zaujima asi len mna, lebo som lavoruka? 😕

booklover
8. dec 2010

@mirka285 hned na druhy den. ale nemala som mast. dvoje tabletky a jedny cipky mi dal dr.- do karty napisal: akutny hemoroidalny atak. postlacal brucho a to bolo cele. fakt sa oplatilo tam zajst...

kristip
8. dec 2010

@luminkasp ahoj, ved ja ani nestresujem. Petko je aj dost velky macko a bol dva tyzdene v nemocnici, takze bol aj zoslabnuty. stale chodime na vysetrenia, kontroly, ale ma sa dobre, tak hadam sa to uz nezopakuje. Inak, ja som vobec nechodila po styroch... 😀
Pekny den

luludi
8. dec 2010

@mirka285 mnozenie veci riesim tak, ze kazdy rok robim generalny poriadok a co viem, ze sa rok nechytilo do ruky, to ide bez milosti von... ale aj tak sa nam to tu v dvojizbaku mnozi a mnozi..
@oacka: ale je kristinka nadherna 😵

booklover
8. dec 2010

@luludi hadam nie je zvratena 🙂 zda sa mi, ze to nas drobec zatial neriesi 🙂 raz tak, raz onak

oacka
8. dec 2010

@luludi my sme s mm obaja ľaváci, teda ja už obojručná a malá používa hlavne pravú, ľavú má na parádu. 😀

mirka285
8. dec 2010

@booklover ak sa mi to do pondelka nepolepsi,pojdem aj ja ☹

luludi
8. dec 2010

@oacka @booklover to ma raz upozornila moja pediatricka, ze si mam davat pozor, ktorou rukou mu co podavam, lebo ho ako lavoruka mozem zle stimulovat... tak sa odvtedy snazim podavat mu vsetko striedavo...

booklover
8. dec 2010

@mirka285 vydrzis tolko? ja som zacala krvacat v noci z nedele na pondelok (asi 2 mesiace dozadu), zobudila som polovicku, ci je to normalne... a on nariadil rano k dr. a hotovo. tak aj bolo a bol pokoj...

meruska
8. dec 2010

@oacka vy ste mali ale veselé sny 🙂

meruska
8. dec 2010

@lutsine ako to vyzerá, prídeš budúcu stredu?

booklover
8. dec 2010

@luludi to som netusila, ale to je vec, ktoru nesledujem... a pani dr. mala pri svojich detoch na to cas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre