Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
8. dec 2010

@booklover ani ja, kym to nespomenula :( ale vlastne je to jedno, lebo teraz po pol roku budem pediatricku aj tak menit.. s touto sme sa na nazoroch nejako nezhodli 😔

mirka285
8. dec 2010

@booklover mne to krvaca vzdy len ked mam stolicu...baby povazuje sa za tekutiny aj nesladeny ovocny caj,mne ta voda nejde dolu krkom...

noemarta
8. dec 2010

@oacka hm... nevyzera ze by spala??? 😀 😀 ale je zlatunkaaa.
@mirka285 no veru miri, ja by som necakala, tahaj este tento tyzden k lekarovi!!!!

noemarta
8. dec 2010

@mirka285 jasneee, zaklad je aby si pila, hoc co, aj malinovky, len piiiii a potom si to upravis aj len na vodu!!!

booklover
8. dec 2010

@mirka285 tekutina je aj caj- teda podla mna... mne to tiez po kvapkach krvacalo pri stolici. ale vtedy to zacalo fakt tiect prudom- krv...

mirka285
8. dec 2010

@booklover juj to sa az zle cita,mne to nastastie netecie...no baby idem,musim zabavat malu aby zabudla ze ju bolia dasna...

denisse
8. dec 2010

baby, tak sa vam idem postazovat este z ineho sudka ... objednala som nele na mmb snehule a zateplene nohavice, poslala som peniaze a pani obratom balicek ...
29.11 som bola celyyyyyyyyyyy den doma, nikto tu nezvonil, ale nasla som v schranke papierik o ulozeni balicka na poste ... proste sa neunuvali zazvonit ...
tak som tam na druhy den volala a poziadala o opakovane dorucenie ... 1.12. mi to mali doniest, ale bol velky sneh, tak na nete som videla, ze dorucenie neprebehlo z technickych pricin na strane posty ... tak som cakala 2.12 ... zase cely den doma, zase nikto nezvonil a k veceru som si na nete precitala, ze "neuspesny pokus o dorucenie" co v preklade znamena, "nikto nebol doma" ale v skutocnosti sa tu zase nikto neunuval zazvonit ... tak volam na postu znova, uz nahnevana ... a pani, ze az v pondelok to moze balikarovi nalozit, takze v utorok mi to donesie ... tak vcera zase cakaaaam ... a uz paranoidna kazdu chvilu aj vykukujem z okna, bola som dole skontrolovat ci zvoni zvoncek ... a pri jednom kukani z okna som videla postarske auto otacat sa na konci nasej ulice aaaa .. hadajte ... zase tu nikto nezvonil .. tak som hned volala na postu, trvalo asi pol hodky kym som sa dovolala ... dali mi cislo na ine oddelenie, tak volam tam a pan mi slubuje, ze ide volat tomu soferovi do auta a berie si na mna cislo ... presli dve hodiny a nic, tak tam volam znova ... samozrejme ten, co mi slubil, ze to vybavi tam uz nie je a medzitym sa na nete znova objavilo "neuspesny pokus o dorucenie" ... som myslela, ze ma porazi .. tak volam znova, uz riadne napalena ... nakoniec tam musel aj tak mm ist ... sice to bol balik na moje meno, ale som veducej povedala, ze budem nutena sa stazovat, tak ho bez vsetkeho vyddali mm, ani nemusel cakat frontu, mala ho veduca v kancli ... uffff ... do vianoc nic neobjednavam, lebo z toho ma porazi ...

a aby toho nebolo malo, tak v PPL mam od minuleho piatku zasielku, u ktorej platim za dorucenie do 24 h, dnes som z okna videla v nasej ulici PPL auto a mne zase nic nepriviezli ... esteze som vsetko objednala vcas a do vianoc to snad stihnu ..... 😝

petrap001
8. dec 2010

ahojte 🙂 tak ja vas citam od rana,takze mam prehlad vynimocne,ale akosi som nemala casu pisat,maly bol od rana nejaky nervny.v noci sa mi zobudil asi 10krat 😖 ale len mrncal a samozrejme chcel jest..katastrofa.ale aspon sme do 9tej spali ale bola som taka rozbita ze konec..
@mirka285 ja som mala tento problem asi 2 tyzdne po porode,aj som to tu spominala,som vtedy myslela,ze ma potrha od bolesti.a drzalo sa to asi mesiac,ze som krvacala a aj to bolelo dost.ale vies,to je aj tym,ze si bola dehydrovana,takze ja si od vtedy davam pozor na to kolko pijem,lebo ta muselo asi doslova zapiect ..ale preslo to chvalabohu,nic som na to nedavala,hoci na zachod som vzdy isla so strachom ☹ ale teraz uz nic,hoci obcas to zastipe..to uz sa toho nezbavime,uz je to tam.. 😖

petrap001
8. dec 2010

@denisse 🙂 ☹ joooj chuatko,tak ta stresuju vsetci...na teba sa teraz akosi vsetko nakopilo naraz 😖 nezavidim...ja tiez neviem,co by som robila keby mi maly stale plakal,plus tie bolesti co mas a teraz este debili na poste 😠 sviatky ako sa patri..ale nieee,neboj,bude dobree 😉

denisse
8. dec 2010

@petrap001
si dnes cely den hovorim, ze nech je jak chce, len nech je mala v poriadku ... ja to nejak uz vydrzim 😉

petrap001
8. dec 2010

@denisse mas pravdu,hladaj v tom nieco dobre 🙂

oacka
8. dec 2010

Kikuša dnes už 3x kakala a 3.krát také riedke. to kvôli zúbkom? ona už má tie ďasná také rozčlenené napuchnuté, už aj vidno čiarky dole,ale ešte nie sú vonku...

katty17
8. dec 2010

@luludi - my chodime k dr. Rolnej a ja paradnaaaaa 🙂 to urobite skvele rohodnutie. vcera sme boli u nej na ockovani 🙂
@mirka285 - miri po spravnosti sa do spravneho pitneho rezimu pocita len cista voda. ziadne caje a ani malinovky.... cize ono by sa malo vypit cca 3 litre denne cistej vody a plus tie ostatne vody (polievky, caje....) . dost, vsak? 😉
mne to tiez nejde. uz ma napina z vody.

katty17
8. dec 2010

baby, sandra v ziadnom pripade mi nechce spapat mrkvicku. sakris. ako mam ist na to??? ☹

aalexis007
8. dec 2010

Ahojte, to je ale otrasné počasie. Také na chorobu ☹
Chcem sa spýtať - kupovali ste niektorá chodítko-pavúka svojim drobcom? Neviem sa rozhodnúť či mám kúpiť alebo nie. Niektorí sú za a niektorí proti. Aký máte názor ??? 😉

aalexis007
8. dec 2010

@katty17 ani mne malý nechce papať mrkvičku - skúšali sme to už niekoľko krát a nič. Vôbec mu nechutí. 😉 Zatiaľ som mu skúšala dať len takú doma uvarenú - ale zajtra chcem vyskúšať kupovanú HIPP-ku - tak ti napíšem, že či bol úspech alebo nie. 😉

katty17
8. dec 2010

@aalexis007 - my sa nechystame zatial kupovat choditko. a nazory su na to naozaj rozne. uz tu kvoli tomu prebehla aj vymena nazorov 😉 . sama si budes musiet zvazit ci skusit choditko alebo nie ... 🙂

ericica
8. dec 2010

@aalexis007 ja mam choditko doma este od prvej dcery.....vtedy som ho vyuzila a mala sa mi aj skoro naucila chodit ,svokra robila a ja som uz niekedy fakt nevedela co s malou ,,,,,teraz neviem ci ho budeme pouzivat svokra je doma tak mi malu asi postrazi ,ale uvidime ja na choditku nevidim ni zle 😉 ale to je iba moj nazor,... 🙂

aalexis007
8. dec 2010

@ericica jasné, každý má svoj názor. Veď asi väčšina sme vyrástli v chodítku. Ale aj rozmýšľam, či mu radšej nekúpim niečo takéto namiesto chodítka: http://www.bambini.sk/sk/store/product/1379/106... 🙂

katty17
8. dec 2010

@aalexis007 - je to peknucke 🙂

aalexis007
8. dec 2010

Môjmu krásavcovi som objednala tieto vecičky a dnes nám prišli 🙂 Sú krásne a malý je v nich taký fešák. 😅

luminkasp
8. dec 2010

@kristip drzim paluchy, nech uz sa nezopakuje a nemusite ist viac do nemocnice. a inak sa vam ako dari? ja robim vianocne upratovanie a za par dni uz budeme s tere piect medovnicky, to si vzdy spomeniem na vasich, tak ak sa chystate cez sviatky domov, pozdrav 😉

luminkasp
8. dec 2010

@aalexis007 ja som proti choditku, pri tereske som nemala a pri albertovi tiez nechcem kupovat 😉

tinaki1275
8. dec 2010

tak ja mam baby zase sklz 12 stran..☹vcera zapnem a tam ten blby oznam..dokelu kedy vas stihnem docitat neviem..
tak sa idem postazovat kym mozem..mame za sebou dve hororove noci ,tentokrat sa o ne postarala Leia..uz dve noci po sebe ju ulozim normalne ako vzdy okolo pol desiatej ,zvycajne mi do 40 minut zaspala a max.som jej musela 2-3 podat cumlik ..a vzdy spala so tej siestej rana..max.s jednym prebudenim aj to po cumliku zaspala zase..teraz uz dva vecere po sebe ju ulozim a ona do jednej v noci nespi... 😒 a meta sa ako ranena srnka v postielke a krici a vuhazduje cumlik a stichne len ked sa tam zjavime..vcera mi uz prislo az do placu ..mm to je jedno on zaspi aj ked ona krici a aj pri nej spal ale co ja?aj ked som ju zobrala k sebe do postele lebo som uz nevladala aj tak ma normalne tahala za vlasy a stipala, spievala som jej ,hladkala ju ..skusila vsetko ..viem ze ju bolia dasienka ale to uz sakris 2 tyzdne ..to akoze dokedy sa jej tie zuby budu drat vonku ?vcera som sa o pold ruhej vzdala a dla je Viburcol a zaspala okolo pol tretej ,o siestej bola hore a anrlmila som ju a potom zaspala zase okolo pol osmej a spala samozrejme az do dvanastej... 😠 co s nou ? ignorovat to ? nenechat ju rano spat ked v noci nespi ? 5 mesiacov to bolo take dobre dieta pokial ide o spanok ...poobede mi spi klasicky od tretej aj do siestej ...ja uz mam blby pocit ci ju nebudit radsej ..a v pitok mame ockovanie to este len bude sranda..ja si neviem ani len predstavit ze toto bude teraz na dennom poriadku ... 😢

ericica
8. dec 2010

@aalexis007 aj mne sa to auticko odrazadlo paci 🙂 🙂

@tinaki1275 no to ti nezavidim teda 😒 chuda malinke aj moja dost protestuje ale toto mi este nerobila a ja sa este stazujem co 😝 dufam ze ju to rychlo prejde a budete mat tu staru Leiu 🙂
taaak huspenina dovarena nalozena do tanierov aj s maskom a uz len cakam kym stuhne 😝 😵

ericica
8. dec 2010

a este k tomu choditku moznoze keby ho nedostaneme od krsneho do daru ani mi ho nepouzivame lebo ja by som ho urcite nekupila ale takto mi to prislo niekedy vhod 😀

denisse
8. dec 2010

@tinaki1275
toto doverne poznam ... nase horne zuby nas trapia uz mesiac ... pred tym dolne ... a po takej noci mi nespi ani cez den ... 😒

tinaki1275
8. dec 2010

@denisse o som ta pred par dnami tak strasne lutovala a netusila som ake je to strasne..mne cez den spi ..teda zatial..ja len nerozumiem ako dlho nas tie zuby budu takto trapit...ja ich uz prstom citim ,a aj dolne a aj horne..ale furt nie a nie vyjst ..😢

denisse
8. dec 2010

@tinaki1275
barunka po dnesnej noci, co skoro nespala, spala za cely den dvakrat pol hodiny ... som uz fakt strasne unavena ... 😝

ericica
8. dec 2010

@tinaki1275 ja som pri prvej dcerke prve zuby ani nezbadala ....nas trapili len ocne a stolicky a to poriadne 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre