Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. dec 2010

vas vyhadzuje a ja som bola uplne bez kona 😠
@gabika41 aj my sme mali klbiky v poriadku a teraz ideme na druhu kontrolu...
@noemarta no poviem Gabovi nech omrkne tych anjelov a ty kedy dojdes na navstevu,ha???

mirka285
12. dec 2010

@gabika41 a ty mas len Lucku?

merikac
12. dec 2010

cawte babulky,,idem vas pozriet,co ste pocmarali,,len co som zahliadla,,noe- gratulky k zubkom,,,,my sme vcera zabijali prasiatko,,tak som vyflusnuta,,,, 😖 este dnes som doumyvavala hrcne,,,,presne takto sme zabijali minuly rok a to mi bolo straaaaaaasne zle,,pri pohlade na vsetko to mastne ma len napinalo 😀

noemarta
12. dec 2010

@katty17 ozaj aj to som kupila knihu riekanok,lebo tiez si nic nepamatam, teda ked som si ich precitala, tak som si hned spomenula.

@mirka285 jak Gabovi povies, to coo Gabo pride na navstevu ku nam???? 😕 😕 😕 😕 😀 😀
ozaj, ved uz aj pri vas je metro, som zabudla.
nooo,ja kedy pridem, to ani srnka netusi 😀 😀

noemarta
12. dec 2010

@merikac oh, dakujeme.
booze, to ta obdivujem ze zabijacka, to neeeee, to nemusim. 😖

mirka285
12. dec 2010

@noemarta ale nie,ved Gabo chodi kazdy utorok do Metra,zasobuje bufet....

macik27
12. dec 2010

tak toto bol des, malú som nosila dve hodiny na rukách kopala nožičkami tlačila jak o dušu a aj tak sa nevykakala..chúdatko moje malineké ☹ teraz už spinká...myslíte že mám s ňou zájsť k dokimu? v utorok idem ideme do poradne len sa bojím aby jej niečo nebolo

mirka285
12. dec 2010

@noemarta tu velku knihu riekanok som aj ja kupila,lebo vsetky som vedela len zacat...no a auto mas,tak nebud leniva a dojdi aj ty kuknut...

cigaretka5
12. dec 2010

Baby ja vás obdivujem, ja nemám zatiaľ ani jeden dar ani kolekcie ani nič ....

merikac
12. dec 2010

@noemarta to ani ja nemusim,,,ale aspom je pokoj s masom na par mesiacov,,,,....babulky,,mne sa nejako rozmaznala Emma,,aj vase deti uz tak vymyslaju a dozaduju sa aj placom toho co chcu?? ta nasa potvora sa tak naucila plakat,,,ze mi trha bubienky,,a slza ani jedna

gabika41
12. dec 2010

@mirka285 som dost prekvapena z tej kontroly,lebo u nas veru nic takeho... 🙂
Lucka je moje jedine dieta ........ 🙂 skor som nestihla...... 🙂 bo ja som tiez blizenec..... 🙂

gabika41
12. dec 2010

@merikac tomu ja hovorim "suche oko" u nas sa praktikuje uz dlho

mirka285
12. dec 2010

@merikac aj ja mam doma taku falosnicu malu co vrieska a slzy nikde 😀
@gabika41 tak zavolaj na ordopediu kde si bola prvykrat ci je nutna este kontrola pre pokoj duse...takze dalsi blizenec do partie 😉

mirka285
12. dec 2010

@cigaretka5 no ty budes vystresovana behat po obchodoch a ja budem doma popijat varene vinko 😀

merikac
12. dec 2010

@gabika41 jeej nova tvar k nam prisla,,,vitaj,,,, 😵

mirka285
12. dec 2010

@merikac odkedy robis,nas zanedbavas a nemas prehlad...

merikac
12. dec 2010

@mirka285 @gabika41 - k vam do partie blizenec,,a k nam s nunu partizancanka 😀

merikac
12. dec 2010

@mirka285 to ani nebude pracou,,ale tym,ze bola Emma chora a nejako sa jej nechcelo spavat, takze som pri nej vzdy zspala 😀 a potom bol doma mm,, a to som fakt nemala cas,,ale kuuuurevsky mi chybate,,sorry, za vyraz,,ale Mk je droga 😀

merikac
12. dec 2010

@gabika41 my sme boli na kontrole na klbikoch po 3 mesiacoch,,v PE

gabika41
12. dec 2010

@mirka285 prave ze som na ortopediu chodila ako na klavir tak co ja viem jadierka sa vivinu na konci 3 popripade zaciatok 4 mesiaca a finito,preto som prekvapena. 🙂

noemarta
12. dec 2010

o.k. miri, slubujem, niekedy sa stavim, neviem ci to vyjde este v tomto roku ale v roku 2011 na sto pero 😉 😉
holky idem spat, lebo uz ledva klipkam ocami.
paa dobru ..

mirka285
12. dec 2010

@merikac tak rovno povedz,ze si si muzicka uzivala...Emma je uz zdrava?

cigaretka5
12. dec 2010

@mirka285 Nie serem na to, žiadne dary neriešim. Buknrm nejakú chatu na lyzovacku pre celu family a nech nikto nečaká svetriky ponožky a iné potrebné veci. Ste má navnadili s tým
metrom , v utorok zmanagujem babysitting urobime tam veľký kauf- som kukala že aj hračky majú a kaslem na to.
Jedine za čo sa hambim, že nemáme ani vyzdobu, ale mm zlatý- že jemu adventny veniec nechýba, a že ak ho do menin nevyhrabem zo skrine, tak ze mi vianočnú vyzdobu daruje ako darček k Lucii.......

mirka285
12. dec 2010

@gabika41 ale ved vies ako to je,vsade doktori nieco ine vymyslaju...

mirka285
12. dec 2010

@cigaretka5 no ved lyzovacka pre celu family je dobry darcek 😉 ale za vyzdobu sa hanbi,mala by si ju pekne pohladat,ja mam tiez len taku decentnu,ale predsa..

gabika41
12. dec 2010

prajem dobru noc

cigaretka5
12. dec 2010

@mirka285 Pockam do zajtra a keď nevyzdobi drahý ako sľúbil urobím ja. A

merikac
12. dec 2010

@mirka285 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,,,keby si mala pravdu,- vcera sa ma opytal,,ze kedy zacnem riesit anikoncepciu,,sa na neho kukam,,mu hovorim,,moj mily,,,ja sa bojim, ze by som otehotnela,,alebo ty?! 😀

Ale spustu casu mi zabera Denis-co ti budem, bolo rodicko,,riesime skolu a Denisa sustavne dokoliecka,,to jeho spravanie, ide poriadne na nervy,,inac vcera mu asi spadla Emma, pocula som rachot, rucala ako pavian,,hlavicku mala cervenu a on nie ani sa priznat, vraj ju trosku poskriabal,,ale to by mala skriabanec a nie hrcu,,som myslela, ze ho mm, prizabije,,

tinaki1275
12. dec 2010

dobry vecer baby ..@gabika41 vitaj 🙂
tak dalsi narocny den za nami ..mm mal meniny a tu sa tie blbe meniny oslavuju viac ako narodky ..☹tak okrem obeda u svokry kde bolo zo 15 ludi ..sa k nam este vecer o siedmej dovalili postupne 3 rodinky kamaratov..este ze sme sa stahovali ..som ai ista ze niekto na hladal aj na starej adrese..ti sa totiz na meniny nepozyva ale automaticky k danemi cloveku ides ..aj ked to nie je naj kamos..Leia chudera toho mala za cely den dost a chcela len klud..a mne tu po obuvacke lietalo 5 !!!besnych chalanov vo veku 1-9 rokov..no bola to show..odisli o desiatej..a ja so zbierala zbytky pizze z koberca doteraz..☹no mala dostala zase viburcol bola strasne nervozna ale sa mi zda ze nejako nezabera akoby mal ..po hodine sa zobudila zase nervna..baby je mozne zeby prestal ucinkovat? pouzila som ho len teraz 3 dni po sebe ..

merikac
12. dec 2010

@cigaretka5 z toho si nic nero,,ani ja nemam darceky,,,ani nic,,ale uz som na tom zacala pracovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre