Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
13. dec 2010

@luludi
ono to ani az take uzasne nie je ... ja som co sa tyka ucenia velky lenivec, tak som si musela vybrat odbor, kde netreba dllllho sediet nad knihami a ucit sa spamati ... 😉

luludi
13. dec 2010

@denisse ty si ten typ ako mm, k uceniu mal rovnaky pristup a tiez mu to same myslelo, ako tebe 😀 ja som sa zase s matikou vzdy natrapila, lebo mam taku svoju logiku a nejako sa s matematickou vylucovala 😉

ako barunka? lepsie?

katty17
13. dec 2010

@adelaine - mati,jasne ze to mozes spolu varit. a mozes to aj rozmixovat s tou vodickou s ktorou si to varila. zalezi ci to chces mat hustejsie alebo riedsie. ja musim na par dni vypustit prikrmovanie. sandra to vobec nechce. stale mi dava jazyk dopredu a ani za svet sa dostat dnu 😠 .nechcem jej z toho urobit traumu.
tak mi kamoska poradila aby som skusila zemiacik rozmixovat s UM. tak uvidime.

denisse
13. dec 2010

@luludi
ani ja uz necvicim ... mala to sice celkom dobre znasala, aj sa zdalo, ze si zvykla a plakala menej, ale ja som to nezvladala, strasne ma pri tom boleli krize (ta moja operovana platnicka) a trpli mi ruky (uz sa mi ozvali moje karpalne tunely) .. a tak som sa bala, ze sebe ublizim viac ako malej pomozem .. ved keby mi znova rupla ta platnicka, tak by som musela asi do nemocnice .. no ani si to nechcem predstavovat ...
a dnes sme mali ist na rehabku na kontrolu, ale vcera fyzioterapeutka pisala, ze ma chripku, ze to rusi ... tak pojdeme asi na kontrolu az po novom roku, ale cvicit uz nebudem dovtedy .. dnes nasa dr povedala, ze sa jej mala zda ok, ze krasne pasie, uz aj vystrela lakte, dviha sa vysoko ... tak ja to teraz risknem bez cvicenia a v januari uvidime ...

katty17
13. dec 2010

@mirka285, @noemarta - ktoru knizku riekaniek ste kupili? je ich milion. a navyse taku neochotu aku som vcera zazila v poluse v pantha rhei som uz dlho nezazila 😠

luludi
13. dec 2010

@katty17 aj mne sa osvedcilo rozmixovat prikrm s MM, spapa viac ako ked rozmixujem s vodou 🙂

katty17
13. dec 2010

@luludi - lucka ja nekojim tak skusim to UM 😀 cize si zemiacik rozmixovala s mlieckom a spapal to maly?

monline
13. dec 2010

@katty17 mne malý samotný zemiak s MM či bez neho absolútne nechce..a dosť odmieta aj to, čo mu navarím, pritom tie malé zeleninovomäsové výživky spapá, to mu chutí..aj teraz- chcela sm mu dať samotnú mrkvu s polievkou, ale len asi 5 lyžíc, potom už pľuje..tak som skúsila zeleninu s jahňacím a to polku zjedol

luludi
13. dec 2010

@katty17 zemiacik, trosku mrkvicky, aby to malo nejaku chut, alebo karfiolu, mliecko a tak rozmixujem, cisty zemiak nedavam

katty17
13. dec 2010

baby, dakujem. zajtra to opat skusim. a ak nie, tak dam pauzu par dni. 🙂

adelaine
13. dec 2010

@katty17 ja som davala vcera prvy krat zemiak rozmixovany vo vode, v ktorej sa varil,
a nic a dnes v troche UM a z toho ho dokonca naplo :(

katty17
13. dec 2010

@oacka, ozaj, dala som nakoniec vyvolat fotky cez happyfoto cez net. tak som zvedava kedy mi to dorazi a v akej kvalite. dala som vyvolat asi 270 fotiek 🙂 . idem porobit rucne robene albumy s fotkami malej. cele to pokreslim a okomentujem ceruzkou... 😉

katty17
13. dec 2010

@adelaine - mati tak asi treba do toho pridat mrkvicku alebo brokolicu. nech to nema v jednej chuti. ja tiez budem musiet experimentovat.

katty17
13. dec 2010

babule, vonku je taky vetrisko ze mi skoro kocik odvialo. moju maminu skoro porazilo ako sa vylakala 😀

adelaine
13. dec 2010

@katty17 asi ano, musime, aby daco zjedli 🙂
ja brokolicu a karfiol budem skusat asi ako poslednu zeleninku,
kamoska mi tak radila, jej maleho z tejto zeleniny bolelo brusko..

luludi
13. dec 2010

@adelaine spenat je fajn, cuketa tiez 🙂 skuste, mozno zachuti..

@denisse: date si pauzu a uvidis... podla mna bude barunka v pohode 🙂

adelaine
13. dec 2010

@luludi cukinu tu zelenu myslis?
skusala si aj dynu? tu oranzovu hokaido? tu tiez tusim mozu..ta udajne chuti

luludi
13. dec 2010

@adelaine ano, zelenu cuketu a orandzovu dynu 🙂 ale zase neviem ci smiem dat baklazan ? 😕

monline
13. dec 2010

@luludi baklažán je ťažký na trávenie, ten by som nedala..okrem toho ten je dobrý len pečený

monline
13. dec 2010

@luludi našla som tabuľku- baklažán 9-12 mesiacov

noemarta
13. dec 2010

@katty17 vola sa ze velka kniha riekanok, modrej farby a kupila som ju v panta rei hned pri pokladnach ju mali.
nasa mala spi uz vonku dve hodky a ne a ne sa zobudiiiit. 😉

kafoditka
13. dec 2010

Ahojte 🙂 tak uz sme doma... kupila som dve knihy - riekanky pre mna a Nigelu svokre, penazenku pre seba, krasneho playsoveho packa pu malemu, takze este nieco pre svokra a mam Jeziska hotoveho.. Dali sme si cinu v avione a tak som sa scemerila ze dovi, 2x ma peto masiroval a este teraz mi je zle takze veeeeeelmi dlhy cas ju nechcem vidiet 😝 Ja uz ostavam doma, peto ide kupit stromcek..

kafoditka
13. dec 2010

@noemarta Marceli aky parfem si si to objednala od Armaniho? ja som dnes privonala ku Aqua di gioia aaaaaaa zamilovala som sa 😵 len doma mam v skrini uz 3 a skoro plne, tak nechcem stvrty kupovat... alebo?? 😉

noemarta
13. dec 2010

@kafoditka no presne ten 🙄 😝 zajtami pride.

tinaki1275
13. dec 2010

ahojte baby,tak vas docitavam uz dobru polhodinu 🙂 vzdy ked chcem zareagovat na nieco tak uz ste niekde inde....trochu oneskorene aj odo mna vsetko naj Luciam...
@adelaine pozeram ze ty mas so spankom to iste co ja ,aj my sa stale budime a vypluvame cumlik ..uz som rozmyslala ze kto raz vymysli nejaky system ze by sa cumlik sam zasuval do pusy dostane Nobela..🙂
@monline ja som este hotove vyzivy neskusala..lebotu ziadne normalne nemame 🙂ale vidim ze odkedy davam na olovrant ovocie,zeleninu na obed velmi nechce..no pcham je to ako sa da, a pritom zo zaciatku bola nadsena..

kafoditka
13. dec 2010

@noemarta no tak sa nemusis bat, ze by som ta kopirovala, teraz mi mm zapotil, ze kedy sa chystam minut tie tri, ked tu basnim o stvrtom 😖

tinaki1275
13. dec 2010

@maxara tak som sa zase zasmiala..inac som strasne zvedava ako dopadnes u toho svojho dr...este len tam to bude sranda ako sa budes potit..😉)
@mirka285 uz ked sa nam kazi v spanku aj Linduska to uz nas ostatne potom co caka 😢

kafoditka
13. dec 2010

@mirka285 kukala som po golfacoch v avione a videla som 3 pp sí, 2 stare zappy, 1 macleren a videla som nazivo zeleny icoo pluto, ten typ, co sa ti paci. Nazivo vypada ovela lepsie 😉

luludi
13. dec 2010

@monline dakujem.. pravdu mas - baklazan je dobry len peceny.. hm.. teraz, ked rozmyslam, netusim, preco ma to vlastne napadlo 😉

noemarta
13. dec 2010

@kafoditka a co mas za vonavky ze ich nevies minut, haaa??? to ja mam vzdy dve, a to mi tak vydrzi na rok, a striedam ich, mam teraz lanvinku rumeor2 a tuto sviezu budem mat.
Tak ja vam poviem ze som na zivo videla golfaca od peg perego pik3 ci ako sa to vola, cely cierny, a vyzera ze doooost dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre