Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
22. dec 2010

@noemarta ale chciet moze,ale ked su jej zverene deti do vychovy tak nase sudy sa budu priklanat na jej stranu,nie?

mirka285
22. dec 2010

@katty17 dik,poslem Tomaska to kupit...ved homeopatikami nic nepokaim...

maxara
22. dec 2010

@kafoditka kafko, tak jej kup nieco do bytu, ak vies, ako to u nich vyzera a co sa jej tam hodi.. alebo fotoramik na svadobnu fotku.. alebo na inu fotku, ale nejaku sadu ramikov.. neviem..
budeme tam mat zatial iba ten stary nabytok, tam su aj dve postele k tomu, cize sa tam niekto moze aj vyspat, ked budeme mat zurku.. a urcite z toho bude druha decka izba, ak sa podari 😉

katty17
22. dec 2010

@mirka285 - nie miri. nic tym nepokazis. sandra sa dost dlho trapila so soplikmi. noci boli hrozne. preto to skuste hned aby sa to nezhorsilo. inac zo zaciatku sa ti bude zdat ze to nezabera ale ze sa jej to zhorsuje. ale to je klam 😉 . mozes jej to davat tri krat denne po jednom vstreku do kazdej dierky

bambola
22. dec 2010

@ywett ywet mne povedala vcera na rehabke doktorka, ze teraz v tomto obdobi sa deti tocia z chrbatika na brusko a ze z bruska na chrbat je to viac menej nahoda a taky nekoordinovany pohyb. a je to pravda, lebo nasej sa dvakrat podarilo aj na chrbatik ale to tak viac menej capla z boku 😀 ze vraj na chrbatik tak koordinovane az v 8.mesiaci

noemarta
22. dec 2010

@mirka285 vies, ono by sme sa bat nemali, lebo oni pocas manzelstva nemali nic na mene, iba auto a to mu vratila a nechce ho. Ale keby si videla ten zoznam co chce, napr.okrem dvdcka, lcd televizora, chce napr. obrazy co jej dal do daru , hajzlovu kefu a taketo pic..ny... akooooooooo zjavne to robi naschval ale to svadci iba o jeho iq. A on je z bernolakova a vravi sa , ze z bernolakova ani svina neni dobra, a je to pravda, tam ziju taky divny ludia. Takze nikto sa nestahujte prosim vas do bernolakova 😉

izira
22. dec 2010

@mirka285 diky 🙂 dufam, ze sa ozve...lebo do sukromnej nemam pristup 😒

mirka285
22. dec 2010

@noemarta nic by som mu nedala ☹ chlapik si najde milenku,zena mu na to dojde a on je este hrdina a o vsetko ju chce obrat 😠 nech zabudne...v Bernolakove si nehladame pozemok 🙂

meruska
22. dec 2010

ahojte

@izira určite je to Miki, lebo práve včera nás o to prosila zas....a teraz jej mliečko pomôže ešte viac

mirka285
22. dec 2010

@izira musis napisat Dugyne IP a ona ti da pristup,moc sem nechodi sice,do nasej temy vobec,ale ja si myslim,ze nas cita len neprispieva,tak jej napis...

oacka
22. dec 2010

@noemarta to by som mu skôr vtáka odrezala. 😀 😀 😀 ja mám pocit,že v dnešnej dobe sa z chlapov robia čisté hovadá sebecké.... a žena nech sa stará o všetko...len o veľkú politiku nie...
@kafoditka to s rámikom je dobrý nápad, to sa jej určite zíde, kúp nejaký neutrálny a tým isto nič nepokazíš.
@mirka285 nech to malej rýchlo prejde!
mm išiel včera zapíjať Sofinku, tak ho nechcem dnes celý deň vidieť..... radšej si nejdem predstavovať, v akom je stave. 😀 ja to s tým chlastaním nechápem.....
chcete vidieť gýč na entú? až sa to tu bojím dať.... pri tých vašich vkusných umeláčoch..ale čo...iný už nebude.....

mirka285
22. dec 2010

@maxara Peti a myslim,ze je to choroba ako hovoris,lebo aj pokasliava,takze zo zubov to asi nebude ☹

oacka
22. dec 2010

@noemarta ale ona má právo aj na polovicu jeho peňazí, jeho platu...teraz to akurát kamoška riešila...

izira
22. dec 2010

@katty17 @mirka285 tie homeopatika odporucam aj ja.. 🙂 nam zabrali - i ked to mam odskusane len pri starsom synovi a inak ak je to nadcha tak mozes rozpustit v malom mnozstve vody jedno oscilococcinum a 1 coryzaliu a kazde 2 -3 hodinky malicko dat do pusy pocas jedneho dna, druhy den kazdych 5 -6 hodin v noci nemusis ak dietatko spinka... 🙂

noemarta
22. dec 2010

@oacka peknyyy stromcek 🙂
uz sa zobudila nela, idem sa jej venovat, lebo moj mm je sice doma, ale zaaaas niekam zduuuchol... 😒 😒

lela1809
22. dec 2010

@katty17 som v ocakavani 🙂 pojdem kuk do schranky.. posli mi este cislo uctu aby som ti poslal peniazky 😉
@noemarta hlavne ze mate vas pokladik a budete mat krasne vianoce s nou 😉 svagor je debil 😠 a snaz sa nekazit si nim vianoce 😉

meruska
22. dec 2010

@oacka vôbec nie to nie je gýč... to už len ja nemám stromček? musím dnes mm nakopnúť aby mi ho rozložil..

mirka285
22. dec 2010

@oacka mne sa tvoj stromcek paci 😉

luludi
22. dec 2010

@kafoditka pekne postelne pradlo, kvalitne uteraky, prehoz na postel, ozdobne vankuse? 😕

meruska
22. dec 2010

@oacka zabudla som napísať, že aj mne sa páči 😉

oacka
22. dec 2010

@katty17 sandra má zuby? spomínam si,že sa toľko trápila,že na pohotovosdti povedali,že idú 4 naraz... ako to dopadlo?

oacka
22. dec 2010

@meruska kúpila som malej tie kefky,nech sa učí dievča! a celkom jej to ide,ale nie až tak profesionálne ako Timkovi. 😀

meruska
22. dec 2010

@oacka neboj, trošku potrénuje a bude taká profi ako Timko 😀 potom u vás sa môžu jeden pred druhým ukázať 😝

kafoditka
22. dec 2010

Dakujem baby, tak teda pojdem pozriet ten ramik na svadobnu fotku..cez cestu mam super bytove doplnky, tak len vybehnem..
@meruska ani my nemame este stromcek, az dnes vecer zdobime..
@oacka no tak ja cakam neviem aky gyc a ved ty mas pekny stromcek, hodi sa vam k interieru 🙂

maxara
22. dec 2010

@mirka285 ☹ asi ano, ale ja teda neviem, len si hmlisto take nieco pamatam.. ze ked sa uz soplik zmeni na husty zeleny, tak je dobre a vyzdravujes sa akurat.. aj ked na cistenie nosa je to samozrejme horsie.. ale ako signal priebehu choroby je soplik dobra vec.. 😒

maxara
22. dec 2010

@luludi a co s stane, ked nema to ramienko celkom zahojene? 😕 Ja viem, ze Ninka nemala uplne a dr nam ockovanie odlozila a ked sme ockovali, uz mala.. ale vlastne neviem, preco sa to nesmie.. 😒

maxara
22. dec 2010

@kafoditka a pozor, ked budes bezat cez cestu 😉

kafoditka
22. dec 2010

@luludi vidis, aj postelne pradlo je dobry napad 😉

kafoditka
22. dec 2010

@maxara 😀

maxara
22. dec 2010

no baby, inak som sa zabudla pochvalit.. komp mam preinstalovany a uuuuplne rychlo fici.. 😵 dokonca mame viac miesta na diskoch, lebo uz som musela pomaly triedit fotky a to ja veru neviem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre