Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. jan 2011

@maxara vsak vies,ze dojdem,nemusim to ani pisat 🙂 dufam,ze si si tu cokinu vychutnala 😉 baby,Gabo dosiel z tej vcerajsej oslavy a nebudem vam hovorit co vsetko mu nabalili,salat,kilo hotoveho tataraku,madarsky cerstvy chlieb,obrie krevety,osupane,nalozene v pace a domacu strudlu z tahaneho cesta..akoze naco som ja dnes varila???? dala som si plny tanier tych kreviet,strasne boli dobre,od vcera sa nasiakli tymi bylinkami,no mnamka 😝

maxara
9. jan 2011

@noemarta ano 30.1. v nedelu, to bude mm doma, ja budem po tej operacii, tak sice nenachystam obcerstvenie ziadne, ale aspon poskytnem priestor a papucky 😀

noemarta
9. jan 2011

@mirka285 ja uz mam napecene bebe, ale od vcera, hi hi
my ideme poobede ku kamosom na kafeee. 😉
@maxara ja sa teda do ziadnej sukrom. temy na chudnutie teda vooooobec nechystaaam 😉 😉 😉

luludi
9. jan 2011

@maxara stretko v nedelu? pride aj tinaki aj leia aj ninka tam bude.. my sa hlaaaaaaaaasime, ale, ze jak fest.. Papaj, papaj, kym mozes 😉

inak dobry den sa praje 🙂

noemarta
9. jan 2011

@maxara pocuuuj ale ved mata tusim pisala ze pride na sk neskor ci to sa mi zdalo, ci to nedame neskor, ked ty budes po operacii...
To sa robi laparoskopicky, ci???

noemarta
9. jan 2011

@mirka285 nela ma podobny kabatik z nextu len je viac taky hunaty, nie taky hladky, ale lindus je fesina 😉

maxara
9. jan 2011

@mirka285 mirka ked to vsetko zozeries, tak veru mozes aj u nas v chudnucom sukre chudnut 😀 jasne ze vychutnala som si ju a este si jednu asi dam 😀 😀 😀 kedze bude na dlho posledna

@noemarta tak sa mi to paci 😉

kafoditka
9. jan 2011

@maxara ja sa hlasim, ze upecem nejaky kolac a aj
@noemarta by mohla ten makovy 😀 😀

maxara
9. jan 2011

@luludi juchuuuu, sa tesiiim 😵

noemarta
9. jan 2011

@kafoditka ale nehovor, ved ty chudnes neeee, co chces kolac, kolac dostanu iba tie, co nechudnuuuu, haaaaaaaa a teraz som vas dostala, uvidime Max ze kolke sa pustia do kolacov u vas, hi hi 😀 😀 😀
@kafoditka a jak naschval vam upeciem este lepsi, ten co som predvcerom spominala, a mirka sa ho hned chytila ze ho mam upiect 😉

mirka285
9. jan 2011

@kafoditka a ty co chces jaky kolac piect?vsak sa chudne 😀

maxara
9. jan 2011

@kafoditka @luludi @noemarta @mirka285 mam vymysliet nejaku vstupenku? napr plech kolaca, alebo niecoho slaneho a flasa pijatiky? 😀 😀

kafoditka
9. jan 2011

@noemarta ale to neznamena, ze ked chudnem tak si nedam malu mlsku - sak to by som nevydrzala 😝 a uplne v pohode ochutnam z kazdeho kolaca co tam bude 😀

mirka285
9. jan 2011

@noemarta vidim,ze mame rovnake myslienky 😉

luludi
9. jan 2011

inak pozeram na foto z plesu v opere a zatial sa mi nelubili ziadne saty 😕

noemarta
9. jan 2011

@maxara jasneeee, ty nic nechystaj, chceme sa stretnut, ty poskytnes strechu nad hlavou a papuce, eto vsjo !!!!!!

kafoditka
9. jan 2011

@maxara jasneee, bez nejakej dobroty vstup zakazany 😉

luludi
9. jan 2011

@maxara ja sa hlasim k pijatike.. ibazeby niekto tuzil po bezlepkovom kolaci ;)

noemarta
9. jan 2011

@kafoditka vidis, a to uz nie je dieta, to uz je mlsanie a nemas pevnu volu, preto ja taketo nieco neriesim, jem co chcem!!! 😉 😉

mirka285
9. jan 2011

@maxara no vidim,ze vas musim drzat na kratko,lebo hned by ste sa mi tam rozozrali...

luludi
9. jan 2011

@noemarta tak, tak.. si chvalena za skvely pristup 🙂

noemarta
9. jan 2011

@mirka285 ty co vyskakujes, ta najchudsia sa oziva, hi hi ty nas budes kontrolovat haaa??? 😀 😀

noemarta
9. jan 2011

booze ozyva samozrejme s tvrdym y !!!

noemarta
9. jan 2011

dosli my svokrovci, musim koncit 😕 😕 😕

kafoditka
9. jan 2011

@noemarta ja nemam pevnu volu to je pravda, ale ked mam chut na kolac ktory dobre vypada tak si ho proste dam a nehram chrumkavu 😀
@luludi akurat pozeram tie saty a mas pravdu.. sokovala ma Malachovska, nema doma zrkadlo? 😕

tinaki1275
9. jan 2011

jaj a uz sa pecie.. 🙂 ja mam doma zakazane 😒 lebo mm brutalne pribral 😒 a na svk vzdy praskam co vidim..ja asi nic napecene nedoveziem ..iba keby mi mamina nabalila..ale mozem doniest metaxu 😉 pravu grecku 😉

mirka285
9. jan 2011

@noemarta vsak musi to mat niekto pod palcom 😀 kde pozerate tie saty?

luludi
9. jan 2011

@kafoditka malachovska je ako tradicne uplne hrozna.. aj ked tento rok jej dost konkurovala napr. aj mazikova aj heringova prisla velmi cudne oblecena, studenkova tiez nic moc.

luludi
9. jan 2011

@mirka285 na pravde aj na topkach

kafoditka
9. jan 2011

@luludi za heringovej saty by som si krasne zariadila byt alebo kupila nove auto! 😕 hlavne ze teraz jej budu vysiet v skrini a uz ich neoblecie... pani Mazikova - ta mi pride ako ze chcela stara mladou byt a cudo judo ma na sebe aj Vera Visterova.. tento rok nic moc... paci sa mi celkovo Vasaryova- elegantna ako vzdy. Minuly rok u mna vyhrali saty Silvie Sarkozy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre