Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
11. jan 2011

@maxara pocuj Petka, na teba mam extra otazku, kedze si prudko technicky a zdatny typ, potrebujem od teba radu. Ako by si vyrobila zavesnu siet z tej mojej satky na nosenie? Nechcem kupovat novu zavesnu siet, ked mi lezi v sufliku moja velka siroka satka a maleho v nej nenosim, lebo sa mu prestala lubit 😒 A naozaj ho nevladzem uz nosit po veceroch na rukach a tak ho uspavat, ked mi v postielke nezaspi. Rozmyslala som, ze keby sa urobil na jednej aj druhej strane namornicky uzol a spolu sa to nejak spojilo a zavesilo na skobu navrtanu v plafone, z ktorej by vysel nejaky povraz?? Nechcem moc do satky robit nejake diery, ale ked by sa to inak nedalo, tak pojdem aj do toho... Ja som ju pozerala a je dost siroka aj velka - 4,2m... Myslis, ze sa oplati robit alebo je to blbost??

kafoditka
11. jan 2011

@luludi 😉

maxara
11. jan 2011

@meruska 😉
ja tiez pojdem nakupit hocijake.. ja som kupila na skusku hami, hippky mi jedla a aj to hami zlupla ako malinu, tak ja nepozeram uz na znacku, ale na obsah a zlozenie

@adelaine ale to kludne mozes chudnut aj verejne, ved to nie je hanba mat "navyse" 10kg.. to je len na doladenie postavy 😉 alebo ako pise @luludi zalozte si chudnucu temu pod 80.. a jedna obezna tam musi byt smiracka, ci neohovarate 😉 ako je u nas mirka

meruska
11. jan 2011

@luludi aj ja iba varím doma, ale keď idem niekam na návštevu a vychádza mi práve čas obeda, tak musím ponúknuť hotové jedlo, a keďže sa v nich nevyznám chcela som poradiť 😉

mirka285
11. jan 2011

ahojte .tak ja som sa v noci zobudila nato,ze mi je na vracanie,a hnedrano ma prehnalo...co to je???citim,sa pod psa ☹
@meruska hamank ovocne su strasnepresladene,takze tie jej miesam s normalnym cerstvym ovocim,Hippky si bez pridania cukru su kvalitnejsie a dva krat drahsie...ale zeleninove su dobre vsetky,ja kupujem aj hami...

maxara
11. jan 2011

@kafoditka hm ja neviem, ci by som to zvladla alebo vymyslela.. ale keby si ju dala na polovicu a zasila ten spoj, tak by si mohla navliect do toho nejaku snuru kruhovu a potom dve snury na oba okraje, ktore potom zavesis do skoby na plafon.. obavam sa, ze to nepochopis podla tohoto popisu.. ☹

meruska
11. jan 2011

tak sa mi zdá, že v stredu skončíme v tescu viaceré 😀

ericica
11. jan 2011

ahojte 🙂
baby mne sa mala neskutocne zmenila,,,ja uz z nej nevladzem....cely den by sa len nosila,malo spi a ledva papa prikrm.....a to uz ma skoro6 aj pol mesiaca ☹ ☹ ☹ ja mam uz taku svalovicu na nohach aj rukach ze idem zomriet....a ked ju idem ulozit na spanok tak sa mi neda len niekedy sa mi podari ju uspat v kociku 😒 dokedy to potrvaaaaaaa....ja chcem spat svoju staru edinku 😠 pomoooooooooc 🙄
za chvilu ideme na klbiky na kontrolu a asi skocim kupit tie chamomilky dufam ze zaberuu 😝

karinnka
11. jan 2011

Ahojte 🙂
Dievcata Vam deticky jedia tie prikrmy?Ja som Emmus dalla vyskusat uz vseliake ale ona sa o ne teda netrha,najviac jej chuti vyziva..dam jej zohriat taku mensiu tretinu z pohara a aj tak to nezje....Ale zase jej velmi ani nesmakuje ani varene jedlo....Asi musim len skusat....

mirka285
11. jan 2011

@luludi Luci mne sa zda ta zelenina co teraz predavaju ovela menej zdrava ako to jedlo pre deti v poharikoch...ved je cela nafuknuta a bez chuti ☹
@adelaine a ty kde si zobrala tych 10 kil navyse?

bambola
11. jan 2011

dobre ranko,

vsak uz tu nezakladajte tolko teeeeeeeeeeeeem 😒 lebo ja si zalozim temu "ja vobec nechcem chudnut a nevadi mi ak priberem 5kg" a budem tam sama a budem vas tam vsetky ohovarat 😠 😀 😀

luludi
11. jan 2011

@meruska jasne, na kupovanych nie je nic zle, len u nas doma by to bolo nosenie dreva do lesa 😉

ericica
11. jan 2011

@maxara ja hladam tu vasu novu temu ale neviem ju najst 😖
@mirka285 no aj mna sokovalo ked mi dr zatrhla tie kupovane prikrmy v poharikoch ze mam malej varit doma 😖 a pritom malinka mi to spapala 😒

luludi
11. jan 2011

@mirka285 pravdu mas, cerstvu kvalitnu zeleninu tazko zohnat, ja varim najradsej z hlboko mrazenej 🙂

mirka285
11. jan 2011

@kafoditka Domi ta satka bola asi zbytocna investicia,ze?ved ju predaj na bazare...maly zachvilu bude lozit po byte a nebude ti lezat v zavesnej sieti-teda to je len moj nazor...

bambola
11. jan 2011

@mirka285 @luludi baby ja doma varim malej ale prevazne mrazenu zeleninu, vlastne doteraz som mala cerstvy len kalerab 😕

kafoditka
11. jan 2011

@maxara myslim, ze som pochopila 😀 no musim sa na to dnes poriadne pozriet a nejak to snad vymyslime..
@mirka285 vcera som kupila v lidli paradajky, ktore boli pekne cervene a ked som ich doma nakrajala - otras... blede akoby dostali porazku, total bez chuti akoby vyschnute o voni nemoze byt rec.. 😠 😠 ja sa uz tesim na jar, ked sa bude predavat jarna cibulka aj redkvicka 🙂

mirka285
11. jan 2011

@luludi mi citas myslienky,som sa ta to chcela opytat akurat,ta sa aj mne zda lepsia ako cerstva,ja budem tiez tu v zime pouzivat...

mirka285
11. jan 2011

@ericica tak sa jej spytaj ci si mysli,ze ta nafuknuta umele zelenina co je sami dusicnan,ci sa jej zda lepsia?tie pohariky su naozaj prisne kontrolovane a davaju si fakt zalezat aby to bolo v poriadku co v nich je,ved viete si predstavit aka by to bola afera,keby to nebolo ok?

maxara
11. jan 2011
noemarta
11. jan 2011

@maxara no com mam s vami robit, som sa na vas tesila....
Aj nela je jak naschval dnes uz od 7mej hore, a tiez ma nejaku burlivu naladu, ale ja uz dnes musim ist....
Inac ze dobre ranko baby....
dnes je otrasne pocasie, co budeme nebodaj cely den zavrety doma 😒 😒 😒 😒
Idem sa chystat... pa zatim

luludi
11. jan 2011

@mirka285 len neviem, ako budem riesit ovocne prikrmy 🙂

kafoditka
11. jan 2011

@mirka285 nemyslim, ze bola zbytocna investicia, ja som ho v nej uvlacila dost, ale pravdu ti poviem, ze druhykrat by som si kupila radsej manducu... je to praktickejsie. Myslela som, ze ju necham pre druhe ale tarz si mi vnukla dobru myslienku, ze ju predam a za to kupim bud zavesnu siet alebo si odlozim bubaky trebars na golfac... Miri ja som myslela, ze mi ta siet pomoze, aby fifo zaspal vecer, sak ja ho furt musim na rukach uspavat, to neni normalne ☹ Aj som skusala si s nim lahnut na nasu postel a spievat mu, aby zaspal, ale kdeze... hned sa prevrati na brucho, da sa na styri a uz lozi po posteli, aj ked je total unaveny... ja uz neviem, ako ho naucit na tu postielku..

maxara
11. jan 2011

@karinnka aj moja Nina takto jedla nejedla.. asi si len musi postupne zvykat.. ja som rada ked mi zje polku flasticky malej.. inak potom som kupila ine lyzicky, lebo mi zmisla taka hladka a ostala mi len jedna taka s takym okrajom a zistila som, ze musi jest hladkou lyzickou a to plastovou.. nesmie byt kovova a ani s okrajom vrubkovanym 😉

@bambola 😀 😀 😀 neprovokuj, lebo si zalozime vsetky temu, pri chudnuti ohovarame bambolu 😀 😀 😀

maxara
11. jan 2011

@ericica to preto ju nevies najst, lebo mas menej ako 80 😀 😝

mirka285
11. jan 2011

@kafoditka jedine dufat,ze sa to casom zlepsi...Domi nehovor prosim ta predomnou Filipkovi Fifo,ani Fifko,stoja mi z toho chlpy ked to pocujem,normalne by som ti dala po riti ked ho tak volas 😕 asi by som to riesila tak,ze predam satku,kupim siet,lebo ak sa to nepodari usit,nebude ani satka ani siet...
@luludi ja som dala vcera malej do kase marhele z kompotu domaceho,snd sa to moze 😕

kafoditka
11. jan 2011

@maxara jeeej, no pochopila som to spravne 🙂 obavam sa ale, ze ked ju dam napoly, tak nebude dost siroka na to, aby mi z nej krpec nevypadol, ked sa bude metat ako to on vie.. DAKUJEM!

maxara
11. jan 2011

@noemarta ked chces, zastav sa potom 😒 ale ja s nou dnes nikam nejdem... otrasna je

Inak ja by som tiez radsej varila doma, ale Nina je priebercivejsia ako jej mama.. takze mi nic nechcela.. tristvrtku som vyhadzovala, takze teraz riesim pohariky a ked zacne papat viac, tak jej budem varit.. mam v mrazaku narobene balicky, ze to len supnem do paraku a za pol hodinku sa pridem pozriet 😀

bambola
11. jan 2011

@maxara 😀 😀

luludi
11. jan 2011

@maxara @bambola 😀 😀 😀 bambi tebe vytvorime temu: este 5 kg priberiem 😉

kafoditka
11. jan 2011

@mirka285 😀 ja ho aj tak volam srdiecko moje... fifo len zriedka, ked ma nasere svojim nespatim a teraz sa mi nechcelo vypisovat dlhe filipko.. ale tak od teba po riti by to hadam ani nebolelo 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre