Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
14. jan 2011

ahojte ...
vidim, ze preberate vitaminy ... tak v CR je to nejak inak ... tu kanavit len do 12 tyzdna jedna kvapka za tyzden a vigantol sice do roka, ale len jednu kvapku denne ... ja davam tak, jak dr kazala a na kazdej poradni mi to opakuje a kontroluje, ci spravne davam ... tak ja uz tomu nerozumiem ...

denisse
14. jan 2011

@mojalili
maly je uzasny ... juuuj a ake ma vlasy ... nasa furt skoro holohlava ...

mojalili
14. jan 2011

@denisse Deni, Lili nemala ziadne, Dankoje vlasac....an som si neuvedomila, ze ma vo videoklipe ruzove na sebe po lili 🤐 a samozrejme s nim vsetci certi siju na konci

alllexa
14. jan 2011

Ahojte,
nejako nestiham - s malym sme boli na Kramaroch, zase nic nove, mame prist o tyzden, spravia nam aj sono zadocku. Prave dnes ma pol roka, tak sme skusali mrkvicku, ale dost to vypluval🙂 Inak som stale nachladnuta a venujem sa novej zalube, vyrobe nausnic z koralok🙂 Kto by si chcel kuknut, tak tu je stranka:
www.sashe.sk/Alejandra
Info pre @maxara - maly vazi v 6. mesiacoch 7390 g, meria 70 cm. Vopred diky za dodplnenie do tabulecky!

adelaine
14. jan 2011

@alllexa ffiha, si sikulka 🙂 kebyze sa tu da dat "palec hore" ako na FB tak ho mas 🙂

adelaine
14. jan 2011

@aalexis007 inak, moja suseda ma 2r chlapca a ma quinny a nadava na ten kociar, ani neviem co konkretne
jej vadi, ale spokojna nie je...

carrie84
14. jan 2011

Caute babule 🙂
Nejako dlho som tu nebola! Musim aspon kusok dozadu prelistovat, co ste pisali 😉
Danko uz papa mrkvicku - z fazy vypluvania sme sa presunuli do fazy: vsetko hromadim v ustach a ani za svet to neprehltnem 😀
@alllexa - maly ma krasne miery! Tie nasuky su super! Presne podla mojho gusta 😉

aalexis007
14. jan 2011

Maminka kúpila odrážadlo a nočník a ocino prvé autíčko 🙂

maxara
14. jan 2011

Pekny vecer..
tak pozeram, ze som vam vobec, ale vobec nechybala ☹
Vcera sme boli s mm na tom vecierku.. okolo 15tej dosli nasi, tak som sla mame vsetko poukazovat, co kde kedy ako.. a potom som sa uz isla chystat a obliekat..
Vecer bol suuuuper.. milujem martina Valihoru a Oskara Rozsu a Kirschnerkinu kapeluuuuu 😵 😵 😵 teda ja celkovo som v tomto divna, lebo ja straaaasne obdivujem hudobnikov, ludi ktory vedia hrat na hudobny nastroj a vedia nim vydat emocie a citit hudbu.. 😵 straaasne sa mi pacilo, ako ti chlapici absolutne celym svojim bytim tu hudbu vnimali, celym telom ten nastrij rozozvucovali a odpadavala som.. no neviem.. a musim sa pochvalit, sedela som v uuuplne prvom rade presne v strede 😵 😵 paraaada, som unesena.. Chodura sice nemusim, uz chapem ten rozdiel medzi nim a normalnym spevakom.. akoze pekne spieva, aj som mu fandila, ale pocas jeho spevu som cumela s otvorenou hubou na Rozsu a Valihoru a aj tych dvoch ostatnych a prichytila som sa, ze mi normalne Chodurov spev miestami zavadzal v pocuvani.. 😅
A potom prisla spievat Kirschnerka, tak to je s Chodurom neporovnatelne.. ta bola presne ako hrac na nastroji, tak ona hrala na tom svojom nastroji v hrdle.. naozaj velmi pekne spievala a uuuplne si to uzivala.. a to ju akoze moc nemusim, ale musim uznat, ze nazivo ju mozem 🙂 .. a toto bol jej koncert posledny pred tym, ako sa stane matkou 🙂 takze aj ona bola celkom nostalgicka.
Po koncerte bola recepcia, takze som si pochutnala na naozaj vybornom jedle.. minuly rok navarili grcku, ale tento som sa skoro otocila s tanierom 😀 mnaaam
Potom sme isli s mm kolegami este do krcmy za ostatnymi, co su spolupracovnici, ale z "inej" firmy.. zlozite.. ale skratka oni nemali tuto party co mi, tak si urobili v krcme ich obligatnu stvrtkovu a my sme sa potom pridali.. domov sme dosli o jednej..
Ninka vecer identifikovala, ze nie sme pri nej a tesne pred spinkanim spustila huronsky rev, az sa dovrackala.. mama sa vraj az bala, ale teda zvladla to.. potom jej zarobila mliecko a ulozila ju buskat, zaspinkala, takze pohodka.. Rano ked som isla k nej tak ma uvitala s megausmevcekom.. pokladiiiik 😵 bude mi veeelmi chybat, ked budem v nemocke ☹ 😢 snad to zvladnem..
@luludi ty co vtiras tomu Davidovi do tej nemocky 😠 padaj domov ☹ ☹ a laskavo mu odkazujem, ze 30teho nech si naroky nerobi
@bambola Bambi, mne Tuti vravela, ze ja mam narok na to, aby Ninka so mnou bola v nemocke, vraj musia mi vytvorit take podmienky, aby tam mohla byt, ked dojcim, ALE nijakym sposobom nemozeme byt zavisle na personale (v zmysle, ze oni sa budu starat max o mna a nie o dieta) co pri operacii nepripadalo do uvahy.. okrem toho, ze som nemohla den vstat, mala som nejaky zalezitosti proti bolesti ten prvy den a to som aj tak kojit nemohla, takze toto by som urcite nezvladala.. ale keby som bola v nemocke napr so zlomenou nohou, tak by sa to dalo
A inak, ja sa tiez nekamaratim s cudzimi jazykmi.. ☹

maxara
14. jan 2011

pridavam este foto nas krasnych nahodenych a musim povedat ze ked som si myslela, ze budem mozno nevhodne oblecena, tak uplne objektivne som bola najkrajsia a neverili by ste ako dokazu ajtici a ich zenusky sprznit operu riflami a pasikavymi pulovrami ☹ az mi zle ostalo

kafoditka
14. jan 2011

@maxara tak toto je presne to, co mi tu cely den chybalo 🙂 🙂 😉

maxara
14. jan 2011

a dnesok bol pohodovy, boli tu nasi, prekecali sme doobedie a potom som isla s mamou kadernicke, pekne ju ostrhala, prifarbila a bolo po dni 😉
pridam mojho pampusika, ktory krasne papa 😵

maxara
14. jan 2011

@kafoditka 😉

maxara
14. jan 2011

a idem sa konecne vysrat a spat 😀 mozno este kuknem

kafoditka
14. jan 2011

@maxara nadherni ste boli obaja, samozrejme ty mas pred Miskom znacny naskok 😉 Tak ste sa dobre zabavili, vsak? Jaaaj urcite ti to dobre padlo, aj ti trosku zavidim 😔 samozrejme v dobrom 😎 ja by som tiez rada vypadla aspon tak do polnoci, ale neviem si predstavit, ako by sa svokra o maleho postarala, resp. ako by ho uspala... 😒

maxara
14. jan 2011

@kafoditka ano super bolo.. potom v krcme som si drbla dve piva a cestou domov som sa skoro postala.. 😀 😝
vysla som z cviku

kafoditka
14. jan 2011

@maxara 😀

meruska
14. jan 2011

@aalexis007 fiiha ake megaodrazadlo 😉

@maxara nesklamala si, bola si kocka 😝

noemarta
14. jan 2011

ahojte holky,

@maxara jeej tak si si uzivala super vecer, super.
Hm.... verim ti uuuuplne ze si si nechala oci vyocit na valihorovi, hm... je to syn mojho byvaleho sefa a a a je fakt ze pritazlivy, zeee??? ako samoska ze dobre hraaaa. 😉
A a a kocena si bola, si tam bola za herecku coooo... 😉 😉

Nela uz spi, tak sa idem venovat konecne mm 😉 😉 😉
pekny vecer..

strasska
14. jan 2011

@maxara krasni ste tu obaja...tesim sa, ze to nakoniec super vyslo 😉 a krasne topanocky mas 🙂

meruska
14. jan 2011

dnes je tu nejako ticho

maxara
14. jan 2011

@meruska 🙂 no akoze... niektori tam boli nozaj doruchtovani, ze dovi.. takze kocka som bola 😀

@noemarta akoze prvu pesnicku som cumela iba na neho a to s otvorenou zgranou a akoze prve co ma napadlo bolo, ze som donho 😀 😀 😀

@strasska 😉 co topanocky, vsimas tie tvarovane nozky? 😀 akoze velmi som bola prekvapena, ako dobre vyzeraju moje nohy po kolena 😀 a tie lodicky su fakt krasne a pohodlne

maxara
14. jan 2011

Baby co robite??? pozerate Seherezadu? 😀 ja idem zajtra k nasim, takze zrejme sa sem zas nedostanem..
Ja som strasne smutna, ked si spomeniem na buducu stredu ☹ ja neviem, ako to znova zvladnem.. bez Ninus a mm, ja zas budem revat.. pevne verim, ze Frantisek nebude mat sluzbu a ani raz nepride za mnou na izbu, ani na vizitu ☹ normalne sa budem pred nim hanbit a ako sa poznam, budem aj tak v takej mimoze, ze sa nezmozem na normalne slovo.. budem cela nestastna a viem, ze mm mi Ninku nedonesie na navstevu.. ☹ ja asi nechcem, aby za mnou vobec niekto isiel 😢 normalne mam depky, bojim sa a ani neviem, coho.. bojim sa, ze Ninka bude plakat ako vcera vecer, ked sa vyplakala az do grcania a pritom ju mama mala na rukach ☹ Snad ked bude s ockom, tak to zvladne.. a snad na mna nezabudne ☹ a potom ju nebudem moct ani na ruky brat 😢

meruska
14. jan 2011

@maxara ☹ ☹ ☹

meruska
14. jan 2011

@maxara ani neviem co ti napisat

sarai
14. jan 2011

@bambola
@mirka285 inac, vcera ste pisali, ze si kupujete golfac, ale ho nejdete moc pouzivat. dnes som si nejake kukla a su od 6. mesiacov. tak nechapem, preco ich nechcete pouzivat. a k tomu, daju sa dat pekne do lahu, sedu, polosedu...

maxara
14. jan 2011

@meruska ☹ najhorsie je, ze vcera ako som tak sedela v tom prvom rade a cumela s otovrenymi ustami na nich ako hraju, tak mi doslo, ze oni vedia zo seba krasne vsetky emocie vydat a ja im to strasne zavidim ☹ lebo ja neviem nijak moje emocie zo seba vydat.. max ich mozem napisat, ale to absolutne nie je to presne, co by som chcela napisat.. ja ani asi neviem take slova pouzit, alebo ani neexistuju take presne slova.. ☹ ☹ ☹

maxara
14. jan 2011

ked uz sme pri golfacoch, tak ja som buchnuta do tohoto
http://www.bumbleride.com/strollers/flite-home.php
je naaaadherny, ale teda nic o nom neviem, ani ci je dobry ani nic, len sa mi paci velmi

noemarta
14. jan 2011

@maxara tak ten je ozaj nadherny, myslim kociar. 😉
PEti, nedepkuj prosim ta, urcite to zvladne mm s ninkou a neboooj pride za tebou aj s ninkou, neboj ty si silna zena, ty to zvladnes!!!!
A ty a nevies svoje emocie dostat von, no co sa tyka pisania, tak to vies prerfektne, a co sa tyka slovne, to este moc neviem.... 😉
PETI ZVLADNES TO !!!!! musis sa tesit, ze po tom ta vsetky prideme pozriet k vaaam, joooo 🙂 🙂 🙂 (a v nemocke mysli na valihoru aky je kraaasny a ako krasne hraaaal ) 😀 😀 😀 😀

maxara
14. jan 2011

este vam sem dam jednu foto..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre