Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
17. jan 2011

@katarina7777 😀 len si ozaj neviem predstavit to parkovanie pred domom..

oacka
17. jan 2011

@karinnka ja som tuším od 16.12. na rodičáku,,prachy mi už došli, rozhodnutie nie. ešte aj z roboty mi dačo došlo - asi materská?

katarina7777
17. jan 2011

Inak ja sa uz strasne tesim na stretko, len aby nam este vyslo pocasie a nebola ziadna fujavica 😒 , potom sa dohodneme co kazda prinesieme, mne je to v podstate jedno ci sladke, alebo slane, varene alebo nejaky salat.... mali by sme zalozit sukromnu skupinu "Pripravy na mega stretko" a maxinku do neho nepustime aby mala prekvapko 😀

katarina7777
17. jan 2011

@kafoditka no tak to parkovanie bude zabavne, hlavne kto pride posledny 🙂

mirka285
17. jan 2011

@kafoditka jasne ze si ho pustam,a viem ho naspamat,ale cvicim to s nou kvoli tomu aby som vedela ako dlho mam cvicit tie cviky...Lenka je moja najvacsia kamoska teraz 😀

katarina7777
17. jan 2011

@mirka285 lebo neodvrava 😉

kafoditka
17. jan 2011

@katarina7777 este budu Maxi susedia upodozrievat, ze jehovisti maju nedelny zraz u Valuchovcov 😀 😀
@mirka285 nooo ale vdacna kamoska, co ti aj postavu tvaruje 😉

mirka285
17. jan 2011

musim povedat Gabovi nech mi to napali,aby som mala v zalohe ked sa zodere 😕

katarina7777
17. jan 2011

zase som si zarobila lebo sa mi pokazila klavesnica na pocitaci a mm ze nech si kupim novy lebo tento uz mam asi 4 roky, normalne mi bude smutno za mojim bieluckym Macom ☹ teraz si chcem kupit ten tenucky Mac Air, lebo ja pravidelne balansujem s malym v jednej ruke a pocitacom v druhej. Ta klavesnica asi posla od toho mlieka co sa mi na nu podarilo vela krat vyliat... hups . 😒

bambola
17. jan 2011

@katty17 aaaaano jany 🙂
no my sme zacali s prikrmami pred styrmi tyzdnami (na vianoce 😉 ) ale teraz jej kasicku davam preto lebo sa mi zda, ze by este papala. hlavne vecer vytiahne prso niekolkokrat a stane sa aj ze nemam mlieko. tak som jej dala kasicku nech je pekne napapkana 🙂 ale to je nemliecna ryzova, mliecnu by som jej este nedala
@kafoditka 😕 mne prave bolo poradene , ze zo slivkovej sa mi vykadi. chuda uz dva dni nekadila, a kadi sa jej tazko tie sulce, tak jej aj prikrmy teraz robim redsie ale chcela by som do nej nasankovat cajik. kvoli zapekaniu jej uz nebudem davat brokolicu a karfiol, banan sem-tam lebo ma velmi rada. no uvidim ako zareaguje na tieto slivky.

kafoditka
17. jan 2011

@bambola vidis to, Lindusku bana zapeka a zasa Kika sa z neho paradne vykadi... 😀

mirka285
17. jan 2011

@katarina7777 Kati pekny je,som ho pozerala teraz,ja mam tiez taky malicky,aspon ho vsade mozem vlacit so sebou...

noemarta
17. jan 2011

mne sa tiez nela nevie vykakat z banana, a ani ho nemusi, sa ksichti.... velmi lubi broskynovu hippku a dnes mala prvykrat hrusku a aj tu moze 😉
@kafoditka @katty17 ja som robila paaar rokov popri skole v posilke a stretla som sa tam s baaars s kym. Ale nenadavam na tie roky tam stravene, boli sme super partia 😉 😉

noemarta
17. jan 2011

@bambola a bambula sa ti v noci nebudi casto na prso, lebo nasa ma najhorsi spanok do tej tretej rana, potom uz zaspi az do takej siedmej, osmej, ale do vtedy je aj styri razy hore a to si len cucne a spi dalej, takze to nebude tym ze je hladna, ale sa chce iba ukludnit.

bambola
17. jan 2011

@noemarta mne sa tiez budi v noci ale tiez len na ukludnenie. po zaspati musim k nej este zo dvakrat a v noci raz-dvakrat ale o kolkej netusim ja len vystrcim prso 😀 sa mi zda, ze naozaj sa napapa az o takej 5-6rano

strasska
17. jan 2011

Ahojte,
sa vzdy tesim na vase pisanicka
Tak my sme dnes cela family vyrazili po lekaroch, teda vlastne MM robil iba sofera...
Takze Misko kontrola u plucnej OK, len MM vykecal ze neberieme zodac, tak som zvedava, ci nabuduce neschytam 😒
Julka na kontrole na rehabke, vraj keby som nepovedala, ze bolo prechodne zhorsenie, tak by nas dnes uz ukoncila takto cvicime este mesiac...tak neviem, ci si to skrutenie uz iba ja namyslam no ale tesim sa, lebo uz aj cvikov nam opat ubudlo, od pond. uz iba udrziavaci rezim tak dufam, ze uz regres nenastane 🙂
nasa tur po lekaroch skoncila u zubarky... tak som lahsia o 1 nerv a teraz beham po svete s otvorenym zubom a liecim si zapal dasna ☹

noemarta
17. jan 2011

@bambola no presne, vystricim prso ona si cucne a spime dalej, cize mala spi s vami ci ju prekladas do postielky??? mna nejak boli prso a okolo bradavky to mam take cervene, asi mi nachladol, lebo mne sa v poslednej dobe dost casto stava, ze sa zobudim na mrncanie a prso vonku hole, cize ja zaspim a neprikryjem si ho 😔

mirka285
17. jan 2011

@strasska tak vlastne je vsetko v poradecku 😉 teda az na ten zub 😒

noemarta
17. jan 2011

@strasska same dobre spravy 😉 😉

strasska
17. jan 2011

@bambola
@noemarta mna sa budi teraz extremne casto, aj po hodine...cucne si a spi,
ale niekedy sa zobudim, ze co tak dlho taha , tak jej vyberiem, nech nedudluje a ona spusti rev, tak pozriem na hodinky a zistim, ze sme spali dve hodky s cicikom v puse, cize je zase smadna
Adekvatne k tomu som potom rano vyspata 😠 a strasne ma bolia krize ☹

noemarta
17. jan 2011

@strasska presneeeeeeeeeeee chrbat mam uplne v cajchu ☹ ☹ ☹
A presne, dost casto sa mi budi, ale tak ona len cucaaaa, sem sa napije riadne 😉
A teraz ked jej ide ten zub, tak radsej som sa na hodinky ani nekukala, ale mala som pocit ze je co 20 minut hore.

strasska
17. jan 2011

@mirka285
@noemarta tak tak, az na ten zub a vraj to liecenie bude na dlho a zubarka zahlodila, ze o chvilu bude mat v ustach cintorin...si mohla odpustit taku poznamku 😠

strasska
17. jan 2011

@noemarta joj to ja v ramci tej jej hodinky spanie, este nahanam s cumlom

noemarta
17. jan 2011

@strasska fuuha, tak ja som bola po 5tich rokoch u zubara ked som bola tehu, a povedal, ze uz daavno take pekne zdrave zuby nevidel, dufam ze to bude aj nadalej. 😉

kafoditka
17. jan 2011

Baby ja som bola u zubarky ked som bola tehu a to po 13tich rokoch 😲 😲 ja som bez kazu a bez blomby ale za to krive to mam naporaaadek 😠 😔

noemarta
17. jan 2011

idem ja spat, lebo kto vie aka bude tato noc, ked uz cez den bola mrzuta, chuda moje. ☹ dobruuu.

noemarta
17. jan 2011

@kafoditka dobraaaaaa, tak zas nemozes mat vsetko dobre, pekne, zdrave 😅

kafoditka
17. jan 2011

@noemarta o com peknom rozpravas??? 😕 😀

strasska
17. jan 2011

@noemarta
@kafoditka tak to vam zavidim, ja mam zuby pekne, ale nezdrave ☹ ☹ ☹ asi genetika robi svoje 😢 😢 😢

kafoditka
17. jan 2011

@strasska vidis to, nikto nie sme dokonaly 😉 ja by som chcela zasa rovnejsie...ale to sme my zeny. Stale by sme nieco na sebe vylepsovali, menili, furt sme s niecim nespokojne.. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre