Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
27. jan 2011

@oacka hm... to poznam......
vies si predstavit co sa rozpravalo o nas, my sme sa brali pred 7 rokmi, mala som 23 a dieta sa nam zadarilo az teraz, minuly rok... takze to bolo reciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......

noemarta
27. jan 2011

@kafoditka tak tomu hovorim ultra moderna 😉

noemarta
27. jan 2011

@kafoditka ale podla mna, je to nefer voci rodine, aspon tej najblizsej...

mirka285
27. jan 2011

@bambola aspon myslim,ze tolko ma,tri roky mala ked sme sa dali dokopy,le tak asi ma 8 potom

katarina7777
27. jan 2011

baby idem do vane a spat lebo som znicena, dobruuu

mirka285
27. jan 2011

@kafoditka noo tak sme to chceli spravit aj my s Gabom...

kafoditka
27. jan 2011

@noemarta maju taku predstavu, ze tam sa zoberu, spoja to s dovolenkou a potom tu na svk sa vezmu este raz na urade s najblizsou rodinou + nejaky slavnostny obed k tomu... mne sa to nepaci, ale ked to tak chcu.......

katarina7777
27. jan 2011

@mirka285 vsak kup letenku a prekvap Gaba v thajsku a spiskajte to tam 😉

oacka
27. jan 2011

@mirka285 super nápad! svadbu nech si každý spraví,ako sám chce, rodina to prežije. je to o dvoch ľuďoch nie o ožratých príbuzných z desiateho kolena.

kafoditka
27. jan 2011

@oacka Dokonca mojej svokry kolega ma dceru a ta jednoducho len rozposlala maily celej rodine s fotkami, kde su na greckom ostrove vo svadobnom a oddava ich knaz.... aj tak sa da... 😕

mirka285
27. jan 2011

@oacka presne takto to aj ja citim...ja netuzim po tom aby tam niekto bol,je to zalezitost nas dvoch 🙂
@katarina7777 ale vsak pockam,mozno prekvapi on mna,mozno pojdeme nakoniec naozaj do Las Vegas...

noemarta
27. jan 2011

ale jasne je to o dvoch ludoch ako to citia, my sme to citili tak rodinne, a my sme mali taku svadbu, ktoru robili-platili rodicia, tak preto to aj beriem, ze je to o rodine.
baby idem sa venovat mm, lebo uz na mna gani, ze ci sme neklabosili dnes dost s mirkou, hi hi 😉
dobruuuuu

mirka285
27. jan 2011

baby tak som sa objednala tomu kadernikovi ,idem v utorok o stvrtej 🙂

noemarta
27. jan 2011

@mirka285 supeeeer, tak budes kockoska 😉 😉 😉

mirka285
27. jan 2011

@noemarta no vsak nejaka radikalna zmena to sice nebude,podla mna si to Gabo ani nevsimne 😀 jedine ze mu sto euri chyba 😝

bambola
27. jan 2011

@noemarta jeeej nova foto 🙂

noemarta
27. jan 2011

@mirka285 ale vsimne nebooooj, ked ti to dobre prestriha, tak si vsimne.... ja tiez ked dojdem len podstrihnuta, dofarbena, tak mi povie, ved to mas take iste 🙂

noemarta
27. jan 2011

@bambola uz som ju vymenila, ved nela tam mala dva mesiace.... 😉 a toto je jedina fotka co som nasla, kde je so mnou,..... 😒 ☹

mirka285
27. jan 2011

@noemarta a ked vsimne tak ma dodrbe,on ma rad ked to mam dhle a pinda ked si to dam prestrihat...no ale co uz,vsak tie vlasy si uz priam pytaju prevzdusnit,aj na farbit sa necham...

bambola
27. jan 2011

tak ja svadobne foto nemam ale minule ste tu hadzali plavkove fotos tak ja tak oneskorene pridavam 😉 upozornujem, ze to su fotky z roku 2004 🙂 ale k svojmu brusku by som sa chcela vratit 😀

ywett
27. jan 2011

ahooojte maminy,
no ake fotky tu davate, ze waw..ja ked si pozriem len z min. roku ake som mala sexi brusko a teraz :(
myslite, ze je mozne sa vratit k povodnemu? stale mi odstava podbrusko :(

mirka285
27. jan 2011

@bambola ty vychrtlina nedrazdi 😀

mirka285
27. jan 2011

@ywett ono to zalezi od genetiky,niekto ma proste tehlicky na bruchu bez toho aby urobil v zivote jeden brusak...

luminkasp
27. jan 2011

@katarina7777 aj mne by bolo teraz velmi cudne sa vydavat, stotoznujem sa s tym, co si napisala 😉

mirka285
27. jan 2011

@luminkasp a co by ti bolo na tom cudne?ze chlap ktoremu si porodila dve deti si ta zoberie za zenu?

ywett
27. jan 2011

@mirka285
myslis aj po porode, ze ma niekto tehlicky bez brusakov ? 🙂
ale newadi, nna tom nezalezi ako vyzerame, dolezitejsie su deticky, no nnie?

monline
27. jan 2011

@bambola wau že aké tehly?

mirka285
27. jan 2011

@ywett som to myslela obrazne...ale kto vie,mozno m niekto aj po porode tehlicky 😀 hlavne,ze sa pacime nasim chlapom,to je dolezite..

mirka285
27. jan 2011

@bambola inak ti pasuje blond 😉

luminkasp
27. jan 2011

@mirka285, no to ze mi uz zijeme v jednej domacnosti 5rokov, tu sa ani priezvisko nemeni, takze by to pre mna bolo asi len vela vybavovaciek a mna tie papiere ubijaju, take zvlastne, nie, po 5 rokoch, ja aj tak vsade hovorim, ze som vydata, podla mna som, aj ked bez papierov, sak ked mame dve deti 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre