Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
31. jan 2011

@vierkaha vieri mne jedna baba poradila, ze lanza mydlo je na papanickove skrvny najlepsie, este som neskusala ale planujem kupit 🙂

oacka
31. jan 2011

@maxara ale jaký nenápadný!!! zlatého mužíka máš, na také stretko sa hlásim aj ja, nech je trocha vzrúša! 😀 😀 😀 bohužiaľ košičankám to nemôžem zabezpečiť....

mirka285
31. jan 2011

@maxara no Peti aj ma to hrdlo fakt boli,som kvoli tomu v noci musela stat,nastriekat si tantum verde,dala som si paralen pre istoto a vypila sumivy aspirin..zatial je to ln hrdlo tak dufam mi to prejde rychlo,zato kramy mi tentokrat prisli presne na den..

maxara
31. jan 2011

@bambola inak Lanza mydlo je naozaj velmi dobre na akekolvek skvrny.. ked mi skvrna nicim nejde dole, tak lanza mydlom ide 😉 ho mam doma, ale ma nejako nenapadlo toto napisat 😀 neviem preco

mirka285
31. jan 2011

@bambola Mati zlcove je lepsie,ale mrkva nejde ani s jednym,ja mam doma vsetky a bodynka aj tak spinave ☹

maxara
31. jan 2011

@oacka akoze ty nemas uchyla doma, hej? 😀 😀 😀 preto im to vzruso nemozes zabezpecit 😀 😀 😝 pocuj, ale my sa chystame za kamoskou do KE cca v marci, tak potom si chystaj kozy 😀 😀 😀

maxara
31. jan 2011

@mirka285 ☹ tak mozno si naozaj niekde prechladla.. este to nemusi byt chripka, len prechladnutie.. urcite si vysla spotena od nas a kym si Lindusku nalozila, tak si sa nadychala toho mrazive vzduchu
Tak skus ten detsky olej a na neho pred pranim kvapku jari

meruska
31. jan 2011

@maxara počuj ty máš doma cicilapača ? 😀

aalexis007
31. jan 2011

Ahojte kočky, ktoré dávate príkrmy už dlhšie - stále ich mixujete alebo už len popučíte vidličkou ?????? 😉

adelaine
31. jan 2011

@meruska ...to malo byt cisto tajne, ale maxi nas odfotila 😀

vierkaha
31. jan 2011

@bambola
@mirka285 no vyskúšam všetko, len dúfam, že tam miesto fľakov nevypálim dieru 😉
@maxara aj my máme taký, ale my by sme potrebovali asi neoprén 😀 lebo MAťo si strká ruky do pusy počas jedenia a potom sa celý pochytá a keď sa mu zdá málo tak si dpo toho kýchne

oacka
31. jan 2011

@maxara no super, takže nie teba,ale na Miška sa budem tešiť! 😀 😀 😀 ani nie že by som nemala úchyla, on je dosť fetišista na kozy 😀 😀 ale asi nebude doma... ke´d to bude vo štvrtok...
@meruska @strasska @karinnka @tinka349 @tinaki1275 @lutsine @emanuel22 a v sobotu by kto mohol? mozno by bola sobota alebo nedela lepsia... nie ze kvoli obchytavaniu, ale mm rob9 super kavu a kapucino a grilovane somarinky

mirka285
31. jan 2011

zda sa mi,ze vidim Linde dalsi zub,ona uz ma tri hore a teraz vidim treti dole 😕

oacka
31. jan 2011

@maxara inak Peťka, ty komu chceš nahovoriť,že si bola na operácii pruhu???? veď ty si bola na liposukcii!!!! to akože kde máš tie spomínané kilá????? veľmi dobre vyzeráš!

meruska
31. jan 2011

@oacka ja na 200% nemozem cez vikend

adelaine
31. jan 2011

@mirka285 Mirka, ajja to chcem tak, ako to mas ty...zrazu kde sa vzal, tam sa vzal zub 😀
u nas este stale nic...a mam taky tichy pocit, ze u nas nic nebude easy, ani to prerezavanie 😒

mirka285
31. jan 2011

@oacka ty si ju odhalila,my si to tiez myslime,len sme si to nedovolili povedat nahlas...... 🙂
@adelaine Mati no inak fakt,s tymi zubami,ale som velmi rada,ze to ma u nas takyto priebeh...

tinka349
31. jan 2011

@oacka sobotu ma pozvala kamoska na krstiny 😀 ale nedelu som volna, ale az po kostole 😅

bellablonde
31. jan 2011

ahojte krasavy

super stretko ste mali, videla som fotky 😉
chvalim maminy, vsetky ste kraaasne, vesele zienky a deticky su proste na velikansku jednotku s hviezdickou 😵
@maxara smekam klobuk, si super hostitelka, paradne si vymyslela detsky kutik

@vierkaha na skvrny mam z z DM maly zeleny kyblik
oxi-action-multi-flecken-entferner 😀 😀
vyperie vacsinu skvrn

maxi ty si cosi spominala o dieslakoch autach
nas citron funguje tak, ze raz za cas mu mame dozicit dlhu jazdu (aspon 100 km vkuse), tym sa vycistia filtre od nanosov,
nemusime na to nejako specialne mysliet, lebo casto cestujeme dlhe vzdialenosti 😉

kocky, mamina nastupila dnes na operaciu, drzte palce 😔

a ja idem zas po svojom, chystat obed


noemarta
31. jan 2011

ahojte holky, tak som s praci a z obchodu spat, nela spi v kociku vonku, praaaca ju zmohla 😝 😀 😀
Babyyyyyyyyyyyyyyyy aj mna boli hrdlo, som si tiez v noci striekala do hrdla stopangin, a to sme sa ani nebozkavali, neolizovali.... 😕 😕 😕 😕 aleeeee, kramy nikdeeee....
tak ja davam na skvrny vanisch ale mne sa zda, ze to minimalne zabera.... skusim ten typ od maxi s tym olejom a jarou.

maxara
31. jan 2011

@meruska 😀 ano presne tak.. ma "prichytava" kazdy den aspon 100krat.. on to vola, ze ma prichytil, ked mi chyti prso

@adelaine Michal ti odkazuje, ze dakuje, ze si ho podrzala 😀 vravim, ze na oplatku, najprv on teba "podrzal", potom ty jeho 😉

@vierkaha no ved ano, ja chapem, aj Nina ma vsade podbradnik a potom vidim len gate od cernicovej vyzivky 🙂 ani neviem kedy.. tak vyskusaj ten recept a daj vediet

@oacka @mirka285 mam si odfotit ranu? 😔 a inak kuknite si fotky, kde sme skupinka a tam som za dve, napr dve Katky7 aj s meklerenom sa do mna zmestia 😝

noemarta
31. jan 2011

@bellablonde ahooooj, skooooda ze si nebola na stretku, tiez by som vas rada videla, ako ste vyraaastli 😉

noemarta
31. jan 2011

@mirka285 neblaaaazni dalsi zuuub, to co nas caka v najblizsej dobeee s nelou 😕 😕 😕

maxara
31. jan 2011

@bellablonde ano , ale odkial to auto vie, ze idete na dlhu vzdialenost? lebo svokrova mazda to skusa cistit len 5 krat a nikde to cistenie nesignalizuje, ze by sme vedeli, ze musime ist aspon tych 100 km a neda sa to ani samo spustit.. a potom to vyhodi error a musime ist do servisu ☹ tak som chcela vediet, ci sa to cistenie da nejako spustit, ze viem, ze teraz idem na dlho.. alebo ci to auto aspon same ukaze

mirka285
31. jan 2011

@noemarta asi sme sa fokt nakazili tou pezinskou epidemiou 😕 mne uz zacinaju tiect aj sople 😠

maxara
31. jan 2011

@bellablonde drzim palce mamine ☹

maxara
31. jan 2011

@mirka285 a neidu ti zubky? 😀 😀 😀

vierkaha
31. jan 2011

@bellablonde aj na ten som už myslela
@maxara zajtra idem do mesta nakúpin ingrediencie a budem skúšať 😀
baby ako nechcem pôsobiť nejak lakomo, ale mne ide hlavne o jedny dupiny, ktoré sú fakt strašne chutné a Maťko ich mal len párkrát oblečené a majú na brušku fľak ja k prasa, tak sa chcem aspoň pokúsiť ho odstrániť 😅

noemarta
31. jan 2011

@maxara pocuuuuj ty od vcera srsiiiis humorom, co si mala dobry sex??????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre