Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
4. feb 2011

akurát mi volala kamoška a idem zajtra na rozlúčku so slobodou a na bud týždeň na svadbu - teším sa veľmi
😀
akurát si ako obvykle nemám čo obliecť 🙄 tak si budúci týždeň musím niečo zohnať

@monline náš Maťo dá zo zásady do pusy všetko čo jeme aj my - teda keby sme mu to dali

😉

noemarta
4. feb 2011

@monline priiidem pre teba nebooooj, takze nakoniec si tu kafe dame u max 😉 😀 😀
Akurat sme sa vratili z restiky, moj mm nam spravil prekvapko, prisiel dnes o tretej, a zobral nas na suprovu veceru, ja som si dala lososovy salat a ako dezert, kedze sex nebude, horuuuuuci bozk 😉 😉 boli sme aj so susedovcami a sa nam rehotali, ze ten horuci bozk dostaneme od casnika 😀 😀 aaale mi je dobreeee... skoda ze ten sex nebude... ☹ ☹

noemarta
4. feb 2011

@vierkaha tak prijemnu zabavu,nieco zozenies na seba nebooooj 😉

vierkaha
4. feb 2011

@noemarta no nieviem teraz ja som zase pribrala ( od kedy mávam menzes tak mám nenormálnu žravú nemoc)

ozaj mne nejdú otvoriť ani jedny fotky z východniarskeho stretka 😕

maxara
4. feb 2011

@vierkaha aj ona si ho vybera a obzera.. to je vlastne na to, tak gula 🙂
a zubcek nam isiel tiez hned druhy.. 😉

maxara
4. feb 2011

@vierkaha musis baby poziadat o priatelstvo
a ozaj Vieri, ten obchod bambini, co si tam kupovala sedacku, to je nejaky velky? kde v TT je? maju tam vsetko co maju na stranke?

maxara
4. feb 2011

@noemarta no teda Noe.. super.. takze v stredu cakam teba s Mon na stopro 😉

bambola
4. feb 2011

@monline no ja som jej vyradila dve bodynka v ktorych len papame a ked ma taku naladu ako teraz, ze vsetko maze a vypluva a papame na trikrat tak mi aspon neni luto ked to zamaze. cize ju kludne necham a nie som z toho nervozna, ze ako to idem prat 😉

zuzik1983
4. feb 2011

@adelaine sranda, mne dnes mala robila presne to iste v rovnakom case,ale fakt 🙂

vierkaha
4. feb 2011

@maxara vieš kde v TT je kostol sv Mikuláša alebo Hrubý kostol? Tak je to kúsok od neho.
Som ti to ale vysvetlila 😀

Mávajú dosť vecí na predajni,ale oni sú aj dosť pružný ja som tam v pondelok kupovala malé dudlíky a len tak som sa opýtala na kefu na fľaše a na oblúk na kočík a teta mi to hneď aj objednala a nemusela som ani žiadnu objednávku spisovať ani nič, proste pozriem si to a môžem ale aj nemusím kúpiť
Jááj a ešte tá predajňa je v ich dome na prízemí, možno 100m2 . Potrebuješ niečo?

Inak ja som tam sedačku nekupovala, ja ju chcem ísť mrknú do enikibeniki do petržky a potom objednať z nemecka

gabika41
4. feb 2011

@bambola ta Tvoja mala je skutocne na zjedenie.... 🙂

@monline flasky NUK su podla mna velmi dobre,ja ich pouzivam od narodenia,mam antikolikove a skutocne neviem,co je bolest bruska....a skutocne design cumla a dudlika je rovnaky,tak by mu to mohlo pomoct,ale maju cumle aj latexove,taze treba davat pozor pri vybere.... 🙂

@vierkaha a co studuje tm?

merikac
4. feb 2011

ahojte baby, prave som vas docitala, dopozerala,,,@stasska velmio pekne zabery zo stretka...@noemarta Nelinka je uz riadne zubadlo- je fajn, ze mamina je uz doma,,,,,,,,mnaam, tvarohova torta 😵 @maxara- Ninka sa naucila,,ako ti hodit rychlo poozu aby si jej dala pokojj od fotaku 😀 - je uzasna v tom cumliku 😵 ... @bambola - Matka je aka vyskerena z mrkvicky,,evidentne ma pri papani zabavu 😀
@vierkaha Vierka,,ty pojdes zuurkovat?? zavidim,,ja by som sla na nejaky taky nocny zatah- wouuuuuuuuu,,,,,inac konecne je viikend, dnes sme s Denisom gratulovali mm, zajtra a v nedelu cakame navstevy, takze oddychovat nebudem, ale aj tak sa tesim ako poklebetime,,,

meruska
4. feb 2011

@monline v pohodicke 😉
pripajam foto aby som si to u teba vylepsila ..teda dufam 😲 😀

zuzik1983
4. feb 2011

@maxara zaujmavy dudlik,este som taky ani nevidela 🙂

zuzik1983
4. feb 2011

@bambola no nadherna je 🙂

vierkaha
4. feb 2011

@gabika41 APZ

@merikac no idem, len dokedy tam budem to neviem, keď som bola naposledy tak som odtiaľ odchádzala za 45 min, lebo mm tak bravúrne zvládol malého 🙄

maxara
4. feb 2011

@vierkaha chcela som sa ist pozriet a mam cestu cez trnavu a tam v tom som este nebola.. 😒 pozeram golface.. a pozeram aj to, ze ten moj nema madlo.. takze ho asi nechcem..chcem golafc, ktory je pekny, lahko skladatelny, lahky a ma odnimatelne madlo.. 😒 ten moj vsetko splna na 200% okrem toho madla a neda sa ani dokupit 😖

vierkaha
4. feb 2011

@maxara keď chceš dám presnejší popis, ja som golfáče tiež pozerala a mne sa najviac páči PPG Sí čo má Mirka

monline
4. feb 2011

@noemarta tá káva u mňa platí a platí pre každého, kto má chuť ku nám prísť 🙂
teším sa...ešte sa nedohodol čas, že? nevadí, ja sa prispôsobím.....lososový šalát a horúúci bozk, to sú teda inak dobré veci! 🙂)

merikac
4. feb 2011

@vierkaha 😀 ale nemozes povedat, ze sa nesnazil............a ozaj,,jasne,ze malemu idu dalsie zubky, teraz to prehananie bude dost caste,,,tak sa nelakaj,, 😉

monline
4. feb 2011

@meruska krásne! jedna krajšia ako druhá...fakt, tieto sú veľmi vydarené 🙂 ten strom je skvelý..a ňufák- super! 🙂

maxara
4. feb 2011

@monline okolo obeda? kedy mozete?

dzlucia
4. feb 2011

Ahojte skúste nakuknúť dáke vecičky po mojom drobčekovi 🙂 🙂
http://www.mimiaukcie.sk/vase_aukce.php

monline
4. feb 2011

@bambola kebyže mám malého prezliekať pred jedením, tak nervný by bol on a z toho i ja..takže my ideme cestou najmenšieho odporu 🙂 dnes som mu kúpila pršiplášť, resp. podbradník s rukávmi, aj sme ho skúsili, ale nepáči sa mu (pritom je to doktorský 🙂) dávam len podbradník..ak mu chutí, nepotrebuje ani podbradník, ak nie, tak je to jedno, toľko si šúcha nos, chytá lyžičku rukami, bráni sa, že je až za ušami a na pančuškách od jedla..budem musieť kúpiť to žlčové mydlo

monline
4. feb 2011

@maxara okolo obeda je fajn čas, však ako povieš ty a noe a zvyšok

monline
4. feb 2011

@meruska a páči sa mi, že sa nedáš! správne..🙂

monline
4. feb 2011

@gabika41 risknem to a skúsim kúpiť ešte takú fľašu..nevieš, či sedí cumeľ NUK na trebárs AVENT fľašu? či MAM? nemáš to vyskúšané? lebo už mám 6 rôznych fliaš doma, všetky antikolikové

monline
4. feb 2011

tuším tu mám sólo..ale to preto, že drobček mi poobede spal o hodinu kratšie ako zvykne, tak už o pol siedmej som kúpala a pred siedmou aj zaspal...neviem síce, či do rána, ale hlavné, že teraz si dobre oddýchne..

bambola
4. feb 2011

@monline ja uz som si zvykla na prezliekanie 😉 a tiez som kupila ten prsiplast, ale je jej este trochu velky a mi hoo jedla namiesto zeleniny 😀 😀 mne sa nechce drhnut veci tak ja radsej prezleciem 😉

monline
4. feb 2011

@bambola aj ja by som si zvykla na prezliekanie, ale práveže malý si nechce zvyknúť!! 🙂) zámerne vyberám oblečenie, ktoré sa na hlavičku najšetrnejšie naťahujú...nohy mu nevadia, tie si sám otrčí, nech ich oblečiem..ale ruky a hlavu, to zúri, plače..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre